Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
markoss24
Wys³any: 2009-09-06, 22:13   czy zawsze trzeba cieniowac?
0
UP DOWN

Posty: 33
Pomalowa³em b³otnik przedni niebieskim metalikiem i wyszed³ odrobine jasniejszy farba dobrana by³a z klapki . Teraz musze cieniowac ca³a maske i drzwi ?zawsze tak trzeba ? czy moze mieszalnie zmienic ? juz kupowa³em w innej to to ca³kiem kijowo dorobili .Prosze o podpowiedz wiem ze temat cieniowania juz by³ wa³kowany wiele razy ale jest to denerwujace jak lakierek po³ozony prawie po mistrzowsku a tu wychodzi roznica koloru mozna sie wkurzyc . Pozdrawiam
 

Nurglepl 
Wys³any: 2009-09-07, 05:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Mo¿e za niskie ci¶nienie, albo za wysokie. 2 Bary powinny byæ.

A jak ró¿nica jest to na reklamacje, ale trzeba zrobiæ natrysk próbny na jak±¶ p³ytkê. Wtedy robisz porównanie i jak jest ok, to lakierujesz, a jak nie to jedziesz z p³ytk±.
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-09-07, 06:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Niedawno robi³em golfa,w kolorze czarnym metalicznym.Okaza³o siê,¿e takiego odcieniu vw nigdy nie stosowa³,samochód by³ ju¿ raz ochlapany ca³o¶ciowo,nie by³o numeru lakieru,poza tym by³a to chyba wypadkowa jakich¶ zlewek,bo nic z rekomendowanych kolorów nie pasowa³o.Kole¶ w mieszalni siedzia³ przy tym 3 dni,kl±³ na ¿ywy kamieñ,robi³ przetryski,ale ostatecznie dobra³ tak,¿e mo¿na by³o robiæ na ostro.Zrobi³em z cieniowaniem,aleto ju¿ moja sprawa,¿e sobie nie ufam,a jego wytrwa³o¶æ pokazuje,¿e mo¿na dostaæ kolor dobrany idealnie nawet bez numeru,to tylko kwestia pracowito¶ci i znajomo¶ci tematu przez osobê dobieraj±c± lakier.Co do Twojego pytania:penie niestety bêdzie Ciê czeka³o cieniowanie,chyba ¿e trafisz na takiego uparciucha jak ten mój,to mo¿e poprawi i bêdziesz móg³ prysn±æ jeszcze raz b³otnik.Ale przy metaliku(a to metalik?)raczej od razu zak³adaj konieczno¶æ cieniowania.
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-09-07, 15:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
jacenty 741, A skad bierzesz lakiery? Od tadka??
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-09-07, 16:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Nie,w tym wypadku mówiê o mieszalni z Pu³tuska,czasami zdarza mi siê robiæ te¿ zakupy w Legionowie,ale nie mam o nich a¿ tak dobrego zdania.
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-09-07, 16:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
W makowie jest nowa miszalnia na ul Konstytucji 3 maja chlopak tez dobrze dobiera
 
 

baqo 
Wys³any: 2009-09-07, 19:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
czy zawsze trzeba cieniowac?
a co to za pytanie???cieniowanie to najzwyklejsza technologiczna kolej rzeczy :tak: jak pocieniujesz to siê nie stresujesz :D :D
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group