Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sebsa
Wys³any: 2009-04-14, 17:25   pierwsza na scianie
0
UP DOWN


Posty: 331
wymiary 2,20m 1,60m aero profi 1004 farby akryl dekoral http://www.fotosik.pl/pok...19f8e9585d.html
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-04-15, 07:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Proponujê wgry¼æ siê w detal i kolor budowaæ np 3 odcieniami dla cieni, pó³¶wiate³ i ¶wiate³.... motyw jest na tyle du¿y, ¿e powinien mieæ troche wiecej szczegó³ów, jest na ¶cianie w mieszkaniu wiêc bêdzie ogl±dany z bliska.... niestety w porównaniu z portretami praca wygl±da na "in progress" ... wrzuæ foto po dodaniu detali.... :tak:
 

sebsa
Wys³any: 2009-04-15, 11:49   
0
UP DOWN


Posty: 331
ta praca byla robiona dosyc dawno jeszcze przed portretami wiec wyglada jak wyglada wlasnie sie czailem czy to wogole tu wstawiac fakt szczegolow to nie ma tu wcale ale i tak mnie ta praca kosztowala duzo sily to bylo taka proba jak to sie maluje na scianie no i dosyc ciezko nie mozna sobie jej obrocic zeby bylo wygodnie :) to nie dlugo bedzie zamalowane bedzie remont i juz mam pomysl na cos duzo bardziej konkretnego tylko niestety z moim kompresorkiem to sie moze nie udac :(
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-04-15, 12:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
No to wszystko jasne.... sam przechodzi³em mêczarnie z kompresorkiem bez zbiornika, na szczê¶cie to ju¿ przesz³o¶æ, czego i tobie ¿ycze...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

dawid
Wys³any: 2009-04-15, 16:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
ja mam iwate bez zbiornika i 14 h bezustannego malowania go nie rusza
_________________
hmmm
 

sebsa
Wys³any: 2009-04-15, 22:49   
0
UP DOWN


Posty: 331
no wlasnie to pozadna firma a nie kompresorek za 250 zl z tym to jest normalnie masakra ale narazie musze sie z takim meczc
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-04-16, 07:38   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Jak ja bym na MAR'ku jecha³ 14h bezustannie to chyba by eksplodowa³.... :rotfl: zasada jest prosta, za jako¶æ siê p³aci wiêcej, ale p³±ci siê raz.... ale temat kompresorków by³ maltretowany wielokrotnie.... wiec dam mu spokój.....
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania