Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mezotr 
Wys³any: 2010-05-16, 18:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
mlodymalarztapeciarz, wpisz na allegro kontrast novol
to taki sprey którym psikasz zapylasz podklad na elemencie do szlifowania i od razu mozesz szlifowac bo schnie bardzo szybko. On jest koloru czarnego
 
 

Lozek 
Wys³any: 2010-05-16, 19:10   
0
UP DOWN

Posty: 9
Mam problem:

skompletowa³em "zestawik" zaprawkowy - podk³ad antykorozyjny, dobra³em lakier (srebrny metalic), kupi³em bezbarwny (wszystko kupione w sklepie z lakierami).

Robi³em ostatnio próg, mia³em ma³y kawa³ek pokryty rdz± (przetarty lakier). Star³em rdzê, pomalowa³em podk³adem, zmatowi³em klar naoko³o tego miejsca.

Czemu gdy malowa³em to by³ inny odcieñ na klarze a inny na podk³adzie mimo po³o¿enia nawet 3 warstw... Rozumiem, ¿e mo¿e byæ delikatnie inny odcieñ na pocz±tku, bo pod³o¿a maj± inne odcienie, ale przerazi³a mnie ilo¶æ warstw lakieru jak± musia³em wylaæ na to by nie by³o widaæ ró¿nicy miêdzy wypodk³adowanym fragmentem a tym co go otacza.

Czy to przez kolor lakieru czy co? (podk³ad by³ bia³y)

Kto¶ jest mi w stanie pomóc? Mam jeszcze pare miejsc do zrobienia, a nie chce wylewaæ tyle warstw lakieru, bo wg. mnie te ilo¶ci nie s± normalne
  
 

mlodymalarztapeciarz
Wys³any: 2010-05-16, 19:16   
0
UP DOWN

Posty: 28
chodzimilo jak zalesc do³ki gdy element nie jest jeszcze w podkladzie.
 

mezotr 
Wys³any: 2010-05-16, 19:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
mlodymalarztapeciarz, to daj kontrast na szpachlówke, na stary lakier, na co chcesz :cool:
 
 

mlodymalarztapeciarz
Wys³any: 2010-05-16, 20:28   
0
UP DOWN

Posty: 28
mi nie chodzi o male dziureczki doleczki na podkladzie czy szpachli tylko o do³y na elemencie wgniecenia po gradobiciu itp
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-16, 20:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Ale dzisiaj mêczysz,tyle Ci podpowiedzia³em,a Ty ci±gle to samo...Je¶li tych odpowiedzi Ci ma³o,to mo¿e po prost id¼ i ci±gaj paluszkami po masce,masz czucie,to wyczujesz.No nie wiem,co innego Ci poradziæ.
 
 

pio_len
Wys³any: 2010-05-16, 20:39   
0
UP DOWN

Posty: 88
Mo¿e nie palcami ale lepiej ca³± powierzchnia d³oni w górê i w du³ a do³ki i fale powiniene¶ wyczuæ .
 

mezotr 
Wys³any: 2010-05-16, 20:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
jak masz dolki po np. gradobiciu, to szpachlówke docieraj dlugim heblem, daj kontrast i hebluj i bedziesz widzial czy dolki sa czy ich niema
 
 

crystal
Wys³any: 2010-05-16, 21:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Odno¶nie tego przeliczania obrotów to mam nadzieje ¿e siê rozja¶ni jak to powiem w ten sposób:
Przy po³±czeniu przez pasek w zasadzie znaczenie ma droga na obwodzie ale poniewa¿ zale¿no¶æ pomiêdzy obwodem a ¶rednic± jest pierwszego stopnia(liniowa) to mo¿na liczyæ wszystko na bazie ¶rednic, a wiêc:
szukamy ¶rednicy ko³a na silniku wiêc obliczamy stosunek sprê¿arka/silnik
1100[rpm]/1400[rpm]=0,785
nastêpnie obliczon± warto¶æ mno¿ymy przez znan± ¶rednicê ko³a sprê¿arki
0,785*32[cm]=25,12[cm]
dla pewno¶ci warto pamiêtaæ ¿e skoro prêdko¶æ paska jest jednakowa na obu ko³ach(pomijaj±c po¶lizg) to wiêksze ko³o bêdzie krêciæ siê wolniej(bo obrót ko³a to d³u¿sza droga dla paska).
Jak siê co¶ pomyli i to czego siê spodziewamy nie zgadza siê(zgodnie z powy¿sz± regu³a "wiêksze ko³o wolniej") to wystarczy przeliczyæ stosunek na odwrót.
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-16, 21:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
mezotr napisa³/a:
ak masz dolki po np. gradobiciu, to szpachlówke docieraj dlugim heblem, daj kontrast i hebluj i bedziesz widzial czy dolki sa czy ich niema
T³umaczy³em mu to od po³udnia na gg,ale widaæ szuka innego sposobu.Jest taki:szrot z anglikami i szukanie maski w tym samym kolorze.Nic wiêcej nie przychodzi mi do g³owy(no,mo¿e poza oddaniem auta do warsztatu,ale to za trudne).
 
 

mlodymalarztapeciarz
Wys³any: 2010-05-16, 22:04   
0
UP DOWN

Posty: 28
mezotr czy ty rozumiesz czlowieku o co mi chodzi? Ja niechce szukac dziureczek na szpachli tylko chce znalesc doly i wgniecenia przed szpachlowaniem zeby zaszpachlowac
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-16, 22:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Cz³owieku,Ty jeste¶ niewidomy,czy nie masz czucia w rêkach?Bo jak która¶ z tych wersji,to naprawdê,daj sobie spokój.Jak nie widzisz do³ków po gradobiciu,to mo¿e po prostu ich nie ma?Jak doradzaj± Ci ludzie,którzy trochê siê na tym znaj± lepiej od Ciebie,to szanuj ich,bo korzystasz z wiedzy niejednokrotnie przez lata zbieranej,i nie b±d¼ taki napastliwy,bo mo¿esz nastêpnym razem odbiæ siê od ¶ciany,nikt Ci nie pomo¿e.
 
 

mlodymalarztapeciarz
Wys³any: 2010-05-16, 22:28   
0
UP DOWN

Posty: 28
dobra nie kozakuj podalem przyklad tylko dolkow po gradobiciu chodzi mi o dolki roznego rodzaju ktorych czasem nie widac albo gdy jest sie jeszcze poczatkujacycm nie zawsze sie zauwazy a pozniej beda widoczne po lakierowaniu. Szukam sposoby niewiem zeby lepiej sie rzucaly w oczy ggy sie spojrzy z boku np przemycie czyms itp o to mi chodzi
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-16, 22:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Rad¼ sobie sam w takim razie,wody dzisiaj pod dostatkiem.
 
 

maybe 
Wys³any: 2010-05-17, 12:27   
0
UP DOWN
Samouk

Posty: 3
Szpachla z w³óknem szklanym, Obawiam sie ze dalem ma³o utwardzacza- wyschnie czy nie wyschnie? Mam nadzieje, ¿e wyschnie ale trzeba bedzie d³u¿ej czekaæ?! Ciê¿ko tak na oko okre¶liæ ile sie tego utwardzacza wycisne³o :/
 

Boni 
Wys³any: 2010-05-17, 13:20   
0
UP DOWN

Posty: 14
Sk±d: Grodzisk Maz.
Mo¿e utwardzi a mo¿e jednak nie do koñca, to loteria niestety. Mo¿esz nieco ogrzaæ to miejsce jak niewielkie, to trochê pomaga, ale z kolei jak niewielkie to lepiej zedrzeæ, bo jak ci potem wylezie to bêdzie p³acz. Na przysz³o¶æ - zamiast na oko dobrze jest pos³u¿yæ siê wag±, co lepsze kuchenne, nawet 1g, s± moim zdaniem znacznie lepsze ni¿ na oko...
_________________
http://boni.smutek.pl/auto/
 

Lozek 
Wys³any: 2010-05-17, 18:22   
0
UP DOWN

Posty: 9
Ponawiam pytanie (jest mi potrzebna do¶æ szybka pomoc, nied³ugo bêdê wykonywa³ resztê prac)

Mam problem:

skompletowa³em "zestawik" zaprawkowy - podk³ad antykorozyjny, dobra³em lakier (srebrny metalic), kupi³em bezbarwny (wszystko kupione w sklepie z lakierami).

Robi³em ostatnio próg, mia³em ma³y kawa³ek pokryty rdz± (przetarty lakier). Star³em rdzê, pomalowa³em podk³adem, zmatowi³em klar naoko³o tego miejsca.

Czemu gdy malowa³em to by³ inny odcieñ na klarze a inny na podk³adzie mimo po³o¿enia nawet 3 warstw... Rozumiem, ¿e mo¿e byæ delikatnie inny odcieñ na pocz±tku, bo pod³o¿a maj± inne odcienie, ale przerazi³a mnie ilo¶æ warstw lakieru jak± musia³em wylaæ na to by nie by³o widaæ ró¿nicy miêdzy wypodk³adowanym fragmentem a tym co go otacza.

Czy to przez kolor lakieru czy co? (podk³ad by³ bia³y)

Kto¶ jest mi w stanie pomóc? Mam jeszcze pare miejsc do zrobienia, a nie chce wylewaæ tyle warstw lakieru, bo wg. mnie te ilo¶ci nie s± normalne
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-17, 19:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Pod srebrny kolor nale¿a³oby daæ szary podk³ad,mo¿e to jest przyczyn± .A czym lakierujesz,pistoletem,czy sprayem?Jak pistoletem,to mo¿e dosta³e¶ rozcieñczon± za mocno bazê i ona nie kryje.Chocia¿ kiepski spray te¿ mo¿e byæ do d..py.
 
 

Lozek 
Wys³any: 2010-05-17, 21:18   
0
UP DOWN

Posty: 9
na zderzaku pêk³ i odprys³ lakier ( spotkanie z psem) i widzê, ¿e by³ podk³ad koloru bia³ego, na przetartym do podk³adu b³otniku widzê taki sam kolor podk³adu.

Ja mam podk³ad mo¿e nie bia³y, ale baaardzo jasny szary.

Maluje sprayem. Kupi³em go w sklepie z lakierami gdzie sprzedaj± farby dupont, wiêc to zapewne tak¿e dupont. Znajomy, który pracuje w warsztacie gdzie maja tak¿e lakiernika, mówi³ mi ¿e tylko w tym sklepie zaopatruj± siê w lakiery, bo jest dobry, do tego s³ysza³em o owym sklepie wiele pochlebnych opinii od znajomych.

W±tpiê, aby facet odwali³ pañszczyznê.

Tak czy siak denerwuje mnie, ¿e muszê laæ od groma lakieru by nie by³o widaæ ró¿nicy miêdzy miejscami gdzie lakier poszed³ na zmatowiony klar a tymi gdzie by³ podk³ad.
My¶la³em, ¿e mo¿e ja co¶ robiê.

Bêdê jeszcze raz pobiera³ od niego puchê na zrobienie paru delikatnych przecierek/odprysków to mu powiem, ¿e lakier s³abo kry³ i czy da rade co¶ z tym zrobiæ. Je¿eli nie bêdzie lepiej kry³ to bêdê dalej my¶la³ co z tym fantem zrobiæ.
 

misiek707
Wys³any: 2010-05-17, 21:43   
0
UP DOWN

Posty: 126
Podk³ad epoksydowy mogê k³a¶æ tylko na ca³e elementy bez lakieru czy mogê po³o¿yæ na miejsca gdzie przy docieraniu szpachli przetar³o mi siê do blachy?? Tzn na stary lakier (oczewiscie zmatowiony)
 

mezotr 
Wys³any: 2010-05-18, 17:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
misiek707, podklad epoksydowy mozna uzywac we wszystkich przypadkach, nawet na plastik
 
 

misiek707
Wys³any: 2010-05-18, 21:30   
0
UP DOWN

Posty: 126
Dziêki chcia³em siê upewniæ. Ale reaktywny ju¿ chyba tylko na go³± blachê?
 

Boni 
Wys³any: 2010-05-18, 22:53   
0
UP DOWN

Posty: 14
Sk±d: Grodzisk Maz.
Na go³± blachê.

A o¶wieæcie mnie przy okazji z praktyki, czy sam epoksydowy na plastikach, ale takich wiêkszych typu spory zderzak ze spor± dostawk±, nie ma tendencji pêkaæ czy co¶, czy mo¿e plastyfikuje siê go? Bo czeka mnie takie co¶ i mam pewne w±tpliwo¶ci, mo¿e dlatego ¿e nigdy epoksydem z pistoletu nie robi³em ("za moich czasów..." ;) ).
_________________
http://boni.smutek.pl/auto/
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-19, 06:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Mo¿na,Novol pozwala np na dodanie swojego Plus 770 do epoksydu Protect 360.Ale epoksyd jest sam w sobie elastyczny,wiêc raczej nie jest to konieczne.
 
 

Boni 
Wys³any: 2010-05-19, 08:45   
0
UP DOWN

Posty: 14
Sk±d: Grodzisk Maz.
Dziêki wielkie. Ja epoxy to dotychczas tylko w ¿ywicy robi³em i tam to elastyczne samo z siebie nie by³o, st±d lekkich w±tów dosta³em wczoraj jak ¶lifowa³em te dwa zderzaki co muszê niebawem epoxy mocno trysn±æ, bo do³em i przy nadkolach strasznie podziobane.
_________________
http://boni.smutek.pl/auto/
 

kubazjan
Wys³any: 2010-05-19, 18:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
Witam.Mam szybkie pytanko.Czy jesli dzisiaj po³ozy³em baze i mam zamiar po³ozyc reszte bazy jutro to czy musze jakos specjalnie matowac tê baze? :blee: Nigdy wczesniej nie mia³em takiej sytuacji i dlatego pytam..K³ad³em dzisiaj baze na Megane taka jasna,zielona i cholernie s³aba w kryciu.Gbybym tylko polozy³ na zderzaki to by³o by gitara ale okza³o sie ze jeszcze jakies plastiki na te zderzaki i na progi no i porostu brak³o.Dajcie znac co z tym zrobic.Moze przeszurac w³óknink± i bedzie git ale moze nie trzeba... :D
 

misiek707
Wys³any: 2010-05-19, 22:21   
0
UP DOWN

Posty: 126
Ja bym nic nie matowa³. Terazj a znowu mam pytanko ;/ Mia³em do zrobienia dwa du¿e b³otniki wyszpachlowa³em dotar³em niby. Po po³o¿eniu podk³adu widaæ lekko obrys dok±d siêga szpachla. Czy jak to przeszlifuje 400 na szlifierce i pu¼niej przykryje szpachl± natryskow± to wyrównam to przej¶cie?
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-05-22, 11:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
misiek707 napisa³/a:
Ja bym nic nie matowa³. Terazj a znowu mam pytanko ;/ Mia³em do zrobienia dwa du¿e b³otniki wyszpachlowa³em dotar³em niby. Po po³o¿eniu podk³adu widaæ lekko obrys dok±d siêga szpachla. Czy jak to przeszlifuje 400 na szlifierce i pu¼niej przykryje szpachl± natryskow± to wyrównam to przej¶cie?


Je¿eli najpierw wygrzejesz promiennikiem, lub bardzo mocno suszarko opalark± ... to mo¿e ci siê udaæ. Jak nie wygrzejesz to te¿ wyrównasz na kolejnych warstwach wype³niacza ( tj zamaskujesz ) i problem wylezie ju¿ na po³ysku ... dla zmy³ki dopiero za kilka tygodni !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

eskobarr6
Wys³any: 2010-05-23, 09:46   
0
UP DOWN

Posty: 23
nie musisz natryskowej wystarczy podklad szkoda materialu zeby na podklad szla natryskowa a jak ci sie jeszcze pokaza "mapki" to jeszcze raz maszynka 400 i wio za kazdym nastepnym razem beda mniej widoczne ale na to trzeba czasu,nastepnym razem podsusz bardziej szpachel zeby ci nie wciagal podkladu
 

Bodzio 
Wys³any: 2010-05-24, 23:31   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Jak dla mnie, to zerwaæ podk³ad tam gdzie "mapki" s± i dobrze zmatowaæ pod³o¿e na którym szpachel jest, zw³aszcza na obwodzie
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

arbuz92
Wys³any: 2010-05-25, 19:25   
0
UP DOWN

Posty: 13
Mam pytanko odno¶nie chodzi o lakier.
1.Kupuj±c lakier JAPANROT z palety bmw w bazie moge sobie wybraæ czy chce metalic czy per³e czy cos innego czy kazdy kolor posiada w³asny system ??
2. Na kazd± bazê k³adzie sie klar ??
Pozdrawiam
Arbuz92
 

crystal
Wys³any: 2010-05-25, 19:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
1. Nie, chyba ¿e czego¶ nie wiem ale je¶li nazwa jest skojarzona z receptur± to nie.
2. Tak bo baza to sk³adowa systemu dwuwarstwowego wiêc je¶li proces ma byæ kompletny to konieczny jest klar.
 

misiek707
Wys³any: 2010-05-25, 21:37   
0
UP DOWN

Posty: 126
Ile rozcieñczalnika dajecie do bazy solidowej tak mniej wiêcej :) I powiedzcie jakim papierkiem szlifowaæ pod t± baze? 400 na maszyne wystarczy czy dodatkowo jeszcze 800 rêcznie na wode pojechaæ auto?
 

nolan
Wys³any: 2010-05-27, 16:10   
0
UP DOWN

Posty: 5
A zadam po raz n-ty to pytanie,w sobote biore sie za malowanie swojego auta akrylem i na to bezbarwny,czy oprocz modlitwy jakies pomocne sugestie moge prosic?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-05-27, 16:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego jak jeste¶ bez do¶wiadczenia to i modlitwa nie pomo¿e! :nie: Pozdrawiam! :spoko:
Kto koledze doradzi³: akryl a na to bezbarwny?
 

przemo1972 
Wys³any: 2010-05-27, 18:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Cytat:
Kto koledze doradzi³: akryl a na to bezbarwny?

A co to przeszkadza?Na ten temat juz bylo...
http://lakierowanko.info/...hp?t=1695#15761
_________________
Wyrywanie chwastow
 

resko
Wys³any: 2010-06-01, 17:13   
0
UP DOWN

Posty: 150
hej,jaki mogê u¿yæ rozcieñczalnik do podk³adu epoksydowego?jaki polecicie?
 

crystal
Wys³any: 2010-06-01, 18:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Do nak³adania pow³oki taki jak zaleca producent, do mycia pêdzli po epoxydzie u¿ywam dragona :D
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-06-01, 21:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
resko napisa³/a:
jaki mogê u¿yæ rozcieñczalnik do podk³adu epoksydowego?
Rozcieñczalnik do wyrobów epoksydowych.A tak wogóle,to niektóre epoksy s± wystarczaj±co rzadkie bez dodawania rozcieñczalnika,novol 360,Ranal,inne pewnie te¿.Ostatecznie epoks mo¿e byæ m/m.
 
 

misiek707
Wys³any: 2010-06-01, 22:06   
0
UP DOWN

Posty: 126
Czy na miejsca gdzie po szlifowaniu przetar³em do podk³adu reaktywnego mogê daæ epoksydowy podk³ad? Czy tylko akrylowy?
 

pio_len
Wys³any: 2010-06-03, 17:56   
0
UP DOWN

Posty: 88
Ile potrzeba akrylu (akryl+utwardzacz) na taki element zaznaczony na obrazku . 400ml + 200 utw + 15% rozpuszczalnika wystarczy .

ducato 2_2.jpeg
Plik ¶ci±gniêto 66 raz(y) 70.25 KB

 

misiek707
Wys³any: 2010-06-03, 18:33   
0
UP DOWN

Posty: 126
Ja bym powiedzia³, ¿e 300ml akrylu + utw. + 10-20 rozcienczalnika powinno wystarczyc. ale nigdy nie malowalem takiego busika. takze to tylko domysl
 

pio_len
Wys³any: 2010-06-03, 19:43   
0
UP DOWN

Posty: 88
czekam na dalsze sugestie
 

misiek707
Wys³any: 2010-06-03, 19:47   
0
UP DOWN

Posty: 126
Ale ten ze zdjêcia to raczej akryl nie jest ;]
 

pio_len
Wys³any: 2010-06-03, 20:33   
0
UP DOWN

Posty: 88
misiek707 napisa³/a:
Ale ten ze zdjêcia to raczej akryl nie jest ;]

to zdjêcie pogl±dowe na moim jest akryl
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-06-03, 21:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
0,5 lita + utwardzacz ... to minimum i to pod warunkiem, ¿e podk³ad bêdzie zabarwiony na podobny kolor.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

pio_len
Wys³any: 2010-06-03, 21:27   
0
UP DOWN

Posty: 88
PROJEKTER napisa³/a:
0,5 lita + utwardzacz ... to minimum i to pod warunkiem, ¿e podk³ad bêdzie zabarwiony na podobny kolor.

PROJEKTER a podk³ad czym mo¿na zabarwiæ baza mo¿e byæ ?
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-06-05, 11:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Mo¿esz kupiæ taki gotowy na mieszalniku. Mo¿esz do jasnego podk³adu akrylowego dolaæ tego akrylu którym bêdziesz lakierowaæ i cienk± warstw± pokryæ przygotowan± ju¿ do malowania powierzchniê. Mo¿esz polakierowaæ najpierw konwencjonaln± baz± w podobnym kolorze i na to jak tylko zmatowieje na³o¿yæ akryl.

Dolewania bazy nie zalecam bo nie wiem jak± masz bazê ? Teoretycznie bazy konwencjonalne to w 80 % pigment ale ró¿ni producenci stosuj± ró¿ne spoiwa .... mo¿e tak ... jak siê nie zwa¿y w trakcie ³±czenia ... to na pewno nie odpadnie taki podk³ad od powierzchni i nie odpadnie od niego te¿ lakier ... w konwencji oczywi¶cie !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

crystal
Wys³any: 2010-06-05, 20:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Czy rozpuszczalniki zawarte w DX1064+DX1024 rozpuszczaj± such± pow³okê DX1061?
 

misiek707
Wys³any: 2010-06-06, 17:41   
0
UP DOWN

Posty: 126
Ile daæ rozcienczalnika do bazy solidowej??
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime