Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
orzel811
Wys³any: 2009-11-15, 14:30   sitko wewnêtrzne
0
UP DOWN

Posty: 12
nie wiedzia³em gdzie umie¶ciæ temat wiêc pisze tutaj :)

mam takie pytanie czy sitko wewnêtrzne ( te co jest pod zbiorniczkiem z farb±) jest wymagane, brak jego jako¶ wp³ywa nie korzystnie na prace pistoletu ?? pytam bo szlak trafi³ mi to sitko a nie moge nigdzie znale¼æ w sprzeda¿ takiego
pozdrawiam
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-11-15, 15:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Po pierwze:jak to nie mo¿esz znale¿æ,w ka¿dym sklepie z lakierami,allegro...Natomiast co do wp³ywu na pracê:ono mo¿e mieæ wp³yw na efekt pracy,bo ma zatrymaæ ewentualne zanieczyszczenia,które powoduj± zapychanie pistoletu,a co za tym idzie,na efekt koñcowy.http://moto.allegro.pl/item803268456_filtr_pod_kubek_pistoletu_lakierniczego_od_s_sprz.html ,tak na szybko.
 
 

QUSY 
Wys³any: 2009-11-15, 15:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 7
Daj se spokój z tym badziewiem.
http://moto.allegro.pl/it...nik_100szt.html
Kupujesz takie sitko, po u¿yciu wyrzucasz i masz spokój. Masz pewno¶æ ze nie polec± ¶mieci.
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-11-15, 20:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Ale przecie¿ jedno nie wyklucza drugiego!!!Ja stosujê oba,no mo¿e z wyj±tkiem gêstych podk³adów,wtedy bez filterka,ale poza tym zawsze przez sitko!!!Ale pytanie dotyczy³o filtra pod pistoletem!
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-11-15, 22:22   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Kiedy¶ taki filterek u¿ywa³em... raz... bo jak mi co chwila ch... farba lecia³a to siê wkurzy³em, wywali³em to i... po problemie by³o. Jak dla mnie sitko takie jakQUSY, np poda³ i nie ma problemów z syfkami w lakierze.
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

Greg
Wys³any: 2009-11-15, 23:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 149
Bodzio napisa³/a:
Kiedy¶ taki filterek u¿ywa³em... raz... bo jak mi co chwila ch... farba lecia³a to siê wkurzy³em, wywali³em to i... po problemie by³o. Jak dla mnie sitko takie jakQUSY, np poda³ i nie ma problemów z syfkami w lakierze.


tylko i wy³±cznie w przypadku jak sobie wyczy¶ci guna na cacy :D chodzi mi dok³adniej o kubek bo je¶li siê zostawi chocia¿ odrobinê czego¶ to potem pod wp³ywem rozcieñczalników potrafi siê co¶ oderwaæ i wpa¶æ przez dysze mimo wlania czystej mieszanki przez sitko :spoko: co do reszty to popieram- takie jednorazowe sitka s± niezbêdne :tak:
 

orzel811
Wys³any: 2009-11-20, 18:50   
0
UP DOWN

Posty: 12
ok dziêki panowie serdecznie za odpowied¼:) ju¿ mam pewno¶æ ¿e nie muszê go mieæ
pozdrawiam :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group