Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
abc
Wysłany: 2017-07-05, 10:51   Jak to zrobić PILNE
0
UP DOWN

Witam. W jednym miejscu na masce sterczy takie coś .
Czym to zabezpieczyć przed lakierowaniem żeby nie wylazło . Czy wystarczy zwykły podkład ?
Jak do tego podejść żeby było dobrze ?

XxY.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 72,74 KB

kzychu
Wysłany: 2017-07-05, 13:29   
0
UP DOWN

Mi to wygląda na spękaną szpachel pod lakierem ,także jak ma nie wyłazić to trzeba drzeć do blachy.

Robertlodz09 
Wysłany: 2017-07-05, 13:42   
0
UP DOWN

abc napisał/a:
Czym to zabezpieczyć przed lakierowaniem żeby nie wylazło .

Niczym jedyne wyjście aby było to poprawnie naprawione to napisał kolega ...
kzychu napisał/a:
wygląda na spękaną szpachel pod lakierem ,także jak ma nie wyłazić to trzeba drzeć do blachy.

I to wszystko w tym temacie ...

abc
Wysłany: 2017-07-05, 14:58   
0
UP DOWN

Robertlodz09 napisał/a:
abc napisał/a:
Czym to zabezpieczyć przed lakierowaniem żeby nie wylazło .

Niczym jedyne wyjście aby było to poprawnie naprawione to napisał kolega ...
kzychu napisał/a:
wygląda na spękaną szpachel pod lakierem ,także jak ma nie wyłazić to trzeba drzeć do blachy.

I to wszystko w tym temacie ...

poprawnie to kupiłbym nową maske bez szpachli ale klient chce żebym to tylko przeszlifował i prysnął ale boje sie bo kiedys tak zrobiłem i tych "kreseczek" nie chciał pokryc lakier tzn. baza niby przykryła ale po klarze wyszło. dlatego pytam bo myślałem że jakiś specjalny podkład .

szpachli jest w tym miejscu dużo i osobiście wolałbym kupic nową maske niż to zdzierać ale gościu sie uparł i jutro jeździć :sciana:

misias
Wysłany: 2017-07-05, 16:40   
0
UP DOWN

Wypełnij te rysy kitem,przeszlifuj,fuknij sprayem na przecierki, przematuj 2000 na wodę i srał go pies,bo to i tak do żyda pójdzie albo na żyletki. ;)

abc
Wysłany: 2017-07-05, 18:07   
0
UP DOWN

misias napisał/a:
Wypełnij te rysy kitem,przeszlifuj,fuknij sprayem na przecierki, przematuj 2000 na wodę i srał go pies,bo to i tak do żyda pójdzie albo na żyletki. ;)

na żletki to by trochę szkoda było bo całe auto w dobrym stanie i rocznik 2005 tylko ta nieszczęsna maska :D . kiedyś gościu ją kupił ze zderzakiem bo w tym samym kolorze była i chciał zaoszczedzic na malowaniu jak mu sarna wybiegła .

ale wracając do tematu zrobiłem tak jak napisałeś .przed chwilą psikłem podkładem a rano lakier i zobaczymy. mam nadzieje że te kreski nie wyjdą zbyt szybko :cool:

kalbi 
Wysłany: 2017-07-05, 20:21   
0
UP DOWN

abc napisał/a:
ale wracając do tematu zrobiłem tak jak napisałeś .przed chwilą psikłem podkładem a rano lakier i zobaczymy. mam nadzieje że te kreski nie wyjdą zbyt szybko
wyjdzie za kilka dni

abc
Wysłany: 2017-07-05, 20:38   
0
UP DOWN

kalbi napisał/a:
abc napisał/a:
ale wracając do tematu zrobiłem tak jak napisałeś .przed chwilą psikłem podkładem a rano lakier i zobaczymy. mam nadzieje że te kreski nie wyjdą zbyt szybko
wyjdzie za kilka dni

nie kracz :rotfl:

kzychu
Wysłany: 2017-07-06, 14:58   
0
UP DOWN

Mój kolega w takich przypadkach daje gwarancje do stu dni - tak samo zresztą na naprawy na używanych częściach mechanicznych. Nie stawiaj na słońcu .

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu