Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-16, 08:53
Autor Wiadomo¶æ
pedington
Wys³any: 2008-04-05, 18:13   Spectral Wave
0
UP DOWN

Posty: 19
Witam serdecznie wszystkich, od d³ugiego czasu pilnie ¶ledzê wszystko o czym siê na forum "mówi".
interesuje mnie system Spectral Wave Novola, czy kto¶ ju¿ na tym pracuje, je¿eli tak to jakie s± opinie na temat tego produktu, czy warto wchodziæ w ten temat?
 

marikk 
Wys³any: 2008-04-06, 10:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
By³o ju¿ troche na ten temat http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=601
 

pedington
Wys³any: 2008-04-06, 11:33   
0
UP DOWN

Posty: 19
Ok. ale ponawiam pytanie "czy kto¶ ju¿ na tym pracuje, je¿eli tak to jakie s± opinie na temat tego produktu, czy warto wchodziæ w ten temat? "
 

Benos77
Wys³any: 2008-04-06, 20:00   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
Cisza to te¿ jaka¶ odpowied¼...Choæ kibicuje Novolowi nie od dzisiaj to wydaje mi siê ¿e ze Spectral Wave im nie wysz³o.
 

rbfm 
Wys³any: 2008-04-06, 20:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:
Cisza to te¿ jaka¶ odpowied¼...Choæ kibicuje Novolowi nie od dzisiaj to wydaje mi siê ¿e ze Spectral Wave im nie wysz³o.


za wczesnie na takie wnioski. po prostu nikt nie uzywa, skoro nadal w sprzedazy stary system.
 

baqo 
Wys³any: 2008-04-06, 20:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
rbfm napisa³/a:
po prostu nikt nie uzywa, skoro nadal w sprzedazy stary system
niech czekaj±! dyrektywa nie ominie,a inne firmy zajmuj± miejsca na warsztatach.
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-04-06, 22:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
niech czekaj±! dyrektywa nie ominie,a inne firmy zajmuj± miejsca na warsztatach.



spokojna twoja rozczochrana. w krakowie 99% warsztatow omija dyrektywe z powodzeniem.
 

baqo 
Wys³any: 2008-04-07, 08:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
rbfm napisa³/a:
w krakowie 99% warsztatow omija dyrektywe z powodzeniem.
do czasu!i s± to pewnie gara¿owcy. wszystkie porz±dne warsztaty robi± zgodnie z normami unijnymi, czyli na wodzie,dziwiê siê tylko ¿e jeszcze konwencjal jest w sprzeda¿y. mo¿e to ten ostatni rok, albo do pierwszej kontroli :mrgreen: :mrgreen: . dlaczego dyrektywa ma obowi±zywaæ te warsztaty co inwestuj± w sprzêt, a gara¿owcy to maj± jakie¶ uprzywilejowania i wci±¿ robi± rozpem. jak zniknie rozp to i zniknie czê¶æ gara¿y ,bo nie chcia³bym malowaæ wod± bez kabiny i wdychaæ wodne opary :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co z tym idzie zniknie czê¶æ konkurencji i w³a¶ciciele pojazdów samochodowych doceni± wtedy naprawy blacharsko -lakiernicze. POWODZENIA :!:
 
 

pedington
Wys³any: 2008-04-07, 08:30   
0
UP DOWN

Posty: 19
Dyskusja rozgorza³a, ale odpowiedzi na postawione pytanie nikt nie udzieli³.
Czy nikt nie pracuje na materia³ach NOVOLA a konkretnie na "MIESZALNIKU WODNYM"?
W³a¶nie zamierzam podj±æ decyzjê wstawienia do siebie "Spectral Wave" i dlatego z uporem maniaka szukam informacji z "pierwszej rêki" czyli od osób pracuj±cvych ju¿ tym systemem.
 

rbfm 
Wys³any: 2008-04-07, 11:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo, mylisz sie. nie tylko garazowcy olewaja dyrektywe.
 

ixell
Wys³any: 2008-04-08, 01:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
baqo napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
w krakowie 99% warsztatow omija dyrektywe z powodzeniem.
do czasu!i s± to pewnie gara¿owcy. wszystkie porz±dne warsztaty robi± zgodnie z normami unijnymi, czyli na wodzie,dziwiê siê tylko ¿e jeszcze konwencjal jest w sprzeda¿y. mo¿e to ten ostatni rok, albo do pierwszej kontroli :mrgreen: :mrgreen: . dlaczego dyrektywa ma obowi±zywaæ te warsztaty co inwestuj± w sprzêt, a gara¿owcy to maj± jakie¶ uprzywilejowania i wci±¿ robi± rozpem. jak zniknie rozp to i zniknie czê¶æ gara¿y ,bo nie chcia³bym malowaæ wod± bez kabiny i wdychaæ wodne opary :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co z tym idzie zniknie czê¶æ konkurencji i w³a¶ciciele pojazdów samochodowych doceni± wtedy naprawy blacharsko -lakiernicze. POWODZENIA :!:


BAQO nie pieprz. Chcesz konwencjonalny system DuPonta? Bez problemu mogê za³atwiæ. Ja sprzeda³em dok³adnie 200 ml bazy wodnej. Ka¿dy to zlewa i ma w d..ie wodê z któr± s± tylko problemy. Mam klienta, który podnieca³ siê tak jak Ty DuPontem i ich wod±. Ka¿de auto poprawiali po 3 razy. Maj± umowê z BMW z raichu i wpadli na genialny pomys³, ¿e nowe auta s± lakierowane wod± i pasowalno¶æ z baz wodnych bêdzie idealna. A tu okaza³o siê gów..o. Ma³o co nie zbañczyli. Dla mnie dobrze, przynajmniej wrócili do mojej mieszalnii. tak wogóle, jaki masz rabat na DuPonta? Mo¿e pohandlujemy? Mam dobre warunki
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

pedington
Wys³any: 2008-04-08, 06:38   
0
UP DOWN

Posty: 19
Witam wszystkich bardzo serdecznie i dziêkujê za wyczerpuj±ce odpowiedzi, widzê ¿e ka¿dy temat sprowadza siê do jednego, no có¿ moje pytanie by³o widocznie trudne i dlatego na konkretn± odpowied¼ bêdê musia³ jeszcze poczekaæ.

Przypomnê chodzi³o o mieszalnik SPECTRAL WAVE
 

rbfm 
Wys³any: 2008-04-08, 12:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
pedington, bierz smialo. koszt praktycznie zaden (pakiet startowy 2 tysiace). najwyzej zrezygnujesz jak bedzie lipa. to nie duponcik za kilkanascie (?) tysiecy.
 

baqo 
Wys³any: 2008-04-08, 15:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
rbfm napisa³/a:
najwyzej zrezygnujesz jak bedzie lipa.
taka rezygnacja z PALINALA , kosztowa³a mnie piêæ tysia.firma mi³a jak zaczynasz braæ towar,ale jak zmieniasz dystrybutora, bo materia³y nie spe³nia³y oczekiwañ,czyli lipa ,to ciê tak okroj±.dwa mieszalniki odkupili za 1/3 ceny :sad:
 
 

tomek_gorzów
Wys³any: 2008-04-08, 21:07   
0
UP DOWN

Posty: 4
Bago fajna kabina pokaz warsztat i co masz wokó³ warsztatu pewnie te¿ tak ³adnie
 

rbfm 
Wys³any: 2008-04-08, 21:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:
taka rezygnacja z PALINALA , kosztowa³a mnie piêæ tysia.firma mi³a jak zaczynasz braæ towar,ale jak zmieniasz dystrybutora, bo materia³y nie spe³nia³y oczekiwañ,czyli lipa ,to ciê tak okroj±.dwa mieszalniki odkupili za 1/3 ceny :sad:


po pierwsze cena 2,5 raza nizsza, po drugie support novola miazdzy calego twojego wspanialem duponcika i wszystko inne co mamy na rynku :)
 

ixell
Wys³any: 2008-04-09, 01:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Co wy opowiadacie. DuPont rozdaje wodê za z³otówkê. Tylko frajer za to p³aci. Oczywi¶cie podpisujesz lojalkê i dostajesz ZERO :lol: rabatu.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

baqo 
Wys³any: 2008-04-09, 14:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
tomek_gorzów,
tomek_gorzów napisa³/a:
Bago fajna kabina pokaz warsztat i co masz wokó³ warsztatu pewnie te¿ tak ³adnie
chyba co¶ ci siê [...]³o :mrgreen: :mrgreen: pedington, pyta³ o wodê novola a nie o to jak ja mam na warsztacie!jak jeste¶ taki ciekaw to przyjed¿ sobie zobaczyæ, ale my¶lê ¿e h..j ci do tego. masz swój ba³agan to pilnuj swego :evil: ale widzê ¿e bardzo ciê boli PALINAL. ja mam swoje zdanie , ty masz swoje??? a ode mnie siê od....ol!!! z palinalem KONIEC!!!

[ Dodano: 2008-04-09, 15:16 ]
a!!! i naucz siê czytaæ!!! baqo a nie :lol: :lol: bago :mrgreen: :mrgreen: chyba ¿e masz tu takiego bago :lol: :lol: :lol:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga