Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Mariko12 
Wys³any: 2013-06-23, 18:50   Kupiê pistolet Air gunsa AZ3 HTE 2
My¶libórz


Posty: 342
Sk±d: Zachodniopomorskie
Tak jak w temacie
Jak co¶ to pisaæ na PW
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-06-23, 19:59   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Mogê Ci sprzedaæ Sata 4000 RP ;)
Jak ju¿ kupisz jaki¶ pistolet to nam napisz ;) :D
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-06-23, 20:46   

Posty: 848
Ile za sate?
 

Mariko12 
Wys³any: 2013-06-24, 20:06   
My¶libórz


Posty: 342
Sk±d: Zachodniopomorskie
Jaka cena za sate ? ;P
_________________
My¶liborz gór± !!
 

mareksob 
Wys³any: 2013-06-27, 08:20   

Posty: 7
Te¿ mam nowa 4000 RP do sprzedania
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-27, 20:17   

Posty: 3753
To ja tez sprzedam sata 4000 rp... czy Wam te¿ bokiem spieprza powietrze?
I uszczelniacz gowicy rozpylacza siê uszkadza przy zwyk³ych czynnosciach obs³ugowych?

Jak ktos zainteresowany satami 4000 rp to niech nie czyta tego o usterkach.... :x:

Lub zamieniê na iwata supernova hd 1.3-1.4 evo.

Naprawdê,,, nie liczac tych wad to naprawde pistolet bez wad. :fiu:

Ale fajny jest i lepszy od konkurencji na s..
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

mareksob 
Wys³any: 2013-06-27, 22:58   

Posty: 7
Krzysiek ja ze swoj± nie mam ¿adnych problemów o których wspomnia³e¶ w swoim po¶cie. ;)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-28, 17:21   

Posty: 3753
To nie sa mega problemy.
To taka pierwsza seria z pewnymi problemami.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-06-28, 18:28   

Lackdoctor napisa³/a:
iwata supernova hd 1.3-1.4

A Krzychu jaki mia³e¶ rok temu??


Widzê temat wprost dla ciebie napali³e¶ siê jak szczerbaty na suchary :D :D
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-28, 21:31   

Posty: 3753
unek83,
Rok temu zwyk³a supernova 1.3 clear.
Niestety wolna, za wolna a do bazy chmurki robila, takie mini, ale nie by³a do bazy stabilna,,, w koñcu to wersja clear.
Odpada³y pokretla w trakcie lakierowania, to tez nie by³a zaleta.
Dlatego evo - bo pokretla tuningowane wkretami ;)
dlatego dysza hd, aby nie by³a tak przera¼liwie wolna
chmurki?
Skad mam wiedzieæ czy hd robi je czy nie?
Sata 4k rp jak nie skrecisz to tez je robi chetnie i namiêtnie.
No chyba ze masz dysze 1.2w jak ty unku.
Ale znów wolna jest jak sam mówisz... wiêc ?
O co ci chodzi?

unek83 napisa³/a:
Widzê temat wprost dla ciebie napali³e¶ siê jak szczerbaty na suchary


Mogê wyrazic swoja opiniê?
Bez wyra¿ania opinii o takich debilnych wpisach jak powy¿szy. :sciana: :sciana: :sciana:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-06-29, 12:08   

Lackdoctor napisa³/a:
Dlatego evo - bo pokretla tuningowane wkretami
dlatego dysza hd, aby nie by³a tak przera¼liwie wolna
chmurki?

A jeste¶ pewien czy nie jest te¿ wolna??
Lackdoctor napisa³/a:
Mogê wyrazic swoja opiniê?

Mo¿esz ja te¿ wyrazi³em swoj± na temat 1.2W ale kto¶ innym napisa³, ¿e mu siê dobrze lakierujê ni± i nie jest wcale wolna :) ... Widzisz opnia opini± ale jak nie masz w ³apie to mo¿emy sobie gdybaæ...

Tak bedziesz szuka³ spr i w koñcu i tak sate 4000 kupisz.
:rotfl: :rotfl:


Masz dobry pistolet który do klaru jest idealny a narzekasz na niego bo co¶ tam puszcza bokiem...
Kurcze kup sobie ten komplet naprawczy i po sprawie ... ona ju¿ dawno zarobi³a na niego ..przecie¿ 2 lata bez problemu ¶miga³a...

Czy nie???? :> Bedziesz sia³ propagandê , ¿e sata to syf i ma pewne problemy ... tzn pierwsza partia...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-29, 13:35   

Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Kurcze kup sobie ten komplet naprawczy i po sprawie

800z³ aby wyeliminowaæ b³±d saty, gdzie za 2000z³ daj± podobno jako¶æ, pewno¶æ i renomê produktu.

Za chu...steczki nie wydam 800z³ za co¶ co powinna sata gratis zrobiæ (jak producenci aut.. kilka set tysiêcy wzywanych do serwisu bo cos tam... )

Lepiej dac te pieni±dze rodzinie a sate okrêciæ dwa razy szmat± i do ich marketingowców podeslac fotki z tuningowana sat±.

Prêdzej zamieniê na powrót na now± sata 3000 1.3rp digital... nawet doplacê (symbolicznie ;) ) aby mieæ sprzêt który nie ma wad wieku dzieciecego. :rotfl:

Teraz pytanie czy zestaw który kupiê bêdzie z serii po korekcie ?
Czy mój korpus potrzebuje korekty (wymiany).

To tak teoretycznie, bo nie jest ¼le.
Moja usterka zostala wyeliminowana w sposób prosty, skuteczny i trwa³y.
Za³o¿y³em nowy uszczelniacz i zabezpieczy³em go wciskajac stary (uszkodzony, poszarpany przez gwint) .
Teraz nic sie nie przemieszcza, gwint nie ³apie uszczelniacza, powietrze bokiem w 90% nie leci.

To starcza, nic nie wymieniam, nic nie zamieniam.
Dzieki koledze Marcusowi mam w³asnie problem rozwi±zany i to tyle w temacie.

PS.
Uwa¿am jednak ¿e produkt za 2000z³ powinien byæ dopracowany a wszelkie wady producent powinien odpowiednio eliminowac nie zostawiajac nabywcy z problemem.
Sata stanela na wysoko¶ci zadania i..... zwyczajnie ola³a kilka set tysiecy problemów...

Ale mam to w dupie.
Pewnie model 5000 tez kupiê, ale dopiero jak bedzie wchodzil model 6000 :x: :x: :x:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-29, 13:36   

Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Tak bedziesz szuka³ spr i w koñcu i tak sate 4000 kupisz.

Kupiê?
A po co?
Przeciez mam. :shock:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-06-29, 20:40   

Lackdoctor,
No co¿ pozostajê tobie tylko napisaæ petycje do Strasburga...
:D :D

Lackdoctor napisa³/a:
daj± podobno jako¶æ, pewno¶æ i renomê produktu.

Daj± tylko nie tym co maj± je przez 3 rêce i normalnym warsztom a nie takim jak my ^^ ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-29, 21:00   

Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
No co¿ pozostajê tobie tylko napisaæ


Tu napisaæ ¿e to nie doskona³y produkt.
Ale z braku innego,,, bêdziem sie nadal tym sprzetem odbijaæ. ;)
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-06-29, 21:31   

Lackdoctor napisa³/a:
Tu napisaæ ¿e to nie doskona³y produkt.

Nic to nie zmieni :tak:

Dlatego napisa³em o tym szczerbatymm.....
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-29, 21:34   

Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Dlatego napisa³em o tym szczerbatymm.....

Nie kumam tej aronii ;)
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-06-30, 01:46   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Lackdoctor napisa³/a:


PS.
Uwa¿am jednak ¿e produkt za 2000z³ powinien byæ dopracowany a wszelkie wady producent powinien odpowiednio eliminowac nie zostawiajac nabywcy z problemem.
Sata stanela na wysoko¶ci zadania i..... zwyczajnie ola³a kilka set tysiecy problemów...


... Oj biedactwo :cry: ....

Serwis SATA ola³ tylko Ciebie Lackdoktor razem z twoim wyimaginowany problemem konstrukcyjnym ^^ i mo¿e jeszcze z kilku którzy z po¶piechu przy myciu pistoletu albo u¿ywania acetonu zrobili sobie podobne kosztowne kuku :tak: Tak siê koñczy brak wyobra¼ni i do¶wiadczenia ^^ ... Zanim wiêc popsujesz t± IWATE co chcesz kupiæ to mo¿e poczytaj instrukcjê obs³ugi ? ... i zmieñ tani rozpuszczalnik nitro z niewiadomego pochodzenia na specjalny znacznie dro¿szy solvent do mycia pistoletów lakierniczych. ¯eby nie by³o tu za kilka miesiêcy postów jaki to szajs ta ... Supernova ^^ .

Beczysz dok³adnie tak samo jak ci co zacieraj± nowe silniki ( krzywki na wa³kach rozrz±du ) bo siê im ubzdura³o ¿e olej to olej .... dzieli siê na syntetyczny, pó³syntetyczny i mineralny i z t± przebogat± wiedz± nie czytaj±c instrukcji i olewaj±c zalecenia producenta samochodu robi± sobie co trzeci± wymianê oleju .... jedn± wymianê silnika ^^ dalej olewaj±c fakt ¿e specjalne silniki wymagaj± specjalnego oleju, a czasy uniwersalnego MOBILA 1 odchodz± do Historii.

Piszcz± potem ci zmotoryzowani specjali¶ci omijaj±cy ASO szerokim ³ukiem .... na formach internetowych jakie to teraz VW czy FORD produkuje tandetne silniki. :x:

Chcia³bym doczekaæ takiego dnia ¿eby¶ choæ raz w ¿yciu zachowa³ siê jak facet z jajcami i przyj±³ pokornie na klatê fakt ¿e¶ z niewiedzy i oszczêdno¶ci co¶ spier dzieli³ , albo zwyczajnie popsu³ i zniszczy³ ... ale pewnie siê nie doczekam bo TY nieomylny doktor wszechwiedzy jeste¶ i twoj± ¿yciow± rol± jest poprawiaæ gów niane produkty i wyroby tych durnych in¿ynierków bez pojêcia o praktyce. :sciana:

Zm±drzej cz³owieku !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-30, 09:08   

Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
Zm±drzej cz³owieku !


Zm±drza³em i juz nie bêdê odgrzewa³ kotleta.
Przecie¿ razem przerabialismy ten temat juz kiedy¶ a dog³êbniej na PW.

I powiem Ci Robercie ¿e niech to zostanie na PW, bo to co teraz piszesz to zaprzeczenie samemu sobie i ... resztê znasz.


PROJEKTER napisa³/a:
Serwis SATA ola³ tylko Ciebie Lackdoktor


Serwis sata powiedzia³ krótko...... kur*a co znów ten nawiedzony Projekter pier*oli za bzdury.
Potem..... prosze podes³aæ pistolet, my tam poskrobiemy zadziora i bedzie ok.

To ja podziekowa³ za takie skrobanie, bo to nie problem ginekologiczny :rotfl:

A problem urasta do Twojej tajemnicy wiary... w sata.
Oficjalnie super,,, nieoficjalnie... dali cia³a. :x:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-06-30, 23:06   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
A Ty dalej ... srata tata i dalej tylko same bzdury z tego s± na forum. :nie:

Jakie¶ tajemnice z PW, tajne uk³ady firm, tajne organizacje fanatyków SATA dybi±cych na twoje jak¿e bezcenne ¿ycie i jeszcze jaki¶ zwi±zek wyznaniowy kultu SATA , a przeciw temu wcielonemu z³u jeden "bia³y rycerz o czystym sercu" .... ser ( z dziurami ) Lackdoktor obroñca uci¶nionych przez germañski szajs i z³o HVLP / RP

Ty to najpierw siê "naum raz na jutro", ¿e to co na PW to nie istnieje w publicznej przestrzeni. Jak masz co¶ do przytoczenia to cytuj posty i podawaj ich lokalizacjê ¿eby ka¿dy wiedzia³ ¿e¶ wiarygodny, a nie gówno warty Usher wytrzepuj±cy teorie z du py :tak: niby z PW, niby z rozmowy przez telefon, niby z e-maila.

Bzyczysz co¶ teraz w tym temacie, ¿e ciê serwis chcia³ wyrolowaæ, ¿e Projekter pie przy bzdury, ¿e cwany z Ciebie in¿ynier i znawca konstrukcji pistoletów, .... a jak na razie to wychodzi na to, ¿e najzwyczajniej w ¶wiecie nie potrafisz umyæ i poprawnie z³o¿yæ prostego pistoletu ( a w zasadzie zamontowaæ dyszy powietrznej na korpusie ) i przez po¶piech, rozwali³e¶ w nim skutecznie uszczelkê. Do tego jeste¶ chytry i masz roszczeniow± postawê wiêc szukasz winnych ... po za sob± i swoj± Nor±. :shock:

To bana³ Krzysiu ... i nic nie pomog± twoje opowie¶ci o ¶wiatowym spisku SATA i wypuszczeniu bubla 4000, a nastêpnie przez hipnozê marketingow± wmówienie u¿ytkownikom na ca³ym ¶wiecie, ¿e to najlepszy pistolet do refinishu :tak: Czy Ty widzisz to ¿e jeste¶ jedyny .... a nawet jakby takich jak TY by³a setka to i tak przyczyna pozostaje taka sama, bo rzekoma wada ^^ ^^ ... nie wystêpuje u tysiêcy innych u¿ytkowników tego modelu :tak:

Ujmuj±c sprawê statystycznie jeste¶ w grupie tych lakierniczych pajaców którzy nie doro¶li jeszcze do posiadania markowego ... wra¿liwego na g³upotê ... aparatu natryskowego do refinishu. 90 % wszystkich wad i problemów pistoletami to ich nieprawid³owa obs³uga i serwis. 90 % Tyle. .... i nie ma Tu jak widzisz ¿adnego problemu ... ogólno¶wiatowego razem ze spiskiem, czy udzia³em diab³a ^^ Jest tylko g³upota u¿ytkownika ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-01, 09:27   

Lackdoctor,
Jak to nie rozumiesz ?? Przecie¿ ty jeste¶ miszczemmm
Lackdoctor napisa³/a:
aronii


W nie których momentach sam ju¿ nie wiesz co piszesz-gubisz siê i w³±cza siê tzw schizofrenia :D :D

Ale wyja¶niê Tobiê w pierwszym posciê w tym temacie napisa³em, ¿e napali³e¶ siê jak szczerbaty na suchary
Kto¶ tam napisa³ , ¿e chce sprzedaæ sate potem 2 tak samo a ty odrazu jak ten ,,szczerbaty,, napisa³e¶ to ja te¿ sprzedaje . booo sata puszcza b±ki z g³owicy...
I co to da³o popisale¶ sobie, ¿e sata jest beee i nie wydasz kasy na nowy komplet naprawczy ..

A dalej i tak sata psikasz u siebie...
Co¶ zmieni³o siê ?? poza tym, ¿e sobie popisa³e¶??
Nie ;) ;)
sata dalej siê sprzedajê :) I NIE ZMIENISZ TO ...
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-07-01, 10:14   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
unek83 napisa³/a:
Kto¶ tam napisa³ , ¿e chce sprzedaæ sate

Ta Sata 4000 (o której to mo¿liwo¶ci sprzeda¿y nadmieni³em) to po znajomym który zgin±³ w wypadku motocyklowym ,dok³adnie to sprzedawa³a j± wdowa po zmar³ym :tak:
I to by³a jedyna przyczyna sprzeda¿y tego pistoletu.... :tak:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-01, 16:33   

Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
I NIE ZMIENISZ TO ...

Tego a nie to... naum siê jêzyka ojczystego kolego.

unek83,
Nie b³aznuj i tu, bo wazeliny Ci nie starczy.

A sam Wiesz co ja s±dze o takich profesjonalistach jak Ty i kilku innych ..... co w pedzie ku profi zapedzili sie w szara strefe,,,, bo po co siê dzieliæ?

A na forum to bajki dzieciakom mo¿esz nawijaæ.
Kazdy ma swój rozum ,,, nawet projekter.


PW istnieje,,, fajne archiwum dwulicowo¶ci kolego Robercie.

Pozdro.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-01, 18:15   

Lackdoctor,
Wymy¶l co¶ nowego bo to ju¿ nudne robi siê....
Ca³y czas to samoooo.....
Staro¶æ ju¿ ciebie chyba dopad³a !!!

Dwulicowy to ty jeste¶ i nie jeden user tego i tamtego forum na tym siê przejecha³..
¦mieszny jeste¶, ¿e jeszcze napisa³e¶ o pw kto jak kto ale ty jeste¶ w tym najlepszy aby wyciagn±æ co¶ a potem pisaæ wszedzie...



wazelia to ty walisz z postu na post przeczytaj sobie swoje wpisy...

Ps ca³y dzieñ na tym my¶la³e¶??? :help: :help:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-01, 19:10   

Posty: 3753
unek83,
Nie jestem doktorem od Twoich kompleksów.
Pozdrawiam i zdrówka zycze.

PS.
Aby w temacie pozostaæ.

Zamieniê swoj± satê na ....
Jesli komus nie przeszkadza ma³o znaczaca wada fabryczna która dzia³a destrukcyjnie na uszczelnienie dyszy rozpylacza.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-01, 19:25   

Lackdoctor napisa³/a:
Nie jestem doktorem od Twoich kompleksów.

To ty masz kompleksyyy ^^ ^^ Najpierw nasrasz w temacie a potem odwracasz kota ogonem ^^ ^^

Chyba s³oneczko przygrza³o trochê w t± .... dzisiaj ^^ ^^
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-01, 19:40   

A w³a¶nie zapomnia³em ty nie wiesz co u starych userów - przecie¿ spali³e¶ sobie wszedzie mosty...
Nikt nie rozmawia z tob± bo jak z schizofrenikiem rozmawiaæ :blee:
Tylko nowych werbujesz i wciskasz im na pw jaki z ciebie wujek dobra rada..
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-01, 19:45   

Posty: 3753
unek83,
Nie potrafiê rozmawiac z osobnikiem co jego IQ zaczyna sie od zera.
:x: :x: :x:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-01, 19:54   

Lackdoctor napisa³/a:
zaczyna sie od zera

Ale ja mam -2 ^^ ^^ NIEDOPUSZCZONY DO RUCHU :x:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-01, 20:34   

Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Ale ja mam -2

Ok.
Rozumiem , przykro mi. :shock:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Mariko12 
Wys³any: 2013-07-01, 20:59   
My¶libórz


Posty: 342
Sk±d: Zachodniopomorskie
Kurde da³em og³oszenie a tu taki cyrk hehe ^^
_________________
My¶liborz gór± !!
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-01, 21:43   

Mariko12, spoko
Krzysztof to taki osobnik który w ka¿dym temacie umie tylko nasraæ i nic wiecej. ^^ ^^
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Kupiê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group