Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
krzysiek124
Wys³any: 2009-05-25, 21:06   Jak pozbyæ siê lakieru epoxydowego z powierzchni auta??
0
UP DOWN

Posty: 138
Kolega postawi³ auto na parkingu, a nieopodal malowali jak±¶ konstrukcjê lakierem epoxydowym, wiatr tak powia³ ¿e bia³e kropki ponios³o na starego Mercedesa W107.
Jak z tym walczyæ? Czy jest jaki¶ rozpuszczalnik którym to zmyje? Auto ma lakier metalic.
Czy ewentualnie sama polerka da radê, czy raczej trzeba bêdzie matowaæ 2000 na mokro i polerowaæ?? Strasznie siê boje o to auto i nie wiem co robiæ. Niestety nie mam siê jak ubiegaæ o odszkodowanie od firmy za szkody, bo parkowa³em chwilkê "po znajomo¶ci"...


pomocy, pozdrawiam!
 

pitterek 
Wys³any: 2009-05-25, 21:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Zwyk³a polerka z g±bki powinna sobie z tym poradziæ. Je¶li jednak nie bêdzie tak ³atwo to sprubuj rozpuszczalnikiem zmyæ, jakims ³agodnym, niech Ci doradz± w mieszalni albo w sklepie jaki bedzie do tego odpowiedni., Tylko zaraz po zmyciu wytrzyj rozpuszczalnik z lakieru do sucha
_________________
Pit
 

klimeq 
Wys³any: 2009-05-25, 22:11   
0
UP DOWN

Posty: 98
Sk±d: Stryków
Spróbuj nitro. Mo¿e to we¼mie
 
 

Piotr112
Wys³any: 2009-05-26, 21:57   
0
UP DOWN

Posty: 59
przechodzi³em ju¿ przez co¶ takiego gdy malowali przeka¿nik telewizyjny je¶li to epoksyd nie zmyjesz go niczym , ja ¶ciera³em na twardym drewnianym klocku 2000 a potem polerka
 

camel
Wys³any: 2009-05-27, 12:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
ja ¶ciera³em kropki z epoxydu no¿ykiem do czyszczenia kuchni ceramicznej, a potem polerka - trzeba tylko bardzo ostro¿nie ¿eby lakieru nie zmasakrowaæ ...
_________________
amator
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group