Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hlecter
Wys³any: 2010-03-22, 17:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
tak to traktuje;D po to wrzuca siê prace ¿eby pos³uchaæ opinii na ich temat(nie zawsze pochlebnych) ktore maj± doprowadziæ do postêpów, co do rozmycia przy g³owie to jest to konsekwencja kiepskiego t³a(robione po robocie , czyli mowiac w skrócie od ty³u zaczo³em , na poczatku chcia³em zeby by³ na bia³ym tle , pozniej pomyslalem ze jednak t³o jakies by sie przydalo a pozniej sie po**u³o wszystko) , co do p³asko¶ci "czó³ka" to robot mia³ p³askie wyklepane czo³o , twarz mu zmieni³em na bardziej tak± ?ludzk±? , w rzeczywistosci kontrast jest nieco lepszy choc przyznam ze miedzy szyj± a mie¶niami ramienia powinien byc kontrast wiêkrzy i tak patrze widze kilka jeszcze innych niedoróbek , tak wiec chyba poprawion± prace wrzuce w okolicach weekendu
 

hlecter
Wys³any: 2010-03-22, 18:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
lepsza fotka , zmiany w tle delikatne ale i tak bedzie praca dopracowana w weekend
 

Neonis 
Wys³any: 2010-03-22, 20:23   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
A wiêc t³o jest jednak czarno-bia³e a nie br±zowe... Rzeczywi¶cie fota lepsza, ale b³êdy, które wcze¶niej zauwa¿y³em nadal s± aktualne...
Ale zauwa¿y³em, ¿e fajnie ci nawet wysz³a ta przezroczysta prze¶wituj±ca pow³oka/warstwa na boku tego robota.
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-23, 07:38   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Prze¼roczysty bok ¶wietny, podoba mi siê te¿ kolano i ¶wiat³o na brzuchu... Jak trochê dopracujesz kontrast to bêdzie naprawde fajna praca.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

hlecter
Wys³any: 2010-04-07, 14:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213



jeszcze bez bezbarwnego , w realu lepiej to wygl±da

 

crystal
Wys³any: 2010-04-07, 17:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Zajebisty ent.
Sam go wymy¶li³e¶?
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-07, 20:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
No nie¼le... dajesz radê, ent jak siê patrzy.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

hlecter
Wys³any: 2010-04-08, 18:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
ent zrobiony na podstawie innego
 

hlecter
Wys³any: 2010-05-09, 11:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
 

Neonis 
Wys³any: 2010-05-09, 15:47   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
W tym nie podobaj± mi siê w³osy (jakby jako¶ dziwnie ma³o tych w³osów mia³± na tej g³owie i ten przedzia³ek taki hmm...) i usta za ma³e do reszty... Ale za to podoba mi siê kolorek twarzy jaki uda³o ci siê uzyskaæ... mo¿e troszeczkê wygl±da jak "lalka" B. Prusa.
Jaki format?
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

hlecter
Wys³any: 2010-05-10, 14:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
70x50 choc sama twarz na a4 by sie zmiesci³a
 

Erni 
Wys³any: 2010-05-10, 15:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
w³a¶nie usta daj± pracy "to co¶" a raczej tej dziewczynie, my¶lê ¿e ten zabieg by³ przemy¶lany, a je¶li siê mylê to w ka¿dym razie mi siê bardzo podoba, w³osy w porównaniu do samej twarzy odstaj± w wykonaniu, ale ogó³ prezentujê siê bardzo dobrze :)
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

hlecter
Wys³any: 2010-05-10, 17:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
jesli chodzi o usta to conajwyzej górna warga moglaby byc nieco grubsza , ta panna ma takie w³asnie malutkie usta i odstep miedzy ustami a noskiem tez jest taki do¶æ sporawy , co do w³osów to da³em sobie spokoj bo jakbym mial malowac te wszystie ¶widerki.... pozatym maluje niskobud¿etowymi farbami a budowanie tonów na w³osach musia³bym poprzeæ z³amanym bialym , mocnym bia³ym;D a jako ze bia³y w moich farbkach praktycznie nie ma krycia to ta robota by³aby bezsensowana bo jak±¶ tam ostro¶c poniektórych pasemek zamaza³bym... nie mniej z lepszymi farbkami lepiej by wyszlo

dzieki za opinie , musze kiedys porwac sie na naprawde spory format ,tk zeby ca³a twarz by³a na formacie 70x50 lepszy efekt , wiecej detali...ale kiedy czas na to? pzdr
 

hlecter
Wys³any: 2010-06-08, 11:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
 

hlecter
Wys³any: 2010-06-24, 10:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213


bardziej rysunkowo , fota s³aba bez bezbarwnego wiec blado..
 

dzm
Wys³any: 2010-06-26, 12:32   
0
UP DOWN

Posty: 28
mi siê podoba ju¿ teraz, jakiej to jest wielko¶ci??
 

hlecter
Wys³any: 2010-06-26, 14:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213


nieco lepsza fotka ,zapomnialem dodaæ wczesniej, jeszcze bez bezbarwnego i tak nie widaæ na niej wszystkiego(chodzi mi szczegolnie o strukture miesni) no ale nic , fotka ostateczna bo po klarowaniu nie wiem jak ¶wiatlo dobrac zeby nie by³o odb³ysków , wielko¶æ od do³u malunku do czubka g³owy 45 cm , pozdrawiam
 

hlecter
Wys³any: 2010-07-06, 17:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213


Al , 35x50 ,¶rednio zadowolony jestem , dalej kolorystyka nie ta co trzeba a do tego zdjêcia nie umiem zrobiæ;D musicie mi uwierzyc ze usta jak i c±³y malunek maja nieco inny odcieñ
 

sebsa
Wys³any: 2010-07-06, 22:15   
0
UP DOWN


Posty: 331
generalnie gitarka,moze za duzo troche czystej bieli.....i troche jak by jednym kolorem skora malowana no chyba ze to poprostu na zdjeciu tak wyszlo
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

hlecter
Wys³any: 2010-07-07, 10:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
do skóry uzywalem równiez ró¿u , bieli minimalnie , inny odcieñ na zdjeciu wyszed³
 

sebsa
Wys³any: 2010-07-07, 11:14   
0
UP DOWN


Posty: 331
chodzilo mi bardziej ze zostawiles za duzo bialych miejsc ...
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

hlecter
Wys³any: 2010-07-07, 13:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
problem w tym ¿e al na orginalnym zdjêciu jest zgrzany i ?spocony?(samo zdjêcie z którego malowa³em tez s³abej jako¶ci) dodaj do tego mocne telewizyjne o¶wietlenie i musi sie odbijaæ nie mniej tak jak pisa³em na malunku nie jest tak jasno , wiem o co Ci chodzi³o i powtarzam > ca³± twarz pokrywam farb±(w tych najja¶niejszych miejscach oczywi¶cie da³em troche bieli ale "okolica"jest pokryta baaaaaaardzo transparentn± farb± , praktycznie nie zostawiam czystych powierzchni , tutaj najja¶niej jest tam gdzie ¶wiat³o sie odbija³o czyli czó³ko , nos , kosci policzkowe , ucho.. to jest ¶wiat sitcomów tam ¶wiat³o wali w twarz ze wszystkich stron;D choc przyznam b³yszczy sie u mnie bardziej ni¿ orginale , przyczyna jest prosta...nie ta karnacja ,ca³y czas ucze siê dobieraæ kolory, jak narazie balansuje pomiedzy "s³oneczn± kalifornia" a "kambodzañsk± szaro¶ci±" , naprawde ciê¿ko jest dobraæ kolor "skóra bia³ego cz³owieka" , choc ma³e kroczki robie , teraz u¿ylem ró¿u(sama farba przypomina³a kompot;D tak bardzo to rozcieñczy³em , no i nak³ada³em sobie przy najni¿szym mozliwym cisnieniu ¿eby sie nie zrzyga³o...d³uga droga jeszcze przedemn±

malunek poprawie jeszcze , szczegolnie ubranie mnie mierzi i w³osy do których tez nie mia³em cierpliwosci(farba za s³abe krycie) , ale to jak kupie nowe farbki , z ustami cos sprobuje choc jak znam ¿ycie i sprobuje to rozjasnic zeby dac odpowiedni odcieñ to sie zaczn± powa¿ne schody
 

Mcdevil 
Wys³any: 2010-07-08, 15:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Dla mnie Al jest spoko,podoba mi siê. mog³e¶ daæ tytu³ "al wcinaj±cy jagody" i nikt by siê ust nie czepi³ ;) .
Do skóry kaukaskiej potrzebujesz ¶wiñskiego ró¿u. Na bazie bieli dodaj ciut czerwieni, ¿ó³ci, i z³am kropl± czego¶; niebieskim, br±zem lub czerni± i bêdzie git.W zale¿no¶ci jaki odcieñ ci potrzeba i co jest w na pracy. Podczas przyrz±dzania mikstury alchemicznej mieszad³em sprawdzaj na swojej skórze. Uniwersalna nie istnieje pobaw siê, i jeszcze zale¿y czym bêdziesz cieniowaæ. I to o co chyba biega³o sebsie. Mo¿na zmiksowaæ wiêcej kolorów skóry na gêbie.
Pozdro
_________________

 

hlecter
Wys³any: 2010-07-08, 15:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
ja zazwyczja miêszam szary , br±zowy , kolor "koloru skóry"(brzoskwiniowy taki) i bia³y i wychodzi mi z tego w³asnie s³oneczna kalifornia , je¶li wiecej jest w tym szarosci wychodzi bardziej azjatycko...d³uga droga przedemn±
 

sebsa
Wys³any: 2010-07-08, 21:59   
0
UP DOWN


Posty: 331
jak ja maluje skore to mieszam czerwien z zielenia i w zaleznosci czy skora jest bardziej opalona daje wiecej zieleni a jak bledsza to wiecej czerwieni i rozjasniam biela czasem dodam jakiejs pomaranczy ale raczej zadko
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-07, 16:40   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213




s³oñce mocno swieci³o;/ troche widaæ , bak przed polerk±
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-07, 17:14   
0
UP DOWN


Posty: 331
p³omienie fajnie wysz³y :spoko: ty³ kasku trudno cokolwiek powiedziec za bardzo sie ¶wiat³o odbi³o
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Neonis 
Wys³any: 2010-08-07, 21:38   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Czacha - bardzo widoczne szablonowanie oczodo³ów (mog³yby byæ bardziej rozmyte)... No i czacha wygl±da jakby by³a smutna :)
£apa - dobry pomys³ mia³e¶ z tym motywem :) fajnie d³oñ wysz³a, ale widzê, ¿e to ty³ kasku-czachy... nie wydaje mi siê, ¿eby to siê mia³o fajnie komponowaæ razem w ca³o¶æ :/

P³omyki - kolory dobrane ¶wietnie... ale na moje oko te jêzyki s± zbyt spokojne i d³ugie - przypominaj± mi paski jedwabiu pod wiatrem... Nie podoba mi siê to, ¿e jêzyczki te zaczynaj± siê na "dziobie" baku, a koñcz± dopiero niemal w po³owie baku (jeden czy dwa takie pojedyncze egzemplarze by usz³y, ale wszystkie? :/ )

Tyle mogê powiedzieæ od siebie, subiektywnie i z w³asnej perspektywy... Oczywi¶cie nie wiem jakie by³y zamierzenia Twoje i/tudzie¿ klienta...
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-08, 07:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
takiego maskowania przy oczach oczekiwa³ klient, pole widzenia sobie okroi³ na w³asne ¿yczenie , jakbym jeszcze nie zamaskowa³ oczodo³ów to pewnie zapyli³oby w jakims stopniu t± szybke i nic bynie widzia³

a p³omienie bywaja rózne , proste jak np w pochodni albo kominku który sie spokojnie pal± , s± tez "wybuchowe" postrzêpione jak np przy wybuchu gazu , ten bak jest treningowy;D wiec poeksperymentowa³em , nie jest tak ¿e wszystkie jezyki s± d³ugie po ca³osci , znaczna czê¶æ sie dzieli(choc trocheza delikatnie) , za ma³o tez zrobilem "odnóg" od jêzykow i wyglada troche zbyt uporz±dkowanie ,

fajnie ze chociaz kolorki ie zgadzaj± , dziêki za spostrze¿enia pzdr
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-08, 08:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
Twoim zdaniem nie kompouje a moim tak ,kask ma taki krzta³t ¿e t± czaszke wyd³uza i wyglada to nie naturalnie to zrobi³em tak jakby cos od¶rodka j± rozerwa³o , dziura z ty³u , i ³apa probujaca Ciê z³apaæ............zawsze mog³em daæ mózg , ale czy nie by³by to przewidywalne?
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-11, 20:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-11, 20:46   
0
UP DOWN


Posty: 331
pomysl jak dla mnie swietny,ale cos tu mi nie gra brakuje troche jak by glebi,chyba ze to poprostu wina zdjecia,uzywales candy??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-11, 21:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
zapomnia³em dopisaæ ¿e bez bezbarwnego , uzywa³em zwyk³ych baz , po bezbarwnym nabierze g³ebi;]
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-12, 12:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-12, 16:24   
0
UP DOWN


Posty: 331
lepiej chyba wstawiaj fotki przed bezbarwnym ,bo tutaj to prawie nic nie widac
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-18, 11:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
kolorki lepsze na s³onku wychodz±
 

hlecter
Wys³any: 2010-08-23, 17:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
56x50 na zywo wygl±da lepiej
 

hlecter
Wys³any: 2010-09-11, 12:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213


bez bezbarwnego
 

hlecter
Wys³any: 2010-12-25, 19:47   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
70x50 , piramidhead zmiescilby sie na a3 , wyglada lepiej na zywo
 

hlecter
Wys³any: 2011-05-04, 19:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213






owoc majowego weekendu
 

hlecter
Wys³any: 2011-05-27, 19:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
 

szu29
Wys³any: 2011-05-29, 00:21   
0
UP DOWN

Posty: 4
Bardzo ciekawy projekt i efekt kolorowy. W sam raz na s³oneczne wakacje pod palmami :D
Podoba sie :tak:
 

hlecter
Wys³any: 2011-07-10, 15:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213




i serducho , niewiele widac;/ przez refleksy
 

stopa 
Wys³any: 2011-07-11, 23:14   
0
UP DOWN


Posty: 37
Sk±d: czêstochowa/london
dobry pomys?, wygl?da elegancko
jak b?dziesz mia? daj zdj?cia ca?o?ci
_________________

 

stopa 
Wys³any: 2011-07-11, 23:15   
0
UP DOWN


Posty: 37
Sk±d: czêstochowa/london
dobry pomys?, wyglada elegancko
jak bedziesz mia? daj zdjecia ca?o?ci
_________________

 

hlecter
Wys³any: 2011-07-14, 23:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
dziêki;] postraam sie wrzucic
 

hlecter
Wys³any: 2011-07-15, 22:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
 

sebsa
Wys³any: 2011-07-16, 05:51   
0
UP DOWN


Posty: 331
siec wyszla elegancko :spoko:
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

werbel87 
Wys³any: 2011-07-16, 08:36   
0
UP DOWN
airbrush


Pomóg³: 1 raz
Posty: 70
Sk±d: Nowy Sacz
Podoba mi sie ten zielony baczek, zajebisty pomysl i fajny klimat :) . Co do sieci to wydaje mi sie ze jakbys to okleil tasma 3m albo cos w tym stylu a te czarne wstawki pomalowal recznie pedzelkiem do pinstripingu to bylo by juz kozak do pajaczka jakis fiolecik jeszcze dodal delikatnie. Prace na duzy plus :) Pzd
_________________
www.goldenhandsart.co.uk
 
 

hlecter
Wys³any: 2011-07-20, 11:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
baza


bezbarwny


 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga