Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
GMC
Wys³any: 2009-09-04, 19:17   Jak wyj±æ szyby na uszczelkach?
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
Witam wszystkich bo to mój pierwszy post.
Proszê o podpowiedzi jak zabraæ siê do wyci±gniêcia szyb z samochodu ¿eby nie uszkodziæ uszczelek i szk³a?
 

Ryba 
Wys³any: 2009-09-04, 20:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
jak wklejane to lepiej oddaæ do zak³±du, który to wytnie. Jak "wciskane" to ¶rubokrêt i podwa¿asz uszczelkê od wewn±trz w rogu, potem cora¿ dalej i wypychasz szybê.
 
 

baqo 
Wys³any: 2009-09-05, 07:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
Jak "wciskane" to ¶rubokrêt i podwa¿asz uszczelkê od wewn±trz w rogu, potem cora¿ dalej i wypychasz szybê.
ja kiedy¶ u¿ywa³em do tego ma³ych blaszek. kilka sztuk i podwa¿aj±c uszczelkê od wewn±trz wciska³o siê j± pod rant karoserii
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-09-05, 07:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Jak na uszczelce to na gwozdzikach. wciskasz gwozdzik w odstepach ok 10cm od kazdego od ¶rodka i jak masz ca³± góre i boki w gwozdzikach wypychasz od góry i sama szyba wychodzi. D³ubanina ale bezpieczna jak na blaszkach. Nie polecam srubokreta i zawijania uszczelki pod rant bo sie kaleczy guma.

Jak wklejena to zap³aæ 100 i ch³opaki wytn± i wklej± szybe. Samemu tez mozna wyci±æ ale straszna mêczarnia, wole daæ 100 i nic mnie nie obchodzi.
_________________
Bart
 
 

GMC
Wys³any: 2009-09-05, 11:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
Zrozumia³em to tak:
Wciskam blaszkê lub gwo¼dziki pomiêdzy blachê karoserii a uszczelkê w odstêpach co 10 cm a potem delikatnie odci±gam koniec blaszki (gwo¼dzika) od karoserii jednocze¶nie wpychaj±c j± za rant karoserii. Jak ju¿ jest ca³a góra i boki tak zrobiona to wypycham na zewn±trz i do góry szybê.
Dobrze zrozumia³em, jak co¶ nie tak to poprawcie :)

Dziêki.
 

kalbi 
Wys³any: 2009-09-05, 15:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
co to za samochód i która szyba ??
_________________

 
 

lenin23
Wys³any: 2009-09-11, 17:41   
0
UP DOWN

Posty: 7
A ja, szybe wklejan± wycinam dwoma zwojami linki z... hamulca rêcznego, idzie a¿ siê dymi [dos³ownie] ^^ i, zajmuje mi to oko³o 15 min.
 

Ryba 
Wys³any: 2009-09-11, 18:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Ale nie zawsze sa siê wyci±æ strun± czasme to nie mo¿liwe przez uszczelkê.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime