Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
usien
Wys³any: 2013-09-12, 18:47   Co¶ do wyci±gania silnika w warsztacie ?
0
UP DOWN

Posty: 56
Panowie potrzebuje co¶ zrobiæ aby mi pomaga³o wyci±gaæ silniki w domowym warsztacie .
Ma wyci±gaæ max. 250kg.

Jak wy macie w domach/warsztatach takie co¶ zrobione ?
I jakby¶cie mogli opisaæ co¶ wiecej .
 

hematol 
Wys³any: 2013-09-12, 19:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
ja mam ³añcuchow± wyci±garke takie co¶- http://allegro.pl/wyciaga...3518934460.html i jestem zadowolony,sam wkladam i wyciagam silniki,mam j± od 7 lat,taka mi pasuje bo precyzyjne opuszcza silnik bez szarpniêæ,mogê jedn± rêk± ci±gn±æ za ³añcuch a drug± przytrzymuje silnik,drug± mam tak± kopalnian± "rugcug" ale jeszcze nie u¿ywa³em,bardziej nadaje sie do naci±gania karoserii,mo¿e pracowaæ w poziomie,ta pierwsza tylko w pionie.udzwig 1T :spoko:
 

usien
Wys³any: 2013-09-12, 20:57   
0
UP DOWN

Posty: 56
hematol trochu pomog³e¶ lecz chodzi³o mi o to jak zamontowaæ ca³y hak w suficie, nie o wyci±garke bo widomo do czego¶ to trzeba zapi±æ :)
 

hematol 
Wys³any: 2013-09-12, 22:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
nie montuj na suficie a na ¶cianach no¶nych,ja mam wlasnie tak zrobione.Na bocznych ¶cianach-no¶nych mam przykrêcone grube krótkie i szerokie k±towniki,na których jest przytwierdzony dwuteownik,od ¶ciany do ¶ciany.I na tym dwuteowniku-szynie wisi w³a¶nie wyci±garka. :)Dodatkowy atut montazu na ¶cianie szyny jest to ¿e mozesz przesuwaæ wyci±garke,co napewno przydaje sie przy przemieszczaniu silnika.jakby¶ cos jeszcze chcial wiedziec,pisz ¶mialo.
 

hematol 
Wys³any: 2013-09-12, 22:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
jest jeszcze inna opcja,¿uraw do wyci±gania silników,mo¿na tak¿e przewoziæ nim silniki
http://allegro.pl/zuraw-w...3540936389.html
 

usien
Wys³any: 2013-09-12, 22:35   
0
UP DOWN

Posty: 56
Wiem to jest bardzo fajne bo mam co¶ takiego w serwisie SKODY i robi robote no ale dodomu i do gara¿u to zaduze
 

usien
Wys³any: 2013-09-13, 21:02   
0
UP DOWN

Posty: 56
A inni jak maj± w domu" takie " podstawy pod wyci±garke ?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime