Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Mattie 
Wys³any: 2010-11-22, 11:18   Czy konieczny podk³ad pod basecoat
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 26
Witam wszystkich lakierniczych-forumowiczów,
Otó¿ mam do Pañstwa takie pytanie: czy je¶li mój obecny lakier (czarny z bia³± namalowan± grafik±) jest w celuj±cym stanie bez wszelkich ubytków itp. a chcê go jedynie przemalowaæ na bia³o base coat (DuPont Centari 600 AB150) & Clear to czy wystarczy zmatowiæ powierzchniê i nanie¶æ base coat czy jednak bez w±tpienia muszê najpierw nanie¶æ ja¶niejszy jednolity podk³ad abym pó¼niej nie mia³ problemów z uzyskaniem jednolitego odcieniu na ca³ej powierzchni.


Pozdr.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-11-23, 15:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Centari 600 DuPonta nie ma tak du¿ej si³y krycia jak Centari 6000 :tak: Takze proponuje jednak zamiast jasnego podk³adu wzi±¶æ i po³o¿yæ w pierwszej kolejno¶ci Unibaze w bia³ym odcieniu i jak ju¿ bedzie ca³a maska "jednolita" czyt. Bia³a to k³adziesz dopiero t± w³a¶ciw± Centari 600 :tak: Unibazy s± stosowane jako tzw. "t³a" pod kolory "s³abo kryj±ce" :tak: Ja je kupuje "do w³asnych potrzeb" w mieszalni DeBeera :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

Mattie 
Wys³any: 2010-11-23, 16:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 26
Robertlodz09 bardzo dziêkuje za wyt³umaczenie sprawy, tego w³a¶nie siê obawia³em a wola³em siê upewniæ z nadziej± ¿e mo¿e bêdê mia³ mniej roboty, ale jednak nie ;P choæ teraz na pewno nie bêdê siê denerwowa³ ¿e co¶ mi s³abo kryje, jeszcze raz wielkie dziêki :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga