Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Rafu
Wys³any: 2011-01-20, 14:50   B³otnik nowy czy do malowania/zdjêcie
0
UP DOWN

Posty: 9
Witam mam problem bo nie mogê za bardzo namierzyæ b³otnika do mojej a4 pod kolor, a za lakierowanie chc± 250z³ gdy u¿ywany kosztuje 80-100z³ :sciana:
Postanowi³em sam siê podj±æ lakierowania tego elementu powiedzcie mi czy do uratowania ten b³otnik czy da go siê wyklepaæ czy nie za bardzo




Mam dostêp do sprê¿arki i pistoletów wiêc z tym nie bêdzie problemu.
Co proponujecie?
 

kropen16 
Wys³any: 2011-01-20, 15:44   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Wyklepiesz bez problemu albo odlanczasz klemy od aku i spawasz w srodek tego zgiecia migiem podkladke. Potem bierzesz cos i ciagniesz i wyjdzie potem ucinasz i zeszlifowujesz+ odrobina szpachli i po wgnieceniu :tak: powodzenia
 
 

Rafu
Wys³any: 2011-01-20, 16:48   
0
UP DOWN

Posty: 9
ok, a jakie bêdzie lepsze rozwi±zanie je¿eli nie jestem profesjonalist±, polakierowaæ odrazu ca³y b³otnik czy tylko pocieniowaæ. Lakier samochodu to LZ9U.
 

kropen16 
Wys³any: 2011-01-20, 18:54   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Pocieniowac raczej nie dasz rady. Maluj caly element
 
 

Dawid1989 
Wys³any: 2011-01-20, 19:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
lepiej zdemontowaæ kierunek i klepaæ od srodka. Spawaj±c podk³adki narobisz "glutów" bo za pierwszym razem tego nie wyci±gniesz. a wyci±gaj±c za podk³adkê bêdziesz podrywa³ róg do góry i szczelina pójdzie sie ....a i tak nie wyklepiesz idealnie. Co do malowania to cieniowanie rogu i bezbarwny na ca³osæ
 

kalbi 
Wys³any: 2011-01-20, 21:38   Re: B³otnik nowy czy do malowania/zdjêcie
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Rafu napisa³/a:
Witam mam problem bo nie mogê za bardzo namierzyæ b³otnika do mojej a4 pod kolor, a za lakierowanie chc± 250z³ gdy u¿ywany kosztuje 80-100z³ :sciana:
Postanowi³em sam siê podj±æ lakierowania tego elementu powiedzcie mi czy do uratowania ten b³otnik czy da go siê wyklepaæ czy nie za bardzo
[url=http://img232.images....th.jpg]Obrazek[/URL]



Mam dostêp do sprê¿arki i pistoletów wiêc z tym nie bêdzie problemu.
Co proponujecie?


co tu wymieniaæ, ten b³otniczek wystarczy delikatnie podklepaæ, lizn±c szpachelk±, podk³adzik, bazy 0,05ml, pocieniowaæ, bezbarwny na ca³o¶æ i po robocie, prosta, ³atwa, szybka i przyjemna naprawa
_________________

 
 

Mart-Dent
Wys³any: 2011-01-20, 22:58   Re: B³otnik nowy czy do malowania/zdjêcie
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Rafu napisa³/a:
Witam mam problem bo nie mogê za bardzo namierzyæ b³otnika do mojej a4 pod kolor, a za lakierowanie chc± 250z³ gdy u¿ywany kosztuje 80-100z³ :sciana:


Z co my¶la³e¶ ¿e kto¶ to bêdzie za darmo robi³.
 

Rafu
Wys³any: 2011-01-20, 23:30   Re: B³otnik nowy czy do malowania/zdjêcie
0
UP DOWN

Posty: 9
Mart-Dent napisa³/a:
Rafu napisa³/a:
Witam mam problem bo nie mogê za bardzo namierzyæ b³otnika do mojej a4 pod kolor, a za lakierowanie chc± 250z³ gdy u¿ywany kosztuje 80-100z³ :sciana:


Z co my¶la³e¶ ¿e kto¶ to bêdzie za darmo robi³.


oczywi¶cie ¿e znam ceny ale nie op³aca mi siê to je¿eli mam ca³y sprzêt i trochê chêci to sobie powinienem poradziæ. b³otnik oczywi¶cie zdejmê i od wew wyklepie, czyli mam najlepiej pomalowaæ ca³y, czy tak jak kolega napisa³ ¿eby pocieniowaæ i ca³y lakierem bezbarwnym?
 

Mart-Dent
Wys³any: 2011-01-20, 23:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Wiêc powodzenia, przynajmniej siê dowiesz za co lakiernicy bior± pieni±dze.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-01-21, 23:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Koniecznie zamie¶æ zdjêcia i napisz jak to ci wysz³o :tak: Pozdrawiam i du¿o ale to bardzo du¿o powodzenia :spoko:
ps. Mia³e¶ ju¿ m³otek blacharski w rêkach? O pistolet nie pytam poniewa¿ ju¿ to napisa³e¶ :tak: Tak¿e jeszcze raz pozdrawiam!
 

Rafu
Wys³any: 2011-01-22, 17:11   
0
UP DOWN

Posty: 9
Wyklepywa³em ze 3 razy, efekty nie powala³y ale nie najgorzej te¿ wygl±da³o, teraz siê postaram
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group