Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
manieks 
Wys³any: 2010-03-17, 13:16   GRATULACJE!


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
Chcia³bym pogratulowaæ zwyciêzcy, podziêkowaæ serdecznie wszystkim g³osuj±cym na moje bohomazy oraz sponsorom za gest. Nie mo¿na zapomnieæ równie¿ o ogromnym wk³adzie pracy, który admini, moderator oraz wszyscy zaanga¿owani w³o¿yli w organizacjê konkursu.
Dziêki Wielkie i mam nadziejê, ¿e konkurs stanie siê tradycj± tego forum.
Pozdrawiam,
maniek :)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-17, 13:44   



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Chcia³bym przy³±czyæ siê do gratulacji, oraz równie¿ podziêkowaæ g³osuj±cym :spoko:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

lukasz509
Wys³any: 2010-03-17, 16:28   

Posty: 389
a gdzie pisze kto wygra³ z g³osuj±cych te koszulki itp??? :D
 

DrCruel
Wys³any: 2010-03-17, 22:48   


Posty: 418
Ja równie¿ gratulujê zwyciêzcom. Brawo :piwo: Cieszê siê równie¿, ¿e uda³o sie doj¶æ do tego momentu bo przecie¿ pamiêtamy jak ciê¿ko by³o i trwa³o to je¶li dobrze pamiêtam... ponad rok :D

Dalsze sprawy formalne niebawem za³atwimy a teraz zapraszamy do dyskusji o konkursie, jego organizacji, poziomie i poszczególnych pracach.


@lukasz509, zestawy dla g³osuj±cych oczywi¶cie rozlosujê jak tylko dotrê do domu bo teraz jestem w delegacji i stojê na Orlenie ;)
 

lukasz509
Wys³any: 2010-03-18, 12:59   

Posty: 389
a czyli narazie nie wylosowa³e¶ nikogo :P a gdzie bêd± wyniki ??
 

tess
Wys³any: 2010-03-18, 13:02   

Pomóg³: 1 raz
Posty: 15
Witam, ogl±da³em te prace z konkursu jako zielony w temacie i zastanawia mnie, jak to jest ¿e niektóre prace sprawiaj± wra¿enie takich realnych z du¿± g³êbi± i czysto¶ci±? Chodzi mi np. o pracê "dino" Sebastiana Tkaczyka, czy to jest kwestia umiejêtno¶ci, sprzêtu czy farb? Bardzo podoba mi sie ta praca.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-18, 13:29   



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
To efekt wszystkich tych czynników, z których najwa¿niejsze jest do¶wiadczenie moim zdaniem...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

setka 
Wys³any: 2010-03-26, 11:04   

Posty: 13
Wielki uk³on w stronê osób, które podjê³y siê zorganizowania konkursu. Odwalili¶cie kawa³ dobrej roboty! W³a¶nie tego typu przedsiêwziêcia s± bod¼cem dla polskiej sceny aerografii. Podziêkowania dla wszystkich, którzy g³osowali na moje prace! Podziêkowania dla sponsorów za wspania³e nagrody! Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu! Szacunek dla tych, którzy maluj± z pasji a nie tylko dla pieniêdzy! Oby tak dalej! Keep it real!!!!

Sebastian "Setka" Tkaczyk
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush » KONKURS AIRBRUSH - Archiwum

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group