Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mormi
Wys³any: 2009-01-22, 00:25   potrzebujê porady/instrukcji
0
UP DOWN

Posty: 3
witam
od kilku dni zmagam siê z moja pierwsz± prac± z aerografem (niez³a frajda XD ) no ale jak to pocz±tkuj±cy stan±³em w miejscu bo nie wiem jak namalowaæ w prosty sposób ska³y...
aktualnie obrazek wygl±da tak http://img230.imageshack....dscf4461nu8.jpg
i to pod tygrysem to ma byæ ska³a taka ¿e od lewej pada trochê ¶wiat³a (nie mam chwilowo skanera by pokazaæ szkic)
niestety 2 razy ju¿ próbowa³em i nie chce wyj¶æ jaki¶ zadowalaj±cy efekt pasuj±cy do ca³o¶ci :sciana:

czy jest taka mo¿liwo¶æ by kto¶ mi powiedzia³ dok³adnie jak to zrobic prostym sposobem?
(mo¿e jaki¶ filmik?) pewnie kto¶ zaraz powie ¿e muszê po prostu próbowaæ, ale mo¿e znajdzie siê kto¶ chêtny by pomóc pocz±tkuj±cemu?

(tak wiem ¿e jest pe³en b³êdów, ale i tak jestem z siebie zadowolony ^^ )
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-01-22, 08:27   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
cze¶æ, na pocz±tek proponuje wyszukaæ na necie jakies fajne fotki ze ska³ami, bo malowanie z wyobra¼ni wymaga odpowiedniego warsztatu.... przy pomocy kilku prostych szablonów powinno ci siê udaæ osi±gn±æ zamie¿ony cel....

lub poszukaæ tutaj:

http://www.airbrushaction.com/tips-tricks.html

tam jest jeden tutorial ze ska³ami i ceg³ami, pewnie nie o to dokladnie ci chodzi, ale zawsze warto wiedzieæ jak po³o¿yæ taka fakturke...
powodzenia...
 

bandita7 
Wys³any: 2009-02-21, 07:58   
0
UP DOWN

Posty: 63
ech zeby u nas da³o sie kupic i by³y dostepne takie wzorniki do malowania czaszek p³omieni itd itp ..a 6 $ plus poczta :D moze trzeba wejsc w tworzenie takich wycinanek na foli i to bedzie biznes:)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-02-23, 08:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Potrzeba matk± wynalazków, a mo¿e raczej lenistwo.... ;) jak potrzebujesz szablonu i wiesz jak ma wygl±daæ to sobie go wycinasz, proste.....
 

sebsa
Wys³any: 2009-02-23, 16:34   
0
UP DOWN


Posty: 331
jestem tego samego zdania ja wszystkie szablony rysuje sobie sam :)
 

bandita7 
Wys³any: 2009-02-24, 07:44   
0
UP DOWN

Posty: 63
To widze ch³opaki ze jestescie bardzo uzdolnieni i wycinacie tak dok³adnie jak ploter laserowy :D ;P nie chce tu nikogo urazic czy cos podobnego ale takie ma³e detale za³amania krzywizny o wymiarach 5mm na 2 mm ciezko wyciac zachowujac odpowiedni kszta³t ³uku :sciana: chyba ze ja jestem jakis... hehe ^^ ;P chyba ze macie jakies bardzo fajne i sprawdzone patenty na to wiec chetnie ich wys³ucham.pzdr
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-02-24, 08:02   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Chodzi ci o takie patenty jak ten?
http://www.harder-airbrus...ubehoer_06.html :D
Tak naprawde wszystko jest kwestia wprawy, i pewnie taki no¿yk te¿ trzeba siê nauczyæ obs³ugiwaæ ¿eby by³o wszystko fajnie... no chyba ¿e....
http://www.ploter.eu/plot.../fc7000_160.jpg bzzzzzt bzt bzt bzzzzt.... :fiu:

widzia³em te¿ kiedy¶ "nó¿ termiczny" zrobiony z ma³ej lutownicy, ale z czym¶ takim to naprawde trzeba mieæ pewn± rêkê....
 

acidhouse
Wys³any: 2009-02-24, 08:18   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
popieram - nie trzeba byæ zdolnym tylko dok³adnie precyzyjnym, nauczyæ siê to robiæ no¿ykami do precyzyjnego wycinania a nie ¿yletk±, taki sprzêt jak ten w linku jest najlepszym rozwi±zaniem albo nie jest najwygodniejszy, a ploter jak to ploter jak nie kosztuje sto baniek to te¿ krzywo wycina, wiem bo mam pare szablonów wyciêtych ploterowo które trzeba poprawiaæ rêcznie ale fakt faktem jest szybki
_________________
Training all life
 
 

bandita7 
Wys³any: 2009-02-24, 19:52   
0
UP DOWN

Posty: 63
fakt macie racje reka to reka i siostro prosze skalpel :D ^^ i jedziemy po szablonie ;P a ploter np nozykowy wycina wszystko powyzej 10mm (pos³uguje sie wiedza pewnego pana co chcia³ sprzedac ploter) wiec to tak duzo i nie duzo zalezy do jakich szablonów..... ale i tak p³omienie najlepiej z raczki trzasnac :) :devil:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group