Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kalbi 
Wys³any: 2013-04-06, 21:59   Produkty Polykar
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
chyba kto¶ siê zez³o¶ci³...
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-06, 22:03   

ale kto ? pytanie tylko ... tyle napisa³em :(
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-06, 22:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
czemu nie ma dyskusji dotychczasowej?
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-06, 22:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Cytat:

ale kto ? pytanie tylko ... tyle napisa³em

Jak kto.
Damiano,,, ale móg³ sie zapytac czy mo¿e... :cool:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-06, 22:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
kalbi napisa³/a:
kto¶ siê zez³o¶ci³...

Czytaj±c w±tek by³o coraz bardziej kolorowo.
Szkoda tego czego nima :nie:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-06, 22:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Krzychu nie martw siê ;)
Ja na szczê¶cie mam to wszystko skopiowane bo staram siê odpowiadaæ za swoje s³owa i analizujê to co czytam.Trzeba bêdzie to przepisaæ lub wkleiæ z powrotem.
Zastanawia mnie tylko fakt KOMU ZALE¯A£O ABY TEGO NIE BY£O ??
Po co zatem publiczne forum na którym usuwa siê ciekawe dyskusje??
Zaszkodzi³y informacje dotycz±ce produktów POLYKAR?
Po jaki hoooj siê testuje, porównuje, PYTAM SIÊ !!!
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-06, 22:43   

Mnie martwi tylko ten ostatni post .... nie mam czasu odpowiadaæ na ka¿dy i chcia³em hurtem to zrobiæ ... by³ widoczny raptem kilka minut i temat zosta³ skasowany . Do administratora :

je¶li w temacie dzieje siê co¶ , co wykracza poza ramy regulaminu oczywi¶cie trzeba interweniowaæ .
Ale skoro tak siê nie dzia³o - to jest nadu¿ycie i sterowanie wypowiedziami . Dlatego proszê o przywrócenie tematu o produktach POLYkar i wszystkich wpisów w tym temacie .
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-06, 23:32   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Jak kto.
Damiano,,, ale móg³ sie zapytac czy mo¿e...
tobie to mogê w dekla przy... jak chcesz..? nie moja zasluga,ale jesli temat nie wroci to ja sie wypisuje. :!: :!: :!: :!:
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-06, 23:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
tobie to mogê w dekla przy... jak chcesz..?

Dzieci nie bijam :cool:
Ale przez kolano zawsze mozna prze³o¿yc.

Nie lataj Damian bo przeciez ponoc na zartach sie znasz ...chyba ¿e nie :fiu:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-06, 23:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nie no zly jestem i tyle, nie moja wina ze temat poszedl fruuu bo komus zaleza³o... wiesz dobrze ze ja zawsze grzecznie daje sie wyszczekac.... a poczatku nie skomentuje lepiej ;)
 
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 10:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Moim zdaniem mieli¶my tu do czynienia ze zmasowanym atakiem hakerskim ze strony Pata i Mata którzy jak powszechnie wiadomo s± na na agenturalnej li¶cie p³ac Departamentu IV S³u¿by Bezpieczeñstwa d/s Pozytywnej Opinii o Produktach Polykar, którego Dyrektorem jest Krecik. Nie wiem jak Wam, ale mnie ten Krecik to ju¿ od ma³ego nie pasowa³.
 

hamir 
Wys³any: 2013-04-07, 10:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
ja obstawiam na 'Sasiadów'-zawsze dzialali NIE KONWENCJONALNIE :!: :cool:
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 11:11   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ja obstawiam ze po polsce kr±zy calkiem niez³y towar.parodia normalnie...ja sie poddaje i chyba podam sie normalnie do dymisji :x: ^^
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-04-07, 11:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Anonymous umie¶cili w sieci nazwiska pó³nocnokoreañskiej "elity" .Tu te¿ by³o czê¶æ tych nazwisk i st±d znikaj±cy post :tak:
_________________

 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 11:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Sta³a siê rzecz z³a!
Ka¿dy ma prawo do publicznego wyra¿ania w³asnego zdania oraz pogl±dów, a tak¿e poszanowania tego zdania przez innych. To jeden ze wspó³czesnych standardów cywilizacyjnych, który przy¶wieca tworzeniu forów dyskusyjnych.
Usuniêty post, wisia³ przez rok i nikt siê nim nie interesowa³. Powielany w nim by³ mit pomarañczowej rewolucji w Polskich warsztatach. Kilka dni temu, kilku sceptyków zaczê³o ten mit badaæ i podda³o go na wstêpie pod w±tpliwo¶æ ju¿ za pomoc± wektora ceny. O¿ywi³o to dyskusje i ujawnili siê zwolennicy i sceptycy teorii pomarañczowej rewolucji. W zamiarze docelowym pojawi³a siê propozycja testu kilku klarów, oraz konfrontacja materia³ów w warsztacie lakierniczym, jako za³o¿enie ceteris paribus.
Jako, ¿e ekonomia dotyka ka¿dego z nas czy tego chcemy czy nie chcemy, by³a to propozycja subiektywnego porównania, w którym swój udzia³ móg³ zg³osiæ ka¿dy u¿ytkownik, w zastêpstwie bezmy¶lnego wczytywania siê w posty tych co to siê znaj±.
Niestety. takie porównanie niesie ze sob± pewne niebezpieczeñstwo w postaci obalenia mitu, który wi±zaæ siê mo¿e z dolegliwo¶ciami ekonomicznymi.
Ciekaw jestem jaki bêdzie nastêpny krok? Zostanie zablokowany dostêp do forum, selektywnie wybranym u¿ytkownikom w ramach ekonomicznej cenzury??
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-07, 12:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
To pewnie przeze mnie.
Przepraszam, czujê sie winny za tê tragediê.
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 13:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
sam jestem ciekaw jaki jest powod zeby sciagac z forum roczny temat i kto za tym stoi :?: nie raz nie 2 byly klotnie i wyzwiska,zawsze mozna zamknac temat,zwrocic uwage,posprzatac...ciekawe o ile sie admin wzbogaci³ i kto tak bardzo nie lubi pomaranczy ^^ ^^ ^^
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-04-07, 13:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
gugun napisa³/a:
i kto tak bardzo nie lubi pomaranczy

mo¿e jest odwrotnie znikn±³ bo lubi pomarañczê ;)
_________________

 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 13:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
gugun napisa³/a:
kto tak bardzo nie lubi pomaranczy ^^ ^^ ^^

Gugun wystarczy siêgn±æ pamiêci± kto siê tak bardzo udziela³ i by³ przeciw.
Jeden kutas ze wsi co to ponoæ ma dobre ceny a hooja prawda i drugi przyg³up wychwalaj±cy to co sprzedaje.Proste,d³ugo szukaæ nie trzeba.
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 13:28   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nic nie dzieje sie bez powodu,nie wywala sie tematu na 12 stron ktory wisi od roku,jest wylapywany przez google i inne wyszukiwarki tylko dlatego ze 2 osoby sie ze soba posprzeczaly :tak: oooooj smierdzi ^^
 
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-04-07, 13:31   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
cos za bardzo tu smierdzi widac komus bardzo zalezalo na tym
bardzo mi to przypomina czasy kiedy cenzura panowala ;]
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 13:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Cytat:
Jeden kutas ze wsi co to ponoæ ma dobre ceny a hooja prawda i drugi przyg³up wychwalaj±cy to co sprzedaje.Proste,d³ugo szukaæ nie trzeba.

Czy nazywanie kogo¶ kutasem lub przyg³upem, prowadzi do wyd³u¿enia pr±cia czy kasuje z³e wspomnienia z dzieciñstwa?
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 13:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
trze¼wy inaczej napisa³/a:

Czy nazywanie kogo¶ kutasem lub przyg³upem, prowadzi do wyd³u¿enia pr±cia czy kasuje z³e wspomnienia z dzieciñstwa?

Poczu³e¶ siê jednym b±d¼ drugim, ¿e siê odzywasz.Rozumiem.Wytrze¼wiej Kolego :spoko:
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 13:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
tak to jest jak sie novolowi w droge wchodzi i jest sie za siln± konkurencj± dla innych produktow :tak: zero czystej gry,wszystkie chwyty dozwolone :D :D :D no ale moze admin sie pomyli³,albo dobrze zjara³ i zaraz wejdzie w temat i nam wszystkim wytlumaczy o co chodzi,bo my nie rozumima :rotfl:
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 13:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
My¶lisz,¿e Novol"a by³oby staæ na taki chwyt?
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 13:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
pawel1108 napisa³/a:
trze¼wy inaczej napisa³/a:

Czy nazywanie kogo¶ kutasem lub przyg³upem, prowadzi do wyd³u¿enia pr±cia czy kasuje z³e wspomnienia z dzieciñstwa?

Poczu³e¶ siê jednym b±d¼ drugim, ¿e siê odzywasz.Rozumiem.Wytrze¼wiej Kolego :spoko:

Dbam, o higienê jêzyka. Dobre maniery to nie wstyd w dzisiejszych czasach.
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 13:44   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
trze¼wy inaczej, nie o cb zapewne pawlowi chodzilo, ty nie miales zlych intencji i miales wyebane na wszystko,
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 13:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Cytat:
trze¼wy inaczej, nie o cb zapewne pawlowi chodzilo, ty nie miales zlych intencji i miales wyebane na wszystko,

Pewnie, ¿e nie.
Jak inaczej mo¿na nazwaæ sprawcê tej ,,czystki"...
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 13:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
pawel1108 napisa³/a:
My¶lisz,¿e Novol"a by³oby staæ na taki chwyt?
nie wiem,nic sie nie dzieje bez powodu...
 
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 13:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
normalnie nawet na forach korupcja hehehe ^^ ^^ ^^ co z t± polsk± siê dzieje :?: hehe a najgorsze jest to ze moj portfel sie uszczupli o jakies 5k miesiecznie ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-07, 13:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Zrobili¶cie w³asnie super forum www.polikarowanko.info.pl

Strach czytaæ.
:cool: :cool: :cool:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 13:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Nie odebra³em aluzji at personam. Spierajmy siê na argumenty, a nie na obelgi.

W mojej ocenie Novol to ostatnia firma która mia³aby cokolwiek przeciw przeprowadzeniu takiego porównania.
  
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 14:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
po co taka dluga nazwa? ¿al.pl wystarczy ^^
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 14:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
trze¼wy inaczej napisa³/a:


Nie odebra³em aluzji at personam.

Nie mia³em zamiaru Ciê obraziæ.
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Spierajmy siê na argumenty, a nie na obelgi.

No w³a¶nie próbowali¶my porównywaæ, testowaæ i co z tego wysz³o?
Samo to wszystko nie znik³o,atak hakera? - to jaki¶ dziwny haker, który czy¶ci wszystko a na dodatek zmienia nazwê tematu z PRODUKTY POLYKAR na Produkty Polykar, nazwa tematu wcze¶niej by³a pisana z wielkich liter i to nie tyle,¿e wszystko zosta³o wyrzucone do kub³a a po prostu usuniête i zosta³ otwarty nowy temat, w jakim celu?

Z PEWNO¦CI¡, BO TAK MO¯NA S¡DZIÆ POZWOLI£ NA TO, LUB ZROBI£ KTO¦ Z MODERATORÓW FORUM !!!!

MO¯NA WIEDZIEÆ DLACZEGO, W JAKIM CELU ????????????
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 14:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Kto¶ przypomni ostatnie godziny ¿ycia tamtego w±tku?
Ostatni± rzecz± jak± sam napisa³em, to by³a propozycja porównania materia³ów u którego¶ z forumowiczy. Potem poszed³em na piwo. Dzi¶ rano zda³em sobie sprawê, ¿e temat zosta³ skasowany, a wiêc musia³o siê co¶ strasznego wydarzyæ, ¿e admin wywali³ w±tek zanim (jak przypuszczam) kto¶ zg³osi³ swój udzia³ w te¶cie.
Kto wie co siê sta³o, proszony jest o krótkie streszczenie!!!

Na marginesie tylko dodam, ¿e wczoraj wieczorem otrzyma³em te¿ dziwnego maila na skrzynkê która nie jest sprzê¿ona z tym forum, gdzie trudno oprzeæ siê wra¿eniu, ¿e jego autor podaj±cy siê za forumowicza szuka jakiej¶ wypowiedzi któr± mo¿na by zacytowaæ. Przykro mi, ¿e moja odpowied¼ nie zaspokoi³a jego potrzeb.
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-07, 14:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Cytat:
Na marginesie tylko dodam, ¿e wczoraj wieczorem otrzyma³em te¿ dziwnego maila na skrzynkê która nie jest sprzê¿ona z tym forum, gdzie trudno oprzeæ siê wra¿eniu, ¿e jego autor podaj±cy siê za forumowicza szuka jakiej¶ wypowiedzi któr± mo¿na by zacytowaæ. Przykro mi, ¿e moja odpowied¼ nie zaspokoi³a jego potrzeb.
nie rozumiem?
ale pod³±cze sie pod prosbe bo tez nie wiem co sie dzialo bo tez bylem na piwie i dostalem tel jak juz bylo po wszystkim
 
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 14:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Cytat:
nie rozumiem?

Czego nie rozumiesz?
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 14:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
to co POLYkar tak umocni³ siê na rynku, ¿e stanowi tak mocn± konkurencjê dla rodzimych producentów produktów lakierniczych ??
fiu fiu ;P ;P ;P
trze¼wy inaczej napisa³/a:
otrzyma³em te¿ dziwnego maila na skrzynkê która nie jest sprzê¿ona z tym forum, gdzie trudno oprzeæ siê wra¿eniu, ¿e jego autor podaj±cy siê za forumowicza szuka jakiej¶ wypowiedzi któr± mo¿na by zacytowaæ.

Mo¿esz co¶ wiêcej napisaæ na ten temat Kolego?
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-07, 14:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Moja firma dzia³a pod jedn± nazw±, ale sk³ada siê z dwóch samodzielnie ¿yj±cych organizmów. Jeden z nich zajmuje siê sprzeda¿± farb, lakierów i materia³ów lakierniczych i ma przypisany adres mailowy, który sprzê¿ony jest z tym forum. Drugi organizm te¿ ma adres mailowy ale ze ¶wiec± go szukaæ na tym forum. O godzinie 22:11 niejaki Pan Micha³ napisa³ na ten drugi adres, ¿e jest zainteresowany produktami Polykar bo widzia³ je u kolegi i znalaz³ moje wpisy na forum i chcia³by abym przedstawi³ mu ich zalety bo nie jest do koñca przekonany itd. ¯enada!
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-07, 15:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
no i to jest Pomarañczowa Rewolucja ^^
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

kalbi 
Wys³any: 2013-04-07, 17:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
pawel1108 napisa³/a:
to jaki¶ dziwny haker, który czy¶ci wszystko a na dodatek zmienia nazwê tematu z PRODUKTY POLYKAR na Produkty Polykar
akurat nowy temat ja za³o¿y³em pod t± nazw± zaraz po skasowaniu w±tku przez kogo¶
_________________

 
 

kalbi 
Wys³any: 2013-04-07, 17:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ostatnie posty by³y odno¶nie porównywania cen Novol, gdzie kolega Siekiera siê r±bn±³ w obliczeniach
_________________

 
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-04-07, 19:35   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
a pozniej jeszcze bogutek napisal zbiorczego posta i wszystko zaginelo
 

DrCruel
Wys³any: 2013-04-07, 20:42   
0
UP DOWN


Posty: 418
Witam.
Chcia³bym uci±æ te bezpodstawne insynuacje o rzekomo czyich¶ dzia³aniach nieformalnych w tym kontrowersyjnym temacie. Nic takiego nie mia³o miejsca. Ponadto gdybym mia³ co¶ przeciwko temu tematowi to ju¿ dawno by³a okazja do zamkniêcia go.

Chyba co niektórzy pozapominali ile mia³em nacisków na pocz±tku istnienia tematu, ¿e to temat który wypacza ideê niezale¿nego forum, notabebne ze strony tych u¿ytkowników którym obecnie wogóle nie przeszkadza wiele z tych dzia³añ, które wtedy by³y bee.

Nic nie robi³em z sugestiami i tymi oficjalnymi i tymi na PW a które sugerowa³y ¿e administracja forum osi±ga korzy¶ci materialne z tego tytu³u ¿e @polykar.pl uprawia na forum regularn± kampaniê reklamow±. Nic nie zrobi³em jak moderator przypi±³ temat, tak, ¿e by³ ca³y czas na top-ie a te¿ mia³em z tego tytu³u nieprzyjemne maile na PW bo niby dlaczego polykar.pl ma przypiety temat a inni nie?

Jednym s³owem na wiele spraw przymyka³em oko i nawet jak k³ótnie przybra³y charakter personalny wytrzyma³em choæ wtedy trzeba przyznaæ ¿e zareagowali moderatorzy.

I tu parê s³ów wstêpu do powodu usuniêcia tematu.
Poniewa¿ nic mnie nie ³±czy z u¿ytkownikiem @polykar.pl a to o czym wy¿ej pisa³em wynika³o wy³±cznie z chêci utrzymania publicznego i otwartego charakteru forum powinno byæ przez niego docenione i uszanowane. W szczególno¶ci powinien dostosowaæ siê do nieformalnych zasad tu panujacych czyli, ¿e udzielaj±c siê na forum stajemy siê poniek±d osobami publicznymi. Jedni mniej inni bardziej, to sprawa indywidualna i ka¿dy sam decyduje na ile ujawniæ chce swoje personalia lub informacje, które mog± doprowadziæ do pozyskania tych¿e personaliów przez innych u¿ytkowników.
To jest podstawowy i zasadniczy warunek bo w innym przypadku administracja forum musia³aby odpowiadaæ za tre¶ci tu zamieszczane a to prowadzi do cenzury, której tak tu wszyscy nie lubi±.

Koñcz±c te przyd³ugie wywody, chcia³bym o¶wiadczyæ, ¿e temat zosta³ usuniêty bo autor w±tku czyli @polykar.pl po raz kolejny naruszy³ tê zasadê. Wcze¶niej przymkn±³em na to oczy ale teraz ju¿ nie wytrzyma³em.
Niestety, ale tak to jest, ¿e kto¶ kto ujawnia swoje personalia a w tym przypadku odby³o sie to ¶wiadomie i z rozmys³em musi w pewnych konfliktowych sytuacjach liczyæ siê z tym, ¿e inni to wykorzystaj±. Straszenie dochodzeniami s±dowymi, sprawdzaniem IP przez informatyków i k³opotami dla administracji forum nie mog± byæ tolerowane.

Teraz ju¿ chyba jest jasne dlaczego wczoraj wieczorem nast±pi³a taka szybka reakcja. Ci którzy byli w tym czasie na forum i czytali wypowiedzi doskonale wiedz± o co chodzi. Ja nie chcê tutaj tego powtarzaæ.

Cruel
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-07, 22:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
pawel1108 napisa³/a:
gugun napisa³/a:
kto tak bardzo nie lubi pomaranczy ^^ ^^ ^^

Gugun wystarczy siêgn±æ pamiêci± kto siê tak bardzo udziela³ i by³ przeciw.
Jeden kutas ze wsi co to ponoæ ma dobre ceny a hooja prawda i drugi przyg³up wychwalaj±cy to co sprzedaje.Proste,d³ugo szukaæ nie trzeba.


Jak ju¿ siê wyja¶ni³o to chyba mo¿na wróciæ do paru spraw.

ty @pawel11 co¶ tam, nie za bardzo sobie pozwalasz z tym k...., lepiej pilnuj dobrze swojego interesu w centrum wroc³awia, ja mo¿e nie mieszkam w tak du¿ym mie¶cie ale kompleksów nie mam.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-08, 01:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Przeczyta³em post admina i doszed³em do wniosku, ¿e ta sytuacja powinna u¶wiadomiæ wszystkim do czego prowadzi publiczne wylewanie na siebie zawarto¶ci nocnika. Nie musimy siê ze sob± zgadzaæ, ale te¿ nie plujmy na siebie!
Uwa¿am, ¿e nale¿y zrozumieæ jego zachowanie, bowiem cz³owiek prowadzi to forum zapewne nie dla zysku, a z przyjemno¶ci i w poczuciu pewnej misji. W nat³oku codziennych spraw i problemów, otrzymuje korespondencjê z nakazem usuniêcia ca³ego w±tku, wraz z informacj± o skutkach jego nie usuniêcia. Ka¿dy z nas, post±pi³by podobnie. Po co siê u¿eraæ, ³aziæ po s±dach. Pro¶ciej ust±piæ.
Natomiast ta sytuacja jasno pokazuje, ¿e wywierane s± naciski na admina, w celu modyfikacji lub usuniêcia niewygodnych postów. Pomijam fakt, ¿e to w czystej postaci cenzura, ale jak czytaæ wpis polykara, przez pryzmat tego co napisa³ administrator!!??
Cytat:


Mnie martwi tylko ten ostatni post .... nie mam czasu odpowiadaæ na ka¿dy i chcia³em hurtem to zrobiæ ... by³ widoczny raptem kilka minut i temat zosta³ skasowany . Do administratora :

je¶li w temacie dzieje siê co¶ , co wykracza poza ramy regulaminu oczywi¶cie trzeba interweniowaæ .
Ale skoro tak siê nie dzia³o - to jest nadu¿ycie i sterowanie wypowiedziami . Dlatego proszê o przywrócenie tematu o produktach POLYkar i wszystkich wpisów w tym temacie .


Ka¿dy ma swój rozum i niech z niego skorzysta w tej sytuacji!

Cieszyæ siê nale¿y tylko z tego, ¿e powodem usuniêcia w±tku nie by³a propozycja przeprowadzenia testu produktów. Z czasem trzeba bêdzie wróciæ do pierwotnej idei przeprowadzenia takiego porównania, bo mit pomarañczowej rewolucji coraz bardziej przypomina olbrzyma na glinianych nogach.
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-08, 05:31   
0
UP DOWN


Posty: 364
ups, chwila nieuwagi i ju¿ cz³owieka omin± ciekawe akcje :/ no to sie musia³o tu podziaæ ¿e a¿ admin zareagowa³
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-08, 09:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Skoro nie ma mo¿liwo¶ci odzyskania starego tematu, postarajmy siê go odtworzyæ:
Polykar zamie¶ci³ na forum cytat wypowiedzi innego u¿ytkownika innego forum. Ten u¿ytkownik, wychowany od dziecka na produktach R-M, wypowiada siê na temat lakieru bezbarwnego Polykar i jako jedyny lakier do którego mo¿e go przyrównaæ to Spectral 565.
Potem poznali¶my przyczynê ¶mierci Bruca Lee, i dowiedzieli¶my siê jak siê czuje Pan Najman.
Poniewa¿ w mojej ocenie klary polykar s± na poziomie linii Professional 580 i 510 oraz Profix CP1500 i CP2007, które s± o 20-30z³ tañsze na litrze, postanowi³em zbadaæ mit pomarañczowej rewolucji wspólnie z u¿ytkownikami forum.
Obudzi³o to zwolenników polykara i dosta³o siê trochê Novolowi. Jednak nikt do takiego testu, wychyliæ siê nie zechcia³.
Polykar do tej pory nie okre¶li³ siê czy zgadza siê przekazaæ próbki do testów, czy te¿ nie czuje takiej potrzeby ale s±dzê, ¿e przeka¿e je, je¿eli go o to poprosimy.
A zatem, proszê o kontakt u¿ytkowników którzy chcieliby porównaæ sobie klary polykara z innymi klarami rodzimych producentów.
Moim pomys³em jest przes³anie jednemu u¿ytkownikowi jednej próbki polykara, jednej Spectral 565 i jednej Professionala lub Profixa, w butelkach bez napisów. Potem u¿ytkownik wypowie siê która próbka jego zdaniem najbardziej mu odpowiada, a potem ja napiszê jaki klar (poza polykar i 565) otrzyma³ do porównania. Jest tez mo¿liwo¶æ przes³ania 5 próbek lakierów do kwoty 104z³ (cena polykara), tak aby u¿ytkownik sam wskaza³ który w jego ocenie najbardziej mu odpowiada. Potem zobaczymy czy mit pomarañczowej rewolucji nie zamieni siê w buraczany wstyd.
Kto¶ ma inny pomys³ na test??
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-08, 10:01   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
to mo¿e jeszcze na szybko podsumuje to co napisa³e¶...

DrCruel napisa³/a:
Nic nie robi³em z sugestiami i tymi oficjalnymi i tymi na PW a które sugerowa³y ¿e administracja forum osi±ga korzy¶ci materialne z tego tytu³u ¿e @polykar.pl uprawia na forum regularn± kampaniê reklamow±. Nic nie zrobi³em jak moderator przypi±³ temat, tak, ¿e by³ ca³y czas na top-ie a te¿ mia³em z tego tytu³u nieprzyjemne maile na PW bo niby dlaczego polykar.pl ma przypiety temat a inni nie?
a z tym akurat ze "nic nie robile¶" jak to sam napisa³e¶j akurat sie z tob± zgodze :tak: bo skoro co¶ ci nie pasowa³o to wystarczy³o poprostu napisaæ mi na pw i by¶my sobie mogli wszystkie watpliwo¶ci wyjasniæ :tak: co do korzysci to JA osobiscie uslysza³em kilka razy "dziekuje" od paru urzytkowników,i w zupe³no¶ci mi to wystarczy :tak: no a jesli chodzi o podpinanie tematów...w tym akurat nie widze nic dziwnego :!: k. chino ma podpiêty temat zeby mozna bylo zapytaæ o lakiery bez koniecznosci zakladania nowego watku,LARE ma,NOVOL...no i POLYKAR mia³ co jak widac konkurencji bardzo przeszkadza³o ^^ a to ze komu¶ ¿al d*pe sciska to juz nie moja wina..

DrCruel napisa³/a:
Koñcz±c te przyd³ugie wywody, chcia³bym o¶wiadczyæ, ¿e temat zosta³ usuniêty bo autor w±tku czyli @polykar.pl po raz kolejny naruszy³ tê zasadê. Wcze¶niej przymkn±³em na to oczy ale teraz ju¿ nie wytrzyma³em.
Niestety, ale tak to jest, ¿e kto¶ kto ujawnia swoje personalia a w tym przypadku odby³o sie to ¶wiadomie i z rozmys³em musi w pewnych konfliktowych sytuacjach liczyæ siê z tym, ¿e inni to wykorzystaj±. Straszenie dochodzeniami s±dowymi, sprawdzaniem IP przez informatyków i k³opotami dla administracji forum nie mog± byæ tolerowane.
masz racje,wywody...wywali³e¶ archiwalny temat na 12 str. z powodu kilku glupich postow :?: gdzie tu logika? zawsze mo¿na dac ostrzezenie,zamkn±æ temat itp wiec takie bajki to dzieci± na dobranoc ;)

trze¼wy inaczej napisa³/a:
Natomiast ta sytuacja jasno pokazuje, ¿e wywierane s± naciski na admina, w celu modyfikacji lub usuniêcia niewygodnych postów.
wszystkim nigdy nie dogodzi.

a sie rozgadalem ^^ ale bardzo mnie wkur... ten twoj post :tak: ubudziles sie po jakims czasie i dales sie zmaipulowac.ciekawe gdzie byles tydzien temu,miesiac,2..3...4 jak to sie chlopaki na mordobicie ustawiali publicznie,udostepniali swoje adresy a nawet zdjecia :tak: :?: nawet nie wiesz co tu sie dzieje czasami :x: :help: no ale mysle ze szybko sie przekonasz,bo w moich oczach te forum na tyle stracilo n wartosci ze nie mam zamiaru juz nikogo uciszaæ,i spedzac wolnego czasu na sprzataniu TWOJEGO forum zeby chociaz minimalny poziom trzymalo skoro ty mi wywalasz moje tematy o tak sobie bez zadnych wyjasnien i konsultacji,bo chyba tez mi sie cos nalezy co nie???

a na koniec jeszcze zapytam wszystkich,moze znajdzie sie ktos z jajami i mi odpowie. komu az tak bardzo przeszkadza³ ten temat i dlaczego?na twoj± odp oczywiscie nie licze z wiadomych przyczyn ;)

no i to na tyle,chcia³em zebys wiedzia³ co o tym mysle :tak: chcesz to mnie wywal z funkcji,czy tez calkowicie z forum. to moj ost. post w tym temacie,dziekuje. a teraz ide sie wysrac ;)
pozdrawiam gugun
 
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-08, 10:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
gugun napisa³/a:
a na koniec jeszcze zapytam wszystkich,moze znajdzie sie ktos z jajami i mi odpowie. komu az tak bardzo przeszkadza³ ten temat i dlaczego?na twoj± odp oczywiscie nie licze z wiadomych przyczyn ;)


Cytat:
Koñcz±c te przyd³ugie wywody, chcia³bym o¶wiadczyæ, ¿e temat zosta³ usuniêty bo autor w±tku czyli @polykar.pl po raz kolejny naruszy³ tê zasadê. Wcze¶niej przymkn±³em na to oczy ale teraz ju¿ nie wytrzyma³em.
Niestety, ale tak to jest, ¿e kto¶ kto ujawnia swoje personalia a w tym przypadku odby³o sie to ¶wiadomie i z rozmys³em musi w pewnych konfliktowych sytuacjach liczyæ siê z tym, ¿e inni to wykorzystaj±. Straszenie dochodzeniami s±dowymi, sprawdzaniem IP przez informatyków i k³opotami dla administracji forum nie mog± byæ tolerowane.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group