Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2012-05-13, 03:58
Autor Wiadomo¶æ
czornyyy
Wys³any: 2011-08-18, 22:58   [Kupiê] Kruciec (nypel) Powietrza do Sata Jet 90

Posty: 9
Witajcie.
Potrzebuje kupiæ nypel (wkrêcany do korpusu pistoletu) do Saty Jet 90
Ca³e moje miasto zje¼dzi³em i nikt takiego niema.
Jest to jaki¶ nietypowy rozmiar bo to ani nie jest 1/4 ani 3/8 cala
Mo¿e ma kto¶ tak± Sate na czê¶ci.
Nadmienie ¿e mam te¿ Sate Jet B i w niej ju¿ króciec jest ca³kiem inny ( 1/4cala)
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-08-24, 10:04   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Mam kolego taki "nypel" :tak: ,zarówno jako tzw. redukcja jak i bezpo¶rednio z wyprowadzeniem na szybkoz³±czke. Mo¿e u ciebie kto¶ ju¿ co¶ "kombinowa³" z tym gwintem ;) zerwa³ i próbowa³ przegwintowaæ...... Teraz to tylko zosta³y domys³y ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

czornyyy
Wys³any: 2011-08-24, 11:05   

Posty: 9
a móg³by¶ mi zmierzyæ ten gwint? tj. szeroko¶æ mo¿e faktycznie kto¶ co¶ kombinowa³
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-08-25, 13:29   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Sprawdze jeszcze skok gwintu tzw. "grzebieniem" i napisze jaki jest :tak: ale zapewniam ciebie kolego ¿e wszystkie Sata maj± gwinty na tzw. wej¶ciu "znormalizowane" :tak: Widzia³em t± "twoj±" Sate jet90 jak by³a jeszcze wystawiona na Alle..o :tak: W³a¶ciciel napisa³ ¿e "zaginê³a" mu ta koñcówka ;) i biedny nie mo¿e jej znale¿æ a sprzedaje j± poniewa¿ "wyje¿dza za granice do pracy" :rotfl:
Pozdrawiam! :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2011-08-25, 14:28   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Robertlodz09 napisa³/a:
W³a¶ciciel napisa³ ¿e "zaginê³a" mu ta koñcówka i biedny nie mo¿e jej znale¿æ a sprzedaje j± poniewa¿ "wyje¿dza za granice do pracy"
Pozdrawiam!
tak wiec powodzenia w poszukiwaniu nowej :D :D :D w najgorszym wypadku mozna isc do firmy co produkuje podobne cenzura zeby ci dotoczyli i narzneli odpowiedni gwint
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-08-25, 14:38   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Wystarczy kupiæ kawa³ek owalnego mosi±dzu o odpowiedniej ¶rednicy i i¶æ do zwyk³ego tokarza :tak: aby ci dotoczy³ taka "redukcje" na któr± nakrêcisz normaln± z³±czke z tzw. euroz³±czem ;) Pozdrawiam! :spoko:
 

czornyyy
Wys³any: 2011-08-25, 14:41   

Posty: 9
Dzwoni±c do przedstawicielstwa saty te¿ siê dowiedzia³em ¿e powinno byæ 1/4cala :blee:
Go¶æ w mieszalni radzi³ ¿eby osadziæ to na jakim¶ kleju, ale nie za bardzo mi pasuje ta opcja.
No nic bêdê musia³ albo dorwaæ kogo¶ kto mi to zrobi albo pchn±æ w ¶wiat :/
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-08-25, 14:49   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Poszukaj tokarza ,je¶li reszta jest dobra w tym pistolecie :tak: Sprzedaæ zawsze mo¿esz ;) Ja te¿ my¶la³em nad kupna tej Saty (jak by³a na sprzeda¿) z zamiarem przeznaczenia jej na czê¶ci ;) Brakuje mi do jednej jet 90 kubka od lakieru ;) Pozdrawiam! :spoko:
ps. W moich dwóch Satach jet 90 w³a¶nie s± gwinty na 1/4 cala :tak: tak samo w Sata jet RP i Sata jet B :tak:
 

czornyyy
Wys³any: 2011-08-25, 14:56   

Posty: 9
Dobra tokarza znalaz³em wiêc sprawa rozwi±zana.

A tak btw. to jak iglica wystaje oko³o pó³ mm z dyszy to znaczy ¿e w zestaw regeneracyjny trzeba siê zaopatrzyæ?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-08-25, 15:09   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Powiem tak ,¿e ja je¶li kupuje uzywany pistolet to zawsze "wywalam" i zak³adam nowy zestaw naprawczy :tak: Wtedy wiem ¿e mam pistolet sprawny i w stanie technicznym taki jak "nowy" :tak: Je¶li iglica "wystaje" tylko 0,5 mm to mo¿e zostaæ ,pod warunkiem ¿e na czubku iglicy masz widoczny "sto¿ek" który to odpowiada za tzw. kszta³t kropli lakieru :tak: A w jakim masz stanie g³owice? Ona jest bardzo wa¿na (kszta³t i ¶rednica otworów powietrza) ,jest odpowiedzialna za odpowiednie rozbicie i kszta³t natryskiwanego strumienia lakieru :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

czornyyy
Wys³any: 2011-08-25, 15:12   

Posty: 9
OK, dziêki. Zobaczê jak bêdzie lakierowa³, i wtedy podejme decyzjê.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-09-09, 08:49   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
I jak tam kolego ta twoja Sata ;) Ju¿ "naprawiona"? Je¶li nie mo¿esz z tym sobie daæ rady to mam ca³y korpus do tej Saty :tak: a wszystkie gwinty ma "sprawne" :tak:
Pozdrawiam! :spoko:
 

czornyyy
Wys³any: 2011-09-11, 20:06   

Posty: 9
Robertlodz09 napisa³/a:
I jak tam kolego ta twoja Sata ;) Ju¿ "naprawiona"? Je¶li nie mo¿esz z tym sobie daæ rady to mam ca³y korpus do tej Saty :tak: a wszystkie gwinty ma "sprawne" :tak:
Pozdrawiam! :spoko:


na dniach bêdê j± mia³ :) muszê odebraæ od tokarza
 

czornyyy
Wys³any: 2011-09-12, 21:59   

Posty: 9
Pistolecik odebra³em z dorobionym króæcem.
Wszystko idealnie :)

Odrazu pochwale siê efektami kilkugodzinnego czyszczenia :)

Po zakupie :




Po czyszczeniu:





Miot³e ma piêkn±, jak lakieruje dowiem siê w najbli¿szym czasie
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-09-12, 22:55   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
To witaj w "Klubie mi³o¶ników Sata jet90" ;) Ja mam u siebie takie 2 sztuki :tak:
Pozdrawiam! :spoko:
 

mwierzba78
Wys³any: 2012-03-30, 12:43   

Posty: 15
Witam, tez mam taka sate jet 90. Poswiecilem kiedys wiele czasu na jej doczyszczenie bo dolem wiecej dawala . Efekt dalej by taki sam. Wiecie moze gdzie mozna kupic do niej zestaw naprawczy?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Kupiê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group