Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
zelek-lakiernictwo 
Wys³any: 2009-03-09, 16:03   Mitsubishi Galnt lakierowanie elentów
0
UP DOWN


Posty: 35
Sk±d: z Warsztatu
mam klienta ktory ma w swoim galacie rdze na sklepieniu blotnika tylnego z nadkolem za zagiêciu (rancie) i pytanie jak juz to zrobie i wylakieruje wycieniuje to jak lakierowac klarem? ca³y element zmatowic 1200 czy tylko to ma³e miejscer gdzie by³o lakierowane tylko mam obawe ze nowy klar od starego moze sie ³uszczyæ po jakim¶ czasie

tu mam zaznaczone co i jak chodzi o tylny b³otnik

zdjecie pogl±dowe ale to jest dokladnie takie same auto i nawet lakier ten sam:)

C7936743_6.jpg
Plik ¶ci±gniêto 68 raz(y) 143.36 KB

 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-09, 16:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Zmatuj caly element np.G-Matt,em na szarej macie i przykryj klarem.
 

zelek-lakiernictwo 
Wys³any: 2009-03-09, 16:20   
0
UP DOWN


Posty: 35
Sk±d: z Warsztatu
tylko ze w galancie tylni b³otnik koñczy sie z przodu auwta bo on jest ca³o¶ci a zgórnym s³upkiem dachu na szybami i dopiero jak supek dochodzi do przedniego b³otnika i maski to sie koñczy a lakier na reszcie naprawde jest zdrowy troche mi go szkoda
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-09, 17:05   Re: Mitsubishi Galnt lakierowanie elentów
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
zelek-lakiernictwo napisa³/a:
mam klienta ktory ma w swoim galacie rdze na sklepieniu blotnika tylnego z nadkolem za zagiêciu (rancie) i pytanie jak juz to zrobie i wylakieruje wycieniuje to jak lakierowac klarem? ca³y element zmatowic 1200 czy tylko to ma³e miejscer gdzie by³o lakierowane tylko mam obawe ze nowy klar od starego moze sie ³uszczyæ po jakim¶ czasie

tu mam zaznaczone co i jak chodzi o tylny b³otnik

zdjecie pogl±dowe ale to jest dokladnie takie same auto i nawet lakier ten sam:)


Je¶li cieniujesz to do wysoko¶ci klamki + rozc.do cieniowana i wszerz do zderzka/mowa o klarze/.Powierzcnie nie lakierowane zmatuj P2000 i pó¿niej polerka na odkurz z bezb.
  
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-09, 17:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Ca³y element klar na górze wycieniuj rozp. do cieniowanie polerka i bedzie ok
_________________

 
 

zelek-lakiernictwo 
Wys³any: 2009-03-09, 17:13   
0
UP DOWN


Posty: 35
Sk±d: z Warsztatu
ok czyli jednak tak jak myslalem ca³y element w klar no trudno jesli delikatniej nieda sie tego zrobic to ok a czym pozniej to polerowac ? bo mam problem ze polerka mi siê zepsu³a i bedzie trzeba rêcznie tylko recznie to niewiem na jakiej gabce? chyba ze pozycze polerke pasta pewnie G3 albo 3M tylko jaka dok³adnie zeby sie [...]æ i uzyskaæ ³atwo lustro zeby by³ ten lakier antystatyczny
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-09, 18:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
zelek-lakiernictwo napisa³/a:
ok czyli jednak tak jak myslalem ca³y element w klar no trudno jesli delikatniej nieda sie tego zrobic to ok a czym pozniej to polerowac ? bo mam problem ze polerka mi siê zepsu³a i bedzie trzeba rêcznie tylko recznie to niewiem na jakiej gabce? chyba ze pozycze polerke pasta pewnie G3 albo 3M tylko jaka dok³adnie zeby sie [...] i uzyskaæ ³atwo lustro zeby by³ ten lakier antystatyczny


G3 i politura 3M z niebieskim korkiem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group