Szukaj FAQ Album



Przesunięty przez: DrCruel 2009-04-25, 03:26
Autor Wiadomość
maverik
Wysłany: 2007-11-13, 11:22   Do osob w branzy nt wynagrodzenia.
0
UP DOWN

Posty: 71
Czesc,

do konca roku planuje uruchomic nowy obiekt gdzie bede mial kabine, pracownie i osobno miejsce do szykowania elementow, zamierzam zatrudnic lakiernika na poczatek jego zakres pracy to dzialanie przy motocyklach (rozebranie, podprostowanie czasami mocowan owiewek, pasowanie wszystkiego - kazdy chodz troche sprytny sobie poradzi), umiejetnosc fachowego spawania plastikow, szykowanie elementow do malowania, praca od 9 do 17ej, praca na poczatku napewno na luzie i beda ja wypelniac inne obowiazki jesli nie bedzie przykladowo zlecen, powiedzcie mi.. ile taka osoba powinna zarabiac na poczatek?
pozdr.
 

rbfm 
Wysłany: 2007-11-15, 06:38   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
maverik napisał/a:
ile taka osoba powinna zarabiac na poczatek?


4000 na reke.
mowie o fachowcu a nie o paproku.
 

maverik
Wysłany: 2007-11-15, 11:17   
0
UP DOWN

Posty: 71
rbfm napisał/a:
maverik napisał/a:
ile taka osoba powinna zarabiac na poczatek?


4000 na reke.
mowie o fachowcu a nie o paproku.


jak chcesz komus zaplacic 4 tys na reke za przycieranie podkladu i spawanie plastiku po 40 h tygodniowo to zycze powodzenia ;)
 

rbfm 
Wysłany: 2007-11-15, 12:42   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
akurat ja nikomu nie place i nie mam zamiaru, a sam za mniej bym nie poszedl robic do nikogo. jak chcesz kogos do przycierania podkladu to sobie ucznia zalatw. a spawanie plastikow to taniej wyjdzie oddac do kogos.
 

maverik
Wysłany: 2007-11-15, 14:17   
0
UP DOWN

Posty: 71
rbfm napisał/a:
akurat ja nikomu nie place i nie mam zamiaru, a sam za mniej bym nie poszedl robic do nikogo. jak chcesz kogos do przycierania podkladu to sobie ucznia zalatw. a spawanie plastikow to taniej wyjdzie oddac do kogos.


1. najczesciej nawet lakiernicy tyle nie zarabiaja pracujac w pojedynke, ja niestety przewiduje poczatkowo budzet do ok 1200 zl na reke, przy czym tj piszesz bardziej dla ucznia niz fachowca, zaleta pracy tu jest jest w pewien sposob looz i tworzenie naprawde fajnych rzeczy, warsztat bedzie jedynym tego typu miejscem w Polsce :> jesli bedziemy mieli wiecej zlecen pensja o wiele wzrosnie 2. jesli chcesz sie rozwijac samemu nie zrobisz wszystkiego. 3. u mnie chodzi o cos zupelnie innego, zamiast skupic sie nad malowaniem aerografem i rozwijac sie w temacie plastycznym przygotowuje motocykle co zajmuje dosc duzo czasu, zaleta tego taka ze stalem sie w ciagu kilku lat dobrym fachowcem w temacie lakiernictwa motocyklowego
 

rbfm 
Wysłany: 2007-11-15, 14:31   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
maverik napisał/a:
1. najczesciej nawet lakiernicy tyle nie zarabiaja pracujac w pojedynke,


bo to sa nie lakiernicy, a 'lakiernicy'

maverik napisał/a:
poczatkowo budzet do ok 1200 zl


akurat dla gowniarza, bop nikt powazny nie zainteresuje sie taka oferta, wybacz :)

maverik napisał/a:
warsztat bedzie jedynym tego typu miejscem w Polsce :>


a co to takiego ma byc ?

maverik napisał/a:
jesli bedziemy mieli wiecej zlecen pensja o wiele wzrosnie


kazdy tak obiecuje :P
 

maverik
Wysłany: 2007-11-15, 17:47   
0
UP DOWN

Posty: 71
Cytat:
bo to sa nie lakiernicy, a 'lakiernicy'


nie przesadzaj, nawet bedac bardzo dobrym ciezko jest tyle zarobic na reke w Polsce w miare normalnie pracujac, jednak nie uwazam ze to niewykonalne

Cytat:
akurat dla gowniarza, bop nikt powazny nie zainteresuje sie taka oferta, wybacz :)


wiesz, znam miejsca gdzie trzeba 10 x bardziej pracowac i dluzej za te pieniadze, w ktorych rowniez pracowalem, nie uwazam ze na poczatek jest to strasznie malo

Cytat:
a co to takiego ma byc ?


w pelni profesjonalny pkt lakiernictwa motocyklowego i studia aerografu, rowniez samochodowego, prawie nikt z malujacych aerografem nie dysponuje kabina, zazwyczaj sa to ludzie lakierujacy u kogos, u nas wszystko bedzie odbywac sie na miejscu, do tego poracownia bedzie w pelni "przyjaznie" wyposazona, katalogi, probki kolorow itp rzeczy, mam cala wizje tego miejsca od lat ;-)

Cytat:
kazdy tak obiecuje :P


kazdy, ale jesli ktos pracuje starannie i sobie radzi to czasami odnosi sie to do jego pensji
 

Marek
Wysłany: 2007-11-15, 21:58   
0
UP DOWN

Posty: 4
Moim zdaniem kwotĂŞ jakÂą zapÂłacisz pracownikowi musisz sam przekalkulowaĂŚ
1-ile moÂżesz mu zapÂłaciĂŚ Âżeby ci siĂŞ opÂłacaÂło go utrzymac
2-za ile zgodzi siĂŞ u ciebie pracowaĂŚ
ChociaÂż byĂŚ moÂże na poczÂątku bĂŞdziesz musiaÂł trochĂŞ w niego zainwestowac
Najlepiej weÂź go na okres prĂłbny to sie dowiesz ile jest dla ciebie wart
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group