Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Rafael
Wys³any: 2008-11-12, 21:31   Lakierowanie skutera
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam mam problem poczyta³em troche na forum ale i tak tego nie za bardzo rozumiem.
Chcia³bym pomalowaæ skuter a dok³adniej plastiki nie wszystkie takie jak np: pod³oga felgi.
Potrzebuje pomocy co do lakierów itp.
Kupi³em w puszce podk³ad bia³y i malowa³em ju¿ nim i nawet ³adnie mi to wysz³o pomalowa³em z 2 czê¶ci tylko ^^ ^^
Zwracam sie z pro¶b± do was jak malowaæ i jakie do tego potrzeba farby. :shock:
 

jacklack 
Wys³any: 2008-11-12, 23:55   Re: Lakierowanie skutera
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 352
Rafael napisa³/a:
Witam mam problem poczyta³em troche na forum ale i tak tego nie za bardzo rozumiem.
Chcia³bym pomalowaæ skuter a dok³adniej plastiki nie wszystkie takie jak np: pod³oga felgi.
Potrzebuje pomocy co do lakierów itp.
Kupi³em w puszce podk³ad bia³y i malowa³em ju¿ nim i nawet ³adnie mi to wysz³o pomalowa³em z 2 czê¶ci tylko ^^ ^^
Zwracam sie z pro¶b± do was jak malowaæ i jakie do tego potrzeba farby. :shock:


Co do plastiku ..
je¶li masz go³y plastik to pierwsza rzecz to po³o¿yæ promotor przyczepno¶ci czyli podk³ad ³±cz±cy plastik z podk³adem akrylowym (wype³niaj±cym)

Co do felg pewnie s± z alu..wiêc dajesz podk³ad epoxydowy i (nie wiem czy je szpachlowa³e¶)bazê i lakier bezb.(je¶li szpachlowa³e¶ te fele to epox,szpachla,podk³,akryl i lakier) :)

A co do lakierów to twój wybór jakiej firmy baz± i klarem pomalujesz ...i twój wybór czy wodn± czy konwencjonaln± ;)
 
 

Rafael
Wys³any: 2008-11-13, 16:58   
0
UP DOWN

Posty: 3
Chodzi o to ¿e cche to pomalowaæ jako¶ prosto bez jaki¶ specjalnych szpachel etc..
 

mebArth 
Wys³any: 2008-11-13, 17:10   Re: Lakierowanie skutera
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Rafael napisa³/a:
Witam mam problem poczyta³em troche na forum ale i tak tego nie za bardzo rozumiem.
Chcia³bym pomalowaæ skuter a dok³adniej plastiki nie wszystkie takie jak np: pod³oga felgi.
Potrzebuje pomocy co do lakierów itp.
Kupi³em w puszce podk³ad bia³y i malowa³em ju¿ nim i nawet ³adnie mi to wysz³o pomalowa³em z 2 czê¶ci tylko ^^ ^^
Zwracam sie z pro¶b± do was jak malowaæ i jakie do tego potrzeba farby. :shock:


Nie rozmiem ciebie...jak POD£OGA FELGI?
Jaki kolor chcesz zrobic i ILE MASZ $ bo to wazne.
Zapodaj fotki.
Da³es na tworzywo podk³ad zmiekczajacy? Jak nie to lakier zlezie po czasie.
_________________
Bart
 
 

online 
Wys³any: 2008-11-13, 21:59   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
normalna pod³oga skuterowa, podest z twardego, czarnego, chropowatego absu barwionego. Felgi skuterowe, aluminiowe. o lakowaniu plastiku juz jest masa. jak chcesz bez zadnych "specjalnych szpachli itd" to pomaluj to walkiem, pêdzlem mo¿e...
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Rafael
Wys³any: 2008-11-15, 17:25   
0
UP DOWN

Posty: 3
Jak zwykle online pomaga najbardziej!!
Sam sobie pomaluj wa³kiem i pêdzelkiem je¶li chcesz. :blee: :blee:

[ Dodano: 2008-11-24, 21:49 ]
Chodzi o to ¿e mam porysowany ten spodni plastik nie ten czarny chropowaty.
Mam podk³ad w puszce kupi³em i chodzi o to ¿e moge nim pomalowaæ ale nie wiem co dalej jaki lakier czy co¶ wyja¶nijcie mi mniej wiêcej od tego miejsca po podk³adzie co roiæ co i jak nie przejmujcie sie wykonaniem bo od tego jestem ja ¿ebym sie o to martwi³ a nie wy. N i to ma nie byæ takie drogie jak profesjonalne malowanie u lakiernika.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group