Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
hyipterminator
Wysłany: 2017-05-30, 19:18   Silikony Audi
0
UP DOWN

Witam,

Czy ktoś kładł w komorze silnika w Audi A4 B8 silikony na kielichach? :) Jest MASAKRRA

Posiadam "Sika spray gun"
zmarnowałem dziś 2 tuby Wurth beżowego pewnie wiele osób z was myśli sobie dopiero dwie tuby... hehe żadna próba nie była nawet zbliżona do tego co jest w oryginale. Poprzez te końcówki w ogóle nie dało się psiukać dlatego, że masa wychodziła nie wystrzeliwała na dodatek regularnie był strzał co 2sekundy i rozrzucało ciśnienie utworzony szlaczek, próby wykonywałem i na 3 i na 6bar.
Czy i czym da się położyć silikony w audi. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, proszę nie kierować mnie do zakładu który się zna, to nie rozwiązanie :)
Pozdrawiam

sika.jpg
Plik ściągnięto 537 raz(y) 27,1 KB

lakierownik
Wysłany: 2017-08-19, 22:17   
0
UP DOWN

Witam. Silikony to w lazience kuchni itp. W lakiernictwie przynajmniej jak dla mnie kojarzą się tylko z tłoszczem i oczkami . Masa uszczelniajaca to brzmi duzo lepiej w tym zawodzie. Ale do rzeczy. Pistolet wydaje sie zacny , moze nie da sie nim podrobic wszystkich fabrycznych wykonczen ale z doświadczena wiem ze więkrzość . Wyglada na to ze w masie bylo powietrze lub masa byla za gesta na tego typu wykonczenie. Ja uzywalem mas firmy inotec ( cenowo podobnie do wurth) są 2 gęstosci jedna do walkow ,wykonczen pędzlem a droga do natrysku.jak dla mnie fantastyczny material ,te gestrze po wyschnieciu mozna nawet delikatnie przeszlifowac poza tym mozna je lakierowac nie czekajac do pelnego wyschniecia ( twardnieja pod lakierem) .

hematol 
Wysłany: 2017-08-20, 09:45   
0
UP DOWN

hyipterminator, pistolet masz bardzo dobry ale nie możesz do niego wkładać zwykłych tub silikonowych,one są twarde i za gęste,do tego pistoletu poszukaj sobie np. mas SIKA one są dedykowane do takich właśnie pistoletów,nie są tak gęste,co do "zwykłych" silikonów to jest specjalny pistolet ale musisz mieć komresor o wydajnośći 30bar bo będziesz potrzebował 24barów aby "wylać" te twarde silikony i oczywiście po wcześniejszym ich podgrzeaniu w specjalnym urządzeniu.
Tu masz przyładowy filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=FV4QZUq2uUA

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu