Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
f_maciej
Wys³any: 2008-11-24, 13:40   Malowanie grilla
0
UP DOWN

Posty: 174
Ello.
Mam grill do pomalowania,ale... Grill w tym aucie jest tak usytuowany,¿e bardzo czêsto dostaje kamieniami i nie wiem jak go pomalowaæ,¿eby za miesi±c nie trzeba by³o powtarzaæ tego zabiegu. Na dodatek grill by³ nieudolnie klejony i muszê teraz ten gówniany klej zeszlifowaæ i bêdê musia³ go pomalowaæ i chcê to zrobiæ w nastêpuj±cy sposób: ca³y grill matujê papierkiem, tam gdzie jest ten klej zdzieram go, pó¼niej dajê PZP i chcê daæ na PZP bezpo¶rednio strukturalny,albo renolak(wiem,¿e renolak to g*wno,ale poprzedni grill malowa³em samym renolakiem bez PZP i trzyma siê do dzisiaj). Jak Wy rozwi±zaliby¶cie t± sytuacjê??
Pozdro
 

jony1991 
Wys³any: 2008-11-24, 21:36   
0
UP DOWN
jony


Posty: 62
Sk±d: wiskonsin
cze¶æ na pzp obowi±zkowo musisz pomalowaæ podk³adem akrylowym poniewa¿ rewelacja i pzp to zupe³nie ro¿ne produkty :D i nie maja prawa wspó³graæ ze sob± zrób tak 1. zmatuj ca³o¶æ pomaluj pzp odczekaj15 min 2 pomaluj podk³adem akrylowym nastêpnego dnia zmatuj na mokro p800 i pomaluj ta rewelacja a jeszcze lepiej to zrób ten kolor w akrylu :spoko: i bedzie oko :cool:
 
 

f_maciej
Wys³any: 2008-11-24, 21:43   
0
UP DOWN

Posty: 174
Rewelacja- renolak, czy strukturalny?? Mam szary podk³ad, czy jest mo¿liwo¶æ dokupienia jakiego¶ barwnika do podk³adu,¿eby zabarwiæ go na czarno?? Z uwagi na te cenzura kamienie nie chcê ¿eby po jakim¶ czasie ¶wieci³ mi siê szary podk³ad na czarnym grillu.
 

jony1991 
Wys³any: 2008-11-24, 22:11   
0
UP DOWN
jony


Posty: 62
Sk±d: wiskonsin
rewelacja to renolak hehe :D kup sobie czarny podk³ad np gold cara i po k³opocie :cool: zmatuj i na to rewelacja albo akryl
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-11-25, 00:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Od czego ten grill ma byc? Jakie auto. Nie rób bucówy bo tak nie wolno. Setka akrylu kosztuje 15z³ i wystarczy na kazdy grill. Pamietaj ze tutaj sie uczy jak DOBRZE zrobic a nie jak spiedrolic czy oszukac.
_________________
Bart
 
 

f_maciej
Wys³any: 2008-11-25, 14:25   
0
UP DOWN

Posty: 174
Auto to volvo V40. Pewnie pomalujê to akrylem tj piszecie, ale czy s± barwniki do podk³adów?, bo nie chcê kupowaæ litr podk³adu,¿eby to pó¼niej sta³o i siê zmarnowa³o. Ale mówiê,¿e po pomalowaniu renolakiem poprzedniego grilla efekt jest bardzo dobry i dlatego sugerowa³em siê tym,¿eby teraz te¿ renolaku u¿yæ.
 

online 
Wys³any: 2008-11-25, 17:08   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
f_maciej napisa³/a:
Auto to volvo V40. Pewnie pomalujê to akrylem tj piszecie, ale czy s± barwniki do podk³adów?, bo nie chcê kupowaæ litr podk³adu,¿eby to pó¼niej sta³o i siê zmarnowa³o. Ale mówiê,¿e po pomalowaniu renolakiem poprzedniego grilla efekt jest bardzo dobry i dlatego sugerowa³em siê tym,¿eby teraz te¿ renolaku u¿yæ.


³oooo. robi³em takiego. przecie¿ ten gril to nic wielkiego :) setka akrylu kosztuje juz nawet dychê, a jak mówi Meb napewno styka na grill :) renolaku musisz kupiæ puszkê, ktora kosztuje 3 dychy, a i tak sie do niczego nie nadaje :roll:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

f_maciej
Wys³any: 2008-11-25, 19:30   
0
UP DOWN

Posty: 174
Renolaku mam kilka puszek w gara¿u :D online, malowa³e¶ grill kratkê czy taki ze szczebelkami pionowymi?? To jeszcze mi powiedzcie czy da radê dokupiæ barwnik do podk³adu??
 

mebArth 
Wys³any: 2008-11-25, 19:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Cytat:
dokupiæ barwnik do podk³adu


Stara baza lub zlewki z mieszalnika, byle nie woda.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime