Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Markus
Wys³any: 2010-01-18, 17:58   Baranek? co z tym zrobiæ aby to wygl±da³o
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Lublin
Witam, mam moto, chcê w niej po³o¿yæ na nowo lakier,kolega wypiaskowa³, zapodk³adowa³, ale z tego co mówi³ ¼le rozprowadzi³ podk³ad, po czym polakierowa³ i wyszed³ taki baranek, lakier nie rozla³ siê idealnie, nie ma po³ysku. Powiedzcie mi teraz co z tym zrobiæ, czy trzeba zdzieraæ ten lakier i dopiero papierem ³adnie wyprowadzaæ, czy istnieje jaka¶ inna metoda? czy wylanie grubszej warstwy lakieru da ³adny efekt?
Poni¿ej foto jak to wygl±da w realu, mo¿e wyja¶ni co nieco.
 

ZIEMBA
Wys³any: 2010-01-18, 18:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Swiête s± te s³owa "kto oszczedza traci dwa razy" Trza by³o oddac do lakiernika.
A tak na prawde to nie wiem nawet co to jest. Mo¿liwe zeby kto¶ wyla³ tak± skorupe z bezbarwnego? Jak ja bym mia³ takie cu¶ to wzi±³bym papier p800 kjoniecznie na kostce i dar³ to a¿ siê zrobi w miare g³adkie i jeszcze raz to prysn±³ bezbarwnym.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-01-18, 18:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Chyba musisz drzeæ papierem tak jak pisze @ZIEMBA ... ale wiesz co mo¿e @front247 ci pomo¿e ! On tu ostatnio opisa³ jak tanio i ¶licznie polakierowa³ zbiornik do motocykla ! nawet gdzie¶ foto powiesi³. Nie wiem tylko czy bêdzie miêæ czas .... bo widzisz ... on teraz ma misjê od Boga ^^ ...... Masz wiadomo¶æ na PW !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Markus
Wys³any: 2010-01-18, 18:33   
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Lublin
Wydaje mi siê ¿e na tym nie ma lakieru bezbarwnego, zwyk³y akryl, próbowa³em delikatnie na mokro to zeszlifowaæ, to zaczyna podk³ad przebijaæ :roll:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group