Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
karoln92
Wys³any: 2010-05-06, 17:17   Malowanie jednego elementu skutera
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam wszystkich :D
Chce wymalowaæ w swoim skuterze tylny zadupek (ten plastik na samym tyle ^^ ) na taki sam kolor jak reszta plastików. Wszystkie plastiki s± koloru czerwonego, tylko ten w³a¶nie zadupek jest czarny i trochê nie bardzo mi to pasuje. Zale¿y mi ¿eby nie by³o widaæ ¿e co¶ by³o malowane. Jakie trzeba wykonaæ kroki aby to porz±dnie zrobiæ ? Co kupiæ, jakie bêd± koszta ? Czym to zrobiæ ? Z góry wszystkim dziêkuje i liczê na szybk± odpowied¼.
 

zolwik 
Wys³any: 2010-05-06, 19:17   
0
UP DOWN


Posty: 128
W rêke we¿ element z kolorem jaki chcesz uzyskaæ i popêdz do mieszalni po farbê.
 

BmwRulez 
Wys³any: 2010-05-06, 22:11   
0
UP DOWN

Posty: 1
Sk±d: Poznañ
A jak to wyglada u was z dorabianiem farb? W Poznaniu zeby dorobili baze na wzór klapki paliwowej nale¿y zamówiæ min 0,5L bazy.
 
 

Greg
Wys³any: 2010-05-06, 22:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 149
BmwRulez napisa³/a:
A jak to wyglada u was z dorabianiem farb? W Poznaniu zeby dorobili baze na wzór klapki paliwowej nale¿y zamówiæ min 0,5L bazy.

od "setki" ( 0,1) po wielokrotno¶æ tej liczby.
 

karoln92
Wys³any: 2010-05-06, 22:25   
0
UP DOWN

Posty: 3
Lakier wiem ¿e muszê dobraæ :) Chodzi mi o to czy trzeba jako¶ przygotowaæ ten plastik przed malowaniem ¿eby pó¼niej nie by³o ¿e farba odchodzi itp. Lepiej jest malowaæ farb± czy sprayem ?
 

Greg
Wys³any: 2010-05-06, 22:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 149
Zale¿y czy ten zadupek jest czarny fabrycznie (czysty plastik) czy polakierowany na czarno. matujesz w³óknin±, podk³ad pzp ( o ile to surowy plastik), podk³ad akrylowy , szlif 800-1000 na wodzie, odt³uszczasz i lakiery wierzchnie.
karoln92 napisa³/a:
Lepiej jest malowaæ farb± czy sprayem ?

w sprayu te¿ masz farbe ^^
Sprayem to mo¿esz sobie graffiti namalowaæ. Do Lakierowania u¿ywa siê tylko i wy³±cznie narzêdzi do tego przeznaczonych---> Pistolet i sprê¿arka. No chyba, ¿e nie zale¿y Ci na efekcie to pêdzel albo wa³eczek te¿ zda egzamin ^^ :D
 

zolwik 
Wys³any: 2010-05-07, 17:02   
0
UP DOWN


Posty: 128
Aby wyt³umaczyæ dok³adniej to jaka farb± trzeba malowac (metalik czy akryl) ?

Jak chcesz malowaæ sprayem to jak dorobisz idealnie kolor ?! :x:
 

karoln92
Wys³any: 2010-05-08, 09:20   
0
UP DOWN

Posty: 3
Jak kolega wy¿ej napisa³, farbê kupiæ metalik czy akryl ? Mo¿ecie mi pokazaæ konkretnie co kupiæ ?
 

zolwik 
Wys³any: 2010-05-08, 09:35   
0
UP DOWN


Posty: 128
Wstaw najlepiej fotê .
Kolor twojego skutera to czerwony metalik czy akryl ?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi