Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:50
Autor Wiadomo¶æ
gatar85
Wys³any: 2008-10-17, 10:23   Lakier sherwinn-wiliams
0
UP DOWN

Posty: 24
Witam kolegów.
Mam pytanie czy kto¶ robi³ mo¿e ww lakierem..
Nie znam tej firmy a mam dobre ceny na ten akryl.
Chcia³bym sie dowiedzieæ jaka ma rozlewnosc w jednej warstwie tzn. czy jest w stanie dobrze pokryc na jeden raz z delikatna mork±..
Drugie pyt. jaka ma mniej wiecej wydajnosc w pist. HP
Tzn co na 2x ww pistoletem moge pomalowac ;]
Dzieki wielkie za odpowiedzi..Jestem wdzieczny

[ Dodano: 2008-10-17, 11:29 ]
przepraszam sherwin williams :roll:
 

mebArth 
Wys³any: 2008-10-17, 19:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Ja tym robi³em. Bardzo fajny bezbarwny jest SW. Bielutki jest a to podstawa np przy srebrach. Co do wylewnosci to juz nie pamietam...za duzo klarow mialem w rece. Ale z teg co pamietam na jednej warstwie tego nie wylejesz, to jest zwyk³y akier wiec tzreba nim na 2 razy malowac. Ewentualnie na 3 razy jak ktos chce potem zdzierac na szk³o.

Podk³ad SW jest starszna ch..nia....nic nie zalewa i sie leje gdzie popadnie. Co dziwne...swieci sie wiec nie trza przepy³ki robic (kontrastu). Wiec to jest jedynie podk³ad a nie wype³niacz. Pod Standoxa konwensje sie idealnie sprawdza.
_________________
Bart
 
 

gatar85
Wys³any: 2008-10-21, 13:06   
0
UP DOWN

Posty: 24
dzieki kolego o to mi chodzi³o..pzdr
 

przemo1972 
Wys³any: 2008-10-21, 18:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Zobacz czy nie ma na etykiecie marki koncernu.Czasami puszczaja gorszy produkt pod inna nazwa, np. jak ma AKZO Nobel to po prostu producent sikkensa (i nie tylko Sikkensa, Nobel to duzy koncern.) Pierwszy raz spotykam sie z ta nazwa...Jakiej to produkcji?
 

mebArth 
Wys³any: 2008-10-21, 20:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
@ przemo jestes cenzura jak GOLA! Shrerwinem malowa³em 4 latat temu w szwecji i jakos dzia³a³o. w polsce wyszo niedawno a produkcja to SHERWIN WILLIAMS a nia jakis AUTO RENOVA.
W zyciu nie widzia³es tego lakieru a masz kuwra najwiecej do powiedzenia!
_________________
Bart
 
 

przemo1972 
Wys³any: 2008-10-21, 21:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
A tam cenzura...Jak wyjezdzalem z kraju to tego nie bylo na rynku.
 

gatar85
Wys³any: 2008-10-21, 21:46   
0
UP DOWN

Posty: 24
to jest z grupy basf tak jak glasurit....
tak mi sie wydaje
 

mebArth 
Wys³any: 2008-10-21, 22:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
przemo1972 napisa³/a:
A tam cenzura...Jak wyjezdzalem z kraju to tego nie bylo na rynku.


No to wracaj tam gdzie nie ma i nie piedrol.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2008-10-22, 11:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
@ przemo jestes cenzura jak GOLA! Shrerwinem malowa³em 4 latat temu w szwecji i jakos dzia³a³o. w polsce wyszo niedawno a produkcja to SHERWIN WILLIAMS a nia jakis AUTO RENOVA.
W zyciu nie widzia³es tego lakieru a masz kuwra najwiecej do powiedzenia!


masz cos do mnie czlowieku?Ty zawsze doradzasz super i zawsze masz racje,tylko ze g.... z tego wiesz w sumie...
Sherwinem malowales w szwecji meble ale nie wiedziales ze jest to grupa basf tak jak tutaj wspomniano wczesniej.

tak samo jak maxmayer,nexa i ppg wchodzi w sklad grupy ICI tak i williams jest z grupy Basf wiec ty nie pier... tylko sie dowiedz najpierw.

Cytat:
trademark of BASF Corporation CHROMIX and “Color-Conditioned” are registered trademarks of the L. M. Scofield Company, all
rights reservedDuron is a registered trademark of Sherwin Williams
Styropor is a registered trademark of BASF Corporation


 

mebArth 
Wys³any: 2008-10-22, 15:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
BARANIE G£UPI GOLA! sherwinem malowa³em autka... a meble czym innym idioto. Najpierw doczytaj to co piszê a nie pmieszaj 5 postów w jedno zdanie.
A co mam do Ciebie? Zawsze by³es m±drzejszy i zawsze sie czepiasz. OT CO.
_________________
Bart
 
 

gatar85
Wys³any: 2008-10-22, 15:52   
0
UP DOWN

Posty: 24
koledzy spokojnie...pomagajmy sobie a nie k³ócmy. Pozdrawiam ;)
 

anowi
Wys³any: 2008-10-22, 17:33   
0
UP DOWN

Posty: 39
gola napisa³/a:


tak samo jak maxmayer,nexa i ppg wchodzi w sklad grupy ICI tak i williams jest z grupy Basf wiec ty nie pier... tylko sie dowiedz najpierw.

Cytat:
trademark of BASF Corporation CHROMIX and “Color-Conditioned” are registered trademarks of the L. M. Scofield Company, all
rights reservedDuron is a registered trademark of Sherwin Williams
Styropor is a registered trademark of BASF Corporation




Nie, ¿ebym chcia³a dyskutowaæ jest, czy nie jest SW z grupy BASF , ale z Twojego cytatu wynika jedynie, ¿e Duron jest mark± zarejestrowan± przez Sherwin Williams, a Styropor mark± zarejestrowan± przez BASF. Dodatkowo oczywi¶cie CHROMIX i Color-Conditioned s± markami zarejestrowanymi przez L. M. Scofield Company. W jaki sposób ten cytat ma dowodziæ, ¿e SW nale¿y do BASFA? Mo¿esz mi to wyja¶niæ ? Sorry, ale co¶ ciê¿ko my¶lê
 

przemo1972 
Wys³any: 2008-10-22, 18:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Hola hola mister Meb , kolkow na glowie to ty mi ciosac nie bedziesz, kultura wymaga aby na grzecznie zadane pytanie grzecznie odpowiedziec,a z takimi tekstami to nie na forum tylko do knajpy :!: Cytuje:"W zyciu nie widzia³es tego lakieru a masz kuwra najwiecej do powiedzenia!"Gowno mnie obchodzi jak on wyglada i gdzie nim malowales, dla mnie mozesz malowac bejca dla ikei.Masz troche wiedzy (wiedza typu:"Bylem na szkoleniu-bez kija nie podchodz") i wydaje ci sie ze mozesz ludziom ublizac.Masz kaca czy w zyciu ci sie nie powiodlo?Z takimi problemami to nie na forum, troche oglady, z gowniazami nie gadasz
Cytat 2:"
No to wracaj tam gdzie nie ma i nie piedrol." Sorry jestes dyslektykiem :?: Nie bardzo rozumiem to zdanie, jest nielogiczne w kontekscie calego postu.
PS
Do Modow- Jak widac niektorzy nie potrafia sie dostosowac do zasad panujacych na FORUM, czyzby byli rowni i rowniejsi?
 

ixell
Wys³any: 2008-10-23, 00:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Sherwinn jest u nas ju¿ dawno i to bardzo. Kiedy¶ isê do niergo przymierza³em, ale ola³em temat po opiniach tych co mieli ich mieszalniki. Przedstawiciel jest w POznaniu, dok³adnie w Prze¼mierowie Darpex. Kiedy¶ to by³ ScottWarren. Jest m±drzejszy ni¿ produkty 4CR i to du¿o.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

gola 
Wys³any: 2008-10-23, 08:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
BARANIE G£UPI GOLA! sherwinem malowa³em autka... a meble czym innym idioto. Najpierw doczytaj to co piszê a nie pmieszaj 5 postów w jedno zdanie.
A co mam do Ciebie? Zawsze by³es m±drzejszy i zawsze sie czepiasz. OT CO.


juz ci kiedys pisalem ze baran to cie splodzil.
Poza tym nie interesuje mnie czym malujesz,maluj sobie dalej i sie odpi.... chlopcze malinowy bo nie mam zamiaru rozmawiac z polglowkami intelektualnymi.fahofcu

[ Dodano: 2008-10-23, 12:53 ]
anowi napisa³/a:
Nie, ¿ebym chcia³a dyskutowaæ jest, czy nie jest SW z grupy BASF , ale z Twojego cytatu wynika jedynie, ¿e Duron jest mark± zarejestrowan± przez Sherwin Williams, a Styropor mark± zarejestrowan± przez BASF. Dodatkowo oczywi¶cie CHROMIX i Color-Conditioned s± markami zarejestrowanymi przez L. M. Scofield Company. W jaki sposób ten cytat ma dowodziæ, ¿e SW nale¿y do BASFA? Mo¿esz mi to wyja¶niæ ? Sorry, ale co¶ ciê¿ko my¶lê


nie ten cytat wstawilem co powinienem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group