Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-07, 14:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER,

maciozw napisa³/a:
Osobi¶cie Ci gwarantujê - je¶li zrobisz wszystko zgodnie z instrukcjami to dajê Ci gwarancjê na 5 lat. Zauwa¿ ¿e koncern daje mniej. Masz to u mnie, ale musisz mieæ wszystko nasze. ¯adnego zamiennika, bo wtedy rozsypuje siê system


maciozw napisa³/a:
Kolega bastian77 wypróbowa³ i jest zadowolony


Koszt ca³o¶ci to: do 500 PLN
4 elementy.

Ale jest 5 lat gwarancjiii,,, czego nie daje ¿aden koncern. :shock:

Rozumiem biznes,,, jeleni trzeba znale¼æ.


Cyt....

maciozw,
- smyramy ¶ciereczk± antystatyczn±.
- A ile mniej wiêcej trzeba odczekaæ? Bo bojê siê ¿e rozma¿ê :D Czy jak odczekam godzinê bêdzie ok?


5÷7 min. max 10 Wszystko zale¿y od warunków atmosferycznych.


PROJEKTER napisa³/a:
albo b±d¼ sobie Durniem


To ja sobie zostane na swoim stanowisku i nie bede udawa³ jak Ty ¿e w ofercie kolegi jest wszystko ok.

Wiem ¿e wam potrzeba bezmyslnej masy która kupi te teksty i materialy myslac ¿e w biedzie im ktos pomo¿e.

Niestety, ten wa³ek u mnie nie przejdzie.

Mo¿e kogos uchronie przed wywaleniem pieniedzy w b³oto, takie b³oto co ma 5 lat gwarancji i jest smyrane szmatka... ale delikatnie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-07, 15:05   
0
UP DOWN

Posty: 53
Lackdoctor
Mia³em ci nie odpisywaæ poniewa¿ jak wiadomo dyskusja z g³upcem koñczy siê zawsze tak samo. W koñcu sprowadzi do swojego poziomu, a tam pokona do¶wiadczeniem. Nale¿ysz do tej licznej rzeszy, która lubi zabieraæ g³os na ka¿dy temat, z czego najchêtniej na temat o którym nie maj± bladego pojêcia, znaczy jeste¶ typowym forumowym trollem czyli generatorem szumu. Przez te durne dyskusje tak zamulasz w±tki, ¿e gubi± siê tu istotne wypowiedzi w powodzi twoich durnych insynuacji i pseudo fachowego be³kotu. Pewnie siedzisz w kapciach z Lidla przed komputerem i masz doskona³± zabawê. Jaki intelektualny potencja³ takie zabawy. Nic nie zrozumia³e¶, ale nie bêdê tego wyja¶nia³ tobie (w tym temacie siê podda³em), ale pozosta³ym, bo napisa³e¶ tyle g³upot, ¿e muszê je zdementowaæ.
W opisie systemu nie ma 5 letniej gwarancji bo jej nie dajemy. Te 5 lat to skrót my¶lowy taki mato³ku jak np. ten "gwarantujê Wam ¿e Lackdoctor i tak nie zrozumie tego przekazu".
To jest moje wewnêtrzne przekonanie, a nie zapis w umowie.
Na razie jedynym jeleniem jakiego znalaz³em jeste¶ ty. Jeleñ który nie dotkn±³, ale wie lepiej.
Ze ¶ciereczk± antystatyczn± co to ma byæ za cytat? Taki akurat siê wykroi³?
Do wszystkich przytomnych - system dzia³a niezale¿nie od w±tpliwo¶ci tego pseudo fachowca. Potwierdzaj± to zamówienia i brak reklamacji.
Odpowiem na ka¿de rzeczowe pytanie, ale na twoje pytanie ju¿ nie.
W sumie jestem niepocieszony, ¿e da³em siê sprowokowaæ, ale ilo¶æ idiotyzmów na cm2 by³a zbyt du¿a by ca³kiem odpu¶ciæ komentarz. Ja w sumie nie chcê siê posuwaæ tak daleko jak Projekter, ale byæ mo¿e jest to jedyna droga, by oswoiæ takiego trolla jak ty. Po postach Projektera kulisz ogon i wchodzisz pod stó³, wiêc dzia³a, ale to ju¿ niech on ciê dalej tresuje. Mnie to nie bawi.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-07, 17:21   
0
UP DOWN

Posty: 53
Aha
Gwoli ¶cis³o¶ci.
To w sprayu to RM (baza, blender, felga)
Reszta spray - ró¿nie (Voss, Autofit, inne)
Papiery - sia Abrasives
Szpachle - Voss, Autofit
Konserwacja - Voss, Autofit
Polerowanie - sia Abrasives
Laminaty - Voss, Autofit
Ta¶my - Autofit
Akcesoria - ró¿nie
Dla amatorów i podszywaj±cych siê pod profesjonalizm istotna informacja - to górna pó³ka w opinii braci lakierniczej. Co oczywi¶cie niczego nie za³atwia, ale na dzieñ dobry gwarantuje, ¿e w razie czego nikt Was nie zostawi w czarnej dupie. Reklamacje s± przyjmowane na zasadzie - klient ma zawsze racjê. Odrzucili¶my na razie po 3 latach 2 z 7 bo by³a przesada. Np. go¶ciu strzykawk± albo nie wiem czym nabi³ pojemnik wod± i zg³osi³ reklamacjê. Puszka wa¿y³a 2xwiêcej ni¿ normalnie. W sumie da³ dyla jak mu powiedzieli¶my, ¿e spray idzie do laboratorium. Zapraszam. Jak komu¶ nie wyjdzie równie¿ zapraszam na to forum niech to powie. Poczuwam siê osobi¶cie (bo to mój pomys³), ale UWAGA. Nie jest to jedyny sposób na naprawê sprayem, choæ nie s³ysza³em o tak kompleksowym. ¯eby by³o jasne da siê naprawiæ innymi produktami, ale ja nie wiem czy one tworz± spójny system. Nie znam siê na wszystkim (pytajcie L..), ale na NaprawSam siê znam. System jest OK :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-07, 21:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
pseudo fachowego be³kotu.


Twój be³kot :
- posmyraæ szmatk± , ale delikatnie
- baza schnie 5-7 minut max 10 min
- próbowa³ i JEST ZADOWOLONY ..... to pierwsza liga opinia o materiale... jest zadowolony :rotfl: :rotfl: :rotfl:
- masz moja gwarancjê 5 lat, tyle koncerny nie daj± ...... a na forum
maciozw napisa³/a:
W opisie systemu nie ma 5 letniej gwarancji bo jej nie dajemy.

:sciana: :sciana: :sciana: :shock: :x: :help:
- szpachla glass idealna na korozje i dziury... :spoko: :spoko: :spoko: :sciana: :sciana: :sciana:
- mam szukac dalej ch³opczyku z przyuczenia do marketingu po szybkim kursie na korytarzu przy automacie z kaw±?

maciozw napisa³/a:
Dla amatorów i podszywaj±cych siê pod profesjonalizm istotna informacja - to górna pó³ka w opinii braci lakierniczej. Co oczywi¶cie niczego nie za³atwia, ale na dzieñ dobry gwarantuje, ¿e w razie czego nikt Was nie zostawi w czarnej dupie. Reklamacje s± przyjmowane na zasadzie - klient ma zawsze racjê.


Itd... w kom widzia³em ¿e gwarancja sukcesu jest u¿ycie wszystkiego z jednego systemu, Waszego systemu.

Czy Wasz system to system jednego producenta?
Czy znów tylko metkujecie pod swoja nazw± ró¿nych dostawców?
maciozw napisa³/a:
Gwoli ¶cis³o¶ci.
To w sprayu to RM (baza, blender, felga)
Reszta spray - ró¿nie (Voss, Autofit, inne)
Papiery - sia Abrasives
Szpachle - Voss, Autofit


Nooo, pieknie to wyglada.
Teraz aby dobiæ.... pokaz ch³opczyku gdzie autofit produkuje te materia³y, jakis adres fabryki,,,, czy mo¿e znów adres drukarni z naklejkami autofit o wymiarach nadaj±cych sie na ubarwienie puszek producenta... NO NAME.

Jest sza³, super system dla biedaków, aby nie majac kasy, nie mieli ani kasy ani dobrze zrobionego auta.

Twoje wycieczki osobiscie mnie bawia a do Projektera masz daleko bambusie z afryki.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-08, 03:37   pan polerowany
0
UP DOWN

Posty: 53
Gwarantowa³em, ¿e Lackdoctor nie zrozumie :) Mam wra¿enie ¿e facet nie zna polskiego, bo a¿ tak g³upim przecie¿ byæ nie mo¿na? To by³by przyrodniczy ewenement, a ewolucja nie bywa, a¿ tak okrutna.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-08, 09:13   Re: pan polerowany
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
maciozw napisa³/a:
Gwarantowa³em, ¿e Lackdoctor nie zrozumie :) Mam wra¿enie ¿e facet nie zna polskiego, bo a¿ tak g³upim przecie¿ byæ nie mo¿na? To by³by przyrodniczy ewenement, a ewolucja nie bywa, a¿ tak okrutna.


On nie jest g³upi, ani têpy i to jest najwiêkszy ból tego forum. On jest sprytny i potrafi pos³ugiwaæ siê tre¶ci± cudzych postów do logicznego pouk³adania zasad technologicznych. Ten go¶æ to "DUREÑ" ... taki forumowy. Stawia tezê której nie rozumie albo nie zna, a gdy specjalista wyka¿ b³êdy i wpadki ( niekoniecznie g³upotê !!! ) to Dureñ zaczyna swój taniec wonga bonga srululul zaklinaj±c rzeczywisto¶æ. Walka z durniem jest na ¶mieræ i ¿ycie ... jeden zdycha w mêczarniach drugi po nim skacze ... ból polega na tym ¿e nie zawsze skacze po durniu fachowiec czy specjalista ... to jest w³a¶nie najgorsze jak masz do czynienie z nieg³upim sprytnym i cwanym ... Forumowym Durniem :tak:

W tym temacie np. .... Po co nasz forumowy Dureñ siê tu w ogóle produkuje i to z pozycji lakiernika samochodowego w warsztacie ... to tak jakby do tematu o najtañszej kie³basie na prosty tani grill .... wszed³ kto¶ i zachwala³ schabowego w panierce z gotowanymi ziemniaczkami, albo strogonowa z polêdwicy udowadniaj±c jednocze¶nie ¿e kie³basa z grilla jest nie jadalna.

To temat który idealnie pasuje do forum na którym tylu amatorów i jednorazowych zaprawkowiczów prosi o pomoc. To temat ulokowany tam gdzie powinien byæ ulokowany i do tego to temat na temat ..... o co te piski Krysiu ? ... To nie twoja sprawa ... Czyyyyyy jednak ... twoja ? Twój nowy pomys³ na biznes ?
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-08, 10:31   Nie znasz - nie krytykuj
0
UP DOWN

Posty: 53
No i da³em siê wci±gn±æ. Wszystkich zainteresowanych przepraszam. To forum jest platform± do wymiany my¶li miêdzy fachowcami, ¼ród³em wiedzy dla amatorów i profesjonalistów. ¯eby tak by³o posty nie powinny byæ nacechowane osobistymi wycieczkami, a jedynie merytoryczn± tre¶ci±.
Jasne, ¿e nie da siê pisaæ tutaj podrêczników, ale tak czy inaczej w efekcie powinna byæ podana wiedza. Wiedza nie domys³y. Je¿eli przyjmiemy, ¿e istotne s± fakty, to opinie kogokolwiek kto nie zna tematu s± bez sensu. Nawet je¶li jest to ekspert w wielu aspektach wiedzy lakierniczej, a nie tym bardziej leszcz. Równie¿ ma³o wa¿ne jest kto ma racjê. Istotne jest by racja przebi³a siê przez be³kot. To forum ma bardzo tolerancyjnych moderatorów i to siê chwali, jednak powoduje to, ¿e w±tki s± zamulane przez trolli. Z takimi osobnikami nie da siê dyskutowaæ, bo raz, ¿e s± ignorantami, a dwa, ¿e argumentacja nie dociera. Stosuj± wymy¶lne chwyty jak wyrywanie zdañ z kontekstu, przekrêcanie wypowiedzi, czy interpretowanie postów ¶wiadomie wbrew intencjom autora.
Efekt pracy lakiernika oprócz niew±tpliwie cech obiektywnych, zawiera w ocenie spor± domieszkê wra¿eñ subiektywnych. Nie mówimy tu o ewidentnie skopanej naprawie, ale o drobnych niuansach, które dla jednych s± nie do zaakceptowania, a dla innych pozostaj± niewidoczne i wszystko jest OK. I nie chodzi mi o oszukiwanie, czy ukrywanie wad. Po prostu jeden widzi inny nie, a nawet jak widzi to drobne ró¿nice nie wywo³uj± u niego apopleksji.
Porównywanie ró¿nych systemów w kategoriach lepszy gorszy, to te¿ nieporozumienie. Bo co to oznacza lepszy? Jest jaki¶ parametr który to okre¶la? Trwa³o¶æ, szybko¶æ, cena, krycie, etc.. A mo¿e wszystkie razem? Je¶li jest jaki¶ algorytm, to bym poprosi³ o przedstawienie go tutaj. Jeden lubi s³ab± kawê inny poczwórne espresso. Je¶li efekt jest zadowalaj±cy to chyba o to chodzi³o? Je¶li nie robi siê nikogo w bambuko i uczciwie stawia sprawê to chyba mo¿e byæ?
Zastanawiam siê jakie procesy biochemiczne zachodz± w g³owie (a mo¿e to efekt ich braku lub w ogóle braku g³owy) w której wykie³kowa³ pomys³ nazywania ludzi korzystaj±cych ze sprayów jeleniami i biedakami? Ciekawy materia³ do badañ dla neurologów.
Obecnie produkty s± bardzo zaawansowane technicznie dlatego nawet produkt „no name” mo¿e byæ OK. Gdzie ró¿nica? Jest jeden podstawowy parametr, który decyduje dlaczego markowy jest dro¿szy, czytaj lepszy. Pewno¶æ, czyli jako¶æ! Pracuj±c markowymi produktami masz pewno¶æ, ¿e to co kupi³e¶ dzisiaj bêdzie w prawie 100% tym, co kupi³e¶ miesi±c temu. Dlaczego prawie? 100% nigdy nie ma.
Przyk³adem niech bêdzie szpachla. Produkcja takiej szpachli to proces tak z³o¿ony, ¿e nikt nie jest w stanie zagwarantowaæ 100% powtarzalno¶ci. Opieram siê tu na do¶wiadczeniach zaczerpniêtych z naszej fabryki Chemical Alliance Poland produkuj±cej m.in. Autofit - to tak a propos twierdzenia o nalepianiu etykiet na badziewie. To nie jest tak, ¿e wrzuca siê do betoniarki sk³adniki miesza, pakuje w puszki i do ludzi. O w³a¶ciwo¶ciach szpachli decyduje np. kolejno¶æ mieszania sk³adników, d³ugo¶æ mieszania, temperatura sk³adników, ich rodzaj (talk, talkowi nierówny), itd.. ¯eby zrobiæ recepturê szpachli, nie wystarczy geniusz pana Mietka, który ma tak bogat± wiedzê, ¿e napisze na kartce co z czym i po sprawie. Oczywi¶cie jest wyj¶ciowy schemat, a potem tygodnie, miesi±ce, a czasem i lata prób i testów. Dlatego kupuj±c markowy produkt miej ¶wiadomo¶æ, ¿e re¿im technologiczny jest zachowany na najwy¿szym poziomie, a w „no name” raczej tego nie ma.
Drugim wa¿nym parametrem jest serwis. Markowe produkty maj± dobre serwisy, „no name” nie maj± nic. Tak naprawdê jako¶æ serwisu jest chyba decyduj±ca. Wszystko siê przecie¿ psuje i chodzi o to, ¿e jak ju¿ Ci siê popsuje to nie zostaniesz z tym w czarnym dupsku, tylko Ci pomog±. Szybko i fachowo.
Wracaj±c do technologii NaprawSam. To s± profesjonalne produkty, przy czym profesjonalne w znaczeniu zarówno marki jak i tego, ¿e produkowane s± z zachowaniem maksymalnej zgodno¶ci technologicznej i stosowane z powodzeniem przez ASO. Jedynym produktem z tej oferty którego ASO nie u¿ywaj± (chyba bo jeden zakup odnotowali¶my), to Baza koloryzuj±ca w sprayu. Maj± pistolety, sprê¿arki, kabiny, wiêc po co im, tym bardziej, ¿e naprawa pistoletem jest pewniejsza, a produkty 2k trwalsze. Uprzedzam pytania – lakier bezbarwny 1k jest u¿ywany, choæby do natrysków próbnych do systemów konwencjonalnych ( do „wodnych” siê nie nadaj±).
S± filmy, instrukcje, w³asne forum, strona internetowa, sklep internetowy, wiêc chyba zrobili¶my sporo by mo¿na by³o nazwaæ to - je¶li nie profesjonaln± - to przynajmniej dobr± robot±. Niestety pod niektóre przy³bice nie trafia. Co do reklamy, czy marketingu powiem tyle, ¿e nie ukrywa³em siê za beczk±, tylko od razu wyja¶ni³em, ¿e to sprzedajemy. Nie znam innego kompletnego systemu oprócz NaprawSam. Jest dzia³ pomaluj sprayem – pasuje idealnie.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-08, 11:50   Re: pan polerowany
0
UP DOWN

Posty: 53
PROJEKTER napisa³/a:
On nie jest g³upi, ani têpy i to jest najwiêkszy ból tego forum. On jest sprytny i potrafi pos³ugiwaæ siê tre¶ci± cudzych postów do logicznego pouk³adania zasad technologicznych. Ten go¶æ to "DUREÑ" ... taki forumowy. Stawia tezê której nie rozumie albo nie zna, a gdy specjalista wyka¿ b³êdy i wpadki ( niekoniecznie g³upotê !!! ) to Dureñ zaczyna swój taniec wonga bonga srululul zaklinaj±c rzeczywisto¶æ. Walka z durniem jest na ¶mieræ i ¿ycie ... jeden zdycha w mêczarniach drugi po nim skacze ... ból polega na tym ¿e nie zawsze skacze po durniu fachowiec czy specjalista ... to jest w³a¶nie najgorsze jak masz do czynienie z nieg³upim sprytnym i cwanym ... Forumowym Durniem :tak:

Czyli wirus :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-08, 18:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Nie znam innego kompletnego systemu oprócz NaprawSam.


Pominê te dziwne epitety którymi raczy³es SIÊ podniecic próbujac obrazic mnie.
Twoja wola, ale jak chcesz w tej materii osiagn±æ sukces..... proszê, postaraj sie bardziej, du¿o bardziej. :cool:

Ja Ciebie nie bede obra¿a³, bo nie znam takiego ¿enuj±cego poziomu wiedzy lakierniczej abym móg³ stan±æ obo Ciebie,,, bo tam siedzisz w czarnej dupie wiedzy o niczym.
Jest co¶ ,, psika i nazywa sie fuller... aha to trzeba cos o nim napisaæ........... i piszesz bzdury zawarte w linkach które sam wkleile¶ na forum.

Czego sie spodziewa³es jak tak± gów.nian± wiedze chcia³e¶ z wiadra wlac na forum lakiernicze, ale to pomyje i szmata do pod³ogi sprzataczki na emeryturze.


MUSISZ powtarzam... MUSISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo biegle orientowac sie w tym co piszesz i nie szmyraæ czy smyraæ bazy szmatk± co srednio schnie 5-7 min a nawet 10 min... kolego!!!!!!1 KONKRETY.

Ty tu piszesz odpowiedz o ochronie antykorozyjnej mieszajac grunt reaktywny z podkladem akrylowym :help:
W opisie jest on antykorozyjny a na moje pytanie sam siê zamota³e¶ i .........po prostu NIE OGARNIASZ TEGO TEMATU.

Przyznaj siê, jestes takim akwizytorem z przypadku, lub ³apanki.
Tak to widzê..

Nie umiesz sprzedaæ towaru na forum lakierniczym, bo brak podstaw - to mnie razi.
A jak ktos nie ma wiedzy i wciska mi kit na podstawie stwierdzenia ze ktos bra³ i jest zadowolony..... a kto to jest ten kto¶?
Jego opinia jest o kant du.py, bo to zaden specjalista, lecz zwyk³y PAN NIKT.

Cos wiecej?
Bo nie mam za wiele czasu na bajerowanie o niczym z .. nikim.

Moja sugestia na temat niepe³nego (niby pelnego) systemu Waszego.

Wesz³y nowe produkty, tak :tak: spraye.
Maj± wlasciwo¶ci antykorozyjne, mozna na nie nak³adac poliestry, szpachle glasssss... co tylko chcesz.
Sa tez ¶rodki którymi trzeba potraktowac korozjê chemicznie, bo sama szlifierka to nie koniec swiata - korozja nadal jest i ma sie dobrze.

Mo¿esz ( z ³aski swojej) rozszerzyc ofertê o lakier bezbarwny w sprayu, ale taki 2K.
Tak kolego,,, z utwardzaczem.
Bêdzie to stabilny produkt który mozna matowac i polerowac i ................NIE WYGLADA JAK KUPA - patrz foto audi z Twoich linków.

Cos jeszcze?
Ano, jak mi sie przypomni to sie tu zjawie.
Pozdro.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-08, 18:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw,
Aby nie zapomnieæ... Wiesz, wiek ma swoje prawa ;)

Tam w linkach naprawa audi kosztowa³a w materiale 500 z³ :shock: w Waszym materiale. :tak:

Mo¿esz zrobic listê u¿ytych materia³ów a ja zrobie swoj± i porównamy faktyczny koszt takiej naprawy dla przeciêtnego Kowalskiego ??????

Moje materia³y bêda praktycznie JEDNEGO producenta, lub jesli zmienie lakier bezbarwny na 2K,,, to tu bedzie odstepstwo.

Jak myslisz... cena bêdzie sie ró¿niæ ???
Znaczaco, to moje zdanie.
A na czyja ko¿y¶æ?
Gdzie Kowalski kupi materia³y ?
Na www.naprawsam.pl czy www.econaprawa/lackdoctor.pl ????????????

Kogo zalecenia i opis krok po kroku bedzie zgodny z technologi± ????

Pozdrawiam.

PS.
Dobry pomys³ na biznes.
Mniejsza ³y¿k± a czê¶ciej.
Heheheh,,, nawet konto na YT mam.
Kamerke tez, dostawce materia³ów pod rek±.
Tylko stronka w necie, na YT konkrety a nie bajert jak Wasze i sukces na skale swiatowa.

Do tego zapytam.............

Co z dobieraniem koloru?
Bo nie raczyles odpowiedziec jak dobieracie kolor ?
Z numeru?
Tak jak sam pisa³es w któryms linku................ ale to lipa, bzdura, kompletna porazka.

Masz jakies rzeczowe argumenty?

Zapraszam ,,, adwokata Projektera tez mo¿esz o wsparcie poprosiæ.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-08, 19:11   Lack - srak
0
UP DOWN

Posty: 53
Nie potrafiê rozpoznaæ choroby. Pomo¿ecie? Co to mo¿e byæ? Lobotomia, albo co?
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-08, 19:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Lobotomia, albo co?

Na chorobach te¿ sie nie znasz?
S³abiutko kolego akwizytorze z ³apanki.
Ale nic,,, wróæmy do meritum.
Masz co¶ (cokolwiek) na swoj± obronê????

Mi³ego wieczoru,,, oby by³ owocny.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-08, 20:10   
0
UP DOWN

Posty: 53
No lobotomia to nie choroba, to zabieg. Nawet Googla nie uruchomi³e¶? I takie twoje porady. D±b zupa z±b, g³±b na forum tr±d.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-08, 20:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Nawet Googla nie uruchomi³e¶?

Widaæ akwizytorku ¿e googla znasz i nawet umiesz go uruchomiæ. ^^

Ale to nic do tematu nie wnosi, wrecz robi offff.
Zada³em tyle pytañ, zmarnowa³em swój czas na zg³êbienie sztuki smyrania po Twojemu i co ?
Lipa, zero wiedzy zero specjalisty,,, zosta³ tylko jedyny jeleñ co szuka frajerów do wyczyszczenia kieszeni... taki szaman lakierniczy prawie jestes,,, bo on nie szkodzi a po Tobie poprawiac element to robota razy 3.
Najpierw trzeba Twoja kupê zwalic, dopiero potem mozna przystapic do pracy.

Kazdy lakiernik Ci to powie ze sprejowy biznes to z³udny zyska dla Kowalskiego.
Nietrwa³y i kiepski estetycznie - mowa teraz o konkretnym Twoim przypadku.

Inni zapewne podchodz± do tego biznesu z wiedza i technologi± zgodna ze sztuk± lakiernicza.

Temat mia³ byc fajny a zosta³ rozwalony przez g³ównego zainteresowanego zaistnieniem tu. :help: :help: :help:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-09, 08:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Lackdoctor napisa³/a:
... adwokata Projektera tez mo¿esz o wsparcie poprosiæ.


Nie ku¶ ^^ ... bo jak zawsze skoñczy siê fachowym i profesjonalnym laniem dupy :sciana:


Taka próbka - zarozumialcu ^^ .... zobacz jak dzia³a profesjonalny spray !
http://spraymax.pl/pl/page/3
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-09, 13:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
zobacz jak dzia³a profesjonalny spray !

Ok.
A teraz uwa¿nie przeczytaj mój punkt widzenia profesjonalnej techniki spray (zawarty we wcze¶niejszym poscie - na szczê¶cie wcze¶niejszy niz Twój, bo by¶ znów powiedzia³ ¿e zer¿niety).
Czy odbiega od tego co na rysunku jest wypunktowane ?

I jak do tej profesjonalnej linii app ma sie linia sam naprawiam i wiedza naszego kolegi specjalisty.
Przecie¿ to pora¿ka. :sciana: :shock: :x:

Mam Ci pod nos podes³ac filmik jak to na skorodowan± blache szpachluj± .... a kolega na forum sam pisze ¿e wie ¿e nie wolno ale ich szpachla jest the best i 7 lat wytrzymuje. :D

A moze piekielnie niestabilny proces produkcji szpachli ?
Nie ma powtarzalno¶ci ;P ;P ;P

Robert, we¼ sie ogarnij, bo tyle g³upot w jednym poscie a Ty mnie sie czepiasz.
Ba, nawet bronisz kolegi, ale z braku argumentów .... rzucasz kapciami z lidla.....w laptopa?


Napisz mi co w ofercie kolegi jest ok,,,, bo ja tam nic takiegoo nie widzê.
Ale gdyby trochê zmieniæ?
To by ich oferta mog³a byæ lepsza nawet od app.
Prawda?


Aha.... 7 lat temu to opracowali.
Mo¿e wtedy siê sprawdza³o, bo nie by³o takiej ¶wiadomo¶ci lakierniczej (np jak moja ;) ) i nikt nie negowa³ ich technologii.

Ale mine³o 7 lat a oni nadal to samo wciskaj±.
Czas na zmiany a nie bêdzie polewki z waszego systemu.
7 lat temu to ja mia³em sprêzarke 24 litry, sznyty po 2 tyg na lakierze i sico fobo i.... 3 rêczne cheble.

By³ i szpachel na blache, glass na dziury, podk³ad no name na wszystko i klar economy... bo tanszego nie by³o.
Wszystko ciête 2000, lub i 1500......
U mnie tak by³o 7 lat temu.............. dlaczego Wy nic nie zmieniacie na nowe rozwi±zania .

Konkurencja was zostawi³a w czarnej dupie a jakis nick dziwny polewa z Was i uczy jak poprawic Wasz wizerunek i wyj¶æ z dupy.
pozdrawiam.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-09, 13:32   
0
UP DOWN

Posty: 53
Nie sam naprawiam durniu, tylko naprawsam. Co za ignorant. Tak nasze spraye te¿ maj± eliptyczne przestawiane dysze æwoku. Jakby¶ wzi±³ choæ raz do rêki to by¶ siê przekona³ pajacu. Ty g³±bie nawet nazwy nie jeste¶ w stanie zapamiêtaæ mimo wielu powtórzeñ, a wypowiadasz siê na z³o¿one tematy. Kto ty jeste¶ Bolec? Stolec? Gdzie¶ ty siê "zapêta³" w tych twoich umys³owych walonkach.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-09, 13:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Nie sam naprawiam durniu,


Widze ze wybieg bardzo zabola³ .
Wiedza siê w³asnie pojawi³a na eliptycznych dyszach,,,, i sie skoñczy³a.

Ch³opczyku we¼ sie przyznaj z jakiej ³apanki Ty jestes, bo oponentem czy rozmówc± nie jestes ¿adnym.

A mo¿e na tych fotkach gdzie ratujecie osp, czarna dupa sie pokaza³a twoja?

No to dzieciaku pampersa zmien, za mleko mamie podziekuj i marsz do przedszkola.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-09, 14:23   
0
UP DOWN

Posty: 53
Wybieg. Dobre. Siê ob¶mia³em jak pszczo³a. Gratuluje lisiej zrêczno¶ci, podobnie jak przy no name, polerce, szpachlowaniu na rdzê i reszcie twoich teorii rodem z buraczanego ³ba. Jeden wielki wybieg.. ale dla ciel±t.
A co ty z tymi dzieciakami tak szar¿ujesz (nie za trudne s³owo)? Czy ty aby nie jeste¶ w³a¶nie jakim¶ gimnazjalnym g³upkiem? Tyraj± ciê w klasie i tu chcesz pokozaczyæ. Chocia¿ s±dz±c po poziomie twoich wypowiedzi to raczej obra¿am tym stwierdzeniem gimnazjalistów.
Zawsze siê zastanawia³em co kieruje takimi kreaturami jak ty? Co to za mutacja robi z mózgu galaretê? Przypuszczam, ¿e jeste¶ masochist±, bo jak inaczej wyt³umaczyæ to, ¿e lubisz byæ równany w ka¿dym po¶cie z ziemi±.
Teraz siê dowiedzia³e¶, ¿e spraye maj± dysze eliptyczne? Opowiedz co¶ jeszcze o naprawsam. Zmy¶laj, kombinuj, k³am, przekrêcaj, pokazuj jaki z ciebie beton.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-09, 14:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Opowiedz co¶ jeszcze o naprawsam.


A co tu opowiadac.
Gdyby to by³ dobry system, to obronil by sie sam.
Gdybys by³ kumatym technikiem to obroni³ by¶ siê technologia i wiedza popart± 7letnim doswiadczeniem

A tak.
Ludzie czytaja nasze posty, widza jak g³êboko tkwisz w czarnej dupie nastawiony tylko na kase i .... chyba to nie by³ dobry pomys³ aby tu robic antyreklame stronie sam napraw a my cie wyru.chamy z kasy.

Sam naprawisz to sam po sobie poprawisz... gwarancja sam sobie.

Osobiscie radze omijac takie firmy, bo tu wsparcie bedzie.... mailowe. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Przykro mi ¿e tak wysz³o, ale sam sobie zapracowa³e¶ na taki fina³.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-09, 15:02   
0
UP DOWN

Posty: 53
No i znów za¶mierdzia³o.
System siê doskonale broni. Oczywi¶cie nie w twoich kaprawych oczach, które dostrzeg³y k³adzenie szpachli na rdzê. Jeste¶ mitomanem i maniakiem, a tacy s± nieprzekonywalni. Nie zauwa¿y³e¶ ¿e tylko tobie co¶ nie pasuje? Reszta forumowiczów siê nie pieni. Tylko ty jedyny dostrzeg³e¶ wielki szwindel, miêdzynarodowy spisek, globalny wa³ek. Lakierniczy Sherlock Holmes, 007 i kapitan ¯bik w jednym opakowaniu - Lackdoctor. Ogarnij siê matole.
Widzê, ¿e ci±gle powo³ujesz siê na swoj± fachowo¶æ, no i tu siê wszystko zgadza. Krowa która ryczy najg³o¶niej najmniej mleka daje. Rycz sobie rycz, tu i tak jeste¶ znany jako buc, wiêc "Daremne ¿ale, pró¿ny trud, bezsilne z³orzeczenia.."
 

gugun 
Wys³any: 2013-08-09, 15:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
proponuje zakoñczyæ te wasze pogaduchy bo nie o tym jest temat :tak: czlowiek sprzedaje g*wno za przeproszeniem,ale o tym jest ten temat w³a¶nie zeby ten syf zwany "szprejem" zgromadziæ w jednym miejscu tak wiec troche mniej z³o¶liwo¶ci :spoko:
 
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-09, 16:21   
0
UP DOWN

Posty: 53
W kwestii g*wna. Nie zgadzam siê z takim stwierdzeniem, ale mo¿emy tu jeszcze d³ugo wymieniaæ czcionkê i nic z tego dalej nie wyniknie. Mam propozycjê.
Zostañ jurorem.
Znajd¼ chêtnego z samochodem na zaprawkê (mo¿e byæ Twój?). Najlepiej dwa trzy punkty. Uprzed¼, ¿e bêdzie naprawiane sprayem i ¿e to nie to samo co w warsztacie, ale nie mów nic o g*wnie. Obiektywnie.
Podasz mi kod koloru, my dobierzemy do wersji standard maj±c w dupie niuanse. Przyjedziemy, naprawimy, a Ty ocenisz efekt. Je¶li bêdzie do bani napiszesz, ¿e siê nie uda³o, uczciwie, ale jak bêdzie ok te¿ napiszesz, ¿e ok - gramy fair. Je¶li bêdzie ok, bêdê powiedzmy co pó³ roku pyta³ "no i jak?" i bêdziesz odpowiada³ ok, albo nie ok. Mo¿emy tak zrobiæ? Zauwa¿, ¿e ja tu ponoszê ca³e ryzyko. Jedna próba, wszystko na szali. I ufam w Twój obiektywizm, choæ jeste¶ sceptykiem.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-09, 16:23   
0
UP DOWN

Posty: 53
Aha i nie jestem sprzedawc±. Serio.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-09, 17:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
gugun napisa³/a:
proponuje zakoñczyæ te wasze pogaduchy bo nie o tym jest temat :tak: czlowiek sprzedaje g*wno za przeproszeniem,ale o tym jest ten temat w³a¶nie zeby ten syf zwany "szprejem" zgromadziæ w jednym miejscu tak wiec trochê mniej z³o¶liwo¶ci :spoko:


Od pocz±tku tak uwa¿am :spoko: ... Gówno czy rewelacja i tak jest w sprayu ... a o tym jest ten temat :tak: Im wiêcej takich systemów i im bardziej profesjonalnych ( na ile profesjonalny mo¿e byæ spray ;) ) tym mniej g³upich pytañ o taniochê i patenty w pozosta³ej czê¶ci forum.

Na jak cholerê kopaæ temat który z za³o¿enia ma s³u¿yæ tym co nie chc± siê pakowaæ w profesjonaln± naprawê ... do tego kopaæ faceta któremu siê w tym temacie chce jeszcze pomagaæ i udzielaæ jaki¶ informacji .... ¿aden zawodowy lakierni siê tym nie zajmie bo siê na tym nie zna. Sprzedawca czy nie ... niech pisze jak wie co¶ o takiej technice naprawy.

Zajmijmy siê lepiej rozwalaniem tematów w stylu "tani pistolet dla amatora" ^^ Taki warto skopaæ bo jak nie to za kilka miesiêcy powstanie g³upie przekonanie ¿e s± jakie¶ tanie niezawodne i doskona³e pistolety do lakierowania samochodów w refinishu ....

Krysiu zostaw ten temat w spokoju ! :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2013-08-09, 18:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
maciozw napisa³/a:
Znajd¼ chêtnego z samochodem na zaprawkê (mo¿e byæ Twój?). Najlepiej dwa trzy punkty. Uprzed¼, ¿e bêdzie naprawiane sprayem i ¿e to nie to samo co w warsztacie, ale nie mów nic o g*wnie. Obiektywnie.
Podasz mi kod koloru, my dobierzemy do wersji standard maj±c w dupie niuanse. Przyjedziemy, naprawimy, a Ty ocenisz efekt. Je¶li bêdzie do bani napiszesz, ¿e siê nie uda³o, uczciwie, ale jak bêdzie ok te¿ napiszesz, ¿e ok - gramy fair. Je¶li bêdzie ok, bêdê powiedzmy co pó³ roku pyta³ "no i jak?" i bêdziesz odpowiada³ ok, albo nie ok. Mo¿emy tak zrobiæ? Zauwa¿, ¿e ja tu ponoszê ca³e ryzyko. Jedna próba, wszystko na szali. I ufam w Twój obiektywizm, choæ jeste¶ sceptykiem.
z ca³ym szacunkiem ale musze podziêkowaæ ;) by¶ kolego napisa³ ze wpadniesz z flaszk± to by¶ nie musia³ nic robiæ a bym napisa³ jakie to wspania³e :D to siê nazywa z³e podejscie do klienta :) a wracaj±c do tematu to wcale nie mia³em na my¶li ze g*wno,bo byc moze pere³ka,idealna o przydomowych napraw w czasach kryzysu,jenak ja osobiscie nie jestem zwolennikiem napraw produktami 1k :tak: ale mo¿e kto inny :?: pozdrawiam
 
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-09, 19:16   
0
UP DOWN

Posty: 53
Jak bym napomkn±³ o flaszce mia³by¶ kolejn± teoriê spiskow± lansowan± przez - As-Best.
 

jondrownik
Wys³any: 2013-08-26, 18:00   
0
UP DOWN

Posty: 5
Witam wszystkich serdecznie.
Zbli¿a siê nieub³aganie zima muszê zabezpieczyæ samochód.
Z racji braku podstawowych narzêdzi kompresora, pistoletu itp...
Chcia³bym pomalowaæ to sprayem, dorobionym pod kolor budy.
Pytanie jest takie. Czy jest wogóle mo¿liwe uzyskaæ dobry efekt koñcowy.
Auto to Audi A3 8L 99r kolor metalik zielony LZ6L

Wygl±da to tak :






 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-26, 18:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
jondrownik napisa³/a:
Czy jest wogóle mo¿liwe uzyskaæ dobry efekt koñcowy.

Nie.
Szkoda kasy na taka robotê.

Popatrz na ten temat o sprayach, tam sa foto totalnie skopanej audi (chyba audi) która w oczach speca od sprayów jest pieknie zrobiona.

Nie polecam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

jondrownik
Wys³any: 2013-08-26, 18:25   
0
UP DOWN

Posty: 5
Ile mo¿e kosztowaæ naprawa tych elementów.
Ogólnie lakier na ca³ym samochodzie nie jest w najlepszej formie.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-26, 19:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
jondrownik,
Naprawa bêdzie ró¿nie kosztowaæ.
W moim rejonie 200 z³ za element, bez wielkiego proszenia siê.

Jako¶c standard, czyli normalna (choæ ponoæ nie da siê za 200 z³ brutto z legalnej firmy z dopuszczeniami)

Lakiernicy za 200, 400 i za 150 potrafi± te¿ nie¼le robotê spier*doliæ.

Wiêc to bardziej kwestia czynnika ludzkiego i . . . . Twojego szczê¶cia.

Spray daj spokój, ju¿ lepiej poczytac forum i po¿yczon± sprê¿ark± . . . samemu przy odrobinie zdolno¶ci i zrozumienia tematu?

Za to nie odpowiadam, ale sam tak zacz±³em.. . kiedy¶, gdzie¶ tam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 07:17   
0
UP DOWN

Posty: 53
Lackdoctor napisa³/a:
jondrownik napisa³/a:
Czy jest wogóle mo¿liwe uzyskaæ dobry efekt koñcowy.

Nie.
Szkoda kasy na taka robotê.

Popatrz na ten temat o sprayach, tam sa foto totalnie skopanej audi (chyba audi) która w oczach speca od sprayów jest pieknie zrobiona.

Nie polecam.

Nie s³uchaj oszo³oma. Spokojnie zrobisz tak± naprawê.
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 08:43   Kolejny przyk³ad
0
UP DOWN

Posty: 53
Tu kolega zrobi³ du¿o wiêcej ni¿ zalecamy. Odradza³em mu ale postawi³ na swoim. Oto efekty. Zobaczymy jak d³ugo siê to utrzyma, ale trzymam kciuki
Felicja 1996 nadgryziona zêbem czasu
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-27, 13:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Spokojnie zrobisz tak± naprawê.

Co Ty nazywasz napraw±?
To?
http://lakierujemy.home.p.../2013/08/16.jpg
Do takich pseudo napraw namawiasz swoich klientów i wpierasz im . . . i tu nam wszystkim , ¿e to jest poprawna technologia?
Jeste¶ ¿a³osny.
Syf, syf, syf.
Totalna cenzura ju¿ w dwa dni deszczowe, ech. . . tu nawet poranna i wieczorna rosa zrobi swoje w dwa trzy dni.

Dodaj±c ¿e kasê traci klient, to ja ju¿ do kolegi nie mam pytañ.
Zwyk³y akwizytor nastawiony tylko na zysk majacy w ty³ku wszystko.

Zdjêcia napraw nie przedstawiaja tak naprawde napraw, lecz poczatek i efekt koñcowy.
Nie wiadomo tak naprawdê jak i kto to robi³.

Od siebie dodam ¿e taka naprawa ma sens tylko wtedy gdy zaczniemy od wyciêcia korozji, wspawania reperaturek i dopiero wtedy mo¿na przyst±piæ do prac lakierniczych.
A wciskanie szpachlówki glass w dziury w skorodowanej karoserii to . . . . . sami sobie dopowiedzcie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 14:00   
0
UP DOWN

Posty: 53
Po prostu chory i to ju¿ z nieodwracalnymi zmianami. A wystarczy rozumieæ jêzyk Polski. Tylko tyle, nawet lotnym byæ specjalnie nie trzeba, bo w tych dwóch linijkach nie ma ukrytego przekazu. Jest napisane, ¿e technologia niezgodna? Jest. Jest, ¿e odradza³em? Jest. O czym ty cio³ku piszesz? Kogo i do czego ja namawiam? Do budy!
Pamiêtajcie, ¿e ten pacjent nawet na oczy nie widzia³ nie tylko prawid³owej naprawy systemem NaprawSam, nie zna technologii, ani produktów, ani nigdy nawet ko³o tych produktów nie przechodzi³. Jest to po prostu piana kolejnego pieniacza. Bêdzie tak zalewa³ tymi swoimi durnotami ten w±tek. Mam tylko nadziejê, ¿e chocia¿ raz jego dzia³anie bêdzie spójne z tym be³kotem i nie bêdzie mia³ ju¿ wiêcej pytañ. Rosa, pustynna wilgoæ, ech.. Zauwa¿cie ¿e pisze ¿e nie wiadomo jak to kolega robi³, ale on WIE, ¿e ¼le. Id¼ ju¿ na pastwisko baranie.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-27, 14:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Tu kolega zrobi³ du¿o wiêcej ni¿ zalecamy.


maciozw napisa³/a:
Pamiêtajcie, ¿e ten pacjent nawet na oczy nie widzia³ nie tylko prawid³owej naprawy systemem NaprawSam, nie zna technologii, ani produktów, ani nigdy nawet ko³o tych produktów nie przechodzi³.


Sam sobie przeczysz i nie muszê udowadniaæ ¿e to co jest pokazane jako pseudo naprawa to zwyk³a szmira.

Zrobi³ wiêcej ni¿ zalecacie? ? ? ?
No to wasz system musi byæ totalnym dnem.
Glin± ze smierdziawki i mchem z lasu zatykacie dziury?

Pogr±¿aj sie dalej.
Ten temat jest moim ulubionym od kiedy Twoja technologia zaistnia³a na tym forum.
PS.
Dlaczego nie spróbujesz swoich si³ na forum www.lakiernik.info.pl ?

Za wysokie progi?
Czy strach przed elit± lakiernicz± która zjedzie tak± cha³turê bez mrugniêcia okiem.

No, wpadniesz na lakiernika?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 14:54   
0
UP DOWN

Posty: 53
Niestety. Strach przed elit± lakiernicz±, ¿e co? ¯e w domy¶le elita to ty? Przyczepi³o siê gó*wno okrêtu i mówi "p³yniemy". Oj pokrêci³o ci siê g³owie.
Zrobi³ wiêcej, czyli przekroczy³ zakres prac do jakich ten system zosta³ stworzony. Rany co za idiota? Tobie kto¶ p³aci?
Kierunek Pacanów.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-27, 15:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Zrobi³ wiêcej, czyli przekroczy³ zakres prac do jakich ten system zosta³ stworzony.


Przekroczy³, , , dobre ^^ ^^ ^^
System, , ,du¿e s³owo.
System lepienia kitem korozji, to musi byæ mocne po³±czenie.
Do reklamy Najmana bierzecie?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 15:21   
0
UP DOWN

Posty: 53
Kontynuuj..
 

jondrownik
Wys³any: 2013-08-27, 16:02   
0
UP DOWN

Posty: 5
Powiem tak ¿e ja nie chcê k³a¶æ szpachli na rdzê ja chcê to zabezpieczyæ przed rdz±.
Wyczy¶ciæ do go³ej blachy. A jak bêdzie dziura no to wtedy bêdzie lipa. Bêdê musia³ szukaæ kogo¶ kto mi wspawa blachê.
1 Czyszczenie do go³ej blachy.
2 Przemycie zmywaczem sylikonowym
3 Reaktywny.
4 Akryl
5 Szpachla
6 Szlifowanie
7 Zmywacz
8 Podk³ad
9 Baza
10 Klar
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 16:09   
0
UP DOWN

Posty: 53
Je¶li reaktywny to na to
4 Podk³ad 2K
5. Szpachla
6. Szlif
7. Zmywacz (bez szpachli)
8. Podk³ad
9. Szlif
10 Zmywacz
11 Baza
12 ¦ciereczka anty
13 Klar
14 ew Blender
 

hamir 
Wys³any: 2013-08-27, 16:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
jondrownik, :nie: moim zdaniem to przemysl ten temat 'sprayu' na spokojnie...oczywiscie to Twoje pieniadze,samochod i czas.. ;)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-27, 16:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
jondrownik napisa³/a:
Z racji braku podstawowych narzêdzi kompresora, pistoletu itp...
Chcia³bym pomalowaæ to sprayem,


jondrownik napisa³/a:
4 Akryl


Ok, rozumiem podk³ad spray 1K

A macio na to. . .
maciozw napisa³/a:
4 Podk³ad 2K


Dasz linka do takiego podk³adu w szpraju :x: np. tej tam waszej firmy samonaprawczej?

hamir napisa³/a:
moim zdaniem to przemysl ten temat 'sprayu' na spokojnie...oczywiscie to Twoje pieniadze,


Tak to wychodzi jak dochodzi do konkretów.
Spray w kosz idzie, , , ,tylko co dalej ?

Dalej nie ma kasy na lakiernika a go¶cinny wystep kolegi jondrownik, na forum ma na celu wsparcie i pomoc w ekonomicznej ? naprawie uszkodzeñ.
Szprej nadal jest bee, ale gdyby tu u¿yæ wiedzy lakierniczej i kilku fajnych szprayów to ja bym siê pod tak± napraw± sam podpisa³.

Nie podpisze siê nigdy pod samonapraw± maciozarazwróci. . . . do poprawki. . . .có¿ jaki system tacy akwizytorzy. ;) ;) ;)
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 16:42   
0
UP DOWN

Posty: 53
Kontynuuj.. Nabijaj licznik
Cytat:
Szprej nadal jest bee, ale gdyby tu u¿yæ wiedzy lakierniczej i kilku fajnych szprayów to ja bym siê pod tak± napraw± sam podpisa³.

Mo¿esz siê najwy¿ej podpisaæ na desce w kiblu klasy ToyToy
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-27, 16:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Mo¿esz siê najwy¿ej podpisaæ na desce w kiblu

Liczê na Twoje zwmacieju konkrety.
Wyjd¼ ze sracza i napisz cos na swojego systemu obronê.
Masz konkrety?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 16:55   
0
UP DOWN

Posty: 53
Nie mam. K³ama³em. Nie ma takiego systemu. Wymy¶li³em go sobie. Tak na prawdê ty jeste¶ jedyn± wyroczni±. W ka¿dym temacie. Pewnie jeste¶ podró¿nikiem w czasie i znasz odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet na te.. nie zadane.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-08-27, 17:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
maciozw napisa³/a:
Wymy¶li³em go sobie.

I dobrze.
Robisz biznes, bardzo dobrze.
Tylko to co by³o 7 lat temu to juz by³o minê³o.
Gdzie Wasz rozwój, gdzie wiedza jaka powiniene¶ mnie zgasic po 7 latach zg³êbiania technologii i rozwoju Waszego systemu.
Tylko o to mam do Ciebie problem.
Gdzie produkty 2K, gdzie epoksydy 1K, dlaczego bazujecie na takim minimum?
Czy pó³ka w casto jest za ma³a?
Skoro tak to wywalcie zbêdne produkty i zróbcie system taki na odpowiednim poziomie.
Pozdrawiam.

Przecie¿ w tej chwili Wasz system to chlewnia.
A wystarcza dwa, trzy nowe produkty i kilka zmian w technologii.
I juz mozna szprajowac furki bez¶ladowo.

Ale jakie to produkty to ju¿ nie mi Was u¶wiadamiaæ.
Technologiê udoskonaliæ, , ,tez nie mi to robiæ.

Oceniaæ, taaak, jak najbardziej.
B³êdy wytykaæ, , ,a dlaczego nie ?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 17:08   
0
UP DOWN

Posty: 53
Za¿yj leki
 

jondrownik
Wys³any: 2013-08-27, 17:38   
0
UP DOWN

Posty: 5
Widzê ¿e z tej m±ki chleba nie bêdzie trza poszukaæ kompresora mo¿e 2.
Butli podpi±æ 2 kompresory.
Pistoletu i pomalowaæ jak pan bucek przykaza³ :P
Jest na tym forum kto¶ z okolic My¶lenic ko³o Krakowa????
 

maciozw 
Wys³any: 2013-08-27, 18:02   
0
UP DOWN

Posty: 53
jondrownik napisa³/a:
Widzê ¿e z tej m±ki chleba nie bêdzie trza poszukaæ kompresora mo¿e 2.
Butli podpi±æ 2 kompresory.
Pistoletu i pomalowaæ jak pan bucek przykaza³ :P
Jest na tym forum kto¶ z okolic My¶lenic ko³o Krakowa????

A czego Ty ch³opie oczekujesz? Spray czy profi?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group