Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
roobus 
Wys³any: 2011-02-01, 00:13   Przypuszczalny koszt. duzo roboty?
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: ¦l±sk->Miko³ów
A wiec tak powoli reanimuje mojego parcha i mam kilka elementów do pomalowania i mam do was pytanko jaki by byl orientacyjny koszt (wasza robota). zdjec tego nie mam bo auto stoi w ciemnym i ciezko zrobic cos sensownego ale dam wam podgladowe zdjatka a wiec do malowania jest tak
Zderzak

Nadkole

Maska

Pas przedni

jest jeszcze prog wgnieciony od lewarka na odcinku cos 8x8 cm i odprysk lakieru kolo tylnego nadkola od opony bo auto bylo bardzo nisko i na dziurach przycieralo. zdjecia dodam jak bd na garazu. aaaaaaa jeszcze lakier Lakier to MOONLIGHT PEARL, LC5M, wydaje mi sie ze per³a choc moge sie mylic.
 

kalbi 
Wys³any: 2011-02-01, 15:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
licz od 250 do 500 z³ za element bo zale¿y u kogo zrobisz...
_________________

 
 

roobus 
Wys³any: 2011-02-01, 16:53   
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: ¦l±sk->Miko³ów
No to nastepna kwestia jest taka czy oplaca sie to malowac bo z tego wychodzi ze za te pare elementow musialbym zaplacic 1000 + / - :/ to czy nie oplacaloby sie prysnac calego auta w ten sam kolor co byl ? ile bierzecie za fachowe malowanie calego samochodu z zewnatrz ? moze inaczej kto by to za ile zrobil.
 

Mart-Dent
Wys³any: 2011-02-01, 17:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Kolega @kalbi Ci napisa³ ile. Policz ile jest wszystkich elementów i ju¿ Ci wyjdzie kwota.
 

gugun 
Wys³any: 2011-02-01, 19:59   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
z tym ze w calosci tez mozna zawsze policzyc jakis rabacik jesli stan ogolny lakieru nie jest az taki straszny:Dpoprostu zajedz gdzies jak bedziesz w okolicy i zapytaj w paru miejscach...ja od 2tys w gore
 
 

roobus 
Wys³any: 2011-02-07, 15:12   
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: ¦l±sk->Miko³ów
no lakier nie jest zly. powiem nawet ze ladny tylko te pare miejsc u nas tu drogo krzycza. wiec chyba zdecyduje sie na te elementy bo jak mam placic 5k za malowanie auta to sie odechciewa
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang