Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
cartonik
Wys³any: 2009-03-22, 22:44   malowanie owiewek do skutera
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowy! Wiec tak przejdzmy moze do sedna wszystkie owiewki zrobione na gotowo po szpachlowane za podkladowane zmatowane pod lakier a mianowicie moje pytanie brzmi w jakiej najni¿szej temperaturze powietrza moge malowaæ akrylem? nie mam grzanego gara¿u i jest w nim zimno. Kompresor 50 litrów malowa³em pistoletem firmy Sata ale teraz nie posiadam takiego tylko zwykly syf z allegro mia³em go w zestawie! Pomaluje co¶ nim czy raczej nie?
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-03-23, 20:52   
0
UP DOWN

Posty: 349
e no jasne stary. ogrodzenie jak siê ciep³o zrobi. a tak na powaznie to nie wiemy co to za pistolet ale jesli do akrylu to powinno siê daæ zpób sobie jak±¶ próbê na kartonie na przyk³ad jak rozpyla. trochê za zimno bêdzie na lakierowanie w takiej niskiej temperaturze skoro nie masz ogrzewanego gara¿u. poczekaj kilka dni ma sie ociepliæ
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-23, 22:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
kamilbusko napisa³/a:
poczekaj kilka dni ma sie ociepliæ


poczekaj poczekaj tylko pamietaj ze gdy juz bedziesz mia³ w planach malowaæ przeszlifuj jeszcze raz delikatnie podk³ad na owiewkach bo moze "nasi±gn±æ" ró¿nego rodzaju syfem (spaliny, silikony inne zanieczyszczenia które spaprz± Ci ca³a robote) mozesz nawet uzyc papiery 1200-1500 ¿eby nie zebraæ za du¿o tego juz zmatowanego podk³adu ale zrób to koniecznie
_________________
Pit
 

cartonik
Wys³any: 2009-03-24, 08:21   
0
UP DOWN

Posty: 4
Cytat:
e no jasne stary. ogrodzenie jak siê ciep³o zrobi. a tak na powaznie to nie wiemy co to za pistolet ale jesli do akrylu to powinno siê daæ zpób sobie jak±¶ próbê na kartonie na przyk³ad jak rozpyla. trochê za zimno bêdzie na lakierowanie w takiej niskiej temperaturze skoro nie masz ogrzewanego gara¿u. poczekaj kilka dni ma sie ociepliæ


Wszystko pomalowane elegancko wyszlo da³em troszke wiecej utwardzacza i przerwy miedzy warstawami wieszke. dysze mam 1.5 z³a?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi