Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
oldi
Wys³any: 2010-09-15, 00:20   20 lat mine³o ..jak jeden dzien..
0
UP DOWN


Posty: 45
witam jestem nowy ...TU ;) nowy .... wkleje troche Retro ..aby nie siedziec z za³ozonymi rekami ..i aby sie poczuc jak u "swoich" ... ;) ..moze..

chusta3.jpg
Plik ¶ci±gniêto 274 raz(y) 83.38 KB

chusta4.jpg
Plik ¶ci±gniêto 351 raz(y) 149.58 KB

chusta1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 184 raz(y) 102.34 KB

chusta2.jpg
Plik ¶ci±gniêto 237 raz(y) 100.4 KB

chusta0.jpg
Plik ¶ci±gniêto 217 raz(y) 337.63 KB

 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-09-15, 21:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dobre daty... Poziom jak na tamte lata chyba te¿ nie z³y.. Nie wiem, bo wtedy nie wiedzia³em co to aero.. Witam.. Co¶ nowego te¿ siê znajdzie??
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

oldi
Wys³any: 2010-09-15, 22:03   
0
UP DOWN


Posty: 45
nie jestem..geniuszem ..niestety... ;) ot po prostu sobie maluje.....ciesze sie natomiast ze juz nie jestem sam. ;) . i ze mozna pogadac ..popatrzec na prace innych bardzo zdolnych i utalentowanych ludzi jak wy....za moich czasów tzn w roku 87 wychodzi³o takie pismo "fantastyka' z tamt±d dowiedzi³em co to Aero ..zafasynowa³em sie takimi mistrzami jak Achilleos Royo Soroyama..a po roku 90 zaczo³em malowac aerografem juz tak na powaznie. ...przez pzrypadek dos³ownie trafi³em na artykul niejakiego "ostróda painter" ..ze od czterech lat mamy "prawdziwy polski swiatek aeografowy .. i rzeczywiscie ..s± fora sklepy farby dostepne aerografy..jak to ten czas leci..tyle lat mine³o..

..ps..jak zrobie cos nowego i takiego abyscie sie nie wstydzili za "dziadka..". ;) wstawie obiecuje..
 

oldi
Wys³any: 2010-09-16, 18:52   
0
UP DOWN


Posty: 45
obiecane -dotrzymane.. "cos nowego..." :)
pod³oze p³yta gipsowa na scianie emulsja jako podk³ad..
farby plakatówka czarna .tusze akrylowe zólty ciemny i cynober z ró¿em angielskim oraz czarny bliki bia³e robione emulsja do scian..

diabe³..jpg
Plik ¶ci±gniêto 310 raz(y) 289.34 KB

 

lak 
Wys³any: 2010-09-19, 16:00   
0
UP DOWN

Posty: 223
Ja te¿ w latach 80tych malowa³em chusty ale zwyk³ymi kredkami na prze¶cieradle nas±czonym octem :tak: pozdro.
 

dawid
Wys³any: 2010-10-01, 16:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Kakret kolego
_________________
hmmm
 

Asellus5
Wys³any: 2010-10-01, 22:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Tak tak chlopaki!:) chusty,worki marynarskie (mam gdzies i swoj wlasnorecznie malowany,zachowany na pamiatke) kredki olowkowe jak wpomnial lak maczane w occie :) ach te czasy mialy swoj smaczek i niepowtarzalny urok:) kiedy jedynym zrodlem,kpalnia pomyslow byla'' fantastyka'',a o internecie nikt nie slyszal i nikt nie wymienial sie swoimi doswiadczeniami,kiedy to kazdy mistrz mial swoje tajemnice:)
Szacun!
 

lak 
Wys³any: 2010-10-01, 23:35   
0
UP DOWN

Posty: 223
dawid napisa³/a:
Kakret kolego
Czy to domnie :?: Co to znaczy kakret :?: :blee:
 

dawid
Wys³any: 2010-10-02, 09:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Kakret = Kakretnie i nie do ciebie tylko do oldiego
_________________
hmmm
 

maciejowski
Wys³any: 2010-10-03, 18:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 68
KONKRETNIE :sciana:
 

dawid
Wys³any: 2010-10-03, 18:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
aha dziekoje pzepraszam rze pana orazilem wyrarzeniem kakretnie

oklony
_________________
hmmm
 

oldi
Wys³any: 2010-10-04, 21:00   
0
UP DOWN


Posty: 45
Wow ..jak sie ³aza w oku kreci ze jeszcze ktos pamieta "fnatastyke"z lat 80-tych" od razu odm³odnia³em i poczu³em sie jak wsród swoich .. ;) ..Asellus5- mia³es worek..?
a na jakich okretach s³uzy³es? .bo ja na desantach..

..niestety aby byc w aerografie mistrzem tzreba nieustatnie cwiczyc ..
a zycie niestey nas zmusza do pracy na "papu" wiec obecnie tylko bywam czasami aeografist± ..

tu takie ma³e zleconko religijne na p³ótnie... ..farby talens tex..i aerocolor schminke..i aerograf rosyjski
format a4

orione..jpg
Plik ¶ci±gniêto 192 raz(y) 288.23 KB

 

sebsa
Wys³any: 2010-10-04, 21:49   
0
UP DOWN


Posty: 331
jak dla mnie elegancko tylko troche za bardzo pojechales z usmiechem wyszedl jak joker
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Asellus5
Wys³any: 2010-10-07, 22:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Bardzo realistyczna twarz! jak dla mnie bomba! :spoko: proporcje super,widac fahowa reke
sebsa-a moze ojczolek ma taki usmiech?to jest portret i to cakiem udany
Jak nabradziej oldi worek byl:) i cumatez! obowiazkowo :spoko: 2 dywizjon okretow rakietowych klasy tarantula-gdynia oksywie
 

manieks 
Wys³any: 2010-10-08, 01:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
oldi- namalowanie radzieckim aerografem czegokolwiek, to wyczyn porównywalny niemal do skopiowanie Monisi Da Vinciego (w oryginalnych rozmiarach) ³awkowcem ... tak¿e, pe³en szacunek...
patrz±c na t± "kreskê" faktycznie mo¿na siê cofn±æ w czasie i zobaczyæ w zakamarkach pamiêci grafiki z "Fantastyki
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

hlecter
Wys³any: 2010-10-10, 13:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
widzia³em ten radziecki aero...nie moge wprost uwierzyæ ;D ¿e na a4 taki portret wykreci³e¶ , szacunek;]
 

oldi
Wys³any: 2010-10-11, 11:36   
0
UP DOWN


Posty: 45
:tak: na swoje usprawiedliwienie moge tylko powiedziec ze to czas i ilosc prac ..
malujac aerografem radzieckim od 1992 roku codziennie przez ³adnych pare lat ..mozna sie pzrzyzwyczaic i polubic nawet troche ..w mysl przys³owia:-" jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma".w ciagu tych siedemnastu lat zmasakrowa³em chyba ze cztery ..dokumentnie aerografy radzieckie, by³y ³atane, gwintowane, klejon,e wiercone bolce ,sklejane na ta¶me plastykowe elementy.. ech.. . teraz wreszcie czekam na nowy sprzet mam nadzieje ze sie szybko przyzwyczaje i przebranzowie.. ;)
co do ksiedza rzeczywiscie ma taki usmiech na wzorku ..kiedys spodoba³a mi sie maksyma..
J.A.D.Ingres'-a "podobienstwo zale¿y od fizjonomi jesli pewne cechy charkterystyczne fizjonomi beda pzrerysowane podobieñstwo bedzie tym wieksze.."
a format niestety nie moze pzrekroczyc 20 cm szerokosci bo to klient potem na cos wszywa..wiec nawet gdybym chcia³ te prace nie moga byc szersze.
 

oldi
Wys³any: 2010-10-11, 12:46   
0
UP DOWN


Posty: 45
nie ma nic przyjemniejszego niz byc przyjetym go grona jak "swój"

dzieki wielkie za mi³e opinie ..

przegladajac "Lakierowanko" natrafi³em na dyskusje Dawida i Asellus'a5
trktujac± o filmach o Aero..szczegolnie zinteresowa³a mnie piata pozycja
AIRBRUSH DVD- MEDICAL EXPENSES BY LORENZO SPERLONGA
z racji prostej metody przyklejania maski za pomoc± p³ynu maskujacego
..wpieni³o mnie to ze ja wczesniej nie wpad³em sam na taki pomys³ ..
postanowi³em spróbowac techiki Lorenzo ..
przygotowa³em i wydrukowa³em trzy szkice jak Sperlonga wycio³em detale do cia³a bluzki butów w³osów twarzy majtek biustonosza..
przyklejenie na p³yn maskuj±cy juz nie by³o takie proste z racji tego ze nie mog³em bia³ego kartonu po³o¿yc na p³ask tylko w pionie na sztaludze (za ma³o miejsca mam w pracowni)
...prace zawsze zaczynam gwaszem aby miec baze pod tusz akrylowy ,gwasz daje mi wrazenia znacznej bliskosci i po wyschnieciu jest aksamitno-kremowy ..potraktowany tuszem b³yskawicznie stwarza mi wrazenie trójwymiarowosci i dosc znacznej g³ebi ,poza tym powoduje ze nie rozlewa mi sie tusz na p³aszczyznie lecz wiaze sie i wsi±ka w gwasz..
swiat³a wydobywa³em jak seprlonga gumk± i wzmacnia³em gnieniegdzie bia³a kredk± pastelow±..siatke na kabaretkach potraktowa³em sangwin±..cienkie pasemka w³osów pedzelkiem "zerówk±"
praze zaczo³em w miniony pi±tek a skonczy³em w sobote (tak szybko teraz robi sie ciemno) czasu zreszta juz nie by³o bo termin sk³±dania prac do konkusrsu up³ywa³a w niedziele rano
t³o potarktowa³em po macoszemu aby nie odwraca³o zbyno uwagi od postacii aby nadac artystyczny charakter..za modelke pos³uzy³a moja zona..

jeszcze raz dzieki Asselus5 za przygode z Lorenzo.. gdyby nie twoja lista filmików pewnie nie by³o by tej pracy.. :spoko:

pracax.jpg
Plik ¶ci±gniêto 1766 raz(y) 58.52 KB

 

manieks 
Wys³any: 2010-10-11, 15:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
I jest sie czym pochwaliæ, nie tylko o pracy mówiê :D
Bo o to w³a¶nie chodzi ¿eby w koñcu, w naszym kraju kto¶ zacz±³ robiæ i pokazywaæ sztukê aerografii :) , a nie klepaæ bezmy¶lnie to samo portrety z plakatów, Dziêki :)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-11, 21:53   
0
UP DOWN


Posty: 331
widac w tej pracy kawal dobraj techniki :spoko:
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Erni 
Wys³any: 2010-10-11, 22:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
kurrczaki... ¶wietne. zamys³, koncepcja, lekko¶æ i ¶wietne wykonanie. To w³a¶nie widzê w tej pracy. pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-11, 22:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Taa..... Jest ³adnie... Pochwal siê, co za sprzêt zamówi³e¶.. Przesiadasz siê z GAZa na Mercedesa, czy Lexusa??
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

oldi
Wys³any: 2010-10-11, 23:17   
0
UP DOWN


Posty: 45
przesiadam sie powoli ..z aerografu rosyjskiego na zwyklaki :D
AEROGRAF 201 0,2 i na AEROGRAF TG130 z dysza 0,3 ..oraz kompresorek
taki http://allegro.pl/mini-ko...1270230432.html

na iwaty czy infinity jeszce troche musze poczekac..

.. powiem wam ze nawet nie mysla³em o tym co napisa³ Manieks ..
nie sadzi³em ze to jest wogóle mozliwe ..ale po przeczytaniu jego posta wpad³ mi nowy pomys³... taka postac kobiety idaca w w ty³ obbrazu odwracajaca sie nagle i sypi±ca z otwartej reki garsci± iskier mieni±cych sie a na posadzce reka konajacego goscia zanikajaca w tle ..teraz pomys³ musi dojzec i zone musze namówic aby mi pozowa³a..
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-12, 11:31   
0
UP DOWN


Posty: 331
mozesz dac linka do tego postu dawida i asellusa o tym maskowaniu??bo jakos nie moge tego namierzyc
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

oldi
Wys³any: 2010-10-12, 13:31   
0
UP DOWN


Posty: 45
http://webcache.googleuse...1&hl=pl&ct=clnk

he zapomnia³em nadmienic ze filmik Stiv'a Driscol'a o portrecie Sinatry pchna³ mnie do zastosowania miniszlifirki celu wydobywania bardzo cienkich jasnych w³osków
http://allegro.pl/firmowa...1269418389.html
 

Asellus5
Wys³any: 2010-10-12, 23:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Pomysl juz sprawdzony:) koncowki sa zbyt agresywne,naruszaja strukture papieru,po malej modernizacjii i montazu gumki powstaje wspaniala gumka elektryczna:)
Co do pracy-to po pierwsze-slowa uznania dla zony:) o tym kazdy zapomnial i chyba juz nikt nie pamieta jak wazne jest dzielenie swej pasjii i wspieranie jej przez partnera! :spoko: po wtóre-piekny cielisty kolor!,podoba sie uzyskanie przezroczystosci bluzki,realistyczne dlonie,i ten blik na biustonoszu! poza tym dbalosc o szczegoly(kolczyki,blysk na okularach,pierscionki i kwiatki na podeszfach)
dobry poziom :spoko:
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-13, 07:31   
0
UP DOWN


Posty: 331
oldi a jak wyglada ten plyn maskujacy i gdzi go mozna dostac bp w sumie to pierwszy raz o tym slysze,aha a wogole to jaki to jest format pracy??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

oldi
Wys³any: 2010-10-13, 12:23   
0
UP DOWN


Posty: 45
He..plyn maskujacy..? no wyglada tak..
http://allegro.pl/sinus-p...1255740103.html
wiele jest firm w necie znajdziesz wszedzie do kupienia zw³aszca w sklepach plastycznych ..
Schninke ..windsor&newton.. talens.. lefranca itd..
ale najlepsza perspektywa jakosci co do ceny jest ten co poda³em na allegro 125 ml kosztuje 18 z³ jest dobry bo dosc p³ynny i sie ³adnie rozprowadza pedzelkiem syntetycznym..
uzywam go od lat do akwareli.. jest ma³a tajemnica ..nalezy go po pierwszym otwarciu przelac do jakiejs buteleczki najlepiej z wask± szyjk±..i dobra zakretk± bo jezeli bedzie sie kozrysta³o z oryginalego s³oiczka 1/3 p³ynu po czasie zaschnie w taka grude bo s³oiczek w trakcie uzywania robi sie nieszczelny.

formt pracy 100x 70 cm..karton ilustracyjny o grubosci 1,6 mm

Asellus jak zmodernizowa³es gumke ? który lepszy uk³±d w srodek okrojon± czy pzrykleic ma³y fragment do drewnianego patyczka .ty jak masz..?

aha mam jeszce putanko tak mnie kusi zeby jeszce jeden aerograf sobie kupic ..EW-770
wie ktos do czego s³uzy ta dziura zaraz przed dzwigienk± spustu..?(miedzy zbiorniczkiem a dzwigienk± spustu)
 

Asellus5
Wys³any: 2010-10-13, 23:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Ta dziurka ulatwia dostep do uszczelki znajdujacej sie za zbiorniczkiem!
Ja mam dorobiona tulejke zakonczona precikiem ktory wchodzi w zacisk drimmela! gumki sa mocowane tak jak w oryginale
http://allegro.pl/artma-g...1260864708.html
wklady wycinam ze zwyklych gumek w zaleznosci od zadanej twardosci za pomoca zaostronej rurki od teleskopowej anteny lub poprostu strugam waleczek za pomoca skalpla!uzywam drimmela na akumulatorek,poniewaz oryginal derwenta jest zbyt slaby i zatrzymuje sie podczas pracy!
 

oldi
Wys³any: 2010-10-15, 21:50   
0
UP DOWN


Posty: 45
pozazdrosci³em Maaksowi koszulki i tez sobie zrobi³em a co....do wnerwiania tesciowej..

koszulina.jpg
Plik ¶ci±gniêto 438 raz(y) 438.52 KB

 

sebsa
Wys³any: 2010-10-15, 21:52   
0
UP DOWN


Posty: 331
nie moge znalezc w necie tego kartonu ilustracyjnego :sciana: szukalem w 5 sklepach i allegro i i nie ma, a potrzebowal by cos takeigo o podobnych wymiarach do tego twojego kartonu,skad ty go wzioles??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

oldi
Wys³any: 2010-10-15, 23:59   
0
UP DOWN


Posty: 45
w sklepie plastycznym.. popros o zwyk³± tekture ..bia³a grubosci 1,6 cm ....
moze po prostu ja to tak nazywam a u nas a sklepach sie nazywa tektura..
 

Asellus5
Wys³any: 2010-10-17, 00:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Piekna :spoko: jakich kolorow uzyles do ciala?,czego uzyles do maskowania?
 

oldi
Wys³any: 2010-10-17, 10:59   
0
UP DOWN


Posty: 45
to taki eksperyment z farbami do jedwabiu ..lubie eksperymenty ..
do cia³a uzy³em..=> zóltej takiej sredniej ,dalej regulowa³em pomaranczem ,taki ala cynober lub minia..(8181 salmon) bia³y z ciemnym fioletem do takich parti jak widac na koszulce..potem takim brazowo ugrowym (8107 Brown javana) i ciemne partie (purpura 8128) z dodatkiem(8119 Dove blue) no i czrnu do zcrnych kresek..
przy w³osach mieszaniny 8172 Flax + 8111 light brown..
maskowa³em tylko t³o a ze folia mi sie skonczy³a maskowa³em kalk± techniczna samoprzylepn± ..nie polecam bo sie drze gówno..
 

oldi
Wys³any: 2010-12-21, 20:30   
0
UP DOWN


Posty: 45
taki sobie prosty motywik..

koszuleczka3.jpg
Plik ¶ci±gniêto 284 raz(y) 53.2 KB

 

oldi
Wys³any: 2011-01-26, 12:20   
0
UP DOWN


Posty: 45
nastepna koszulka

koszulinka.jpg
Plik ¶ci±gniêto 441 raz(y) 280.53 KB

 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-26, 12:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dobre:):):).... To to ja rozumie.:P
Technicznie równie¿ wypas..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-01-28, 00:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
:spoko: dobre i kolorek na wypasie :D
_________________

 

emil1906 
Wys³any: 2011-01-28, 21:14   
0
UP DOWN

Posty: 32
I gitara:)
Oldi a co ¿ona na to?zak³adasz jak jej nie ma :rotfl: :D
 

Asellus5
Wys³any: 2011-01-29, 00:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
taki ciuch to tylko do kosciola :>
:spoko:
 

oldi
Wys³any: 2011-01-29, 15:26   
0
UP DOWN


Posty: 45
dziwne pytanie emil ..równie dobrze móg³bys zapytac co na to moja ¿ona ze s³once swieci? lub co na to ze niebo jest niebieskie.?...rozumiem ¿e my Polacy jestesmy bardzo zacofani w porównaniu ze swiatem ale nie chce mi sie wierzyc ..ze zony moga byc takie g³upie? gdyby mi kobiete robi³a jakies uwagi na ten temat zwyczajnie nie by³bym z nia bo nie po to zyje aby sie z kims mêczyc..jezeli ktos ma takie problemy to szczerze wspó³czuje..
dla mnie to temat ,³adny ,zmys³owy ,erotyczny ,zestaw plam i lini niecodzienny w sztuce..i malarstwie.. choc na tle normalnego swiata (poza Polska) jak choc by zachaczyc o Saroyame Royo czy innych mistrzów najnormalniejszy w swiecie..

..kazdy dobry artysta powiniem miec chociaz jedn± modelke pozujaca mu do aktów .a na tym forum jest wielu utalentowanych ludzi jak zdazy³em zauwazyc..
 

malchov 
Wys³any: 2011-01-30, 11:16   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Oldi ma racjê. Ja mam trzy takie regularne modelki, a moim dwóm ¿onom w ogóle to nie przeszkadza. Trzecia ¿ona mia³a drobne obiekcje, ale jak jej wyt³umaczy³em, ¿e nie jestem wyuzdanym nienasyconym knurem, tylko utalentowanym artyst± cywilizowanego ¶wiata, zaakceptowa³a to. Podczas malowania aktów donosi nam nawet kanapki i zimne napoje.

BTW Gratulujê warsztatu Oldi
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

oldi
Wys³any: 2011-05-21, 14:29   
0
UP DOWN


Posty: 45
tg-180 , rowney-schminke, markery do tkanin,pedzel

czapka2.jpg
Plik ¶ci±gniêto 165 raz(y) 321.29 KB

 

Asellus5
Wys³any: 2011-05-22, 18:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Czapki to chyba jeszcze nie bylo! ladne wykonanuie :spoko:
 

oldi
Wys³any: 2011-05-25, 12:24   
0
UP DOWN


Posty: 45
tg-180 ,badger anthem ,rusek ,gwasz ,tusz kreslarski,aerocolor,fw, akryle talens,pedzel..
niegruntowana bawe³na.. 80x60 cm

papa9.jpg
Plik ¶ci±gniêto 284 raz(y) 244.7 KB

 

sebsa
Wys³any: 2011-05-25, 15:57   
0
UP DOWN


Posty: 331
bardzo realistycznie ,wysoki pozim :spoko: a powiedz jeszcze jaki czas??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

oldi
Wys³any: 2011-05-25, 17:24   
0
UP DOWN


Posty: 45
no bity jeden dzien ..taki solidny ..niestety nie stac mnie na poswiecenie pracom aeografi wiecej niz dwa dni.. (jesli wzorek jest juz bardzo skomplikowany np trzy postacie w dali ,t³o ze szczegó³ami..itp.)

wiadomo ...kasa -bo zyc trzeba a.. czas ucieka..
 

macioo74
Wys³any: 2011-05-25, 21:00   
0
UP DOWN

Posty: 54
Hmm... miazga jednym s³owem... A Papie¿ zagina wszystko. Czemu nie malowa³e¶ na zagruntowanej?? Jest jaka¶ ró¿nica? Nie przepadam za malowaniem na p³ótnie, a je¿eli ju¿ to zagruntowane... (a no i Rembrandt w avatarze nie bez powodu ;) )
 

oldi
Wys³any: 2011-05-25, 21:19   
0
UP DOWN


Posty: 45
jest kilka powodów ..a najwazniejszy..- klient.
.nastepnie lepiej sie takie p³otno wszywa wygodniej dla ig³y ..jak równiez farby inaczej sie rozlewaja i lepiej je p³otno ch³onie ..na niegruntowanym równiez farby inaczej blekn± jest wiec lepsza skala "rozjasnien" w tonacjach farb .. mniejsza mozliwosc kleksów
..no sa wady i zalety..
..moze po prostu zosta³o mi troche sentymentu z chust rezerwy gdzie mia³y sie ³adnie uk³adac na plecach... kto wie .. ;)
a Rembrandt na avatarze tez mojego autorstwa..- ciekawostk± jest to ze jest to wierzch drewnianego pude³ka w którym s± moje farby akwarelowe.. :)
 

oldi
Wys³any: 2011-05-27, 21:53   
0
UP DOWN


Posty: 45
AEROGRAF TG-180 ,badger ,ruski ..farby gwasz.akryl,tusze akrylowe,pedzel p³ótno niegruntowane.. 102x75 cm
...czas -dwa dni..

chrystusik.jpg
Plik ¶ci±gniêto 187 raz(y) 226.19 KB

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group