Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
popx
Wys³any: 2013-06-04, 11:28   kto moze umieszac taki lakier
0
UP DOWN

Posty: 42
Witam poszukuje mieszalnika ktory jest w stanie wymieszac lakier o Nazwie DRAGONFLY GREEN PEARL jest to lakier na Harleya D. model Heritage rocznik 2006 szukalem juz w kilku systemach Dupont RM Spies Hecker Glasurit niestety nie maja

2006dynalowrider2ix5.jpg
Plik ¶ci±gniêto 1354 raz(y) 127.94 KB

 

Dumel19
Wys³any: 2013-06-04, 11:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
napisz do chino on siê zajmuje kolorami candy i napewno bedzie mia³ to co potrzebujesz :tak:
 
 

Chino 
Wys³any: 2013-06-04, 15:10   
0
UP DOWN
LPLCC


Pomóg³: 7 razy
Posty: 464
Sk±d: Warszawa
Dziêkujê za polecenie.
Tak jak w PW napisa³em. Lakier wygl±da identycznie jak Organic Green Kandy po³o¿ony na grafitowej bazie albo posredniej pomiêdzy grafitem a srebrem. Dok³adnie nie okre¶lê patrz±c na fotkê :)
Ale jest to ewidentnie transparent na metaliku ;)

Tu HOK po³o¿ony na graficie. Oczywi¶cie na fotce nic madrego nie widaæ bo nie ma do¶wietlenia, które powodalo by refleksy i brokacenie siê metaliku spod Kandy



K³ad±c na ja¶niejszej bazie osiagamy ja¶niejszy odcieñ.
Bak tego HD cykniêty jest w pe³nym sloñcu wiec cie¿ko mi okre¶liæ na jakiej bazie to moze le¿eæ. Napewno nie na srebrnej.

Z mieszalnika nic nie uskroba³e¶ bo mieszalniki to sie nadaj± ;) Nawet jak fajny kolorek umieszaj± to nigdy nie bêdzie tego efektu jaki gwarantuj± lakiery customowe :)
_________________
CHROME N PAINT CUSTOM SHOP

LAKIERY HOUSE OF KOLOR
BUDOWA I PRZEBUDOWA POJAZDÓW
www.custom-shop.pl
Sodowanie, Szkie³kowanie, Piaskowanie
www.soda-blaster.pl
 
 

936
Wys³any: 2013-06-04, 19:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Chino napisa³/a:
Ale jest to ewidentnie transparent na metaliku ;)

Tu HOK po³o¿ony na graficie. Oczywi¶cie na fotce nic madrego nie widaæ bo nie ma do¶wietlenia, które powodalo by refleksy i brokacenie siê metaliku spod Kandy

[Bak tego HD cykniêty jest w pe³nym sloñcu wiec cie¿ko mi okre¶liæ na jakiej bazie to moze le¿eæ. Napewno nie na srebrnej.


Hmm... na pewno ? ;) Raczej Grafika na KANDY. Przewa¿nie na HD le¿y HOK :)
Za³amanie ¶wiat³a w kandy spowoduje takie z³udzenie, ¿e to nie srebro.. tylko co¶ wchodz±ce w z³oto.
Ps. Przed chwil± wzi±³em do rêki swoje próbki z zielonym kandy na srebrnym tle pod lamp± i...
o dziwo zacze³o wygl±dac jakby t³em by³a z³ota baza.

:) KANDY STYL :)

[ Dodano: 2013-06-04, 22:30 ]
srebrne t³o...
 

mariucha755
Wys³any: 2013-06-05, 06:56   
0
UP DOWN

Posty: 7
witam odno¶nie koloru na Harleya to jest w RM w³a¶nie sprawdzi³em niema problemu spokojnie mo¿na zrobiæ Harley-Davidson dragonflygreen 2006-2006 r
 

popx
Wys³any: 2013-06-10, 08:14   
0
UP DOWN

Posty: 42
Tak jest w mieszalniku RM dragonfly green ale to inny kolor ja szukam dragonfly green pearl / z RM wyszedl cos kolor jak lc6m vw
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group