Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
jacenty 741
Wysłany: 2009-03-04, 07:54   jaka maska???
0
UP DOWN

Witam,poradźcie mi,jaką maskę lub jakie filtry zastosować do maski podczas lakierowania bezbarwnym?Mam maskę APP seri (chyba)6000,i filtry które znakomicie sprawowały się przy malowaniu bazą ,przy bezbarwnym w połowie malowania skończyły swój żywot,próbując to samo uczynić ze mną!!!Bardzo podoba mi się zabawa w lakierowanie aut,i nie chciałbym zakończyć jej zbyt szybko!

baqo 
Wysłany: 2009-03-04, 08:09   
0
UP DOWN

jacenty 741 napisał/a:
,przy bezbarwnym w połowie malowania skończyły swój żywot
powinieneś mieć przed węglowym filtr wstępny ,ten co wpierw się okleja i który wymieniasz mniejszym kosztem jak węglowy.

kriskos997
Wysłany: 2009-03-04, 10:15   
0
UP DOWN

dokładnie jak bago mówi ja mam maske 3m i dotego na filtrach weglowych mam nakłądki plastikowe i w nie wkłąda sie filtry wstepne jak chcesz dam ci namiar na goscia co to sprzedaje

skwaros 
Wysłany: 2009-03-04, 10:19   
0
UP DOWN

właśnie też się przymierzam do zakupu maski do lakierowania, taka dobra:

- http://www.moto.allegro.p...ami_a2_msa.html

lub

- http://www.moto.allegro.p...et_gratisy.html

a jak nie to zapodajcie jakiegoś linka.

jacenty 741
Wysłany: 2009-03-04, 11:07   
0
UP DOWN

kriskos997,bardzo proszę o ten numer.A czy on sprzedaje wysyłkowo? Nawet nie wiem,skąd jesteś.A tak gwoli ścisłości,to maska jest oczywiście 3M,a nie jak pisałem APP.

skwaros 
Wysłany: 2009-03-04, 20:26   
0
UP DOWN

doradźcie jakąs maską lakierniczą :help:

zed
Wysłany: 2009-03-04, 20:44   
0
UP DOWN

ta z drugiego linka
http://www.moto.allegro.p...et_gratisy.html

-BARON-
Wysłany: 2009-03-04, 22:53   
0
UP DOWN

ja kupiłem maskę 3m 7500 ,niemam niestety poruwnania do innych ale jest wygodna a ppzatym nieczuc żadnego smrodka w masce jak dlamnie rewelacja a i maska całkiem wygodna.

zed
Wysłany: 2009-03-04, 23:11   
0
UP DOWN

-BARON- napisał/a:
ja kupiłem maskę 3m 7500 ,niemam niestety poruwnania do innych ale jest wygodna a ppzatym nieczuc żadnego smrodka w masce

maski 7500 i 6000 maja te same filtry . za 7500 trza na allusie dac ze 120 a ta z linku jest po 65pln :D mysle ze to dobra oferta bo nigdzie w tej cenie nie kupi

jacenty 741
Wysłany: 2009-03-05, 08:10   
0
UP DOWN

Wszysko super,ja też mam serię 6000 i jestem z niej zadowolony(chociaż kupiłem w sklepie płacąc więcej,ale była potrzebna na już),jednak nie wiem nadal jak zabezpieczyć przed zapchaniem filtrów przy bezbarwnym!!!kriskos997,jesteś???Jutro malowanie!!! :help:

LoboLoco 
Wysłany: 2009-03-05, 08:40   
0
UP DOWN

http://www.horus.net.pl/p...wpylowy_p2.html
wstawiasz taki filterek na pochłąniacze gazowe.... do tego potrzebne są plastikowe dekielki nakladane na pochłaniacz:
http://www.horus.net.pl/p...wa_filtrow.html
to powinno być :spoko:

-BARON-
Wysłany: 2009-03-05, 09:40   
0
UP DOWN

Ja moją 7500 wychaczyłem na alledrogo za 80zł + przesyłka za pobraniem 12zł i w zestawie były pochłaniacze oraz te dodatkowe plastikowe nakładki plastikowe z tymi pampersami .a filtry w 6000 i 7500 sa takie same sama maska sie troszke rózni.

skwaros 
Wysłany: 2009-03-05, 17:28   
0
UP DOWN

Pany jak to jest z tym rozmiarem masek 3M 6000? Bo nie wiem jaki rozmiar kupić mam do swojej twarzy :rotfl: , wielkość twarzy mam raczej normalną ;P .

Jaką wy macie?

mebArth 
Wysłany: 2009-03-05, 18:32   
0
UP DOWN

skwaros napisał/a:
Pany jak to jest z tym rozmiarem masek 3M 6000? Bo nie wiem jaki rozmiar kupić mam do swojej twarzy :rotfl: , wielkość twarzy mam raczej normalną ;P .

Jaką wy macie?

Gumkami sie regulije naciag maski na twarz. Ja mam jakaś 3M z jajowatymi filtrami.

No-limit
Wysłany: 2009-03-05, 18:42   
0
UP DOWN

mebArth napisał/a:
skwaros napisał/a:

Jaką wy macie?

Gumkami sie regulije naciag maski na twarz. Ja mam jakaś 3M z jajowatymi filtrami.

Gumkami nie wyregulujesz dopasowania maski do twarzy,Jeden ma łeb jak sklep,drugi jak szczurek.Jężeli uważasz,że masz normlną,przeciętnej wilkości twarz kup M lub L,łatwiej dopasować większą gumkami.

skwaros 
Wysłany: 2009-03-05, 20:11   
0
UP DOWN

mebArth, No-limit, dzięki. kupię sobie L :spoko:

LoboLoco 
Wysłany: 2009-03-06, 07:45   
0
UP DOWN

Ja też nie mam jakiejś niewymiarowej gęby :shock: , używałem maski M i L... i jest różnica. L jest dużo wygodniejsza , jak ktoś nie ma nosa jak afroamerykanin, to L jest lepsze ;)

gola 
Wysłany: 2009-03-06, 09:09   
0
UP DOWN

skwaros napisał/a:

Jaką wy macie?

Ja mam 3M 6200,rozmiar M i jest oki,wczesniwj mialem L i byla za duza moim zdaniem,odstawala.

mebArth 
Wysłany: 2009-03-06, 18:32   
0
UP DOWN

Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje. KAZDĄ maske mozna wyregulować. L, M czy XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one mają nieforemne gęby.

gola 
Wysłany: 2009-03-06, 21:12   
0
UP DOWN

mebArth napisał/a:
XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one mają nieforemne gęby.

ty masz anorektyku foremna za to,lustro w domu masz?To zagladnij na swoj swinski ryj :devil:
mebArth napisał/a:
Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje.

ale jestes bystrzak @mebarth,wiekszosc z podawanych tutaj masek to linki do sklepow internetowych,wiec jak ktos ma przymierzyc,przez internet ? ^^ ^^ ^^
Zreszta iloraz twojej inteligencji przestal mnie juz dawno zadziwiac,ale nie przejmuj sie sa ludzie z wiekszym,bo z tak malym jak twoj to ze swieca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Grzesiek11 
Wysłany: 2009-03-06, 21:20   
0
UP DOWN

Jasne napewno kazda mozna wyregulowac :sciana: porównaj xxl do M zastanów sie człowieku co ty cokolwiek doradzisz gumka to sobie mozna małego podregulowac :rotfl:

stek
Wysłany: 2009-03-06, 22:03   
0
UP DOWN

Witajcie, proponuje utworzyć nowy temat "Wzajemne ubliżanie- konwersacje" byłby dobry co nie?

Bisuside14 
Wysłany: 2009-03-07, 11:47   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D

stek napisał/a:
Witajcie, proponuje utworzyć nowy temat "Wzajemne ubliżanie- konwersacje" byłby dobry co nie?

Już kiedyś był taki temat... szybko zapełniały się kolejne strony, a jeszcze szybciej poleciał do kosza.

No-limit
Wysłany: 2009-03-07, 12:13   
0
UP DOWN

mebArth napisał/a:
Macie problem.... wchodzisz do sklepu i przymerzasz na pape czy pasuje. KAZDĄ maske mozna wyregulować. L, M czy XXL- (to tylko dla szympansów chyba),one mają nieforemne gęby.

@mebArth i @gola ^^ .Wasza polemika/nieważne na jaki temat/ TO JEST PEŁNY RELAKS :D
UWAGA do mebArth-a :rotfl:Czasem pędzisz z dużym wyprzedzeniem,a @gola ma chyba większy dystans do siebie i jest mniej małpą niż Ty :cool:

dawid
Wysłany: 2009-03-07, 12:28   
0
UP DOWN

maski ktore wymieniacie to maski ktore producet dedykuje do niewielkich podmalowek, ochrony podczas uzywania klei, przemywania aut, czyszczenia sprzetu czy urabiania farby. Jesli moge cos polecic to napewno zecz nie tania (chociaz liczac wzgledem wymiany filtrow srednio co 14 dni?) ale wtedy jest 100% gwarancji ze dozyje sie 65 lat:) http://www.elakiery.pl/product.php?id=566

No-limit
Wysłany: 2009-03-07, 13:08   
0
UP DOWN

dawid napisał/a:
maski ktore wymieniacie to maski ktore producet dedykuje do niewielkich podmalowek, ochrony podczas uzywania klei, przemywania aut, czyszczenia sprzetu czy urabiania farby. Jesli moge cos polecic to napewno zecz nie tania (chociaz liczac wzgledem wymiany filtrow srednio co 14 dni?) ale wtedy jest 100% gwarancji ze dozyje sie 65 lat:) http://www.elakiery.pl/product.php?id=566

Po prostu maska 3M7502+tzw.filtry wstępne filtry,czyli waciki/5311/ na pochłaniacz.

mebArth 
Wysłany: 2009-03-07, 16:49   
0
UP DOWN

No-limit napisał/a:
mebArth napisał/a:

@mebArth i @gola ^^ .Wasza polemika/nieważne na jaki temat/ TO JEST PEŁNY RELAKS :D
UWAGA do mebArth-a :rotfl:Czasem pędzisz z dużym wyprzedzeniem,a @gola ma chyba większy dystans do siebie i jest mniej małpą niż Ty :cool:

A mi lotto co szympans klika do mnie. Chyba mnie nie lubi :( Zreszta w pracy nie ma kolegów. I tak bede miał ostatnie słowo, nawet jak TECH czy CRUEL zrobią porządek. Tylko GIBON na tym ucierpi, nie ja :) Bo mnie to bawi jak on sie spina :D hłe hłe hłe.

A w temacie szumpansie... juz napisałem ze gumkami sie reguluje naciag maski co nie? Czytać nie potrafisz? no tak.....co ty w ogóle potrafisz.....

gola 
Wysłany: 2009-03-07, 17:51   
0
UP DOWN

mebArth napisał/a:
...co ty w ogóle potrafisz.....

a no nic nie potrafie. :D
Ty jak bys cos potrafil Bartlomieju to bys mial porzadna robote np. w ASO a nie w budach zabitych dechami ^^ ^^
Zreszta pisales juz ze ciebie wszedzie chca,no wiec do dziela
:rozga:
mebArth napisał/a:

A w temacie szumpansie... juz napisałem ze gumkami sie reguluje naciag maski co nie?

No i wlasnie potem jak kupisz za duza maske to wygladasz tak jak twoje zdjecie w avatarze na forum Rbi-ego.Na poczatku jak cie ujzalem,to myslalem ze to moj avatar w masce :D :D
A to byles ty czeladniku :mrgreen:

dawid
Wysłany: 2009-03-07, 17:51   
0
UP DOWN

No Limit nie chodzi o zatkanie filtrow tylko o aktywnosc wegla w pochlaniaczach

adams90-90 
Wysłany: 2009-03-08, 11:57   
0
UP DOWN

A gdzie kupujecie filtry wstepne te bibulki i mocowania do nich (3m 6000)

gola 
Wysłany: 2009-03-08, 12:09   
0
UP DOWN

adams90-90 napisał/a:
A gdzie kupujecie filtry wstepne te bibulki i mocowania do nich (3m 6000)

sa miedzy innymi tutaj

adams90-90 
Wysłany: 2009-03-08, 14:13   
0
UP DOWN

No dobra a gdzie ten plastik do mocowania bo ja nie widze

mebArth 
Wysłany: 2009-03-08, 14:28   
0
UP DOWN

gola napisał/a:
mebArth napisał/a:
...co ty w ogóle potrafisz.....

a no nic nie potrafie. :D
Ty jak bys cos potrafil Bartlomieju to bys mial porzadna robote np. w ASO a nie w budach zabitych dechami ^^ ^^
Zreszta pisales juz ze ciebie wszedzie chca,no wiec do dziela
:rozga:
mebArth napisał/a:

A w temacie szumpansie... juz napisałem ze gumkami sie reguluje naciag maski co nie?

No i wlasnie potem jak kupisz za duza maske to wygladasz tak jak twoje zdjecie w avatarze na forum Rbi-ego.Na poczatku jak cie ujzalem,to myslalem ze to moj avatar w masce :D :D
A to byles ty czeladniku :mrgreen:

He he...zakuty łbie tylko ze w ASO np FORDa płacapodstawe 1800zł .... za czapke grszek to ja nie bede robił gibonie na wygnaniu. :D

jacenty 741
Wysłany: 2009-03-08, 15:20   
0
UP DOWN

Adams,pytaj w sklepach z lakierami,ja,mając już pojęcie co potrzebuję,kupiłem filtry po 6 pln za kpl i plastiki za 7,5 za kpl.Dzisiaj pomalowałem całe audi 80 i zero sensacji.

gola 
Wysłany: 2009-03-08, 17:08   
0
UP DOWN

mebArth napisał/a:
... w ASO np FORDa płacapodstawe 1800zł .... za czapke grszek to ja nie bede robił gibonie na wygnaniu. :D

a ty pewnie duzo wiecej zarabiasz heheheh

asmp
Wysłany: 2018-02-24, 10:58   
0
UP DOWN

Odgrzewam, bo potrzebuję zakupić filtr do maski 3m. Pytanie jaki będzie najlepszy?

first
Wysłany: 2018-02-27, 07:15   
0
UP DOWN

asmp napisał/a:
Odgrzewam, bo potrzebuję zakupić filtr do maski 3m. Pytanie jaki będzie najlepszy?

Najlepiej taką która filtruje zarówno pyły jak i opary, parę czy gazy. Są różne typy masek, ważne aby spełniały surowe normy bezpieczeństwa.
Sprawdź sobie ten tutaj pochłaniacz: http://aciro.pl/3m-6057-pochlaniacz-abe1.html
Jest w stanie sobie poradzić z większością szkodliwych dla zdrowia substancji: pary organiczne, amoniak i pochodne amoniaku, pary organiczne gazy, rtęci, chlor, pyły i inne szkodliwe dla zdrowia rzeczy.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu