Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Snejl 
Wys³any: 2009-09-22, 17:24   Pierwsza przygoda z aerografem
0
UP DOWN

Posty: 25
Oto moja pierwsza praca. Pierwszy raz kiedykolwiek dotkn±³em aerograf. Jest praca na zwyk³ym tshircie ma³ych rozmiarów. Do prac nad tym u¿y³em raczej wszystkiego co najtañsze. Aerograf to chiñczyk za 89 z³, minikompresor 4bar oraz farby idea stoffa. Nie chcia³em porywaæ siê na co¶ dro¿szego, bo nie wiedzia³em co z tego wyjdzie. Wrzucam zatem moj± pracê i mam nadziejê, ¿e doradzicie co¶ w sprawach sprzêtu jaki dla tych technik jest najodpowiedniejszy.
Pozdrawiam

Rihanna.jpg
Rihannashirt
Plik ¶ci±gniêto 264 raz(y) 425.28 KB

 

sebsa
Wys³any: 2009-09-22, 17:40   
0
UP DOWN


Posty: 331
jak na pierwszy raz gitara a jak przeniosles wzor na koszulkeszkic z reki??ale to jest na koszulce to niech sie wypowie spec od tego typu prac PrimoOne :)
 

Snejl 
Wys³any: 2009-09-22, 17:57   
0
UP DOWN

Posty: 25
Szkic zrobi³em o³ówkiem. Pó¼niej opiera³em siê na wydrukowanym zdjêciu i wspomaga³em czasem krzywikami. Swoj± drog± walczy³em z tym 4-5h. Ostro siê napoci³em ;)
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-22, 20:23   
0
UP DOWN


Posty: 331
no to jak szkic z lapy no to 5+ wszystkie proporcje sa :spoko:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-23, 08:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
No nie¼le, jak na pierwszy strza³ to pe³en wypasik
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Snejl 
Wys³any: 2009-10-26, 14:16   
0
UP DOWN

Posty: 25
Witam ponownie. Nie chcê otwieraæ nowego w±tku, ¿eby nie ¶mieciæ na forum, wiêc wrzucam tutaj zapytanie co do sprzêtu. Postanowi³em dalej walczyæ z airbrushem i zamierzam zakupiæ co¶ lepszego. Przegl±da³em sprzêt w stosunku do moich mo¿liwo¶ci finansowych i najbardziej trafnym wyborem wyda³ mi siê ten:
http://cgi.ebay.com/IWATA...#ht_4231wt_1165
Je¶li kto¶ zna ten aero prosi³bym o jakie¶ komenty ;) Z góry dziêki.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-10-26, 15:05   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Zaj...sta maszyna..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Snejl 
Wys³any: 2009-10-26, 15:28   
0
UP DOWN

Posty: 25
No to elegancko, bo ju¿ siê napali³em na niego.
Gorzej jest u mnie z wybraniem dobrego kompresora. W tym temacie jestem zielony. My¶lê, ¿e obecnie móg³bym wydaæ 600-700 z³ i tutaj muszê zdaæ siê na jakie¶ propozycje.
Ewentualnie zawsze mogê poczekaæ i co¶ do³o¿yæ je¶li ju¿ naprawdê warto.
 

Majkel
Wys³any: 2009-10-26, 18:14   
0
UP DOWN

Posty: 8
Ja do pracy w domu u¿ywam kompresora senco:
http://www.aerografia.com...&products_id=62

+ma³y, do¶æ szybko nabija butlê, w miarê cichy
-cichy ale w nocy w bloku lepiej nie pracowaæ, drogawy ale w tej cenie nic innego nie znalaz³em

Mi osobi¶cie dobrze siê z nim pracuje. Malowa³em zarówno ¶ciany jak i obrazy ale na tira bym siê nie porwa³:)
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-10-26, 23:47   
0
UP DOWN

Posty: 99
dodam tylko, ¿e w np. Castoramie cena owego Senco oscyluje w okolicach 500. Je¿eli nie zale¿y Ci na miejscu ani ha³asie (a zawsze mo¿na przecie¿ wyg³uszyæ), czyli np. mieszkasz w domu, a pracownie zrobi³e¶ sobie w piwnicy, kup sobie jak±¶ wiêksz± i mocniejsz±, o wy¿szej wydajno¶ci, bêdziesz np. móg³ pó¼niej popróbowaæ z klarowaniem, ma³a tylko do aero.
 

Snejl 
Wys³any: 2009-10-27, 14:41   
0
UP DOWN

Posty: 25
Mówi±c szczerze widzia³em, ¿e czêsto ludzie proponuj± SENCO je¶li chodzi o airbrush. Raczej w moim przypadku ha³as nie stwarza problemu i my¶la³em o klarowaniu. Tylko na serio nie mam pojêcia na jakie parametry zwróciæ uwagê. Co prawda stara³em siê co¶ poczytaæ, ale tylko zam±ci³o mi to w g³owie i ¿aden konkretny model nie znalaz³em. :/
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-10-27, 14:55   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Patrz na wydajno¶æ na wydechu i porównaj z zapotrzebowaniem pistola jakim bêdziesz lakierowa³ w pu¼niejszym czasie (w litrach na minute)... najlepiej jak znajdziesz co¶ z zapasem tzn. wieksza wydajno¶æ ni¿ zapotrzebowanie. Poczytaj dzia³ dla lakierników, tam debata na temat kompresorów jest powszechna. Bo je¿eli bêdziesz lakierowa³ to jeszcze liczy siê pojemno¶æ zbiornika wyrównawczego... ogólnie nie chce powtarzaæ tematu, bo by³o serio wa³kowane w dziale dla lakierników.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Snejl 
Wys³any: 2009-10-27, 15:20   
0
UP DOWN

Posty: 25
Spoko. Po prostu przejrzê, wybiorê co¶ i wtedy najwy¿ej wrócê z propozycjami ;)
 

Snejl 
Wys³any: 2009-10-27, 19:27   
0
UP DOWN

Posty: 25
Na forach lakierniczych ka¿± daæ sobie spokój z cenami, które ja jestem w stanie daæ i proponuj± zwykle produkty o mocnych cenach. Po wpisaniu mojego przedzia³u cenowego, Allegro wysunê³o mi takie propozycje:
http://allegro.pl/item786...w_gw_2l_fv.html
http://allegro.pl/item780...r_wys_0_00.html
http://allegro.pl/item758...195_zb_24l.html
http://allegro.pl/item797...8bar_gw_fv.html
http://allegro.pl/item789..._najlepszy.html
http://allegro.pl/item794..._min_gw_fv.html
Ja jedynie mogê spojrzeæ na parametry, ale co z jako¶ci± i ogólnie przydatno¶ci± tych maszyn. Nadaj± siê do tych prac itp? W sumie moje do¶wiadczenie z prac± tego typu urz±dzeniami jest nijakie, Co zatem ;/
 

artbike 
Wys³any: 2009-10-27, 20:26   
0
UP DOWN

Posty: 8
Spoko, daj± radê. Tylko bêdzie bardzo g³o¶no. Ja kupi³em co¶ takiego z uszkodzon± sprê¿ark± i w jej miejsce zamontowa³em agregat od lodówki. Dzia³a super.
 

manieks 
Wys³any: 2009-10-28, 04:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
je¿eli cha³as nie stanowi problemu, to mo¿esz sobie kupiæ który¶ z tych znalezionych na ale-ale sprzêcików, zawsze pó¼niej da siê zrobiæ z tym to co sugeruje artbike ;)

s± to sprê¿arki 50/50 - wiêc masz a¿ 50% szans, ¿e trafi Ci siê model, który bêdzie ³askaw rozkraczyæ siê przed up³ywem gwarancji
ale patrz±c na pierwsz± Twoj± robótkê to do tego czasu pewnie staæ Ciê ju¿ bêdzie na lepiejszy sprzêt :)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-10-28, 08:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Kolega pisa³ co¶ o klarowaniu... wiêc lodówka pistola raczej nie poci±gnie... do wiêkszego elementu pistole z dysza 1,4 tez bêdzie ciê¿ko, da rade ale bêdzie prawie non stop chodzi³... jezeli szukasz czego¶ na pocz±tek to nadadz± siê oczywi¶cie... potem kupisz jaki¶ lepszy, jak sie wkrêcisz ;)

Ciê¿ko pokazaæ palcem co jest najlepsze... poszukaj opinii o tych modelach na necie, zestaw za i przeciw, z cenami, z twoimi oczekiwaniami (porównaj wydolno¶æ i zapotrzebowanie)... i powinno ci siê udaæ co¶ wybraæ.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-10-28, 20:12   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Kompresory podane wy¿ej na aukcjach s± ok, takie same w sumie jako¶ciowo, jedynie firmy inne. Je¶li maj± byæ u¿ywane do malowania bezbarwnym, to pistolet odpowiedni musi byæ:
http://www.allegro.pl/ite...tmini_lvlp.html
Mam taki, bardzo ma³o powietrza potrzebuje, jako¶æ te¿ ok, dobrze siê nim maluje, polecam. A tutaj kilka fotek przyk³adowego projektu pomalowanego w³a¶nie tym pistoletem

http://www.wujkafrankamot...hp?t=6&start=80
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/WFM/M06/20854
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-10-29, 08:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Tego pistoletu u¿ywasz tylko do bezbarwnego? Dysza 1,2 jest odpowiednia?
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-10-29, 20:34   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
U¿ywam do bazy i bezbarwnego, dysza 1.2 i powiem tak, my¶la³em ¿e bêdzie za ma³a, nie bêdzie siê dobrze malowa³o, a jednak, i do tego i do tego jest ok. Tylko ¿e ja nie u¿ywam reduktora pod pistolet (po 1 rozwali³ mi siê, po 2 lepiej siê manewruje) i ustawiam go tak jak mi pasuje podczas malowania, tak aby by³± wygoda w malowaniu i efekt by³ zadowalaj±cy :) ale my¶lê ¿e ci¶nienie od 1,5 - 2,5 jest na pewno, bo na ¶cianie przy odwadniaczu mam ustawione 3,5-4 atm przy wci¶niêtym spu¶cie, ale do tego w±¿, filtr pod pistoletem i pozostaje regulacja przep³ywu przy pistolecie, której zawsze u¿ywam.
Ogólnie polecam ;)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

Snejl 
Wys³any: 2010-01-22, 16:12   
0
UP DOWN

Posty: 25
Niestety muszê siê przyznaæ, ¿e od wrze¶nia nic nie robi³em w sprawach aerografu. W ramach postanowienia noworocznego postanowi³em co¶ zmontowaæ ;) oto wiêc najnowszy strza³ z dzisiejszego dnia. Mam nadziejê, ¿e uda mi siê teraz systematycznie æwiczyæ, wiêc ta praca bêdzie odno¶nikiem. Sam jak na razie widzê co jest do poprawy wiêc pozostajê mazaæ. :)

beyonce1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 126 raz(y) 523.4 KB

 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-01-25, 07:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Choæ jedno oko spuchniête to ogólne wra¿enie fajne... pani B napewno lepsza od pani R ... :spoko:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

lak 
Wys³any: 2010-01-26, 22:48   
0
UP DOWN

Posty: 223
jest super dlamnie bomba ,dusza artysty jak nic.... :>
 

Snejl 
Wys³any: 2010-02-08, 14:41   
0
UP DOWN

Posty: 25
( 2010-02-07, 18:13
Hugh Laurie, dzisiejszy niedzielny temat. Wybaczcie za zdjêcie,bo szpeci pracê, nie by³o sprzêtu. Jutro postaram siê wrzuciæ lepsze. ) ...

Dr Grzegorz Dom w lepszym wydaniu ;)

MD.jpg
Plik ¶ci±gniêto 114 raz(y) 508.88 KB

 

Asellus5
Wys³any: 2010-02-09, 20:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Z bliska-nalezaloby dopracowac szczegoly ale z daleka a tak bedzie przeciez koszulka ogladana wyglada bardzo fajnie! podoba mi sie! :spoko:
 

crystal
Wys³any: 2010-02-09, 23:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Co¶ nie podobny do Grzesia, tylko czemu? mo¿e za wysokie czo³o albo zmarszczki pod oczami lub zbyt g³êboko osadzone oczy?
Poza tym jako portret to wypas.
 

Snejl 
Wys³any: 2010-02-09, 23:21   
0
UP DOWN

Posty: 25
Dok³adnie z tego zdjêcia jecha³em. Zauwa¿y³em sprawê z czo³em osobi¶cie. Niestety zauwa¿y³em te¿, ¿e lekka zmiana k±ta robienia zdjêcia powoduje deformacje moich prac i tu spowodowa³o 'przyrost' czo³a. Nie wiem jak najlepiej wykonywaæ zdjêcia.

grzesiu.jpg
Plik ¶ci±gniêto 59 raz(y) 374.27 KB

 

crystal
Wys³any: 2010-02-10, 00:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Nie wiem jaki masz aparat ale zak³adaj±c klatkê 35mm to ja bym próbowa³ z ogniskow± 80mm czyli lekki zoom, ¿adnych szerokich k±tów z bliska.
 

Asellus5
Wys³any: 2010-02-10, 19:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Crystal! slyszysz dzwon tylko nie wiesz gdzie on!!!!!!! nie doszukuj sie bledow tam gdzie ich nie ma,wiesz ze nie podobny ale nie wiesz gdzie! moze rad bys jakis udzielil a nie sie wymadrzal w stylu cos jest nie tak,ale nie wiem co-tak to dzieci na poziomie wieku przedszkolnego mowia!

podobienstwo jest 100% prawdopodobnie z zutnika kozystales Snej jak na moje oko to 99%! Jedyne co zawiodlo to cien! i focus,wyostrzyles to co jest rozmazane,nie powiem gdzie,to przyjdzie Ci z czasem i jak bedziesz analizowal sam swoje prace!
Nie przejmuj sie krytyka,pracuj i obserwuj! !!!!oby tak dalej!
 

crystal
Wys³any: 2010-02-10, 22:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Asellus5 napisa³/a:
nie doszukuj sie bledow tam gdzie ich nie ma,wiesz ze nie podobny ale nie wiesz gdzie! moze rad bys jakis udzielil a nie sie wymadrzal w stylu cos jest nie tak

Nie doszukuje siê b³êdów, raczej chodzi³o mi o wypowiedz autora dlaczego co¶ jest nie tak bo skoro doszed³ do takiego poziomu to na pewno wie o co chodzi w przeciwieñstwie do mnie - ja tylko wiem ¿e zastanawia³em siê kto to jest na obrazie zanim przeczyta³em opis, dlatego pytam.
Ponadto wyrazi³em podziw dla umiejêtno¶ci autora.
Sprecyzuj w którym miejscu odbierasz moj± wypowiedz za wym±drzanie
Rad nie mogê udzieliæ z przyczyn opisanych powy¿ej.
Poza tym autor zrozumia³ o co mi chodzi i odpowiedzia³, po czym Ty nie wiadomo z jakiego powodu i w jakim celu przyjmujesz postawê ofensywn±.
 

Snejl 
Wys³any: 2010-02-11, 00:36   
0
UP DOWN

Posty: 25
Dziêki wielkie za ka¿de komentarze. Wiem co jest ¼le i chcê to poprawiæ. Wszed³ nowy sprzêt IWATA HP-BC Plus + kompresor 24l. Ró¿nica miêdzy chiñczykiem, a czym¶ takim jest potê¿na. Polecam ka¿demu, bo to oszczêdza nerwów. To jednak dopiero moja 6 praca i na spokojnie zauwa¿am co jest do poprawienia. Wrzucam tak¿e prace, bo mo¿e moje spostrze¿enia s± subiektywne. Pozdro. ;)
 

Asellus5
Wys³any: 2010-02-13, 21:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Cytat:
raczej chodzi³o mi o wypowiedz autora dlaczego co¶ jest nie tak

Po 1-sze--autor nie pytal co jest nie tak z jego praca!
Cytat:
ja tylko wiem ¿e zastanawia³em siê kto to jest na obrazie

po 2-gie autor to bardzoi dobrze wyjasnil
Cytat:
Hugh Laurie, dzisiejszy niedzielny temat
i jeszcze to
Cytat:
Dr Grzegorz Dom w lepszym wydaniu
Czytaj wnikliwiej posty
Cytat:
Sprecyzuj w którym miejscu odbierasz moj± wypowiedz za wym±drzanie

To bylo tu
Cytat:
Co¶ nie podobny do Grzesia, tylko czemu? mo¿e za wysokie czo³o albo zmarszczki pod oczami lub zbyt g³êboko osadzone oczy?

gdybys zadal sobie trod sprobowania namalowania czegos przy uzyciu aero to moze bys docenil poziom portretowania jaki osiagnal SnejLKazdy potrafi sie wymadrzac patrzac siedzac wygodnie przed moitorem! ale nie kazdy potrafi malowac,nie kazdego stac aby wytrwac!
 

crystal
Wys³any: 2010-02-14, 02:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Niestety wygl±da na to ¿e siê nie rozumiemy, a szkoda bo ¼le odczytujesz moje intencje.
Asellus5 napisa³/a:
Po 1-sze--autor nie pytal co jest nie tak z jego praca!

Tak, autor nie pyta³ ale ja pytam autora co wyja¶nia³em Ci w poprzednim po¶cie.
Asellus5 napisa³/a:
po 2-gie autor to bardzoi dobrze wyjasnil

Tak, wyja¶ni³ ale napisa³em ¿e zanim przeczyta³em wyja¶nienie to zastanawia³em sie kto jest na obrazie.
Asellus5 napisa³/a:
Cytat:
Sprecyzuj w którym miejscu odbierasz moj± wypowiedz za wym±drzanie

To bylo tu
Cytat:
Co¶ nie podobny do Grzesia, tylko czemu? mo¿e za wysokie czo³o albo zmarszczki pod oczami lub zbyt g³êboko osadzone oczy?

Jak ju¿ wyja¶nia³em Ci w poprzednim po¶cie to nie jest wym±drzanie tylko pytanie(znak zapytania na koñcu)
Asellus5 napisa³/a:
gdybys zadal sobie trod sprobowania namalowania czegos przy uzyciu aero...

Jak ju¿ wspomnia³em podziwiam Wasze osi±gniêcia, wyobra¿am sobie ile to jest pracy jednak nigdy siê o tym nie przekonam bo to nie moja dziedzina.

Asellus5, Snejl ¿yczê dalszych sukcesów, dobrze popatrzeæ na sumienn± pracê :spoko:
 

Snejl 
Wys³any: 2010-04-03, 11:06   
0
UP DOWN

Posty: 25
Zdjêcia lepszego niestety nie bêdzie, a szkoda, bo ma³o detali ukazuje.

Lucca.jpg
Plik ¶ci±gniêto 67 raz(y) 210.91 KB

 

Snejl 
Wys³any: 2010-04-03, 11:09   
0
UP DOWN

Posty: 25
A tu treningowy Tomek dla ma³ej próby. Wcze¶niej budowa³em tonacjê wiêksz± ilo¶ci± odcieni. Tutaj spróbowa³em na 2 kolory. Stwierdzam, ¿e wygodniej mi.

tomasz.jpg
Plik ¶ci±gniêto 59 raz(y) 164.93 KB

 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-03, 20:17   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Trochê zniekszta³casz/mutujesz te twarze... Chodzi mi np o asymetrie (nos, usta, skronie). Dodatkowo dziwnie to zcieniowa³e¶ i wygl±da, jakby po³owa jego twarzy bardzo siê ró¿ni³a kszta³tem od drugiej (da³e¶ za mocny cieñ, który zbyt gwa³townie staje siê czerni± na JEGO lewym policzku, a na prawym zbyt delikatny).

Co nie zmienia faktu, ¿e od razu idzie poznaæ Adamka, a tobie naprawdê ¶wietnie idzie. Sam zapewne nie zrobi³bym lepiej :) ...
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

Snejl 
Wys³any: 2010-04-03, 21:34   
0
UP DOWN

Posty: 25
Nastêpnym razem bêdê podrzuca³ zdjêcia pierwowzorów. Twarz na zdjêciu by³a o¶wietlona z jego prawej strony( z lewej strony by³a ca³kowita czerñ zlewaj±ca siê z t³em). Swoj± drog±, to z ró¿nicami kolorów mam podobne wra¿enia. Teraz bardziej budujê kolor transparentnym czarnym. Walczê z mieszaniem farb itd. Wskazówki? Dalej jadê na Idea Stoffa.
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-04, 10:59   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
Twarz na zdjêciu by³a o¶wietlona z jego prawej strony ( z lewej strony by³a ca³kowita czerñ zlewaj±ca siê z t³em)

Wiem, ¿e tak w³a¶nie by³o i w³a¶nie to Ci moim zdaniem nie bardzo wysz³o. My¶lê, ¿e to najbardziej dlatego, ¿e odzieli³e¶ ten czarny kolor od skóry tak nagle (zw³aszcza na odcinku czo³owo-skroniowym) a nie tonalnym przej¶ciem.

Cytat:
Nastêpnym razem bêdê podrzuca³ zdjêcia pierwowzorów

Z³y pomys³ :/ Tzn, je¶li chodzi Ci tylko o ocenê twoich umiejêtno¶ci to dobry...
Jednak we¼ pod uwagê, ¿e nikt patrz±c na twoje prace nie bêdzie przymyka³ oka na b³êdy patrz±c przez pryzmat pierwowzorów (o... bo w na zdjêciu by³o tak, to chyba mo¿e byæ takie niedoci±gniêcie)... Jak bêdziesz sprzedawa³ koszulki itp. ze swoj± prac± to do ka¿dej z nich bêdziesz przykleja³ zdjêcie pierwowzoru? Moim zdaniem nie powiniene¶ byæ tak kurczowo przywi±zany do projektu, czasami, ¿eby wszystko trzyma³o siê kupy trzeba co¶ lekko nagi±æ...

Mówiê Ci wiêc to co ja stwierdzam maj±c ¶wie¿e spojrzenie na twoj± pracê :)



Mówisz, ¿e jedziesz na "Ideach Stoffa" :) ... Mam pytanie:
U¿ywasz tych Idei Stoffa w sprayu, z których potem psikasz do zbiorniczka?
Je¶li nie to gdzie siê zaopatrzasz w te farby w wersji s³oiczkowej?
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

Snejl 
Wys³any: 2010-04-04, 21:11   
0
UP DOWN

Posty: 25
Zgodzê siê, ¿e zdjêæ do³±czaæ nie bêdê, ale je¶li kto¶ chce pe³ne odwzorowanie to tak musi pój¶æ... klient nasz pan. Dla treningowych prac mo¿e powinienem troszkê w³asnej inicjatywy wdro¿yæ, bo przecie¿ po to æwiczê. Konstruktywna opinia, wiêc przyjmujê na klatê;)

Farby niegdy¶ zamawia³em z tej strony http://www.szal-art.pl/fa...dea-stoffa_162/ , teraz obecnie mam doj¶cie do Plastycznego w Poznaniu.
 

Snejl 
Wys³any: 2011-01-05, 12:58   
0
UP DOWN

Posty: 25
Dawno nic nie doda³em. Mija rok jak postanowi³em uskuteczniaæ moje hobby, wiêc dorzucam co¶ z wczoraj. Twarz klienta. Proszê nie patrzeæ na czê¶æ d³oni oraz czapkê, poniewa¿ napalony nabywca nie chcia³ czekaæ na wysy³kê i przyjecha³ osobi¶cie po odbiór. Czapkê kaza³ koñczyæ 'tak aby by³o' od razu przy nim, wiêc jak widaæ odbiega od reszty... Wrzucam pracê, aby oceniæ moj± zmianê skilla portretowania na t-shirtach po up³ywie roku od zetkniêcia siê z aerografem. Dodam, ¿e z wykonania twarzy jestem do¶æ zadowolony. Pozdrawiam.

68008603.jpg
Plik ¶ci±gniêto 78 raz(y) 81.76 KB

 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-06, 10:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
£adnie.. Jest progres...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group