Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
godron
Wysłany: 2009-05-07, 10:34   pierwsze malowanie
0
UP DOWN

Jestem nowy. Około dwa tygodnie temu dostałem natchnienia na aerograf, głównie przez kolegę który będzie malował motocykl. Moja przygoda z areografem zaczęła się. Postanowiłem kupić dobry aerograf, ponieważ dawno dawno temu miałem w ręku jakąś taniochę i wiedziałem że do tego co chcę malować nie będzie się nadawał. Po paru dniach poszukiwań w internecie, poszedłem jednak do sklepu modelarskiego. Była tam akurat Iwata Eclipse z dyszą 0.3. Wahałem się długo ponieważ cena nie była raczej okazyjna. Kupiłem do tego w sklepie plastycznym najlepsze akryle, wodę destylowaną :) itd. W garażu znalazłem stary kask który pieczołowicie przygotowałem. Wieczorem usiadłem do malowania. Z trzęsącymi się rękoma, które pierwszy raz trzymały lepszy aerograf z wypiekami na twarzy namalowałem swoje pierwszy kask. Jest tam pełno kleksów i sporo błędów, nie mogę co prawda już patrzeć na niego ale polakierowałem go na pamiątkę emocji jakie mi towarzyszyły. Zajarałem się na aerograf na maxa od tej pory każdą wolną chwilę siedzę i maluje. Mam już gotowy następny kask. Wypoleruje go i za jakiś czas umieszczę zdjęcia. Na dniach zamierzam kupić farby do aerografu i mam nadzieję że pozwolą rozwinąć mi skrzydła bo te z tubki już mnie trochę denerwują. Cała moja wiedza wzieła się właśnie z tego forum za co bardzo dziękuje.

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-07, 10:46   
0
UP DOWN

No jak na pierwsze podejście to całkiem nieźle... klar fajnie wyprowadzony... na detal przyjdzie czas, byleby chęci starczyło.... czekamy na kolejne prace...

godron
Wysłany: 2009-05-07, 11:19   
0
UP DOWN

Dziękuje za pierwsze słowa LoboLoco. Jeśłi chodzi o detal to chyba trzeba mniejszą dyszę, napewno lepsze farby no i pewnie jak mówisz więcej czasu. A tak na marginesie coś mi się wydaje że pracowałeś w studiu tatuażu. Jeśli tak to mamy coś wspólnego bo ja trzy lata prowadziłem studio tatuażu jedna życie zmusiło mnie do zmiany.

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-07, 11:44   
0
UP DOWN

Pracowałem i miło to wspominam.... od tatuażu do aerografu nie jest daleko zwłaszcza jak ktoś lubi igły, maszyny z nierdzewki i Gigerowskie klimaty.... ;) ja maluję dyszą 0,2 mm i przy urzyciu farb createx i odpowiednim ciśnieniu można robić linię dosłownie 0,5mm.... często pomagam sobie też pędzelkami i szablonami... żeby zrobić konkretną pracę trzeba łączyć techniki, trochę szablonów, trochę z wolnej ręki, troche pędzelkiem...

godron
Wysłany: 2009-05-07, 18:14   
0
UP DOWN

No i jest drugi. Niestety spartolony. Zrobiłem sobie suszarkę do klaru. Niestety jak ją włączyłem to mi się przysnęło i niestety wszystko się za bardzo i za szybko nagrzało. Ale to raczej braki w technice lakierowania. Jest jak jest, kask zostaje abym pamiętał błędy.

[img][/img]

[img][/img]

bachus 
Wysłany: 2009-05-07, 20:30   
0
UP DOWN

niezle niezle. jak ja sobie wspomne swoje pierwsze prace ...

