Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jacenty 741
Wys³any: 2009-03-04, 07:54   jaka maska???
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Witam,porad¼cie mi,jak± maskê lub jakie filtry zastosowaæ do maski podczas lakierowania bezbarwnym?Mam maskê APP seri (chyba)6000,i filtry które znakomicie sprawowa³y siê przy malowaniu baz± ,przy bezbarwnym w po³owie malowania skoñczy³y swój ¿ywot,próbuj±c to samo uczyniæ ze mn±!!!Bardzo podoba mi siê zabawa w lakierowanie aut,i nie chcia³bym zakoñczyæ jej zbyt szybko!
 
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-04, 08:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
jacenty 741 napisa³/a:
,przy bezbarwnym w po³owie malowania skoñczy³y swój ¿ywot
powiniene¶ mieæ przed wêglowym filtr wstêpny ,ten co wpierw siê okleja i który wymieniasz mniejszym kosztem jak wêglowy.
 
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-04, 10:15   
0
UP DOWN


Posty: 25
dok³adnie jak bago mówi ja mam maske 3m i dotego na filtrach weglowych mam nak³±dki plastikowe i w nie wk³±da sie filtry wstepne jak chcesz dam ci namiar na goscia co to sprzedaje
 

skwaros 
Wys³any: 2009-03-04, 10:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 51
Sk±d: zpm
w³a¶nie te¿ siê przymierzam do zakupu maski do lakierowania, taka dobra:

- http://www.moto.allegro.p...ami_a2_msa.html

lub

- http://www.moto.allegro.p...et_gratisy.html

a jak nie to zapodajcie jakiego¶ linka.
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-03-04, 11:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
kriskos997,bardzo proszê o ten numer.A czy on sprzedaje wysy³kowo? Nawet nie wiem,sk±d jeste¶.A tak gwoli ¶cis³o¶ci,to maska jest oczywi¶cie 3M,a nie jak pisa³em APP.
 
 

skwaros 
Wys³any: 2009-03-04, 20:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 51
Sk±d: zpm
dorad¼cie jak±s mask± lakiernicz± :help:
 
 

zed
Wys³any: 2009-03-04, 20:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
ta z drugiego linka
http://www.moto.allegro.p...et_gratisy.html
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

-BARON-
Wys³any: 2009-03-04, 22:53   
0
UP DOWN

Posty: 43
ja kupi³em maskê 3m 7500 ,niemam niestety poruwnania do innych ale jest wygodna a ppzatym nieczuc ¿adnego smrodka w masce jak dlamnie rewelacja a i maska ca³kiem wygodna.
 

zed
Wys³any: 2009-03-04, 23:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
-BARON- napisa³/a:
ja kupi³em maskê 3m 7500 ,niemam niestety poruwnania do innych ale jest wygodna a ppzatym nieczuc ¿adnego smrodka w masce

maski 7500 i 6000 maja te same filtry . za 7500 trza na allusie dac ze 120 a ta z linku jest po 65pln :D mysle ze to dobra oferta bo nigdzie w tej cenie nie kupi
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-03-05, 08:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wszysko super,ja te¿ mam seriê 6000 i jestem z niej zadowolony(chocia¿ kupi³em w sklepie p³ac±c wiêcej,ale by³a potrzebna na ju¿),jednak nie wiem nadal jak zabezpieczyæ przed zapchaniem filtrów przy bezbarwnym!!!kriskos997,jeste¶???Jutro malowanie!!! :help:
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-05, 08:40   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
http://www.horus.net.pl/p...wpylowy_p2.html
wstawiasz taki filterek na poch³±niacze gazowe.... do tego potrzebne s± plastikowe dekielki nakladane na poch³aniacz:
http://www.horus.net.pl/p...wa_filtrow.html
to powinno byæ :spoko:
 

-BARON-
Wys³any: 2009-03-05, 09:40   
0
UP DOWN

Posty: 43
Ja moj± 7500 wychaczy³em na alledrogo za 80z³ + przesy³ka za pobraniem 12z³ i w zestawie by³y poch³aniacze oraz te dodatkowe plastikowe nak³adki plastikowe z tymi pampersami .a filtry w 6000 i 7500 sa takie same sama maska sie troszke rózni.
 

skwaros 
Wys³any: 2009-03-05, 17:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 51
Sk±d: zpm
Pany jak to jest z tym rozmiarem masek 3M 6000? Bo nie wiem jaki rozmiar kupiæ mam do swojej twarzy :rotfl: , wielko¶æ twarzy mam raczej normaln± ;P .

Jak± wy macie?
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-05, 18:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
skwaros napisa³/a:
Pany jak to jest z tym rozmiarem masek 3M 6000? Bo nie wiem jaki rozmiar kupiæ mam do swojej twarzy :rotfl: , wielko¶æ twarzy mam raczej normaln± ;P .

Jak± wy macie?


Gumkami sie regulije naciag maski na twarz. Ja mam jaka¶ 3M z jajowatymi filtrami.
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-05, 18:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
skwaros napisa³/a:
Pany jak to jest z tym rozmiarem masek 3M 6000? Bo nie wiem jaki rozmiar kupiæ mam do swojej twarzy :rotfl: , wielko¶æ twarzy mam raczej normaln± ;P .

Jak± wy macie?


Gumkami sie regulije naciag maski na twarz. Ja mam jaka¶ 3M z jajowatymi filtrami.

Gumkami nie wyregulujesz dopasowania maski do twarzy,Jeden ma ³eb jak sklep,drugi jak szczurek.Jê¿eli uwa¿asz,¿e masz normln±,przeciêtnej wilko¶ci twarz kup M lub L,³atwiej dopasowaæ wiêksz± gumkami.
 

skwaros 
Wys³any: 2009-03-05, 20:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 51
Sk±d: zpm
mebArth, No-limit, dziêki. kupiê sobie L :spoko:
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-06, 07:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ja te¿ nie mam jakiej¶ niewymiarowej gêby :shock: , u¿ywa³em maski M i L... i jest ró¿nica. L jest du¿o wygodniejsza , jak kto¶ nie ma nosa jak afroamerykanin, to L jest lepsze ;)
 

gola 
Wys³any: 2009-03-06, 09:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
skwaros napisa³/a:
Pany jak to jest z tym rozmiarem masek 3M 6000? Bo nie wiem jaki rozmiar kupiæ mam do swojej twarzy :rotfl: , wielko¶æ twarzy mam raczej normaln± ;P .

Jak± wy macie?


Ja mam 3M 6200,rozmiar M i jest oki,wczesniwj mialem L i byla za duza moim zdaniem,odstawala.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-06, 18:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje. KAZD¡ maske mozna wyregulowaæ. L, M czy XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one maj± nieforemne gêby.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-06, 21:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one maj± nieforemne gêby.


ty masz anorektyku foremna za to,lustro w domu masz?To zagladnij na swoj swinski ryj :devil:
mebArth napisa³/a:
Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje.

ale jestes bystrzak @mebarth,wiekszosc z podawanych tutaj masek to linki do sklepow internetowych,wiec jak ktos ma przymierzyc,przez internet ? ^^ ^^ ^^
Zreszta iloraz twojej inteligencji przestal mnie juz dawno zadziwiac,ale nie przejmuj sie sa ludzie z wiekszym,bo z tak malym jak twoj to ze swieca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-06, 21:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Jasne napewno kazda mozna wyregulowac :sciana: porównaj xxl do M zastanów sie cz³owieku co ty cokolwiek doradzisz gumka to sobie mozna ma³ego podregulowac :rotfl:
_________________

 
 

stek
Wys³any: 2009-03-06, 22:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
Witajcie, proponuje utworzyæ nowy temat "Wzajemne ubli¿anie- konwersacje" by³by dobry co nie?
 

Bisuside14 
Wys³any: 2009-03-07, 11:47   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
stek napisa³/a:
Witajcie, proponuje utworzyæ nowy temat "Wzajemne ubli¿anie- konwersacje" by³by dobry co nie?

Ju¿ kiedy¶ by³ taki temat... szybko zape³nia³y siê kolejne strony, a jeszcze szybciej polecia³ do kosza.
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-07, 12:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje. KAZD¡ maske mozna wyregulowaæ. L, M czy XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one maj± nieforemne gêby.

@mebArth i @gola ^^ .Wasza polemika/niewa¿ne na jaki temat/ TO JEST PE£NY RELAKS :D
UWAGA do mebArth-a :rotfl:Czasem pêdzisz z du¿ym wyprzedzeniem,a @gola ma chyba wiêkszy dystans do siebie i jest mniej ma³p± ni¿ Ty :cool:
 

dawid
Wys³any: 2009-03-07, 12:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
maski ktore wymieniacie to maski ktore producet dedykuje do niewielkich podmalowek, ochrony podczas uzywania klei, przemywania aut, czyszczenia sprzetu czy urabiania farby. Jesli moge cos polecic to napewno zecz nie tania (chociaz liczac wzgledem wymiany filtrow srednio co 14 dni?) ale wtedy jest 100% gwarancji ze dozyje sie 65 lat:) http://www.elakiery.pl/product.php?id=566
_________________
hmmm
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-07, 13:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
dawid napisa³/a:
maski ktore wymieniacie to maski ktore producet dedykuje do niewielkich podmalowek, ochrony podczas uzywania klei, przemywania aut, czyszczenia sprzetu czy urabiania farby. Jesli moge cos polecic to napewno zecz nie tania (chociaz liczac wzgledem wymiany filtrow srednio co 14 dni?) ale wtedy jest 100% gwarancji ze dozyje sie 65 lat:) http://www.elakiery.pl/product.php?id=566

Po prostu maska 3M7502+tzw.filtry wstêpne filtry,czyli waciki/5311/ na poch³aniacz.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-07, 16:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
No-limit napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje. KAZD¡ maske mozna wyregulowaæ. L, M czy XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one maj± nieforemne gêby.

@mebArth i @gola ^^ .Wasza polemika/niewa¿ne na jaki temat/ TO JEST PE£NY RELAKS :D
UWAGA do mebArth-a :rotfl:Czasem pêdzisz z du¿ym wyprzedzeniem,a @gola ma chyba wiêkszy dystans do siebie i jest mniej ma³p± ni¿ Ty :cool:



A mi lotto co szympans klika do mnie. Chyba mnie nie lubi :( Zreszta w pracy nie ma kolegów. I tak bede mia³ ostatnie s³owo, nawet jak TECH czy CRUEL zrobi± porz±dek. Tylko GIBON na tym ucierpi, nie ja :) Bo mnie to bawi jak on sie spina :D h³e h³e h³e.

A w temacie szumpansie... juz napisa³em ze gumkami sie reguluje naciag maski co nie? Czytaæ nie potrafisz? no tak.....co ty w ogóle potrafisz.....
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-07, 17:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
...co ty w ogóle potrafisz.....


a no nic nie potrafie. :D
Ty jak bys cos potrafil Bartlomieju to bys mial porzadna robote np. w ASO a nie w budach zabitych dechami ^^ ^^
Zreszta pisales juz ze ciebie wszedzie chca,no wiec do dziela
:rozga:
mebArth napisa³/a:

A w temacie szumpansie... juz napisa³em ze gumkami sie reguluje naciag maski co nie?

No i wlasnie potem jak kupisz za duza maske to wygladasz tak jak twoje zdjecie w avatarze na forum Rbi-ego.Na poczatku jak cie ujzalem,to myslalem ze to moj avatar w masce :D :D
A to byles ty czeladniku :mrgreen:
  
 

dawid
Wys³any: 2009-03-07, 17:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
No Limit nie chodzi o zatkanie filtrow tylko o aktywnosc wegla w pochlaniaczach
_________________
hmmm
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-03-08, 11:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
A gdzie kupujecie filtry wstepne te bibulki i mocowania do nich (3m 6000)
 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 12:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
adams90-90 napisa³/a:
A gdzie kupujecie filtry wstepne te bibulki i mocowania do nich (3m 6000)

sa miedzy innymi tutaj
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-03-08, 14:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
No dobra a gdzie ten plastik do mocowania bo ja nie widze
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-08, 14:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
...co ty w ogóle potrafisz.....


a no nic nie potrafie. :D
Ty jak bys cos potrafil Bartlomieju to bys mial porzadna robote np. w ASO a nie w budach zabitych dechami ^^ ^^
Zreszta pisales juz ze ciebie wszedzie chca,no wiec do dziela
:rozga:
mebArth napisa³/a:

A w temacie szumpansie... juz napisa³em ze gumkami sie reguluje naciag maski co nie?

No i wlasnie potem jak kupisz za duza maske to wygladasz tak jak twoje zdjecie w avatarze na forum Rbi-ego.Na poczatku jak cie ujzalem,to myslalem ze to moj avatar w masce :D :D
A to byles ty czeladniku :mrgreen:



He he...zakuty ³bie tylko ze w ASO np FORDa p³acapodstawe 1800z³ .... za czapke grszek to ja nie bede robi³ gibonie na wygnaniu. :D
_________________
Bart
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-03-08, 15:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Adams,pytaj w sklepach z lakierami,ja,maj±c ju¿ pojêcie co potrzebujê,kupi³em filtry po 6 pln za kpl i plastiki za 7,5 za kpl.Dzisiaj pomalowa³em ca³e audi 80 i zero sensacji.
 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 17:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
... w ASO np FORDa p³acapodstawe 1800z³ .... za czapke grszek to ja nie bede robi³ gibonie na wygnaniu. :D

a ty pewnie duzo wiecej zarabiasz heheheh
 

asmp
Wys³any: 2018-02-24, 10:58   
0
UP DOWN

Posty: 10
Odgrzewam, bo potrzebujê zakupiæ filtr do maski 3m. Pytanie jaki bêdzie najlepszy?
 

first
Wys³any: 2018-02-27, 07:15   
0
UP DOWN

Posty: 6
asmp napisa³/a:
Odgrzewam, bo potrzebujê zakupiæ filtr do maski 3m. Pytanie jaki bêdzie najlepszy?


Najlepiej tak± która filtruje zarówno py³y jak i opary, parê czy gazy. S± ró¿ne typy masek, wa¿ne aby spe³nia³y surowe normy bezpieczeñstwa.
Sprawd¼ sobie ten tutaj poch³aniacz: http://aciro.pl/3m-6057-pochlaniacz-abe1.html
Jest w stanie sobie poradziæ z wiêkszo¶ci± szkodliwych dla zdrowia substancji: pary organiczne, amoniak i pochodne amoniaku, pary organiczne gazy, rtêci, chlor, py³y i inne szkodliwe dla zdrowia rzeczy.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group