Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
CogaNah
Wysłany: 2019-02-05, 13:51   Pomocy oczekuje poczatkujący !
0
UP DOWN

Witam was wszystkich
od niedawna zainteresowałem się lakiernictwem , na razie totalnie amatorsko . Kupiłem kompresor , nie tylko do malowania również do innych rzeczy - zawsze warto mieć w domowym garażu wiadomo .
No i mam stare budynki gospodarcze , chciałbym jakoś zastosować je pod mała lakiernie ( chce tam malować małe elementy - na początek ) .
I teraz mam pytanie jakie oświetlenie najlepiej wybrać, czy potrzebna jest dobra wentylacja do małych elementów i jaka , na czym uczyć się najlepiej malować i czy obszar musi być totalnie zamknięty ?
Dziękuję i bardzo liczę na Waszą pomoc bo niestety nie mam za bardzo od kogo się dowiedzieć :x

sawmaster 
Wysłany: 2019-02-05, 16:01   
+1
UP DOWN

kup sobie oprawy led z moich badań :) wynika że zwykła oprawa 2x36watt ma coś około 200 lumenów a oprawa 2x18watt led ma 1500lumenów, ja mam dwa wentylatory 2,2kw a wydajność maxymalna to 9000metrów sześciennych

CogaNah
Wysłany: 2019-02-06, 17:48   
0
UP DOWN

A na sam początek na czym się uczyć malować?

max2014 
Wysłany: 2019-02-06, 21:12   
+1
UP DOWN

CogaNah napisał/a:
A na sam początek na czym się uczyć malować?
jedz na szrot kup sobie stare drzwi i próbuj :spoko:

CogaNah
Wysłany: 2019-03-03, 19:05   
0
UP DOWN

Jak zamontować wlot i wylot powietrza . możecie coś polecić nie za drogiego a skutecznego ? jak zabudować pomieszczenie? i czym malować dokładnie jaką farbą się uczyć żeby nie płacić za dużo a żeby było w miarę okej? Mam stare drzwi do malucha i jakies błotniki nie wiem dokładnie , myślałem od tego zacząć ;)

kzychu
Wysłany: 2019-03-03, 19:54   
+1
UP DOWN

Nie ma sensu robić systemu wentylacji dla nauki , maska plus przeciąg będzie ok.Co do materiałów to jeśli samochodówka kup tanie srebro i klar, a jeszcze Ci się przydadzą materiały do
przygotowania powierzchni.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu