Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Karotek
Wys³any: 2022-07-06, 16:43   Pistolet Italco
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam,
przymierzam siê zakupu nowego pistoletu po tym jak mój obecny "bass polska" postanowi³ przeprowadziæ zamach na moje ¿ycie.

W oko wpad³y mi pistolety Italco, mo¿e kto¶ ca³kiem przypadkiem z nich korzysta³ i mo¿e co¶ o nich powiedzieæ ?
Tak ja wiem ¿e sprzêt tej klasy raczej nie jest u¿ywany przez osoby które pracuj± w tej bran¿y ale mo¿e komu¶ siê zdarzy³o z nich korzystaæ.

Konkretnie my¶la³em o
ITALCO H-929 HVLP 1,8mm do podk³adu
ITALCO H-929 LVMP 1,3mm do bazy i clearu

Kompresor jaki mam to butla 50L(od najtañszego chiñczyka) + sprê¿arka dwut³okowa firmy kowal. Deklarowana wydajno¶æ na wyj¶ciu to 300L.


Pistolet potrzebujê prywatnie, nie prowadzê ¿adnej dzia³alno¶ci zwi±zanej z mechanik± czy lakiernictwem.
Tak na dobr± sprawê to co robiê to poprawki lakiernicze "po zimie", czasami jakie¶ drobne prace typu pomalowanie doniczki(dos³ownie, to nie ¿art ;) )

Przed tym niewypa³em który nazywa siê bass u¿ywa³em pistoletu Auarita mini HVLP H-891 1,2mm.
Generalnie by³em/jestem z niego zadowolony, ale problemem jest to ¿e to mini wiêc ma bardzo ma³± miot³ê. Ale i tak uda³o mi siê nim pomalowaæ ca³ego mercedesa klasy c w kombi - poza mask± i dachem.

Nie oczekujê ¿e uzyskam efekt jak z fabryki,
zreszt± jakbym mia³ pistolet za 10 tysiêcy to i tak bym super efektu nie osi±gn±³ bo do tego potrzeba wprawy i do¶wiadczenia.
Mnie zadowoli taki efekt ¿e jak z metra nie bêdzie to dla laika wygl±da³o jak malowane to bêdzie dobrze ^^
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2022-07-15, 21:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Ja mia³em do czynienia z tym mini Italco ... no có¿ mo¿na to zamkn±æ w jednym zdaniu ...
"Jaka cena taka jako¶æ..." ale przynajmniej jest lepiej wykonany i wyglada porz±dniej ni¿ pistolety po 100-kilka z³otych ...
Pomalowaæ siê tym da tak¿e decyzja nale¿y do Ciebie ;)
 

Karotek
Wys³any: 2022-07-17, 11:45   
0
UP DOWN

Posty: 2
Ja ja uwielbiam te precyzyjne odpowiedzi ^^

To mo¿e inaczej, jakby¶ mia³ go oceniæ w skali od 0 do 10 ?
Gdzie 0 to wiadomo wielkie G
5 zaje... dobry ale dla amatora
6 nada siê dla zawodowca jak nie ma nic lepszego pod rêk±
10 ka¿dy powinien to mieæ
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2022-07-25, 19:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Skoro malowa³e¶ pistoletem mini i by³e¶ z niego zadowolony to zakup Italco spe³ni Twoje oczekiwania tak¿e daje w Twojej skali jak dla Ciebie 5 ...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group