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-08, 06:56   
0
UP DOWN

Ile ty masz tych kacholi do testów...? Kazdy zostaje na pamiątkę? ;) Człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach. Jak najszybciej zamów farby do aerografu i popróbuj kolorów... ogólnie tak trzymaj...

godron
Wysłany: 2009-05-08, 07:55   
0
UP DOWN

jeszcze mam dwie sztuki :)

Asellus5
Wysłany: 2009-05-09, 21:05   
0
UP DOWN

LoboLoco mnie uprzedzil:) tez sie zastanawialem nad tym ile masz jescze kaskow na pamiatke! tak na marginesie to napisz sobie na nim date i wrzuc gdzies na strych! zapomnij o nim a kiedys,po latach jak go znajdziez to z sentymentem bedziesz wspominal poczatki:) ktore sa calkiem niezle! i nie zrazaj sie tym ze cos nie wyszlo! tak ma byc,bo na poczatku kazdemu cos nie wychodzi,wazne by wiedziec co to jest i jak to poprawic!
Musze Ci powiedziec brahu ze wskoczyles odrazu na gleboka wode!!,ale dobrze sobie radzisz! :spoko:

godron
Wysłany: 2009-05-18, 19:54   
0
UP DOWN

Niedziela dwie godziny wolnego czasu i kartka papieru.

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-19, 06:56   
0
UP DOWN

No nieeeźle... jak łapałeś proporcje? z ręki czy wspomagałeś się czymś? fajnie operujesz kontrastem przy tych spodenkach.... ogólnie jak sam widzisz ręka za ciemna i troche zbyt szczupła, no ale jak na 2 godziny pracy... :spoko: jaki to format?

godron
Wysłany: 2009-05-19, 13:31   
0
UP DOWN

format panienki to jakieś 4 cm dłuższy od A4

godron
Wysłany: 2011-10-11, 17:14   
0
UP DOWN

Witam po długiej przerwie. Jak szybko obliczyłem to mija właśnie 2,5 roku od zamieszczenia moich pierwszych prac właśnie na tym forum. Od tamtego czasu sporo się wydarzyło w temacie mojego aerografu. Zdobyłem między innymi Pierwsze miejsce w kategorii BEST PAINT House of Kolor w Pasohlavkach, Czechy oraz drugie miejsce na Eliminicjach Mistrzostw Europy grupy V4 w Katowicach.
Tyle chwalenia. Pozdrawiam serdecznie Asellus5 miał rację, jak zobaczyłem te moje pierwsze wypociny tutaj na forum sentymentalny uśmiech mnie ogarną. W sumie to nikt nie wiedział skąd się wziąłem a ja nie przyznawałem się że tylko dwa lata trzymam aerograf w ręce. W tej chwili maluje non stop więc zachęcam ludzi którzy mają pasję aby ćwiczyli i nie bali się a może kiedyś się uda.
Jeśli ktoś chciałby pooglądać moje prace to muszę zaprosić na moją stronę www.skullcrew.pl Przepraszam że podaję tutaj linka ale zdjęć jest sporo i nie byłbym w stanie ich tutaj pokazać.
Pozdrawiam Szymona i wszystkich Moderatorów

[center]

Mcdevil 
Wysłany: 2011-10-11, 18:45   
0
UP DOWN

No Mifune wymiata :spoko: .
Kozunia pracki i dobry klimat.
Pozdro

bobviki 
Wysłany: 2011-10-12, 06:17   
0
UP DOWN
ROB

widzę ,jesteś dobry w czachach ,moze kiedys poproszę o lekcje ;) powodzoka w tworzeniu ! :spoko:

PrimoOne 
Wysłany: 2011-10-12, 20:42   
0
UP DOWN

Skok poziomu po 2 latach da się zauwazyć.. :P:P.. Dobrą robote robicie.. Pzdr..

godron
Wysłany: 2011-10-13, 00:00   
0
UP DOWN

Dzięki Przemku. Ciekawe co będzie po 4 latach :-) WYBUCHNĘ :-)

godron
Wysłany: 2011-10-20, 19:01   
0
UP DOWN

Ostatni projekt. Wykorzystany szlagmetal srebrny i 23 karatowe złoto tzn cały kolor srebrny rycerzy i napisy wykonane ze srebra. Dzięki temu mają fakturę metalu ze wszystkimi jego skazami. Więcej zdjęć na feacebooku bo na stronie to trochę później się pojawią, ponieważ przebudowuje ją.

Michał525i
Wysłany: 2011-10-20, 21:10   
0
UP DOWN

Świetna głębia, prace na bardzo wysokim poziomie.
Pozdrawiam.

hlecter
Wysłany: 2011-10-21, 11:10   
0
UP DOWN

szkoda ze nie mozna zdjęc powiękrzyc , ale z tego co widze to elegancki malunek;]

PrimoOne 
Wysłany: 2011-10-21, 11:52   
0
UP DOWN

Cyk malina.. Dobrze pomyslane z tym srebrem.. Piona

ania_aerograffiti
Wysłany: 2011-10-23, 15:03   
0
UP DOWN
aerograffiti.pl

gordon http://www.skullcrew.pl/i...os-customs.html WYMIATA. Widziałam na żywo i byłam pod WIELKIM wrażeniem - świetny dobór kolorów, a mat nadaje temu klasę

godron
Wysłany: 2011-10-23, 17:07   
0
UP DOWN

Dzięki bardzo. A gdzie widziałaś ?Jeśli mogę zapytać

godron
Wysłany: 2011-10-28, 12:46   
0
UP DOWN

W trakcie pracy, bez klaru, trudno zrobić dobre zdjęcie aby oddało wszystkie tony i cienie, no nic fotografem nie zostanę

godron
Wysłany: 2011-11-10, 18:31   
0
UP DOWN

Meanwhile, this is the last picture of this project. At the end you have to wait until February. We will present it to the EAST EUROPEAN CHAMPIONSHIP OF CUSTOM BIKE BUILDING.

kohs_dna
Wysłany: 2011-11-11, 15:16   
0
UP DOWN
Kohstylez

MEGA PRACA!!!!! Ale pojechane teraz Szacuken :D heh

Erni 
Wysłany: 2011-11-13, 13:49   
0
UP DOWN

wymiatasz Panie. Mi sie najbardziej podoba ten zbrojny świetna robota, a ta ostatnia to niezły detal.

godron
Wysłany: 2012-04-27, 19:13   
0
UP DOWN

Nie tak dawno temu...

godron
Wysłany: 2012-05-24, 22:11   
0
UP DOWN

I najnowszy projekt zakończony

godron
Wysłany: 2012-05-24, 22:25   
0
UP DOWN

i jeszcze jeden..... ciekawe ile jeszcze Edich namaluje...

Jak chcecie zobaczyć więcej to zapraszam na facebooka - Damian Wojt

godron
Wysłany: 2012-06-13, 22:44   
0
UP DOWN

The project started. Motorcycle: GSX. Theme: predator. Without a clear coat

W trakcie malowania bez lakieru bezbarwnego znaczy klaru

Projekt podobny do Aliena (do obejrzenia na www.skullcrew.pl) Ale Alien był motocyklem z Niemiec, a ten GSX zostaje w Polsce.

acidhouse_One
Wysłany: 2012-06-17, 07:06   
0
UP DOWN

Wymiatanko - widać siedzenie przy sprzęcie, widziałem Waszą reklamę na alegrze bo z ciekawości wpisałem hasło 'aerograf' no i min, była Wasza oferta - niestety strona nie działa nie wiem czy to tylko u mnie czy gdzieś jeszcze, natomiast pamiętam jak zaczynałem pisać pierwsze artykuły do forum to na alegrze było 2 strony z aerografami dziś jest ich 14 jest kilka sklepów online - cieszę się że ziarno wykiełkowało i kwitnie w tak piękny sposób :D a ja powracam dziś do uruchomienia pieca - syna bowiem niedawno urodziliśmy i też miałem przestój w swych poszukiwaniach :)

adniem21
Wysłany: 2012-06-17, 08:44   
0
UP DOWN

Strona działa tylko wykasuj sobie nawias na końcu.

godron
Wysłany: 2014-11-30, 00:22   
0
UP DOWN

:)

autoportret3.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 108,24 KB

autoportret2.jpg
Plik ściągnięto 29 raz(y) 97,22 KB

0autoportret.jpg
Plik ściągnięto 32 raz(y) 122,7 KB

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush