Szukaj FAQ Album

Zamkni皻y przez: acidhouse 2009-05-30, 14:20
Autor Wiadomo嗆
bachus 
Wys豉ny: 2009-05-03, 12:56   calibra - full
0
UP DOWN

Pom鏬: 1 raz
czesc koledzy !
To moj pierwszy post wi璚 przy okazji sie przywitam - mi這 mi jest tu zagoscic.
Wrzucam fotki auta kt鏎e dotad najbardziej da這 mi w kosc (dwie reperaturki, wyklepywanie element闚... pasowanie bodykitu... ale czego sie spodziewac po porzuconym w krzakach smietniku... bior帷 pod uwage jego stan przed, mozna powiedziec ze chyba zmartwychwsta這 autko :P

Obraz 183.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 72 raz(y) 461,57 KB

Obraz 022.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 61 raz(y) 413,73 KB

Obraz 042.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 77 raz(y) 344,04 KB

Obraz 029.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 67 raz(y) 360,31 KB

Obraz 020.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 98 raz(y) 380,59 KB

bachus 
Wys豉ny: 2009-05-03, 12:58   
0
UP DOWN

i jeszcze kilka ... ch皻nie przeczytam Wasze opinie

Obraz 424.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 90 raz(y) 506,85 KB

Obraz 078.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 124 raz(y) 482,48 KB

Obraz 154.jpg
Plik 軼i庵ni皻o 67 raz(y) 480,52 KB

Bisuside14 
Wys豉ny: 2009-05-03, 13:25   
0
UP DOWN
M闚 mi Bisu:D

Pom鏬: 9 razy
Pi瘯nie wysz豉, lecz nie podoba mi si sam pomys zmiany przednich reflektor闚. :/ Mo瞠 to kwestia gustu w豉軼iciela lub mojego...
Masz mo瞠 fote jak wygl康a prz鏚 po lakierowaniu?

dawid
Wys豉ny: 2009-05-03, 15:01   
0
UP DOWN

Pom鏬: 6 razy
No calkiem gitara na plus ze grafika ze srodkami ( mi sie na mojej audi nie chcialo:) ale szkoda ze nie ten sam motyw z dwochstram. Ale ogolnie elegancko:)

bachus 
Wys豉ny: 2009-05-03, 15:08   
0
UP DOWN

maska i zderzak jeszcze s w gruncie. Co do przodu: jak auto do mnie trafi這 mia這 juza zaspawane narozniki w b這tnikach a lampy przednie by造 w stanie op豉kanym z punto II.
Poszuka貫m co mi zalega i znalaz貫m soczewki od mazdy xedos. spodoba sie klientowi nowy FACE i przerobilismy prz鏚.nied逝go jakos wrzuce jeszcze foto dachu z grafik, maski i zderzaka.
Z pocz徠ku calibra mia豉 byc TWOFACE :P ca趾iem inne kolory z 2 stron, jednak w koncu r騜ne s wzory ...

Bisuside14 
Wys豉ny: 2009-05-03, 15:31   
0
UP DOWN

Jeszcze pami皻asz to czy m鏬豚y jeszcze napisa w jakiej kolejno軼i nak豉da貫 poszczeg鏊ne kolory i okleja貫? To nie wa積e, ale patrz帷 na foty nie umiem sobie "wyobrazi" kolejno軼i.

bachus 
Wys豉ny: 2009-05-03, 15:41   
0
UP DOWN

po zagruntowaniu naiperw posz豉 biel, potem z馧ty. na z馧tym wyklei貫m wz鏎 g堯wny czyli ten kt鏎y jest czarny z z馧tym outline'mpotem b喚kit i maskowanie outline'u, zielony i tak samo. Nast瘼nie maskowa貫m i robi貫m wype軟ienia. maskowa貫m i zrobi貫m t這.
Krok nast瘼ny to dorobienie cieni i szachownicy. zdj璚ie masek i docieniowanie gdzie trzeba. w mi璠zyczasie na kolejne bazy nak豉da貫m w drugiej warstwie per造. Ta niby czer to czysta per豉 dodawana do czarnego. elementy bia這 z這te pokryte s pomara鎍zoowo z這t per陰, elementy zielone, seledynow a niebieskie b喚kitn per陰 (niekt鏎e dwoma per豉mi cieniowane... niestety nie dysponuje sprz皻em ktory uchwyci豚y efekt.

druga strona medalu...
przed na這zeniem czarnej per造 kt鏎a by豉 ostatnim kolorem, calosc zosta豉 pokryta lakierem i potem zmatowana, na to czern , zn闚 lakier, matowanko i polerka. lakier swoje odsta i zn闚 zostanie zmatowany i po這瞠 kolejne warstwy klaru y wypoleruje aby uzyskac typow dla ameryka雟kiego custom paintingu g豉dko powloki - bez struktury. Nie wszystkim si to podoba - ja osobiscie lubi jak lakier ma delikatn strukturk - jak w orygina豉ch... ale c騜 ... klient nasz Pan :)

zelek-lakiernictwo 
Wys豉ny: 2009-05-04, 17:39   
0
UP DOWN

Sk康: z Warsztatu
no no calibra wyszla wysmienicie ale lampy porazka sam mam calibre i wiem jak beznadziejne lampy sa oryginalne wog鏊e nieswiec ale lepiej juz dolozyc troche pieniedzy i miec Angel eyes dedykowane do tego auta..

Piekna robota! :tak: :tak:

bachus 
Wys豉ny: 2009-05-04, 22:20   
0
UP DOWN

tez za逝je ze da貫m klientowi te lampy- nagadal ze nie ma kasy da貫m mu je za friko bo mi by sie nie przyda造. mia貫m dwa komplety. ostatnio patrze na allegro zeby je wystawic a tam sztuka 400-500z (!!) jak bym widzia co mam to bym je sprzeda i w gratisie kupi oryginaly :P teraz za pozno bo musia貫m odciac od lamp oryginalne mocowania i przyspawac inne ;/ trudno... niech mu swieca ...

dziekuje za mi貫 s這wo.
pozdrawiam

zelek-lakiernictwo 
Wys豉ny: 2009-05-05, 19:21   
0
UP DOWN

Sk康: z Warsztatu
bachus jesli mozna do poprosze o wiecej fotek jak to wszytsko wyglada w pe軟ym kadrze:)
z mask cos robi貫?

bachus 
Wys豉ny: 2009-05-06, 10:39   
0
UP DOWN

maski narazie nie ruszam - czekam az klient przyniesie kase i cos doczekac sie nie moge.

wieczorkiem wrzuce fotki wszystkie jakie mam po kolei.

narazie smigam do firemki - pracuje teraz nad OS z 55roku. niestety ca趾owity oryginal ale chyba tez 豉dna bedzie

malchov 
Wys豉ny: 2009-05-13, 22:40   
0
UP DOWN

Sk康: Szprotawa/Sowiny
To ju profeska, bez w徠pienia.

Pytanko takie mam techniczne:
przed malowaniem koniecznie trzeba zmatowi powierzchni?

Bo mam klienta ch皻nego, ale do ko鎍a nie jest zdecydowany, wola豚y pomalowa mo瞠 na pr鏏, jak nie podpasi to zmy to, a jak podpasi to pokry to klarem.

pitterek 
Wys豉ny: 2009-05-13, 22:56   
0
UP DOWN

Pom鏬: 3 razy
malchov napisa/a:
To ju profeska, bez w徠pienia.

przed malowaniem koniecznie trzeba zmatowi powierzchni?

Bo mam klienta ch皻nego, ale do ko鎍a nie jest zdecydowany, wola豚y pomalowa mo瞠 na pr鏏, jak nie podpasi to zmy to, a jak podpasi to pokry to klarem.

Trzeba

acidhouse
Wys豉ny: 2009-05-13, 23:00   
0
UP DOWN
Kustom Kulture

Pom鏬: 10 razy
(zmaza co???)jaka bzdura podpasi nie podpasi niech wypier da lasi

LoboLoco 
Wys豉ny: 2009-05-14, 07:52   
0
UP DOWN

Pom鏬: 13 razy
Sk康: Silesia
Klient musi na etapie projektu powiedzie czy pasi czy nie....zr鏏 mu wizualizacj w fotoszopie, poka swoje portfolio i wszystko powinno by jasne. Jak jaki ambitny projekt i zale篡 Ci na puszczaniu w 鈍iat swoich prac to najwy瞠j si dogadaj, 瞠 po kosztach zrobisz, ale nie daj sie wkr璚i w zmywanie swojej roboty... :blee:

malchov 
Wys豉ny: 2009-05-14, 10:56   
0
UP DOWN

Sk康: Szprotawa/Sowiny
Macie racj. Troch szacunku dla samego siebie!

Niech zasuwa papierkiem! Szybciutko! Bo si rozmy郵

bachus 
Wys豉ny: 2009-05-14, 23:18   
0
UP DOWN

zelek-lakiernictwo napisa/a:
bachus jesli mozna do poprosze o wiecej fotek jak to wszytsko wyglada w pe軟ym kadrze:)
z mask cos robi貫?

zelek - jak chcia豚ys fotki to podeslij prosze maila - podesle Ci wszystkie albo adres daj to na CD Ci podesle bo sporo jest ich ze 25 i ciezko wsio wrzucac na Forum.

"
Cytat:
przed malowaniem koniecznie trzeba zmatowi powierzchni? "

- kup sobie abralon 2000 (firma 3M chyba) lub podobny produkt innej firmy, zmatuj powierchnie. na niej mozesz malowac, jak cos nie halo mozesz zmyc rozcie鎍zalnikiem do bazy, tylko odmuchuj aby nie odpazyc poprzendiej warstwy (oryginalnej)
jak chcesz zn闚 po造sk to kup jeszcze abralon 3000 przelec maszynk i pasta polersk.

Osobiscie polecam nie zmywac i zrobic jak ch這paki m闚i. Klient przychodzi do artysty nie do supermarketu. - jezeli decyduje sie klient na zmywanie - to bierz kase za to co zrobi貫s.

powodzonka!

LoboLoco 
Wys豉ny: 2009-05-15, 09:48   
0
UP DOWN

Pom鏬: 13 razy
Sk康: Silesia
Do matowania jest te dobry "Scotch" z 3M lub og鏊nie w逝knina o gradacji przyk豉dowo 1800 ze zmywaczem silikon闚 lub jak kto woli ludwikiem....
A co do polerki to ostatnio u篡wa貫m pasty z K2 i polerowa貫m r璚znie (kom鏎a) i wysz這 ca趾iem przyzwoicie...

Bisuside14 
Wys豉ny: 2009-05-29, 19:33   
0
UP DOWN

Moim skromnym zdaniem za pierwszego wygl康u wygl康a豉 gorzej- przynajmniej znik豉 ohydna "lista p豉c" i lotka. Mam nadziej, 瞠 meganiepasuj帷Alotkadocalibry ju nie powr鏂i na klap. ;)

Balantina 
Wys豉ny: 2009-05-29, 19:35   
0
UP DOWN
Balantina

Sk康: a czy to wa積e:)
czytaj miedzy wierszami!!!:) Skoro tak zapraszam do klienta i zobacz jako嗆 wykonania:) o ile mozna nazwac to wykonaniem:)

shalashaska 
Wys豉ny: 2009-05-29, 19:43   
0
UP DOWN

Sk康: Krak闚
A po co kto wog鏊e robi z auta wioche?

Bisuside14 
Wys豉ny: 2009-05-29, 19:45   
0
UP DOWN

To przynajmniej napisz co jest nie tak. Na zdj璚iach wygl康a ok. A jak jest naprawd? ( jako嗆 wykonania)

LAKIEROWANKO Strona G堯wna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Skocz do: