Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
misias
Wys³any: 2018-11-27, 23:14   Lechler Mc 500 2:1
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Witam wszystkich populistów tego fachu.

temat dotyczy marki Lechler i ich wybitnego i nie drogiego lakieru bezbarwnego MC 500 2: 1 na utwardzaczu szybkim "speedy".

Lakier super siê rozlewa,to trzeba przyznaæ nawet w taka pogodê jak mamy teraz czyli -2 pod wieczór, w norze mam z 15 st.cel.

Transparentno¶æ po na³o¿eniu w skali 1-5 daje 3 mia³em gorsze.

Ale do Dyny 9000 daleko mu brakuje co do lustra.

w tym wypadko powstaje jakby mleko czyli porz±dany efekt mleka czyli przy pad³o¶æ fabryki i do tego siê nadaje na 200%.,pisze ze spontana zaraz po lakierce próbnej.

Meszanie rewelacja szybko i bez problemowo.

Nie wymaga rozpucha du¿y plus.

Co do polerki to nie wiem uzupe³nie jutro.

moja technika 1500 , 2000, 2500 woda na klocu,potem maszyna z ambralon 2000,3000.


poler na maszynie niebieska gaba,macerna 400 i finish na czarnej g±bie,na to politur na fibrze.
 

misias
Wys³any: 2018-11-28, 20:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Co do polerki po 12 godzinach od lakierowania,poleruje siê ³atwo i przyjmie,jednym s³owem ³atwy w obróbce,nie ga¶nie trzyma po³ysk,fajny produkt.

Opis jest moj± inwencj±,nie zachwalam ani nie handluje t± mark±.Po prostu niema go na forum w ¿adnym po¶cie i postanowi³em ten produkt opisaæ,mo¿e komu¶ siê przyda. ;)
 

tomek50
Wys³any: 2019-12-27, 18:49   
0
UP DOWN

Posty: 4
Mnie siê ju¿ prayda³ bo kupi³em takowy mc 500 iczekam do wiosny bo to zrobiê przed gara¿em ,a mam zderzak uszkodzony,a co do tej DYNY to mo¿esz co¶ wiêcej opisaæ co to za klar i jaka cena.Pozdrawiam :spoko:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2019-12-28, 11:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
tomek50 napisa³/a:
co¶ wiêcej opisaæ co to za klar i jaka cena.

Przecie¿ napisa³ ¿e to Dyna 9000 a cenê mo¿esz sobie sprawdziæ na znanym portalu aukcyjnym .... tutaj wszed³e¶ w temat z sprzed ponad roku
 

gerlen
Wys³any: 2020-01-14, 08:56   
0
UP DOWN

Posty: 3
to prawda
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group