Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
obcy26lbn 
Wys³any: 2014-01-27, 17:57   pro¶ba o szczowana wycenê naprawy.
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam, w pi±tek przytrafi³a mi siê niemi³a sytuacja czyli st³uczka.
Jutro przyje¿d¿a rzeczoznawca aby wyceniæ uszkodzenia.
Skoda fabia 1 2002 rok. Kole¶ najecha³ mi na ty³ auta,

uszkadzania: zderzak pêkniecie wzd³u¿ przez 1/3 d³ugo¶ci. (RACZEJ WYMIANA NA NOWY)
belka za zderzakiem na której umocowany jest zamek klapy przesuniêta z prawej strony o 3 centymetry (wgnieciona w miejscu uderzenia).
klapa baga¿nika w skutek uderzenia wystaje do góry 1 centymetr ponad linie dachu. i ciê¿ko siê zamyka .

Patrzy³em zderzaki na szrocie po 150 z³.

Bo nie wiem do jakiej kwoty bêdzie dla mnie op³acalna naprawa na w³asn± rêkê, bo jak powie za ma³o pozostaje naprawa bezgotówkowa.

osoby obeznane w temacie proszê o pomoc.
Miejsce naprawy lublin.
 

rogal-master1
Wys³any: 2014-01-27, 18:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Foto...
 

obcy26lbn 
Wys³any: 2014-01-27, 19:29   
0
UP DOWN

Posty: 2
na foto nic nie widaæ poza pêkniêtym zderzakiem i wysuniêtej do góry 1 cm klapy. bo po uderzeniu zderzak cofn±³ siê. I powiem szczerze ¿e nie ma jak zrobiæ zdjêcia. a zale¿y mi na przybli¿anej wycenie bo jestem naprawdê zielony.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2014-01-27, 19:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
obcy26lbn napisa³/a:
na foto nic nie widaæ poza pêkniêtym zderzakiem i wysuniêtej do góry 1 cm klapy

obcy26lbn napisa³/a:
zale¿y mi na przybli¿anej wycenie bo jestem naprawdê zielony.

To proponuje podjechaæ do kilku warsztatów samochodowych (specjalizuj±cych siê w naprawach aut powypadkowych) w swoim miejscu zamieszkania :tak:
wtedy to kolega bêdzie bardzo dobrze zorientowany co do wysoko¶ci kosztów naprawy tej Skody

Nawet zdjêcia nigdy dobrze nie obrazuj± uszkodzeñ jakie odnios³o auto
a tutaj je¶li ich nie ma to na podstawie tak lakonicznego opisu jaki zamie¶ci³ kolega
nikt nie bêdzie w stanie podaæ kosztów naprawy .....
 

Nyguss 
Wys³any: 2014-01-28, 00:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 80
Post wcze¶niej, odno¶nie wyceny forda bodaj¿e pokaza³ rozbie¿no¶æ w cenach napraw, mo¿na wstêpnie, tylko na podstawie dok³adnych zdjêæ, ale to mo¿e nie mieæ prze³o¿enia na ceny i jako¶æ napraw w Twoim regionie.

Jako by³y rzeczoznawca, zderzak i belka do wymiany powinna byæ, zawiasy i zamek klapy te¿, do naprawy ¶cianka tylna. Wyceny robi³a ubezpieczalnia, ja tylko protoko³y uszkodzeñ, tak¿e kwotami nie jestem w stanie rzucaæ. ALE to tylko lakoniczny zarys, mo¿e wyj¶æ wiêcej, mo¿e wyj¶æ mniej.

Na kwote wyceny te¿ ma wp³yw to, czy auto by³o lakierowane, naprawiane, czy posiada uszkodzenia widoczne, stan techniczny ogólny i czasami te¿ uszkodzenia sprawcy zdarzenia.
_________________

 
 

KK 
Wys³any: 2014-01-28, 01:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Przede wszystkim ma wp³yw ile pojazd ma lat i czy elementy nie by³y powtórnie lakierowane.
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2014-01-28, 07:21   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Nyguss napisa³/a:
Post wcze¶niej, odno¶nie wyceny forda bodaj¿e pokaza³ rozbie¿no¶æ w cenach napraw, mo¿na wstêpnie, tylko na podstawie dok³adnych zdjêæ, ale to mo¿e nie mieæ prze³o¿enia na ceny i jako¶æ napraw w Twoim regionie.


I to stwierdzenie najlepiej podsumowuje ten temat.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group