Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kasjan16
Wys³any: 2009-08-31, 12:30   praktyki
0
UP DOWN

Posty: 4
czy kto¶ chodzi lub chodzi³ na praktyki lakiernik pojazdowy??

jak tak niech mi powie czym on na praktykach siê zajmuje, przez pierwszy rok.

szuka³em na necie ale nie znalaz³em
 

obcy21
Wys³any: 2009-09-01, 14:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 5
witam
mo¿e i ja siê nie znam, ale s±dzê ¿e tak jak w innych zawodach gdzie siê praktykuje, to bêdzie osob± od czarnej roboty... najlepiej to pytaæ du¿o, dlaczego tak a nie inaczej, co by siê sta³o jak by siê co¶ zrobi³o w nieodpowiedniej kolejno¶ci itp. jak zobacz± ¿e jeste¶ "kumaty" to z biegiem czasu bêdziesz wykonywa³ powa¿niejsze prace którym podo³asz.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-09-01, 17:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
ja chodzi³em.
Pierwszy rok - robisz kawe, sprzatasz, latasz z miot³±, myjesz stare konserwacje. Wrzucaj± Cie w najgorsze roboty których nikt inny nie chce robiæ.
na drugim roku uczysz suiê szpachlowaæ i jedziesz na klocku a¿ Ci miê¶nie spuchn± bo maszyny nie dostaniesz.
na 3cim roku uczysz siê podk³adowaæ i jedziesz rêcznie podk³ad bo maszyny nie dostaniesz.

Plus - sprzatasz, biegasz do sklepu, i tak dalej i tak dalej....

Powodzenia :)
_________________
Bart
 
 

kasjan16
Wys³any: 2009-09-02, 11:02   
0
UP DOWN

Posty: 4
to tak od kawy siê potruj± ju¿ bêdê mia³ po szefie,:D bêdzie mi ciê¿ko sprz±taæ, mi w domu nawet nie chce siê g³upiego ³ózka z³o¿yæ, a o sprz±taniu lepiej nie mówiæ.

mycie ojojoj nawet szklanki nie lubiê myæ.

:( w co ja siê wpakowa³em :(:(


a znacie jakie¶ gierki gdzie bym móg³ nauczyæ siê podk³adaæ farbe odrestaurowywaæ auta dodawaæ im kolory tylko takie ¿eby nieby³y wy¶cigi tylko ¿eby zajmowaæ siê autem
 

optionall 
Wys³any: 2009-09-02, 11:11   
0
UP DOWN
sklep z lakierami

Posty: 57
Sk±d: Gdynia
Mo¿e zacznij od czego¶ prostrzego... Tamagochi, ew. Simsy :rotfl:
_________________
zapraszamy na: http://sklep.optionall.pl
 

kasjan16
Wys³any: 2009-09-02, 17:26   
0
UP DOWN

Posty: 4
a co ma tamagochi i simsy do lakiernika pojazdowego??
 

obcy21
Wys³any: 2009-09-02, 19:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 5
kasjan16 napisa³/a:
a co ma tamagochi i simsy do lakiernika pojazdowego??

ma to tyle co okres dzieciñstwa do doros³ego ¿ycia
 

optionall 
Wys³any: 2009-09-03, 08:12   
0
UP DOWN
sklep z lakierami

Posty: 57
Sk±d: Gdynia
a co maj± gierki do lakierowania?
_________________
zapraszamy na: http://sklep.optionall.pl
 

kasjan16
Wys³any: 2009-09-03, 19:11   
0
UP DOWN

Posty: 4
nie jakie¶ tam gierki tylko chodzi mi o tak± grê typow± gdzie podk³adasz lakier odpowiedni zderzaki naprawiasz i takie tam ale niema raczej takiej gry :(
 

Bisuside14 
Wys³any: 2009-09-06, 17:52   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
kasjan16 napisa³/a:
nie jakie¶ tam gierki tylko chodzi mi o tak± grê typow± gdzie podk³adasz lakier odpowiedni zderzaki naprawiasz i takie tam ale niema raczej takiej gry :(


Jest - photoshop:D w nim zrobisz co zechcesz... bierzesz rozwalonego trupa i wstawiasz mu nowe czê¶ci:D
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2009-09-07, 21:07   Re: praktyki
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
kasjan16 napisa³/a:

czy kto¶ chodzi lub chodzi³ na praktyki lakiernik pojazdowy??

jak tak niech mi powie czym on na praktykach siê zajmuje, przez pierwszy rok.

Je¶li znajdziesz dobr± szko³ê gdzie bêdzie mo¿liwe wykszta³cenie siê w zawodzie lakiernika i ta szko³a bêdzie zapewniaæ praktyki w DOBRYM warsztacie, to na pewno bêdziesz siê czego¶ uczy³... Maj±c na my¶li dobry warsztat to chodzi³o mi o taki, który pe³ni funkcjê warsztatów szkolnych, a nie praktyki u zwyk³ego prywaciarza.... Na dobrych praktykach to nie jest tak, ¿e latasz po kawê i po browary... Po ka¿dych praktykach powiniene¶ dostaæ ocenê za to jak ci idzie...- JAK W NORMALNEJ SZKOLE!!! czy szybko ³apiesz, jak ci to wychodzi... mo¿e wyka¿esz siê czym¶ to dostaniesz 6 :tak: ... równie¿ patrz± na ubiór roboczy... czy siê przyk³adasz, bo jakby nie patrzeæ robisz kogo¶ furê i po czê¶ci odpowiadasz za zdanie o warsztacie.... ;)
Oczywi¶cie... nie od razu posadz± ciê na lakierni i karz± lakierowaæ fury... wszystko w swoim czasie...
Wiadomo- najpierw podstawy i potem coraz dalej...
 
 

bart19
Wys³any: 2009-09-07, 21:38   
0
UP DOWN


Posty: 12
siemka. podpowiem ci tak, niewiem w jakiej jestes sytuacji czy pracujesz czy sie uczysz ale ja sobie zalatwilem tak ze pracuje do 15 a od 15:20 bo akurat mam blisko z pracy do lakiernika biegne jak szalony i pracuje do 18 - 19 zalezy ile pracy, i robie wszytsko co jest zwiazane z lakiernictwem , blacharstwem ¿adne kawy czy wypady do sklepu. POwiedzialem mu ze niemusi mi placic jak niespodoba mu sie moja praca mi chodzi o nauke. Dzisiaj bylem pierwszy dzien i nauczylem sie naprawde duzo pomimo ze sam malowalem auta w domu :) :) :) pozdro
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group