Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kkk
Wys³any: 2009-11-18, 22:44   Pocz±tki
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
Chcê powitac wszystkich na forum i przedstawiæ trochê tego co uda³o mi siê "wypsikaæ".Po d³ugich staraniach uda³o mi sie skompletowac zestaw : kompresor-lodówkowiec, aero - chiñczyk, farby - jakie¶ akryle ;) I powsta³y oto te "dzie³a", wiêc ¶miem przedstawiæ i je i siebie i czekaæ na Wasz±...konstruktywn± krytykê :D

IMG_0558.JPG
a to nastêpna praca, ju¿ z wiêkszym nak³adem czasowo-wyzwaniowym :)
Plik ¶ci±gniêto 66 raz(y) 460.57 KB

IMG_0566.JPG
moja pierwsza praca kolorem, a druga wogóle aerografem - pierwszej napewno nikomu nie poka¿ê :D
Plik ¶ci±gniêto 48 raz(y) 472.75 KB

_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-19, 08:14   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Nieletni demonek jest ¶wietny, chodzi mi o projekt, wykonanie te¿ fajne.... ma klimat... a co do tej pani, to na oko format A3 (licz±c po panelach ;) ) oczy moim zdaniem ca³kiem w porz±dku, ale usta i ogólne proporcje dolnej czê¶ci twarzy.... co¶ mi sie wydaje ¿e zaczyna³e¶ od oczu i na usta, nos i reszte zabrak³o chêci... ale gdyby wykadrowaæ same oczy to by³aby fajna praca :spoko:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-19, 17:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
A mi sie podoba !!!! to nic ze oko krzywe,ze nos za dlugi ze cos ,ze cos!! widac ze twarz zrobionas od reki,uczysz sie proporcjii,koloru,nakladac cien,gdzie glebszy gdzie jasniejszy ,co uwypuklic ,a co splaszczyc! to wlasnie sa poczatki!!!! kazdy jest w ich trakcie a jezeli nie jest to przechodzil przez to!
najlepsza szkola jest samemu znalezc swoje bledy! wtedy bedziesz wiedzial co jest nie tak i co trzeba poprawic! Jezeli nie to my pomozemy :)
Delikatna sugestia-zacznij od monolitu aby zrozumiec cien!
 

sebsa
Wys³any: 2009-11-19, 18:01   
0
UP DOWN


Posty: 331
mi sie wlasnie podoba ten maly demonek tez lubie takie klimaty:)
 

kkk
Wys³any: 2009-11-20, 22:04   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
Uda³o siê dzi¶ wymalowaæ nastêpne "dzie³o", wiêc wrzucami i je. Tematu nie wybiera³am, napewno zabrak³oby odwagi odrazu porwaæ siê na ca³± sylwetkê - trzeba jednak by³o jako¶ odwdziêczyæ siê za skonstruowanie kompraesora :D - i powsta³o to co¶:

Ciekawe czy kto¶ kojarzy to zdjêcie ;P

IMG_0596.JPG
Plik ¶ci±gniêto 61 raz(y) 745.74 KB

_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

kkk
Wys³any: 2009-11-20, 22:05   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
Kolorek co¶ pomiêdzy tym wcze¶niejszym a tym:

IMG_0591.JPG
Plik ¶ci±gniêto 65 raz(y) 587.25 KB

_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

sebsa
Wys³any: 2009-11-21, 10:58   
0
UP DOWN


Posty: 331
Jaki format pracy??szkic z reki??fajna ta pani
 

kkk
Wys³any: 2009-11-21, 23:01   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
Format - niestety nie mam miarki :D - ale ok 40 na 50cm. Szkic z rêki, proporcje wiêc niezbyt dok³adne - chyba za ma³a lewa d³oñ i twarz troche za mocno przekrzywiona. Malowane na p³ycie PCV - z tym by³ i problem, bo trochê niestety siê s³abo trzyma, jaki¶ lakier wykorzysta³am do utrwalenia, ale równiez plus- piêknie schodzi zwyk³a gumk± :) co widac na bluzeczce ^^
_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-23, 08:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
No nieee¼le... szkic z rêki, spory format, i do tego widzisz co jest nietak... tak trzymaæ :spoko:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group