Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
werbel87 
Wys³any: 2012-01-03, 22:52   
0
UP DOWN
airbrush


Pomóg³: 1 raz
Posty: 70
Sk±d: Nowy Sacz
Heh Niezle, to to juz jest na bis i to na stojaco. Nie mam pojecia jak tobie mozna pomuc. Skoro z calej mojej wypowiedzi wylapales 2 zdania, heh mam ci linki przypinac pod kategorie " Zapoznaj sie z farbami, paleta kolorow, nasyceniem, cieniami,perspektywa, anatomia i cala technologia i technika" a moze mam to za ciebie przeczytac ?
_________________
www.goldenhandsart.co.uk
 
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-03, 22:55   
0
UP DOWN

Posty: 117
a co mi ma to powiedziec?? ktory pocztkujacy wie o co chodzi powiedz gdzie jest zle z cieniami perspektywami i innymi co napisales??
 

werbel87 
Wys³any: 2012-01-03, 23:17   
0
UP DOWN
airbrush


Pomóg³: 1 raz
Posty: 70
Sk±d: Nowy Sacz
Np ta zaba. Ilu kolorow uzyles 4-5 ? Zielony kolor ma wiecej odcieni niz 1 od jasnych do ciemnych mozesz uzyskac zielen ktora jest jak czarny kolor nie dotykajac czarnej, naucz sie mieszac kolory, nieraz na farbach sa narysowane w jaki sposob sie miesza, To samo z reszta kolorow w tej pracy. Cien pod zaba jest jednolity a to nierealne, bo pod sama zaba powinien byc ciemniejszy kolor potem mgielka. Pozatym cwicz reke, bo z tego co widze to ci sie rece trzesa, podtrzymuj nadgarstek druga reka jesli nie masz jeszcze wprawy w jednej. Dobry szkic lub odbicie projek to tez wazny aspekt. Dobry sposob to ten ktory wykozystales do auta chyba swojego jak dobrze pamietam A to co ci napisalem to jako poczatkujacy przeczytaj to sie dowiesz wiecej. Teraz google oferuje wszystko czego potrzebujesz. Pzd
_________________
www.goldenhandsart.co.uk
 
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-03, 23:25   
0
UP DOWN

Posty: 117
i widzisz jak chcesz to potrafisz napisac i jako tako wytlumaczyc koledze:PP poczatkujacemu:P mieszam farby wedlug kolka kolorow wiadomo czasem lepiej czasem gorzej cienie tez czasem wyjda lepiej czasem gorzej.. a techniki jakich uzywam to roznie raz projektor raz tne raz okeljam a innym razem punch wheelem pomykam. a teraz o rozy niby sie nie udalo jak dla mnie wyglada fajnie nie jest az tak zle zreszta w ksiazkach taka technika robia i nikt im nie wytyka ze widac ze ciete bylo...
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-01-04, 15:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
A wiêc pocz±tkuj±cy malarzu.. Je¿eli nie wiesz, co to sa cienie, perspektywy itd. znaczy ¿e nie lizn±³es rysunku ani malarstwa ani troche.. Nie rozumiem podejscia ludzi, którzy nie maj±c zadnych podstaw, chwytaja za aerograf, czyli narzedzie cholernie ciêzkie i skomplikowane.. Wcale poczatki nie beda ³atwiejsze niz o³ówkiem.. A o to w³±snie chodzi.. O podstawy rysunku, których Ci brakuje, i to napisa³ Werbel.. Nie wiesz co to sa podstawy rysunku,swiat³ocien, anatomia, budowa koloru, wiêc zaczerpnij na ten temat wiedzy z netu, i poprostu trenuj, zamiast oskar¿aæ i obwiniac innych za swoje niepowodzenia w aerografii..Je¿eli na tym poziomie napotykasz problemy i robisz z ig³y wid³y bo nikt nie chce Ci napisaæ co jest nie tak z ta czaszka.. Sam nie widzisz co jest nie tak?? Nie wiesz gdzie wprowadzic korekty przy nastepnym podejsciu?? No to klapa..Co bedzie dalej?? Bo krok po kroku bedzie coraz trudniej..Wiesz czemu nie komentuje Twoich prac?? Sory ale przez te kilka lat na forum, takich wyjadaczy pozna³em wielu, i juz mi sie poprostu nie chce.. Mysle ze jest wielu innych malarzy poziom wyzej od Ciebie którzy moga odpowiedziec na twoje posty.. Zastanawia mnie jeszcze Twoje podejscie do tego co napisa³ Werbal.. Piszesz z¿eby Ci odpowiedziec co jest nie tak.. Werbel wypisa³ Ci podstawy, ja bym tych b³edów wymieni³ duzo wiecej.. Ale có¿ takie sa poczatki.. A Ty piszesz o kó³kach koloru rzutnikach itd.. Nie wa¿ne czego uzywasz.. wazne jak to wygl±da.. i to w tej dziedzinie odró¿nia ch³opców od mê¿czyzn.... Ró¿a tez wygl±da s³abo, ale piszesz ze fajnie, bo w ksi±zkach.... Czêsto w ksi±¿kach ró¿e wygl±daj± jak czerwone kapusty... warto wykroczyc poza stereotypy i to poprostu zmienic.. Pozdrawiam i powodzenia..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-01-04, 18:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
-Those are coming out great freezef1.
-You have done a great job on the rose
-Nice work,Damn freezef1...those paintings ROCKKK!!! Very cool!
-Those are some pretty convincing skulls
-Great stuff freezef1
-Cool looking flower freezef1
-Great textures there
-Nice work Mate
-A-M-E-I-Z-I-N-G [drop jaws]
I co ju¿ Ci lepiej :D
Ma³o komu chce siê u¿eraæ z fochmistrzem, wiêc nie dziw siê ¿e np ja zlewam wszelk± próbê wyt³umaczenia ci czego¶. Werbel87 z Primo raczej wyczerpali temat. Erni chcia³ ci co¶ podpowiedzieæ a ty atakujesz i strzelasz fochy. Wiêcej chillu i dystansu do siebie jak i swoich prac. W porównaniu do anglosasów tu mo¿esz uzyskaæ du¿o wiêcej wskazówek. Ale to trzeba odrobinê chêci, np zamieszczenie zdjêcia, masz opcjê podgl±d, 5 min obadanie tematu.
Pozdro i powodzenia
_________________

 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-04, 19:31   
0
UP DOWN

Posty: 117
Dzieki
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-07, 22:16   
0
UP DOWN

Posty: 117
A tu mam cos nowego 14 godzin malowalem pewnie wy byscie psiukneli w 2 godziny ale ja nie jestem wyjadacz dlatego zajelo ile zajelo dalem filmik lepiej widac szczegoly. jutro rano zapodam lakier zobaczymy jak barwy wyjda, drugi filmik dam wieczorem jak lakier przeschnie. Narazie wyglada to tak http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
 

Erni 
Wys³any: 2012-01-08, 07:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
daj dobre zdjêcie, bedzie lepsze od filmiku
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-08, 08:48   
0
UP DOWN

Posty: 117
I jak?? troche za jasno wyszlo bo fota taka ale wieczorem dam zdjecie polakierowanego bedzie lepiej.

P1070859 (1024x768).jpg
Plik ¶ci±gniêto 45 raz(y) 279.82 KB

 

Erni 
Wys³any: 2012-01-08, 10:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
jak dla mnie, to jest gut. jedynie mo¿e dó³ (g³ównie skrzyd³a) or³a wydaje mi siê nieproporcjonalny, ale to mo¿e tak tylko mi sie wydawaæ, bo na or³ach sie nie znam. Jak ch³opakom siê bedzie chcia³o to Ci co¶ wynajd±.
pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-08, 15:36   
0
UP DOWN

Posty: 117
a tak to wyglada po lakierowaniu wiadomo ze nie odda tego zdjecie tak jak jest w realu

P1080879 (1280x960).jpg
Plik ¶ci±gniêto 37 raz(y) 290.37 KB

P1080878 (1280x960).jpg
Plik ¶ci±gniêto 57 raz(y) 376.56 KB

 

Majez 
Wys³any: 2012-01-08, 15:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
elegancko... pozazdroscic tylko
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-08, 16:18   
0
UP DOWN

Posty: 117
i filmik http://www.przeklej.pl/folder/eagle-32475344
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-14, 18:48   
0
UP DOWN

Posty: 117
Urodzinowy t shirt:) Hillman Imp
http://www.przeklej.pl/folder/hillman-imp-32476044
nie wrzucam na forum bo musial bym zmniejszyc jakosc.
 

Aquarius
Wys³any: 2012-01-16, 18:14   
0
UP DOWN

Posty: 25
Niewiele Ci pomogê z dwóch wzglêdów; ma³o wiem no i sprawiasz wra¿enie jakby¶ nie chcia³ pomocy, ale potwierdzenia, ¿e jeste¶ ¶wietny...
Boli Ciê krytyka, ale to nieod³±czna czê¶æ zajêcia jakiego siê podejmujesz. Nie zawsze dostaniesz gotow± odpowied¼ jak co¶ wykonaæ. Nikt nie bêdzie Ciê trzyma³ za r±czkê i wcale nie dlatego, ¿e boi siê i¿ bêdziesz lepszy. Wychodzê z za³o¿enia, ¿e je¿eli umiesz liczyæ to licz na siebie. To ¿e masz chêci powinno pchaæ Ciê w kierunku eksperymentów, prób na w³asn± rêkê, wyrobienia swoich metod, technik. Ja podziwiam prace i wiedzê innych, wiêc mam do tego ogromny szacunek i mimo braku obycia, umiejêtno¶ci i czasu, zanim zapytam wolê przewertowaæ temat i szukaæ rozwi±zania samemu.
Co do Twojej pracy (pamiêtaj ¿e oceniam j± jako zupe³ny amator) uciek³y Ci trochê proporcje, ty³ samochodu jest nieco rozmyty i niewyra¼ny, s³upki trochê siê "mijaj±", o¶ kó³ te¿ nieco kuleje a kratka w szybie wygl±da jak chusta z kraciastym wzorem, to przez to, ¿e luki da³e¶ na czarno i kratka sprawia wra¿enie zupe³nie odrêbnego elementu. Dobrze ¿e starasz siê dzia³aæ ¶wiat³ocieniem i moim zdaniem powiniene¶ zrobiæ kilka prac na tym siê opieraj±cych, by doszlifowaæ ten element. Nie sil siê na mistrzostwo ¶wiata, po prostu baw siê prac±.
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-16, 19:48   
0
UP DOWN

Posty: 117
Widze ze sie starasz... wywalic wiecej niz tam jest proporcje takie jak na foto wiec nie wiem co jest nie tak wszytsko bylo ciete (a moze mowisz o klatkce antykapotarzowej??) lewa strona jest troszke za wysoko ale z drugiej strony bylo tak na zdjeciu auto poprostu pod takim katem jest. siatka wiem czlowieku slepy nie jestem widze az tak cienko to ze mna nie jest... (gdybym mial cos bialego z medea to bym poprawil ta siatke ale zabrakowalo:P) a jesli chodzi o to czy czekam na pochwaly to w sumie po to jest to forum i kazdy kto wrzuca foty chcialby uslyszec slowo otuchy myle sie?? staram sie pozdro
 

Aquarius
Wys³any: 2012-01-16, 22:19   
0
UP DOWN

Posty: 25
Moim zdaniem ca³± sprawê za³atwiasz szablonem, przyda³o by siê jak ju¿ pisa³em co¶ z ¶wiat³ocieniem + wolna rêka. Patrz±c np na czaszkê z ró¿± w pysku... Nie bój siê przy³o¿yæ kolorem. Nadaj wiêcej g³êbi ¿eby nie wygl±da³o to tak blado. Odpowiedni cieñ i zabawa wyrazisto¶ci± = g³êbia. Kierujê siê do¶wiadczeniem z rysunku bo aero to dla mnie ¶wie¿ynka. Ale ogólne zasady s± w³a¶ciwie niezmienne.
I rada poza tematem umiejêtno¶ci. Wiêcej spokoju i dystansu do siebie. Nie wiem ile masz lat, ale strasznie siê napinasz jak m³ody cz³owiek skory do zwojowania ¶wiata, przez co Twoje wypowiedzi nabieraj± pretensjonalnego tonu. Wielu ju¿ zwróci³o na to uwagê bo to rzuca siê w oczy i zniechêca do wchodzenia w ten temat. Luuuuuuuz
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-17, 18:17   
0
UP DOWN

Posty: 117
dzieki za rady lat mam 23 pozdro
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-29, 15:39   
0
UP DOWN

Posty: 117
Cos z dzis

http://www.przeklej.pl/folder/skull-32476610
_________________
Find your style and run with it, because the only person you have to impress is yourself.
 

goroo 
Wys³any: 2012-01-29, 16:08   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
czacha mi sie osobiscie nie podoba..ale krecha fajna...luzna reka wydaje mi sie :)
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

freezef1 
Wys³any: 2012-02-05, 17:48   
0
UP DOWN

Posty: 117
Poczatek zmian na mojej kawusi naraziemam baze ilakierek zapodany czyli na czym malowac mam dzis zrobilem przedni blotnik... http://www.przeklej.pl/folder/zx9-32476383
_________________
Find your style and run with it, because the only person you have to impress is yourself.
 

freezef1 
Wys³any: 2012-02-07, 19:08   
0
UP DOWN

Posty: 117
No i bak skonczony jeszcze tylko zapodam wlew zywica polera i na teraz styknie nie mam czasu wracam do Szkocji

http://www.przeklej.pl/fo...rbrush-32477030
_________________
Find your style and run with it, because the only person you have to impress is yourself.
 

freezef1 
Wys³any: 2012-02-17, 22:20   
0
UP DOWN

Posty: 117
O czarna koszulka zwykla stara croppa wlochata szmata ciezko o detale (jeszcze zebym umial:P)

http://www.przeklej.pl/pl...pg-0044a947740i
_________________
Find your style and run with it, because the only person you have to impress is yourself.
 

Majez 
Wys³any: 2012-02-18, 11:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Nie przesadzaj.... mnie tam sie podoba :)
 

freezef1 
Wys³any: 2012-02-22, 23:04   
0
UP DOWN

Posty: 117
Co myslicie o tym??
NIebardzo widac detale ale zrobie lepsza fote jak bedzie jasno.

P2220014 (600x800).jpg
Plik ¶ci±gniêto 43 raz(y) 137.65 KB

_________________
Find your style and run with it, because the only person you have to impress is yourself.
  
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-02-22, 23:05   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
ja my¶lê ¿e z pracy na pracê just widoczny progres.. Tak trzymaj....
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

freezef1 
Wys³any: 2012-02-23, 20:03   
0
UP DOWN

Posty: 117
dziex mate staram sie:)

DSC00039 (768x1024).jpg
Plik ¶ci±gniêto 49 raz(y) 255.04 KB

_________________
Find your style and run with it, because the only person you have to impress is yourself.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi