Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Majez 
Wys³any: 2011-11-10, 10:45   Majez-Galeria
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Witam Wszystkich! jestem tu nowy i pocz±tkuj±cy z areografem ale wszystko wymaga czasu mam nadzieje ze wrazie czego mi pomo¿ecie:) A to s± moje pierwsze prace, u¿ywam Iwata HP-CH



 

Simon 
Wys³any: 2011-11-10, 10:53   
0
UP DOWN
in¿


Pomóg³: 2 razy
Posty: 97
Sk±d: Zgierz
napisz co¶ wiêcej ;> jakich farbek u¿ywasz?
_________________

 
 

Majez 
Wys³any: 2011-11-10, 10:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
u¿ywam createx classic a jako klar w tym przypadku pos³uzyl lakier w spreju bezbarwny z polyskiem z lidla :) malowalem na plycie MDF
 

Majez 
Wys³any: 2011-11-10, 12:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
a bym zapomnial... malowalem jeszcze sobie telefon

 

Erni 
Wys³any: 2011-11-13, 13:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
ja bym Ci radzi³ malowanie telefonów odstawiæ narazie. Ale jak ju¿ go pomalowa³e¶ to jeszcze strzel polerke bo nie wygl±da zbyt piêknie. Maluj wiêksze formaty, od A3 do wiêkszych. Maluj z ³apy æwicz wyczucie aero "dagger stroki" baw siê odcieniami. Zrób sobie 3 odcienie szarego albo 4 i dajesz. Æwicz. Pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Majez 
Wys³any: 2011-11-26, 16:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Na ¶cianie w swojim pokoku tym razem cos zmalowalem...



 

kohs_dna
Wys³any: 2011-11-26, 20:37   
0
UP DOWN
Kohstylez

Pomóg³: 1 raz
Posty: 83
Hello doamluj taki jak by rdzen w srodku i bd layt bo tak nie ma mocy oblukaj ocb >> http://www.youtube.com/watch?v=1DjJJiWLnP4
 

Majez 
Wys³any: 2011-11-27, 15:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
na czarnym tle napewno bym tak zrobil... w tym przypadku zostawie tak jak jest
 

kohs_dna
Wys³any: 2011-11-27, 15:52   
0
UP DOWN
Kohstylez

Pomóg³: 1 raz
Posty: 83
Montuj jak tam chcesz ale wyglada to jak niebieskie ''korzenie'' lecace po sciance
 

Majez 
Wys³any: 2011-11-27, 19:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
wiem ze tak to wyglada, ale narazie tak zostawie. ale dzieki za rade
 

Majez 
Wys³any: 2011-12-12, 18:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
mam problem z tymi farbami "createx classic" niby dobrze rozrabiam ale jak juz wleje do aero to mam wrazenie jakby miala niejednolita gestosc.... a to bardzo przeszkadza w malowaniu :/ ma ktos pomysl moze co robie zle? jak sobie trenuje malowanie na papierze pigmetem do farb to ladnie idzie i dobrze trafiam z gestoscia
 

sebsa
Wys³any: 2011-12-13, 16:01   
0
UP DOWN


Posty: 331
czym ja rozrabiasz ??bo ja jak rozrabialem zwykla woda to potrafila sie wazyc teraz rozrabiam destylowana woda i wszysto jest ok ,a wogole najlepiej rozrabiac dedykowanym rozpuszczalnikiem zwlaszcza do detali
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Majez 
Wys³any: 2011-12-13, 18:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
z "illustration base" od createx i zwykla woda.... eksperymetuje z jednym i drugim i tylko z woda i tylko z tym rozcieczalnikiem ale z woda destylowana nie probowalem...
 

Majez 
Wys³any: 2011-12-30, 23:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Takie cos na koszulce dzis zmalowalem...


korzysta³em z szablonu.... od czegos trzeba zaczac ;) wiem ze wiekrzosc z was nie popiera szablonow (z tego co zauwazylem)
 

kohs_dna
Wys³any: 2011-12-31, 17:39   
0
UP DOWN
Kohstylez

Pomóg³: 1 raz
Posty: 83
Yo Nie chodzi o to ze nie popiera sie szablonow itp bo to jest bardzo przydatne a w niekturych przypadkach niezbedne jak krzywiki do ogni Chodzi o to zeby po namalowanej produkcji nie bylo widac tego efektu szablonowego czyli ze praca wyglada jak naklejka .
Przykladasz szablon i odbijasz sobie sam kontur wtedy masz zachowane wszystkie proporcje co gdzie i jak . Pozniej wystarczy po tym lekkim konturze szablonowym przejechac aero z reki ,( poprawic , psiknac po tych samych liniach ) wycienowac i jest malinka :)
Te czaszeczki jak bys wycieniowal sobie zeby wygladaly na przestrzenne to gitarka :)
 

Majez 
Wys³any: 2012-01-01, 13:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
lekko pocieniowalem... nie widac tego zbytnio na zdjeciu. ale zeby uzyskac jakos g³embie tych czaszek to nie mam pomys³u jak to zrobic... sprobuje jeszcze z tym cos zrobic.... j dam zdjecie
 

Majez 
Wys³any: 2012-01-01, 15:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Zrobilem cienie i cosik na drugiej stronie


 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-01, 23:03   
0
UP DOWN

Posty: 117
jol man wez sobie na google znajdz czaszke prawdziwa zdjecia z roznych perspektyw i bedziesz wiedzial gdzie cienie masz dac bardzo fajnie na poczatku sie to sprawdza i na tym budowac sobie bedziesz w glowie obraz ktory po jakims czasie bedziesz sam sobie zmienial i tworzyl swoje czaszki. Nie jest zle zapodaj cienie na (dziaslach) zeby rozdzielic zeby fajniej to bedzie wygladac i uzyskasz ksztalt szczeny, maluj czesciej nawet jakies kilkunasto minutowe treningi proste linie z wolnej reki kropki dagerstroki i wiele innych trening czyni mistrza. pozdrawiam Ps widze ze jestes online to czekaj chwile cos na szybko psiukne zeby ci pokazac o co chodzi z tymi dziaslami:P:P masz gg ?? to zagadaj do mnie nei bedziemy smiecic tutaj. Masz tutaj i nie krytykujcie odrazu tylko to jest dla majeza ogolnie zeby wiedzial ocb bo wiadomo ze kazdy by krytykowal albo czekal na pochwaly ale zeby pomoc to hu..a http://www.przeklej.pl/pl...pg-003afb8u2agh
 

Majez 
Wys³any: 2012-01-02, 14:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
tereningi sobie robie dosc czesto tak co 2-3 dni zdaza sie tez codziennie... biore pigment rozrobiony pare kartek A4 i jade z tematem pisze cieniuje linie kropki kreski itd
czasami mi sie nie chce bo mam dosc malowania w pracy :P dzieki ze chcesz pomoc bo oprocz tego forum nie mam z kim pogadac na temat malowania.
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-01-02, 16:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
"wiem ze wiekrzosc z was nie popiera szablonow", "bo wiadomo ze kazdy by krytykowal albo czekal na pochwaly ale zeby pomoc to hu..a" :)
freezef1 Spoks ¿e pomagasz, ale w³a¶nie przy tak pociagniêtych szablonach to co mo¿na napisaæ? ¯e ³adny wzór czaszek kupiony czy dobrze rozplanowane? ;)
Majez gdyby¶ posiedzia³ i waln± czachê z ³apy wspomagaj±c siê rêcznie wyciêtym obczajonym szablonem z jakie¶ soczystej ³adnie o¶wietlonej czachy po prostu wiêcej by¶ wy³apa³. A tak to chocia¿ wymy¶l jaki¶ punkt o¶wietlenia po³u¿ sobie strza³kê reprezentuj±c± go i do niego strzel cienie i mocniejsze ¶wiat³o. Wyobra¶ sobie ¿e s± to trójwymiarowe obiekty i niektóre bêd± zas³aniaæ ¶wiat³o i ¿ucaæ cieñ na inne.
Pozdro
edit p.s ta jasna obwódka t³a nie do koñca siê sprawdza, na moje lepiej by wysz³o gdyby czachy wychodzi³y z mroku i w tedy by¶ móg³ przyciemniæ któr± stronê, czachy nabra³y by g³êbi
_________________

 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-20, 16:46   
0
UP DOWN

Posty: 117
Pokaz tego GIGERa!! jak skonczysz:)
 

Majez 
Wys³any: 2012-01-20, 17:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
tak oile sie uda....
 

Majez 
Wys³any: 2012-01-25, 21:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.


nastepnym razem sprobuje zrobic wiecej szczegó³ów itd.... ale co tam nauka trwa :)
 

Majez 
Wys³any: 2012-04-05, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Format A3
 

Majez 
Wys³any: 2013-01-19, 21:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
Dawno tu nic nie wrzuci³em... pojde na ³atwizne i dam linka do stronki na fb :)
https://www.facebook.com/...317993528295281
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga