Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
YAMAHER
Wys³any: 2013-01-10, 23:39   NIE MOGE WYSY£AC FOTEK na PW


Posty: 1975
Pojemno¶æ twojej prywatnej skrzynki na za³±czniki zosta³a przekroczona. Usuñ kilka starych plików i spróbuj ponownie.

taki komunikacik mi sie pojawi³ :(

wykasowame wiadomosci i lipa.
 

gugun 
Wys³any: 2013-01-11, 15:57   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jak wejdziesz w wiadomosci masz 2 paski:
wykorzystanie zalacznikow
wiadomosci w skrzynce zajmuja...
fajnie by bylo jakby to pierwsze bylo na zero... nie wiem jaki jest limit na zalaczniki,ale cenzura... wszystkie wiadomosci,i pokombinuj moze z rozmiarem bo za duzy i powinno wchodzic...chyba ze znowu cos sie cenzura.. z forum. ^^
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-11, 16:38   


Posty: 1975
wykorzystanie za³aczników ----> 0 % :D

a wiadomosci zajmuja 54%

wys³ane 0%

:D hehehe no moze sie cos po je ba ³o :D
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-01-11, 16:52   


Posty: 861
Ja te¿ nie mogê dodawaæ zdjêæ :/ a mam kilka ciekawych :devil: do pokazania
_________________

 

pawel1108 
Wys³any: 2013-01-11, 19:12   

Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
a to dlatego bo zimno jest ;)
Homer wrzucaj przez screenshoter lub podobny program
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-11, 23:45   


Posty: 1975
a tam pier**** ze zimno :D antysylikonu doda³es :D ??

a ten screenshoter to wstawia na forum fote czy tylko wtedy link :) ?
 

gugun 
Wys³any: 2013-01-12, 00:23   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jakby tu ktokolwiek zagladal raz na tydzien chociazby to bynie bylo zadnych problemow i wszystko by dzialalo jak sie nalezy...zaden problem w PA w 2min zmienic kilka cyferek,powiekszyc komus limit na zalaczniki itp...ale kto to ma zrobic..?ja nie mam dostepu,moge co najwyrzej jebnac komus warna iprzestawic jakis temat...ewentualnie nap. do admina i czekac przy dobrych wiatrach 2-3 tyg. a przy zlych pol roku...bawcie sie panowie poki jeszcze idzie,bo ja mimo szczerych checi wszechmogacy nie jestem i gowno mam tu do gadania...wiec z problemami tech. zwracac sie do aministracji.moze ktos wkoncu poswieci kilka min tygodniowo swojego czasu..?a jak nie to pomalu mozna kupowac wience i zegnac sie z lakierowankiem :x: bonawet mi,mimo ze bardzo lubie ta strone nie chce mi sie tu wg. logowac iczytac cenzura o sico srico i pw ze cos nie dziala...
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-12, 01:19   


Posty: 1975
gungun --> to kto jest szefem wszystkich szefów :D ?

Jak komus nie zalezy to niech przesle Ci dane wszystkie do stornki itd :) i wtedy bedziesz wszechmocny :D
 

teac27 
Wys³any: 2013-01-13, 16:09   

Posty: 155
Sk±d: podkarpacie
musimy napiosaæ podanie ! Gunguna za admina :D hmm albo przej±æ stronê .. ja mogê sk³adaæ siê na serwer :) no problem ! :) grunt ¿eby co¶ tu ruszy³o ..
_________________

 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-13, 18:34   


Posty: 1975
teac27 --> no ja to bym zrobi³ wiecej przykeljonych tematów ale opsinych od deski do deski zeby nikt g³upio nie pyta³ czy wystarczy taki ma³y kompresor wielkosci ko³a samochodowego :D

zrobic recenzje sprzetu --> cena jak sie maluje parametry itd i bez opisów Oooo ³adnie wylakieorwac czy cos tylko robi tak tak tak i tak :D

albo naprawa podwoszia to zrobic foto story :D i kropkk po korku :)
 

teac27 
Wys³any: 2013-01-14, 21:10   

Posty: 155
Sk±d: podkarpacie
no o to wlasnie chodzi :D to panie ja Ci awans juz daje :D tylko kto¶ z góry musi klikn±æ i dodaæ Ci uprawnien zeby¶ mia³ taki kolorowy nick :D i wtedy wszyscy bêd± czytaæ te ró¿ne tematy :D dzia³aæ co¶ trzeba bo w tym forum to jest fajne ze jest parê takich osób które ci±gle sie udzielaja i ma sie takie wsparcie .. a nie ze ciagle przylazi ktos inny ..
_________________

 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-15, 00:41   


Posty: 1975
Dok³adnie :)

z pomoca
gunguna , hommera , projektera, lacka , pawela1008 i inniych trzeba napisac od deski do deski co kazdy znajdzie w ksiazce w sowim doswicdczeniu w magazynie i opisac na full :)
 

Tech 
Wys³any: 2013-01-17, 11:56   



Posty: 52
Homer S., Ju¿ podwy¿szony limit.
YAMAHER, Zobacz czy teraz dzia³a. Jak nie to sprawd¼ czy za³±czniki nie siedz± jeszcze w wiadomo¶ciach do wys³ania (nie odebranych). Generalnie to do wysy³ania wiêkszej ilo¶ci zdjêæ na priv lepiej u¿yæ darmowych hostingów, które usuwaj± je po jakim¶ czasie. Tutaj zajmuj± niepotrzebnie miejsce - wystarczy, ¿e jeden z u¿ytkowników nadawca/odbiorca nie usunie starej wiadomo¶ci, dlatego za³±czniki na PW s± mocno ograniczone. Oczywi¶cie daj znaæ je¶li nadal nie mo¿esz dodaæ za³±cznika.
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-01-17, 12:23   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
gugun napisa³/a:
bonawet mi,mimo ze bardzo lubie ta strone nie chce mi sie tu wg. logowac iczytac cenzura o sico srico i

Eeeeee bez przesady ... to s± moje "ulubione tematy" o "chiñskich cacuszkach" :D
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-01-17, 16:49   


Posty: 861
Teraz mam tak
Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/easy1099/domains/lakierowanko.easyisp.pl/public_html/cache/tpl_TECH.posting_body.php on line 860
1/ Zdjêcia s± po kompresji z 5MB do poni¿ej 1MB i tak nie idzie ich za³adowaæ .
2/ Mam problem z dodawaniem odpowiedzi bo nie mo¿na edytowaæ postu po 20min a u mnie edytujê siê nawet po tygodniu .Wobec powy¿szego nie mogê ,,podbiæ,, tematu do góry :/ .
_________________

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-17, 18:02   


Posty: 1975
Czyzby dzia³a³o :D ?

DSC_0420.JPG
Plik ¶ci±gniêto 37 raz(y) 510.63 KB

 

Tech 
Wys³any: 2013-01-17, 23:32   



Posty: 52
Homer S. napisa³/a:
Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes)
Ten b³±d nie powinien mieæ zwi±zku z wysy³anymi za³±cznikami. Prawdopodobnie jaki¶ b³±d servera, bo je¶li skrypt w normalnych warunkach przekracza 48MB to zdarza³oby siê to czê¶ciej i by³oby trudne do naprawy. Mo¿e przekraczasz limit za³±czników w jednym po¶cie? - Nie wiem, bo prawdê mówi±c nie jestem pewny czy dobrze rozumiem to zdanie:
Homer S. napisa³/a:
2/ Mam problem z dodawaniem odpowiedzi bo nie mo¿na edytowaæ postu po 20min a u mnie edytujê siê nawet po tygodniu .Wobec powy¿szego nie mogê ,,podbiæ,, tematu do góry :/ .
Czy znaczy to, ¿e chcesz mieæ mo¿liwo¶æ edycji posta, której nie masz tutaj (ograniczenie 20 min), ale masz na innym forum ("u siebie")?

Dodatkowo: edytuj±c posta nie podbijesz tematu. Mo¿e w takim razie chodzi ci o ³±czenie postów na którym¶ z forów? By³o to wy³±czane na forach z tego powodu, ale chyba nie na wszystkich (przy okazji daj linka do tematu z którym masz problemy).
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-01-18, 12:15   


Posty: 861
Tech napisa³/a:

Homer S. napisa³/a:
2/ Mam problem z dodawaniem odpowiedzi bo nie mo¿na edytowaæ postu po 20min a u mnie edytujê siê nawet po tygodniu .Wobec powy¿szego nie mogê ,,podbiæ,, tematu do góry .
Czy znaczy to, ¿e chcesz mieæ mo¿liwo¶æ edycji posta, której nie masz tutaj (ograniczenie 20 min), ale masz na innym forum ("u siebie")?

Dodatkowo: edytuj±c posta nie podbijesz tematu. Mo¿e w takim razie chodzi ci o ³±czenie postów na którym¶ z forów? By³o to wy³±czane na forach z tego powodu, ale chyba nie na wszystkich (przy okazji daj linka do tematu z którym masz problemy).

W³a¶nie nie chcê mieæ mo¿liwo¶ci edytowania postu po up³ywie 20min (teraz mogê edytowaæ nawet po tygodniu :rotfl: )
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2013-01-18, 13:18   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
http://lakierowanko.info/...r=asc&start=100
tu w temacie wszystkie fotki sa razy2 "ost. temat"i za cholere nie moge nic z tym zrobic. zalaczniki sa 2 o takiej samej nazwie,jak wywalam 1 to itak dwa znikaj±. zreszta edytuj sobie posta i sam zobacz ;)
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-01-18, 16:11   


Posty: 861
gugun napisa³/a:
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3498&postdays=0&postorder=asc&start=100
tu w temacie wszystkie fotki sa razy2 "ost. temat"i za cholere nie moge nic z tym zrobic. zalaczniki sa 2 o takiej samej nazwie,jak wywalam 1 to itak dwa znikaj±. zreszta edytuj sobie posta i sam zobacz ;)

To wywal ca³± ostatni± odpowiedz wstawie zdjêcia i opis jeszcze raz :)
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2013-01-18, 16:15   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
mowisz i masz :spoko:
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-01-18, 17:37   

Posty: 3753
Nie moge pisac nowego tematu pod dzia³em og³oszenia.
Gdy klikam na NOWY TEMAT dostaje komunikat ¿e tylko moderatorzy mog± tu pisac nowe tematy.
Kiedys mog³em i np. Okazje znalezione w necie to mój temat który za³ozy³em.
Teraz na dole strony pisze ¿e...

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Mo¿esz za³±czaæ pliki na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Tech 
Wys³any: 2013-01-18, 20:55   



Posty: 52
Homer S. napisa³/a:
W³a¶nie nie chcê mieæ mo¿liwo¶ci edytowania postu po up³ywie 20min (teraz mogê edytowaæ nawet po tygodniu :rotfl: )
To znaczy, ¿e tak jak przypuszcza³em chodzi³o ci o ³±czenie postów, a nie edycjê (no chyba, ¿e mia³by¶ jaki¶ wewnêtrzny przymus edytowania swoich postów z którym nie dawa³by¶ sobie rady ^^ ) - Zaraz przejrzê wszystkie fora i powy³±czam.

Lackdoctor napisa³/a:
Nie moge pisac nowego tematu pod dzia³em og³oszenia.
Ten dzia³ jest do likwidacji (kategorie zostan± tylko). Planowane by³o przeniesienie tych tematów do odpowiednich kategorii, ale chyba je po prostu usunê, bo takie archiwum nie ma sensu (pewnie nawet ustawiê tam automatyczne usuwanie starych og³oszeñ w tych pozosta³ych kategoriach).
Mo¿liwo¶æ odpowiadania zostawi³em chyba w³a¶nie ze wzglêdu na tamten temat o "okazjach" - przeniosê do offtopic'a jakbym czy¶ci³ forum.
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-01-18, 22:58   

Posty: 3753
Tech napisa³/a:
w³a¶nie ze wzglêdu na tamten temat o "okazjach"


Dziêki za zachowanie tego tematu.
Swego czasu sprzyja³ okazyjnym zakupom.
Teraz troche cienko, bo zima, ale to dobry temat i dziêki userom mozna tu wypatrzeæ okazje dla siebie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-01-18, 23:34   


Posty: 1975
Lacku --> zgadzam sie z TOba ;) i chyba powinni zrobic dzia³ na sprezarki :D albo opisac do deski to :D a nie czy pompa do roweru starczy im do malowania ;D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group