Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
hlecter
Wysłany: 2010-03-22, 17:52   
0
UP DOWN

tak to traktuje;D po to wrzuca się prace żeby posłuchać opinii na ich temat(nie zawsze pochlebnych) ktore mają doprowadzić do postępów, co do rozmycia przy głowie to jest to konsekwencja kiepskiego tła(robione po robocie , czyli mowiac w skrócie od tyłu zaczołem , na poczatku chciałem zeby był na białym tle , pozniej pomyslalem ze jednak tło jakies by sie przydalo a pozniej sie po**uło wszystko) , co do płaskości "czółka" to robot miał płaskie wyklepane czoło , twarz mu zmieniłem na bardziej taką ?ludzką? , w rzeczywistosci kontrast jest nieco lepszy choc przyznam ze miedzy szyją a mieśniami ramienia powinien byc kontrast więkrzy i tak patrze widze kilka jeszcze innych niedoróbek , tak wiec chyba poprawioną prace wrzuce w okolicach weekendu

hlecter
Wysłany: 2010-03-22, 18:12   
0
UP DOWN

lepsza fotka , zmiany w tle delikatne ale i tak bedzie praca dopracowana w weekend

Neonis 
Wysłany: 2010-03-22, 20:23   
0
UP DOWN
aerografit.pl

A więc tło jest jednak czarno-białe a nie brązowe... Rzeczywiście fota lepsza, ale błędy, które wcześniej zauważyłem nadal są aktualne...
Ale zauważyłem, że fajnie ci nawet wyszła ta przezroczysta prześwitująca powłoka/warstwa na boku tego robota.

LoboLoco 
Wysłany: 2010-03-23, 07:38   
0
UP DOWN

Przeźroczysty bok świetny, podoba mi się też kolano i światło na brzuchu... Jak trochę dopracujesz kontrast to będzie naprawde fajna praca.

hlecter
Wysłany: 2010-04-07, 14:11   
0
UP DOWN

jeszcze bez bezbarwnego , w realu lepiej to wygląda

crystal
Wysłany: 2010-04-07, 17:30   
0
UP DOWN

Zajebisty ent.
Sam go wymyśliłeś?

LoboLoco 
Wysłany: 2010-04-07, 20:53   
0
UP DOWN

No nieźle... dajesz radę, ent jak się patrzy.

hlecter
Wysłany: 2010-04-08, 18:10   
0
UP DOWN

ent zrobiony na podstawie innego

hlecter
Wysłany: 2010-05-09, 11:52   
0
UP DOWN

Neonis 
Wysłany: 2010-05-09, 15:47   
0
UP DOWN
aerografit.pl

W tym nie podobają mi się włosy (jakby jakoś dziwnie mało tych włosów miałą na tej głowie i ten przedziałek taki hmm...) i usta za małe do reszty... Ale za to podoba mi się kolorek twarzy jaki udało ci się uzyskać... może troszeczkę wygląda jak "lalka" B. Prusa.
Jaki format?

hlecter
Wysłany: 2010-05-10, 14:59   
0
UP DOWN

70x50 choc sama twarz na a4 by sie zmiesciła

Erni 
Wysłany: 2010-05-10, 15:24   
0
UP DOWN

właśnie usta dają pracy "to coś" a raczej tej dziewczynie, myślę że ten zabieg był przemyślany, a jeśli się mylę to w każdym razie mi się bardzo podoba, włosy w porównaniu do samej twarzy odstają w wykonaniu, ale ogół prezentuję się bardzo dobrze :)

hlecter
Wysłany: 2010-05-10, 17:45   
0
UP DOWN

jesli chodzi o usta to conajwyzej górna warga moglaby byc nieco grubsza , ta panna ma takie własnie malutkie usta i odstep miedzy ustami a noskiem tez jest taki dość sporawy , co do włosów to dałem sobie spokoj bo jakbym mial malowac te wszystie świderki.... pozatym maluje niskobudżetowymi farbami a budowanie tonów na włosach musiałbym poprzeć złamanym bialym , mocnym białym;D a jako ze biały w moich farbkach praktycznie nie ma krycia to ta robota byłaby bezsensowana bo jakąś tam ostrośc poniektórych pasemek zamazałbym... nie mniej z lepszymi farbkami lepiej by wyszlo

dzieki za opinie , musze kiedys porwac sie na naprawde spory format ,tk zeby cała twarz była na formacie 70x50 lepszy efekt , wiecej detali...ale kiedy czas na to? pzdr

hlecter
Wysłany: 2010-06-08, 11:37   
0
UP DOWN

hlecter
Wysłany: 2010-06-24, 10:12   
0
UP DOWN

bardziej rysunkowo , fota słaba bez bezbarwnego wiec blado..

dzm
Wysłany: 2010-06-26, 12:32   
0
UP DOWN

mi się podoba już teraz, jakiej to jest wielkości??

hlecter
Wysłany: 2010-06-26, 14:21   
0
UP DOWN

nieco lepsza fotka ,zapomnialem dodać wczesniej, jeszcze bez bezbarwnego i tak nie widać na niej wszystkiego(chodzi mi szczegolnie o strukture miesni) no ale nic , fotka ostateczna bo po klarowaniu nie wiem jak światlo dobrac zeby nie było odbłysków , wielkość od dołu malunku do czubka głowy 45 cm , pozdrawiam

hlecter
Wysłany: 2010-07-06, 17:31   
0
UP DOWN

Al , 35x50 ,średnio zadowolony jestem , dalej kolorystyka nie ta co trzeba a do tego zdjęcia nie umiem zrobić;D musicie mi uwierzyc ze usta jak i cąły malunek maja nieco inny odcień

sebsa
Wysłany: 2010-07-06, 22:15   
0
UP DOWN

generalnie gitarka,moze za duzo troche czystej bieli.....i troche jak by jednym kolorem skora malowana no chyba ze to poprostu na zdjeciu tak wyszlo

hlecter
Wysłany: 2010-07-07, 10:25   
0
UP DOWN

do skóry uzywalem równiez różu , bieli minimalnie , inny odcień na zdjeciu wyszedł

sebsa
Wysłany: 2010-07-07, 11:14   
0
UP DOWN

chodzilo mi bardziej ze zostawiles za duzo bialych miejsc ...

hlecter
Wysłany: 2010-07-07, 13:02   
0
UP DOWN

problem w tym że al na orginalnym zdjęciu jest zgrzany i ?spocony?(samo zdjęcie z którego malowałem tez słabej jakości) dodaj do tego mocne telewizyjne oświetlenie i musi sie odbijać nie mniej tak jak pisałem na malunku nie jest tak jasno , wiem o co Ci chodziło i powtarzam > całą twarz pokrywam farbą(w tych najjaśniejszych miejscach oczywiście dałem troche bieli ale "okolica"jest pokryta baaaaaaardzo transparentną farbą , praktycznie nie zostawiam czystych powierzchni , tutaj najjaśniej jest tam gdzie światło sie odbijało czyli czółko , nos , kosci policzkowe , ucho.. to jest świat sitcomów tam światło wali w twarz ze wszystkich stron;D choc przyznam błyszczy sie u mnie bardziej niż orginale , przyczyna jest prosta...nie ta karnacja ,cały czas ucze się dobierać kolory, jak narazie balansuje pomiedzy "słoneczną kalifornia" a "kambodzańską szarością" , naprawde ciężko jest dobrać kolor "skóra białego człowieka" , choc małe kroczki robie , teraz użylem różu(sama farba przypominała kompot;D tak bardzo to rozcieńczyłem , no i nakładałem sobie przy najniższym mozliwym cisnieniu żeby sie nie zrzygało...długa droga jeszcze przedemną

malunek poprawie jeszcze , szczegolnie ubranie mnie mierzi i włosy do których tez nie miałem cierpliwosci(farba za słabe krycie) , ale to jak kupie nowe farbki , z ustami cos sprobuje choc jak znam życie i sprobuje to rozjasnic zeby dac odpowiedni odcień to sie zaczną poważne schody

Mcdevil 
Wysłany: 2010-07-08, 15:32   
0
UP DOWN

Dla mnie Al jest spoko,podoba mi się. mogłeś dać tytuł "al wcinający jagody" i nikt by się ust nie czepił ;) .
Do skóry kaukaskiej potrzebujesz świńskiego różu. Na bazie bieli dodaj ciut czerwieni, żółci, i złam kroplą czegoś; niebieskim, brązem lub czernią i będzie git.W zależności jaki odcień ci potrzeba i co jest w na pracy. Podczas przyrządzania mikstury alchemicznej mieszadłem sprawdzaj na swojej skórze. Uniwersalna nie istnieje pobaw się, i jeszcze zależy czym będziesz cieniować. I to o co chyba biegało sebsie. Można zmiksować więcej kolorów skóry na gębie.
Pozdro

hlecter
Wysłany: 2010-07-08, 15:55   
0
UP DOWN

ja zazwyczja mięszam szary , brązowy , kolor "koloru skóry"(brzoskwiniowy taki) i biały i wychodzi mi z tego własnie słoneczna kalifornia , jeśli wiecej jest w tym szarosci wychodzi bardziej azjatycko...długa droga przedemną

sebsa
Wysłany: 2010-07-08, 21:59   
0
UP DOWN

jak ja maluje skore to mieszam czerwien z zielenia i w zaleznosci czy skora jest bardziej opalona daje wiecej zieleni a jak bledsza to wiecej czerwieni i rozjasniam biela czasem dodam jakiejs pomaranczy ale raczej zadko

hlecter
Wysłany: 2010-08-07, 16:40   
+1
UP DOWN

słońce mocno swieciło;/ troche widać , bak przed polerką

sebsa
Wysłany: 2010-08-07, 17:14   
0
UP DOWN

płomienie fajnie wyszły :spoko: tył kasku trudno cokolwiek powiedziec za bardzo sie światło odbiło

Neonis 
Wysłany: 2010-08-07, 21:38   
0
UP DOWN
aerografit.pl

Czacha - bardzo widoczne szablonowanie oczodołów (mogłyby być bardziej rozmyte)... No i czacha wygląda jakby była smutna :)
Łapa - dobry pomysł miałeś z tym motywem :) fajnie dłoń wyszła, ale widzę, że to tył kasku-czachy... nie wydaje mi się, żeby to się miało fajnie komponować razem w całość :/

Płomyki - kolory dobrane świetnie... ale na moje oko te języki są zbyt spokojne i długie - przypominają mi paski jedwabiu pod wiatrem... Nie podoba mi się to, że języczki te zaczynają się na "dziobie" baku, a kończą dopiero niemal w połowie baku (jeden czy dwa takie pojedyncze egzemplarze by uszły, ale wszystkie? :/ )

Tyle mogę powiedzieć od siebie, subiektywnie i z własnej perspektywy... Oczywiście nie wiem jakie były zamierzenia Twoje i/tudzież klienta...

hlecter
Wysłany: 2010-08-08, 07:36   
0
UP DOWN

takiego maskowania przy oczach oczekiwał klient, pole widzenia sobie okroił na własne życzenie , jakbym jeszcze nie zamaskował oczodołów to pewnie zapyliłoby w jakims stopniu tą szybke i nic bynie widział

a płomienie bywaja rózne , proste jak np w pochodni albo kominku który sie spokojnie palą , są tez "wybuchowe" postrzępione jak np przy wybuchu gazu , ten bak jest treningowy;D wiec poeksperymentowałem , nie jest tak że wszystkie jezyki są długie po całosci , znaczna część sie dzieli(choc trocheza delikatnie) , za mało tez zrobilem "odnóg" od językow i wyglada troche zbyt uporządkowanie ,

fajnie ze chociaz kolorki ie zgadzają , dzięki za spostrzeżenia pzdr

hlecter
Wysłany: 2010-08-08, 08:13   
0
UP DOWN

Twoim zdaniem nie kompouje a moim tak ,kask ma taki krztałt że tą czaszke wydłuza i wyglada to nie naturalnie to zrobiłem tak jakby cos odśrodka ją rozerwało , dziura z tyłu , i łapa probujaca Cię złapać............zawsze mogłem dać mózg , ale czy nie byłby to przewidywalne?

hlecter
Wysłany: 2010-08-11, 20:27   
0
UP DOWN

sebsa
Wysłany: 2010-08-11, 20:46   
0
UP DOWN

pomysl jak dla mnie swietny,ale cos tu mi nie gra brakuje troche jak by glebi,chyba ze to poprostu wina zdjecia,uzywales candy??

hlecter
Wysłany: 2010-08-11, 21:12   
0
UP DOWN

zapomniałem dopisać że bez bezbarwnego , uzywałem zwykłych baz , po bezbarwnym nabierze głebi;]

hlecter
Wysłany: 2010-08-12, 12:54   
0
UP DOWN

sebsa
Wysłany: 2010-08-12, 16:24   
0
UP DOWN

lepiej chyba wstawiaj fotki przed bezbarwnym ,bo tutaj to prawie nic nie widac

hlecter
Wysłany: 2010-08-18, 11:06   
0
UP DOWN

kolorki lepsze na słonku wychodzą

hlecter
Wysłany: 2010-08-23, 17:23   
0
UP DOWN

56x50 na zywo wygląda lepiej

hlecter
Wysłany: 2010-09-11, 12:21   
0
UP DOWN

bez bezbarwnego

hlecter
Wysłany: 2010-12-25, 19:47   
+1
UP DOWN

70x50 , piramidhead zmiescilby sie na a3 , wyglada lepiej na zywo

hlecter
Wysłany: 2011-05-04, 19:42   
0
UP DOWN

owoc majowego weekendu

hlecter
Wysłany: 2011-05-27, 19:10   
0
UP DOWN

szu29
Wysłany: 2011-05-29, 00:21   
0
UP DOWN

Bardzo ciekawy projekt i efekt kolorowy. W sam raz na słoneczne wakacje pod palmami :D
Podoba sie :tak:

hlecter
Wysłany: 2011-07-10, 15:22   
0
UP DOWN

i serducho , niewiele widac;/ przez refleksy

stopa 
Wysłany: 2011-07-11, 23:14   
0
UP DOWN

dobry pomys?, wygl?da elegancko
jak b?dziesz mia? daj zdj?cia ca?o?ci

stopa 
Wysłany: 2011-07-11, 23:15   
0
UP DOWN

dobry pomys?, wyglada elegancko
jak bedziesz mia? daj zdjecia ca?o?ci

hlecter
Wysłany: 2011-07-14, 23:21   
0
UP DOWN

dzięki;] postraam sie wrzucic

hlecter
Wysłany: 2011-07-15, 22:28   
0
UP DOWN

sebsa
Wysłany: 2011-07-16, 05:51   
0
UP DOWN

siec wyszla elegancko :spoko:

werbel87 
Wysłany: 2011-07-16, 08:36   
0
UP DOWN
airbrush

Podoba mi sie ten zielony baczek, zajebisty pomysl i fajny klimat :) . Co do sieci to wydaje mi sie ze jakbys to okleil tasma 3m albo cos w tym stylu a te czarne wstawki pomalowal recznie pedzelkiem do pinstripingu to bylo by juz kozak do pajaczka jakis fiolecik jeszcze dodal delikatnie. Prace na duzy plus :) Pzd

hlecter
Wysłany: 2011-07-20, 11:15   
0
UP DOWN

baza

bezbarwny

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu