Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
martinez1980 
Wys³any: 2009-12-09, 23:14   Przywitaj siê
0
UP DOWN


Posty: 3
Sk±d: Nowogard
Witam! Mam na imiê Marcin, ¶migam troszkê po ro¿nego rodzaju forach no i mam ju¿ zaszczepione ¿e nie przywitaæ siê z forumowiczami jest nie ³adnie. Wchodzê, szukam takiego postu lecz nie ma:) albo ¼le szukam je¶li tak to sorka. Chcia³em siê przywitaæ i od razu napisaæ ¿e jestem kompletnym amatorem je¶li chodzi o airbrushing i wogóle lakierowanie, a dok³adnie wogóle siê na tym nie znam. Jako totalny amator kupi³em swojej pannie Aerograf beznadziejny by wogóle wzie³a go do rêki (z racji tego ¿e jest artystka i zawsze chcia³a malowaæ tak± technik±) a z czasem z postêpuj±c± moja wiedz± kupiæ sprzêt lepszy: kupi³em jak±¶ podróbê IVATY EW-770 oraz kompresor bezolejowy MA2000 a kupi³em to 2 lata temu i Panna sie za o nie zabra³a. Wiec wkoñcu ja sie zabra³em i straaaaaaasznie mnie to wci±gnê³o, lecz dla laika który nie ³ykn±³ nic lakiernicta i nie odró¿nia farb ani wogóle przygotowañ odno¶nie samych powierzchni pod malowanie to wogóle jaka¶ abstrakcja. Nie mówi±c o tym gdzie co kupiæ i jakie farby. Uruchomi³em sprzêt i jego "precyzja" pewnie amerykañskie to s± precyzyjne, zadziwi³a mnie i cieniowanie oraz g³êbie jakie mo¿na tym sprzêem uzyskaæ. Pewnie mi powiecie ¿e sprzêt mam do dupy :) kompresor te¿ :) ale byæ mo¿e z czasem kupiê cos lepszego jak moja nauka bêdzie postêpowaæ. Chêci s± i strasznie mnie to zarazi³o wiêc na dzieñ dzisiejszy chcia³em siê z Wami wszystkimi przywitaæ i namiêtnie bêdê studiowaæ wasze posty i szukaæ rad co, jak, gdzie i kiedy. POZDRAWIAM
_________________
Nie dyskutuj z idiot± !!!
Najpierw sprowadzi Ciê do swojego poziomu, a potem pokona do¶wiadczeniem..
 
 

manieks 
Wys³any: 2009-12-10, 01:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
Witaj wiêc... i bardzo podoba mi siê Twój "zaszczep" ;)
Pozdrófka
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

martinez1980 
Wys³any: 2009-12-10, 11:50   
0
UP DOWN


Posty: 3
Sk±d: Nowogard
my¶le ¿e skoro nie ma takiego w±tku tutaj wszyscy mog± siê witaæ ju¿ ze wszystkimi :) pozdro
_________________
Nie dyskutuj z idiot± !!!
Najpierw sprowadzi Ciê do swojego poziomu, a potem pokona do¶wiadczeniem..
 
 

kkk
Wys³any: 2009-12-10, 13:00   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
To jez siê w³±cze do powitañ - WITAJCIE :)
_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

martinez1980 
Wys³any: 2009-12-10, 15:45   
0
UP DOWN


Posty: 3
Sk±d: Nowogard
kkk napisa³/a:
To jez siê w³±cze do powitañ - WITAJCIE :)


Witaj kkk
_________________
Nie dyskutuj z idiot± !!!
Najpierw sprowadzi Ciê do swojego poziomu, a potem pokona do¶wiadczeniem..
 
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-12-12, 12:10   
0
UP DOWN

Posty: 99
Witam :spoko:
 

manieks 
Wys³any: 2009-12-13, 01:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
Siemka kkk :)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

malchov 
Wys³any: 2009-12-13, 01:52   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
SIEMAAAANKO!
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

peki86 
Wys³any: 2010-03-28, 10:57   
0
UP DOWN
Areo ciapkacz

Posty: 1
Sk±d: Bielsko-Bia³a
Cze¶æ tu Peki86 z Bielska Bia³ej maluje areografem juz ponad rok z czego polowa czasu to robienie kompresora szablonów miejsca do malowania itd
 
 

Asellus5
Wys³any: 2010-03-28, 18:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Wow wow wow WIOSNA w pelni przylecialy bociany,dzikie gesi i do naszego forum tez wpadlo kilka nowych psssikaczy! cieszy bardzoooooooo wreszcie cos sie ruszy na forum i galeria zacznie pekac w szwach;)!!
Graba wszystkim i kazdemu z osobna!
 

Mcdevil 
Wys³any: 2010-03-31, 18:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Siema, witam wszystkich.
Bawiê siê aero parê miesiêcy, przymierzam siê do ataku na moto. I pojawi³o siê kilka tematów ocieraj±cych siê o lakiernictwo :sciana: .
Jak co¶ to podpytam ;) .
Pozdro
_________________

 

redbrush
Wys³any: 2010-03-31, 21:20   
0
UP DOWN

Posty: 12
Cze¶æ te¿ maluje od kilku miesiêcy i bardzo mnie wci±gne³o teraz przymierzam siê do kupna aerografu badger Crescendo 175-CS
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-01, 06:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Witamy i zapraszamy do lektury forum, zapraszam równie¿ na airbrushlab.pl - stronê po¶wiêcon± aerografii...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

badshaman
Wys³any: 2010-04-15, 21:34   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
Witam wszystkich.
Musze przyznac ze to forum jest tym czego potrzebowalem.
Zainteresowalem sie airbrush*em jakies dwa miesiace temu. Czytam i ogladam wszystko co jest mozliwe na ten temat.
Prace dawida, PrimoOne i innych ARTYSTOW zapieraja dech w pirsi powaga.
jazda na maxa. Podobnie jak dawid mieszkam w norwegii. tu ok 4 miesiace temu zaczalem przygode z tatuowaniem. zaczelo sie to przez zupelny przypadek, nigdy nie wiedzialem ze moge robic cos w kierunku plastyki. W pl jak w pl ukladalo sie tylko plytki rowno albo malowalo sciany i tak w kolko.
Tutaj w norwegii nareszcie mam spokojna prace, brak wiekszych problemow finansowych wiec nozna zajac sie czyms dla siebie miec hobby.
W pracy na 12 godzinnej zmianie z kumplem zaczelismy cos tam z nudow rysowac i on namowil mnie na robienie tatuazy. Nawet zaczyna mi to jakos wychodzic i satysfakcje dawac, no i kasa nawet niezla.
Ale jak zobaczylem co mozna wystrugac aerografem to wymieklem.
Mam nadzieje ze wrzuce jakies zdjatka tatuazy i rysunkow ktore wypocilem i poprosze o komentarz.
Teraz w maju zakupie sprzecik do airbrusha i powolutku zaczne sie tym bawic.
Forum lakierowanko jest kopalnia wiedzy na ten temat.
Wielkie dzieki i witam serdecznie
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-16, 06:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Fajnie siê s³ucha... postanowi³em tatuowaæ, wiêc kupi³em sprzêt i zacz±³em dziaraæ :) jak ja postanowi³em tatuowaæ to musia³em siê konkretnie zapo¿yczyæ a sprzêt kupowa³em po znajomo¶ci, bo kolesiowi z ulicy by nie sprzedali (chodzi o konkretny sprzêt, nie kolkê ;) ) a w tatua¿ach da rade te¿ nnie¼lewymiataæ, http://ooyes.net/blog/85-...d-inspiration-2 ,zw³aszcza jak kto¶ da ci do zagospodarowania ca³e plecy, a przynajmniej rêkê z barkiem i ³opatk±... takich klientów lubi³em najbardziej.

to inny polak na obczy¼nie, swoj± drog± mi³y facet...
http://www.tattooblog.com...bert-hernandez/

a wracaj±c do tematu... witamy.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

blantosamigos23
Wys³any: 2011-04-25, 14:26   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich!! mam na imiê Micha³. Jestem z zakopconego ¶l±ska. W temacie aerografii od miesi±ca ,mo¿e dwóch. Wcze¶niejsze swoje prace opiera³em na innych technikach... graffiti, pêdzle i takie tam ró¿ne zabawy. Na dzieñ dzisiejszy podchodzê do sprawy powa¿nie, z wiêksz± rozwag± :idea: i przymierzam siê do kupna (z³o¿enia) jakiego¶ konkretnego zestawu, tak¿e ca³a zabawa przede mn± ,a wiec teraz bêdê tutaj czêstym go¶ciem ;)
Pozdrawiam
 

szajbus1996
Wys³any: 2011-05-08, 13:19   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam!! jestem Szymon z dêbicy. w tematem airbrush interesuje sie od dawna lecz nie mam jeszcze zadngo sprzetu lecz w najbli¿szym czasie mam zamiar nabyc zestaw H&S (tu link; http://fine-art.com.pl/ae...container.html) i od razu pytanko czy warto?? i czy ten sklep jest zaufany?
pozdrawiam i z góry dziekuje za odp
 

Hes 
Wys³any: 2011-05-10, 18:37   
0
UP DOWN


Posty: 1
Witam

Znalaz³em to forum i od razu tematy na nim mi siê spodoba³y.
Zajmuje siê lakiernictwem od jakiego¶ czasu, mimo prób zdobywania wiedzy w szelaki sposób ci±gle mam pytania :)

Wiêc zaraz zabieram siê do czytania. :)

Pozdrawiam
 

kasia_w 
Wys³any: 2011-08-10, 08:19   
0
UP DOWN

Posty: 2
Sk±d: jakby pszczyna ;)
wypada³oby siê przywitaæ ;) a wiêc ka¶ka, ¶l±zaczka, dopiero pierwsze kreski aerografem, czyli przedszkolak w kwestii lakiernictwa ale byle do przodu :spoko: na razie æwiczê sobie na wszelkiej ma¶ci blachach uprowadzonych z warsztatu taty :fiu: sprzêcik tani, podobno podstawowy - fachowiec profesional :) wasze prace s± rewelacyjne, oka nie mo¿na oderwaæ :tak:
 

bolidasko
Wys³any: 2011-10-18, 21:42   
0
UP DOWN


Posty: 7
Sk±d: Piekary ¦l±skie
Witam wszystkich jako ¶wie¿ak. Psikam kilka miesiêcy. Na dniach mam dostaæ do rêki jaki¶ lepszejszy sprzêt wiêc my¶lê, ¿e umiejêtno¶ci w powi±zaniu z ów forum bêdzi± siê rozwijaæ jak budowa autostrad w Polsce ^^
Pozdrawiam :cool:
_________________
Ten siê ¶mieje ostatni, kto najwolniej kojarzy
 
 

936
Wys³any: 2011-12-07, 09:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Witam
Czy kto¶ co¶ wie o candy ?
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-12-07, 15:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Wiem tylko ¿e bóg cie kocha, a ja je mam :)
sprecyzuj o co biega ci. Odobi¶cie u¿ywam Auto Air w ma³ych ilo¶ciach do nasycania barwy.
_________________

 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-07, 18:33   
0
UP DOWN

Posty: 117
chodzi ci o prawdziwe candy ktore mieszasz z lakierem?? czy o auto airy??
 

936
Wys³any: 2011-12-07, 19:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
auto airy ? nie mia³em stycznosci lub znam pod inn± nazw±. candy 3 lub 4 warstwy. intensywnosc. g³êbia koloru. zmiana odcienia w zale¿nosci od natê¿enia swiat³a. to dla mnie jest candy :x: :shock:
 

936
Wys³any: 2011-12-10, 23:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Mcdevil,

Junak candy.jpg
Plik ¶ci±gniêto 97 raz(y) 139.53 KB

 

936
Wys³any: 2011-12-10, 23:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
moje candy stary nie kupny HOK ani Auto Airy czy inne takie tam. Wymieszane w szopie :)
Ps. Orientujesz siê czy bia³y (cukierek) to istnieje ?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-12-11, 15:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Tzn. domieszali Ci pigment do malowania 3warstwowego, z palety motocyklowej ,,w wodzie" ??
Bia³ego candy chyba nie ma.. Jaki to by mia³o sens??:)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

936
Wys³any: 2011-12-11, 17:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Nie uwierzysz ale sam to wymiesza³em w gara¿u. Z tych samych pigmentów co Kosmoski u¿ywa do swoich candy.

Candy moje.jpg
Plik ¶ci±gniêto 84 raz(y) 79.56 KB

 

Andy 66 
Wys³any: 2011-12-27, 22:11   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
I ja siê przywitam... :cool:
¦wie¿ak w aero, trochê dzia³am pêdzlem - portrety na zamówienie w oleju, jaka¶ kopia obrazu.
Sprzêt do aerografii koñczê kompletowaæ, lodówkowiec na dwa agregaty te¿ na ukoñczeniu, pracownia przygotowana, czekam tylko na zamówienie z³o¿one u Lucjana :spoko:

Jak co¶ fajnego psiknê - na pewno siê pochwalê.

Pozdrawiam po wielkim prze¿arciu
Andy
 

SerekBMWE30
Wys³any: 2012-01-02, 14:49   
0
UP DOWN


Posty: 17
witam wszystkich, w³a¶nie siê zalogowa³em. By³em kiedy¶ lakiernikiem samochodowym niedawno postanowi³em kupic Aerograf i spróbowac swoich mo¿liwo¶ci i czego¶ nowego siê nauczyc. Pozdrawiam wszystkich
 

Lowlander
Wys³any: 2012-01-02, 15:13   
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam piotrek z tej strony, czytam, czytam i fajnie ¿e tu mo¿na siê wiele dowiedzieæ, mam nadzieje ¿e chêci i zapa³u starczy :) Pozdrawiam
 

Blady41
Wys³any: 2018-04-28, 20:38   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum, i pocz±tkuj±cym u¿ytkownikiem (amatorem) AIRBRUSH
Mam nadzieje ¿e dowiem siê tu ciekawych i istotnych rzeczy, odno¶nie tej dziedziny.
Mam w planie pomalowanie swojego choppera, i liczê ¿e uda mi siê z wasz± pomoc±.

Witam zatem, i pozdrawiam
 

Krysiak90
Wys³any: 2018-06-19, 07:05   
0
UP DOWN

Posty: 1
Cze¶æ wszystkim Krycha z tej strony, od 5 lat pracuje jako tatua¿ystka, ale ostatnio kolega zarazi³ mnie malowaniem artystycznym, na razie szykujemy siê pod malowanie jednego motocykla jednak trzeba zastanowiæ siê jaki kupiæ sprzêt. Nie ukrywam, ¿e na pocz±tku poluje na u¿ywkê.
 

anna1993
Wys³any: 2018-08-06, 13:27   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich tu Ania.
Jestem nowa na forum.
Mam nadzieje ¿e dowiem siê tu ciekawych i istotnych rzeczy, odno¶nie AIRBRUSH.
 

karakas 
Wys³any: 2018-08-08, 16:03   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich! :)
 

Integra
Wys³any: 2020-01-22, 23:49   
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam i pozdrawiam wszystkich.
_________________
Program Integra Car 7 usprawnia organizacjê serwisu blacharsko-lakierniczego i pozwala osi±gn±æ wy¿sze zyski, wiêcej na stronie https://integra.com.pl/programy-dla-serwisow-i-warsztatow/integra-car-7-bl-dla-serwisow-blacharsko-lakierniczych/
 

Neonis 
Wys³any: 2020-03-05, 20:30   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Ludki drogie czy to forum jeszcze ¿yje? :) No we¼cie, kiedy¶ w³a¶nie st±d za czasów swoich pocz±tków (z aerografem i nie tylko) czerpa³em wiedzê i dobre porady a teraz patrzê na ostatnie posty i 2018, 2017... Smutne to trochê... :(
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group