Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
misias
Wysłany: 2018-11-27, 23:14   Lechler Mc 500 2:1
0
UP DOWN

Witam wszystkich populistów tego fachu.

temat dotyczy marki Lechler i ich wybitnego i nie drogiego lakieru bezbarwnego MC 500 2: 1 na utwardzaczu szybkim "speedy".

Lakier super się rozlewa,to trzeba przyznać nawet w taka pogodę jak mamy teraz czyli -2 pod wieczór, w norze mam z 15 st.cel.

Transparentność po nałożeniu w skali 1-5 daje 3 miałem gorsze.

Ale do Dyny 9000 daleko mu brakuje co do lustra.

w tym wypadko powstaje jakby mleko czyli porządany efekt mleka czyli przy padłość fabryki i do tego się nadaje na 200%.,pisze ze spontana zaraz po lakierce próbnej.

Meszanie rewelacja szybko i bez problemowo.

Nie wymaga rozpucha duży plus.

Co do polerki to nie wiem uzupełnie jutro.

moja technika 1500 , 2000, 2500 woda na klocu,potem maszyna z ambralon 2000,3000.

poler na maszynie niebieska gaba,macerna 400 i finish na czarnej gąbie,na to politur na fibrze.

misias
Wysłany: 2018-11-28, 20:53   
0
UP DOWN

Co do polerki po 12 godzinach od lakierowania,poleruje się łatwo i przyjmie,jednym słowem łatwy w obróbce,nie gaśnie trzyma połysk,fajny produkt.

Opis jest moją inwencją,nie zachwalam ani nie handluje tą marką.Po prostu niema go na forum w żadnym poście i postanowiłem ten produkt opisać,może komuś się przyda. ;)

tomek50
Wysłany: 2019-12-27, 18:49   
0
UP DOWN

Mnie się już praydał bo kupiłem takowy mc 500 iczekam do wiosny bo to zrobię przed garażem ,a mam zderzak uszkodzony,a co do tej DYNY to możesz coś więcej opisać co to za klar i jaka cena.Pozdrawiam :spoko:

Robertlodz09 
Wysłany: 2019-12-28, 11:06   
0
UP DOWN

tomek50 napisał/a:
coś więcej opisać co to za klar i jaka cena.

Przecież napisał że to Dyna 9000 a cenę możesz sobie sprawdzić na znanym portalu aukcyjnym .... tutaj wszedłeś w temat z sprzed ponad roku

gerlen
Wysłany: 2020-01-14, 08:56   
0
UP DOWN

to prawda

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu