Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
godron
Wys³any: 2009-05-07, 10:34   pierwsze malowanie
0
UP DOWN


Posty: 30
Jestem nowy. Oko³o dwa tygodnie temu dosta³em natchnienia na aerograf, g³ównie przez kolegê który bêdzie malowa³ motocykl. Moja przygoda z areografem zaczê³a siê. Postanowi³em kupiæ dobry aerograf, poniewa¿ dawno dawno temu mia³em w rêku jak±¶ taniochê i wiedzia³em ¿e do tego co chcê malowaæ nie bêdzie siê nadawa³. Po paru dniach poszukiwañ w internecie, poszed³em jednak do sklepu modelarskiego. By³a tam akurat Iwata Eclipse z dysz± 0.3. Waha³em siê d³ugo poniewa¿ cena nie by³a raczej okazyjna. Kupi³em do tego w sklepie plastycznym najlepsze akryle, wodê destylowan± :) itd. W gara¿u znalaz³em stary kask który pieczo³owicie przygotowa³em. Wieczorem usiad³em do malowania. Z trzês±cymi siê rêkoma, które pierwszy raz trzyma³y lepszy aerograf z wypiekami na twarzy namalowa³em swoje pierwszy kask. Jest tam pe³no kleksów i sporo b³êdów, nie mogê co prawda ju¿ patrzeæ na niego ale polakierowa³em go na pami±tkê emocji jakie mi towarzyszy³y. Zajara³em siê na aerograf na maxa od tej pory ka¿d± woln± chwilê siedzê i maluje. Mam ju¿ gotowy nastêpny kask. Wypoleruje go i za jaki¶ czas umieszczê zdjêcia. Na dniach zamierzam kupiæ farby do aerografu i mam nadziejê ¿e pozwol± rozwin±æ mi skrzyd³a bo te z tubki ju¿ mnie trochê denerwuj±. Ca³a moja wiedza wzie³a siê w³a¶nie z tego forum za co bardzo dziêkuje.

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-07, 10:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
No jak na pierwsze podej¶cie to ca³kiem nie¼le... klar fajnie wyprowadzony... na detal przyjdzie czas, byleby chêci starczy³o.... czekamy na kolejne prace...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

godron
Wys³any: 2009-05-07, 11:19   
0
UP DOWN


Posty: 30
Dziêkuje za pierwsze s³owa LoboLoco. Je¶³i chodzi o detal to chyba trzeba mniejsz± dyszê, napewno lepsze farby no i pewnie jak mówisz wiêcej czasu. A tak na marginesie co¶ mi siê wydaje ¿e pracowa³e¶ w studiu tatua¿u. Je¶li tak to mamy co¶ wspólnego bo ja trzy lata prowadzi³em studio tatua¿u jedna ¿ycie zmusi³o mnie do zmiany.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-07, 11:44   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Pracowa³em i mi³o to wspominam.... od tatua¿u do aerografu nie jest daleko zw³aszcza jak kto¶ lubi ig³y, maszyny z nierdzewki i Gigerowskie klimaty.... ;) ja malujê dysz± 0,2 mm i przy urzyciu farb createx i odpowiednim ci¶nieniu mo¿na robiæ liniê dos³ownie 0,5mm.... czêsto pomagam sobie te¿ pêdzelkami i szablonami... ¿eby zrobiæ konkretn± pracê trzeba ³±czyæ techniki, trochê szablonów, trochê z wolnej rêki, troche pêdzelkiem...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

godron
Wys³any: 2009-05-07, 18:14   
0
UP DOWN


Posty: 30
No i jest drugi. Niestety spartolony. Zrobi³em sobie suszarkê do klaru. Niestety jak j± w³±czy³em to mi siê przysnê³o i niestety wszystko siê za bardzo i za szybko nagrza³o. Ale to raczej braki w technice lakierowania. Jest jak jest, kask zostaje abym pamiêta³ b³êdy.






[img][/img]


[img][/img]
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-07, 20:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
niezle niezle. jak ja sobie wspomne swoje pierwsze prace ...
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-08, 06:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ile ty masz tych kacholi do testów...? Kazdy zostaje na pami±tkê? ;) Cz³owiek najlepiej uczy siê na w³asnych b³êdach. Jak najszybciej zamów farby do aerografu i popróbuj kolorów... ogólnie tak trzymaj...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

godron
Wys³any: 2009-05-08, 07:55   
0
UP DOWN


Posty: 30
jeszcze mam dwie sztuki :)
 

Asellus5
Wys³any: 2009-05-09, 21:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
LoboLoco mnie uprzedzil:) tez sie zastanawialem nad tym ile masz jescze kaskow na pamiatke! tak na marginesie to napisz sobie na nim date i wrzuc gdzies na strych! zapomnij o nim a kiedys,po latach jak go znajdziez to z sentymentem bedziesz wspominal poczatki:) ktore sa calkiem niezle! i nie zrazaj sie tym ze cos nie wyszlo! tak ma byc,bo na poczatku kazdemu cos nie wychodzi,wazne by wiedziec co to jest i jak to poprawic!
Musze Ci powiedziec brahu ze wskoczyles odrazu na gleboka wode!!,ale dobrze sobie radzisz! :spoko:
 

godron
Wys³any: 2009-05-18, 19:54   
0
UP DOWN


Posty: 30
Niedziela dwie godziny wolnego czasu i kartka papieru.


 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-19, 06:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
No nieee¼le... jak ³apa³e¶ proporcje? z rêki czy wspomaga³e¶ siê czym¶? fajnie operujesz kontrastem przy tych spodenkach.... ogólnie jak sam widzisz rêka za ciemna i troche zbyt szczup³a, no ale jak na 2 godziny pracy... :spoko: jaki to format?
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

godron
Wys³any: 2009-05-19, 13:31   
0
UP DOWN


Posty: 30
format panienki to jakie¶ 4 cm d³u¿szy od A4
 

godron
Wys³any: 2011-10-11, 17:14   
0
UP DOWN


Posty: 30
Witam po d³ugiej przerwie. Jak szybko obliczy³em to mija w³a¶nie 2,5 roku od zamieszczenia moich pierwszych prac w³a¶nie na tym forum. Od tamtego czasu sporo siê wydarzy³o w temacie mojego aerografu. Zdoby³em miêdzy innymi Pierwsze miejsce w kategorii BEST PAINT House of Kolor w Pasohlavkach, Czechy oraz drugie miejsce na Eliminicjach Mistrzostw Europy grupy V4 w Katowicach.
Tyle chwalenia. Pozdrawiam serdecznie Asellus5 mia³ racjê, jak zobaczy³em te moje pierwsze wypociny tutaj na forum sentymentalny u¶miech mnie ogarn±. W sumie to nikt nie wiedzia³ sk±d siê wzi±³em a ja nie przyznawa³em siê ¿e tylko dwa lata trzymam aerograf w rêce. W tej chwili maluje non stop wiêc zachêcam ludzi którzy maj± pasjê aby æwiczyli i nie bali siê a mo¿e kiedy¶ siê uda.
Je¶li kto¶ chcia³by poogl±daæ moje prace to muszê zaprosiæ na moj± stronê www.skullcrew.pl Przepraszam ¿e podajê tutaj linka ale zdjêæ jest sporo i nie by³bym w stanie ich tutaj pokazaæ.
Pozdrawiam Szymona i wszystkich Moderatorów

[center]
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-10-11, 18:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
No Mifune wymiata :spoko: .
Kozunia pracki i dobry klimat.
Pozdro
_________________

 

bobviki 
Wys³any: 2011-10-12, 06:17   
0
UP DOWN
ROB


Posty: 8
widzê ,jeste¶ dobry w czachach ,moze kiedys poproszê o lekcje ;) powodzoka w tworzeniu ! :spoko:
_________________

 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-10-12, 20:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Skok poziomu po 2 latach da siê zauwazyæ.. :P:P.. Dobr± robote robicie.. Pzdr..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

godron
Wys³any: 2011-10-13, 00:00   
0
UP DOWN


Posty: 30
Dziêki Przemku. Ciekawe co bêdzie po 4 latach :-) WYBUCHNÊ :-)
 

godron
Wys³any: 2011-10-20, 19:01   
0
UP DOWN


Posty: 30
Ostatni projekt. Wykorzystany szlagmetal srebrny i 23 karatowe z³oto tzn ca³y kolor srebrny rycerzy i napisy wykonane ze srebra. Dziêki temu maj± fakturê metalu ze wszystkimi jego skazami. Wiêcej zdjêæ na feacebooku bo na stronie to trochê pó¼niej siê pojawi±, poniewa¿ przebudowuje j±.



 

Micha³525i
Wys³any: 2011-10-20, 21:10   
0
UP DOWN

Posty: 9
¦wietna g³êbia, prace na bardzo wysokim poziomie.
Pozdrawiam.
 

hlecter
Wys³any: 2011-10-21, 11:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
szkoda ze nie mozna zdjêc powiêkrzyc , ale z tego co widze to elegancki malunek;]
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-10-21, 11:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Cyk malina.. Dobrze pomyslane z tym srebrem.. Piona
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

ania_aerograffiti
Wys³any: 2011-10-23, 15:03   
0
UP DOWN
aerograffiti.pl

Posty: 1
Sk±d: imielin
gordon http://www.skullcrew.pl/i...os-customs.html WYMIATA. Widzia³am na ¿ywo i by³am pod WIELKIM wra¿eniem - ¶wietny dobór kolorów, a mat nadaje temu klasê
 

godron
Wys³any: 2011-10-23, 17:07   
0
UP DOWN


Posty: 30
Dziêki bardzo. A gdzie widzia³a¶ ?Je¶li mogê zapytaæ
 

godron
Wys³any: 2011-10-28, 12:46   
0
UP DOWN


Posty: 30
W trakcie pracy, bez klaru, trudno zrobiæ dobre zdjêcie aby odda³o wszystkie tony i cienie, no nic fotografem nie zostanê


 

godron
Wys³any: 2011-11-10, 18:31   
0
UP DOWN


Posty: 30
Meanwhile, this is the last picture of this project. At the end you have to wait until February. We will present it to the EAST EUROPEAN CHAMPIONSHIP OF CUSTOM BIKE BUILDING.

 

kohs_dna
Wys³any: 2011-11-11, 15:16   
0
UP DOWN
Kohstylez

Pomóg³: 1 raz
Posty: 83
MEGA PRACA!!!!! Ale pojechane teraz Szacuken :D heh
 

Erni 
Wys³any: 2011-11-13, 13:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
wymiatasz Panie. Mi sie najbardziej podoba ten zbrojny ¶wietna robota, a ta ostatnia to niez³y detal.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

godron
Wys³any: 2012-04-27, 19:13   
0
UP DOWN


Posty: 30
Nie tak dawno temu...



 

godron
Wys³any: 2012-05-24, 22:11   
0
UP DOWN


Posty: 30
I najnowszy projekt zakoñczony





 

godron
Wys³any: 2012-05-24, 22:25   
0
UP DOWN


Posty: 30
i jeszcze jeden..... ciekawe ile jeszcze Edich namaluje...










Jak chcecie zobaczyæ wiêcej to zapraszam na facebooka - Damian Wojt
 

godron
Wys³any: 2012-06-13, 22:44   
0
UP DOWN


Posty: 30


The project started. Motorcycle: GSX. Theme: predator. Without a clear coat

W trakcie malowania bez lakieru bezbarwnego znaczy klaru

Projekt podobny do Aliena (do obejrzenia na www.skullcrew.pl) Ale Alien by³ motocyklem z Niemiec, a ten GSX zostaje w Polsce.
 

acidhouse_One
Wys³any: 2012-06-17, 07:06   
0
UP DOWN

Posty: 18
Wymiatanko - widaæ siedzenie przy sprzêcie, widzia³em Wasz± reklamê na alegrze bo z ciekawo¶ci wpisa³em has³o 'aerograf' no i min, by³a Wasza oferta - niestety strona nie dzia³a nie wiem czy to tylko u mnie czy gdzie¶ jeszcze, natomiast pamiêtam jak zaczyna³em pisaæ pierwsze artyku³y do forum to na alegrze by³o 2 strony z aerografami dzi¶ jest ich 14 jest kilka sklepów online - cieszê siê ¿e ziarno wykie³kowa³o i kwitnie w tak piêkny sposób :D a ja powracam dzi¶ do uruchomienia pieca - syna bowiem niedawno urodzili¶my i te¿ mia³em przestój w swych poszukiwaniach :)
 

adniem21
Wys³any: 2012-06-17, 08:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 131
Strona dzia³a tylko wykasuj sobie nawias na koñcu.
 

godron
Wys³any: 2014-11-30, 00:22   
0
UP DOWN


Posty: 30
:)

autoportret3.jpg
Plik ¶ci±gniêto 48 raz(y) 108.24 KB

autoportret2.jpg
Plik ¶ci±gniêto 42 raz(y) 97.22 KB

0autoportret.jpg
Plik ¶ci±gniêto 63 raz(y) 122.7 KB

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group