Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
leinad777
Wys³any: 2020-09-29, 22:54   Lakier bezbarwny w sprayu
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam wszystkich jednocze¶nie proszê o wyrozumia³o¶æ bo jestem dosyæ zielony w temacie lakiernictwa itd. Mam pytanie w jaki sposób usun±æ z czarnego lakieru na samochodzie warstwe lakieru bezbarwnego który jest nieodpowiednio rozprowadzony na elemencie i brzydko to wygl±da. Czy polerka wystarczy? Jaka i czym najlepiej to zrobic? Pozdrawiam
 

MichuMachu
Wys³any: 2020-09-30, 06:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
W jakim celu chcesz go usuwaæ? Nalozyles go czy kto¶ go poprostu na³o¿y³ i jest co¶ nie tak, czy chcesz od nowa lakierowaæ element?
 

leinad777
Wys³any: 2020-09-30, 15:55   
0
UP DOWN

Posty: 3
w moim aucie by³a ogromna rysa i rdza na elemencie tylnej klapy. Postanowi³em w³asnorêcznie zrobiæ zaprawki szpachla itd. Wszystko by³o dobrze lakier dobrany w sprayu baza nawet ³adnie wygl±da³a ale nie mia³a po³ysku no i Pani w sklepie mówi³a ¿e koniecznie musi byæ te¿ lakier bezbarwny wiêc psikn±³em. Ale efekt wyszed³ jakby to powiedzieæ nie taki jaki oczekiwa³em. Mogê za³±czyæ zdjêcia i powiedzcie mi co z tym mogê zrobiæ czy trzeba od nowa k³a¶æ lakier czy polerowaæ ?

2.jpg
Plik ¶ci±gniêto 11 raz(y) 237.25 KB

1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 13 raz(y) 301.02 KB

 

MichuMachu
Wys³any: 2020-09-30, 17:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
Wg mnie trzeba ca³y element poprawiæ od pocz±tku... Po 1 malowales sprayem a po 2 pewnie dojechales baza do granicy w której koñczy³e¶ te¿ lakierem bezbarwnym... S³uchaj sprayem nic lepszego nie zrobisz.... Ewentualnie jakby¶ nim ca³y element przelecia³.... Ale fenomenalnie i tak nie bêdzie to wygl±da³o.... Polerka nic tutaj nie zdzia³asz....
 

leinad777
Wys³any: 2020-10-01, 10:54   
0
UP DOWN

Posty: 3
co to znaczy "dojechales baza do granicy w której koñczy³e¶ te¿ lakierem bezbarwnym"??
Domy¶lam siê ¿e ³atwiej bêdzie prysn±æ ca³y element ¿eby nie by³o ro¿nic to w³a¶ciwie po co jest polerka tylko do nab³yszczania ju¿ ³adnego lakieru?
 

MichuMachu
Wys³any: 2020-10-01, 13:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
https://youtu.be/MxZ_jDX9FTM

Ogladnij ten film od 6:15 tam jest po krotce powiedziane o co chodzi z tymi granicami o które pytasz :)

Tutaj masz film jak wykorzystaæ polerke po przeprowadzonej naprawie w celu zniwelowania przej¶cia

https://youtu.be/oErBHdxqUHU
 

Czere¶niak
Wys³any: 2020-10-05, 07:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 200
MichuMachu napisa³/a:
Wg mnie trzeba ca³y element poprawiæ od pocz±tku...

Ja to bym se panie caluskiego autosa walnol tym spraykiem i bedzie jak z fabryka
calusko jednako :cool: :spoko:
Te maistry ino by se filmiki podsylali a tak to nic ni widzom co robic trza .... fachury ^^
 

MichuMachu
Wys³any: 2020-10-07, 15:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
Czere¶niak napisa³/a:
MichuMachu napisa³/a:
Wg mnie trzeba ca³y element poprawiæ od pocz±tku...

Ja to bym se panie caluskiego autosa walnol tym spraykiem i bedzie jak z fabryka
calusko jednako :cool: :spoko:
Te maistry ino by se filmiki podsylali a tak to nic ni widzom co robic trza .... fachury ^^


Czeresniak jak czytam twoje posty to mi siê chociaz humor poprawia :spoko: :spoko: ^^
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga