Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
maniek07
Wys³any: 2014-01-23, 14:01   Wlasna firma wydatki na wyposazenie.co ile kosztuje
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam chce otworzyæ w³asna lakiernie i naprawê aut po wypadkowych tylko nie orientuje siê jakie ta sa koszta sprzêtu i wszystkiego, co mi do tego by³oby potrzebne itd. itp. Pomieszczenia mam pod budowê wiec interesowa³o by mnie tylko wyposa¿enie.
 

rogal-master1
Wys³any: 2014-01-23, 17:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Allegro.pl
 

KK 
Wys³any: 2014-01-23, 17:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Masz do¶wiadczenie jakie¶? Je¶li tak to musisz wiedzieæ ile co kosztuje. Jak nie masz do¶wiadczenia to sobie daruj. Id¼ najpierw na przuczenie do jakiego¶ warsztatu. Np 5 lat i wtedy my¶l co i jak.
 
 

hamir 
Wys³any: 2014-01-23, 17:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
maniek07, raczej musisz okreslic jaki ma to byc sprzet :?:
Jaka pólka cenowa,rozrzut cenowy w tej branzy jest ogromny :shock:
maniek07 napisa³/a:
chce otworzyæ w³asna lakiernie i naprawê aut po wypadkowych
teraz kwestia czy to ma byc legalna lakiernia czy jednosobowa firma pod przykrywka ;)
maniek07 napisa³/a:
nie orientuje siê jakie ta sa koszta sprzêtu i wszystkiego, co mi do tego by³oby potrzebne
i wracamy do punktu wyjscia...jesli to ma byc profi warsztat powinienes rozgladnoc sie za kims kto Ci pomoze,doradzi,najlepiej kogos kto ma doswiadczenie w prowadzeniu legalnej,profesjonalnej lakierni,jest kilka osób na forum tym i sasiednim ktorzy napewno chetnie Ci pomoga. :x:
To bardzo droga branza ;) wiec lepiej zorientowac sie co i za ile..zanim podejmiesz decyzje.
W sprawch formalno prawnych ale takze i technicznych mysle ze powinienes skontaktowac sie z kolega z forum @PROJEKTER :spoko:

Kiedys padlo haslo na forum ze próg wejscia to 50k w góre i trzymajmy sie tej opcji :D oczywiscie chodzi o wyposazenie..bez budynkow,zezwolen,mediow,kabiny itd,itd.Oczywiscie zaraz pojawia sie tacy co powiedza ze wystarczy 5k,ale lepiej nie kieruj sie ich opinia :sciana: bo jak szybko zaczniesz,tak szybko skonczysz :tak:
Jesli jedak ta Twoja firma ma byc jednosobowa,pod przykrywka np,autokosmetyki,mechaniki i co tam sobie wymyslisz to na forum masz prawie wszysko :spoko:

To moje zdanie,moze jeszcze ktos sie wypowie.Pozdrawiam :spoko:

p.s Moja rada,jesli nie masz doswiadczenia,nawet minimalnego w tej branzy...to odpu¶æ sobie. :>
 

maniek07
Wys³any: 2014-01-24, 12:25   
0
UP DOWN

Posty: 2
brawo dla Pana za allegro :spoko: nabijaj sobie posty gdzie indziej oczekuje konkretnych odpowiedzi a nie...
Doswiadczenie zdobywam i sprowadzam tez auta i mysle czy nie sprowadzac rozbitkow.Interesuje mnie np ile srednij klasy kabina kosztuje jaka to ma byc dokladnie,jaka rama,spawarka jakiego typu itd i jakie cenny orientacyjne, bo mysle o dotacjach i ile mi bedzie potrzebne jeszcze poza nimi.
 

Patryk-83
Wys³any: 2014-01-26, 13:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 24
Na allegro znajdziesz wiêkszo¶æ cen wyposa¿enia, wiêc czemu siê spinasz? Kabina 50k w górê, chyba ¿e chcesz kupiæ u¿ywan± i robiæ na czarno to za 20k znajdziesz. Jaki¶ czas temu liczy³em wyposa¿enie, je¶li masz budynki to my¶lê, ¿e 100ty¶.z³ Ci starczy na wyposa¿enie. Gorzej z do¶wiadczeniem bo bez tego nawet najlepszym sprzêtem nie zrobisz nic dobrze.
 

jackcl55 
Wys³any: 2014-01-30, 02:01   
0
UP DOWN

Posty: 21
halo maniek :spoko: robie przebudowe budynku gospodarczego na lakiernie i tak architekt 15tys z pozwoleniami ,sprzet na ktorym obecnei pracuje wyszedl mnie ok 50k narazie narazie nic nie zrobilem jedno pomieszczenie elektryka i juz 20k poszlo sie jeb..c :spoko: jeszcze jedno pomieszcze pozniej socjalen i kabina a wiec tak mysle ze sie zamkne 130k dziekuje i pozdrawiam :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group